Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#114501) Lado849 válasza KoNZoLik@ (#114500) üzenetére


Lado849
újonc

Már 4 napja próbálom van xboxom azon működik interneten tudok vásárolni csak most az új ps makacs :W

(#114502) Peat76


Peat76
őstag

God of War Ragnarok előrendelve a Konzolvilag-nál :DD :DD , előrendelői DLC-vel...November 9. szabi :D :D !!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#114503) KoNZoLik@ válasza Lado849 (#114501) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Értem, hát akkor passz, mert nekem most is működik direkt megnéztem! Esetleg applikációból próbáld meg vagy közvetlenül a Sony oldaláról, más ötletem nincs!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#114504) Jim74 válasza Lado849 (#114501) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem a vásárlásnál vannak 10-ből 9-szer gondok. Se társított kártya, se PayPal, kizárólag máshol vásárolt feltöltőkód feltöltése wallet-be, majd vásárlás.
Tegnap pl. kártyáról szerettem volna wallet-be tölteni, hogy a fiam tudjon vásárolni (family managment miatt csak wallet-ből tud), de nem tudtam se kártyáról, se PayPalról tölteni. Az egyik csak "homokórázott", a másik meg hibával megállt.

(#114505) lo_jo válasza jeni (#114489) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nekem a t248 nagyon gagyi hatású külsőre, pedig a bele egész jó. A G29-et már nem venném, pedig nekem is az van. T150 vagy ha kicsit jobban el akarod engedni akkor T300 RS, f1-hez nem fog kelleni a 3 pedál. Egyébként én is az olcsó plusz shifter és egy elég jó akció miatt vettem G29-et az összes hátránya ellenére még jópár éve. PC-n sok játékban van értelme a H-váltónak, a TM-nél az meg konkrétan annyiba került akkor, amennyiért én a G29-et vettem és még a váltóval együtt is olcsóbb lett a csomag, mint egy T150 pro.

(#114506) Héliosz válasza jeni (#114489) üzenetére


Héliosz
tag

A szíjhajtásu véleményem szerint hosszútávon jobb, a fogaskerekes megoldások esetében több panasz is volt már ismerősök között. Egyébként, ha belefér, akkor T300, öcsém most ősszel fogja lecserélni a rá a G29-et. De persze kinek mi... :)

Ha lebeszélünk egy üzletet, kérlek legyen Benned annyi, hogy állod a szavad. Nem nagy dolog. :)

(#114507) lo_jo válasza Héliosz (#114506) üzenetére


lo_jo
senior tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy ha nem esport szint a cél és nem napi 6+ óra nyüstölésnek van kitéve, akkor egy fogaskerekesnek sem lesz semmi baja sok-sok évig. Az egyértelmű hátránya a hang, cserébe olcsóbb, így amikor még nem indult el a covid alatti sim őrület, akkor a G29 akicóban kifogható volt már 70 környékén is, a váltó hozzá meg 12-ért, cserébe kaptál bőr kormánykereket. A T150 gumi bevonata meg pont az a fajta, ami elkezdi beszívni a kézről a koszt, zsírt, izzadságot, majd 2-3 év után ragacsos trutyiként kilöki magából (ugyanezt csinálta a régi Logitech Wingman-en a piros gumis rész). Persze ez is orvosolható egy jó minőségű "bandázsolással", egyik ismerősöm csocsóhoz való gripet használ erre, 400 forint egy adag, vett egy nagy dobozzal, amikor kopik vagy koszolódik, akkor újratekeri, a kormány alatta pedig úgy néz ki, mintha most vetted volna ki a dobozból :D

Szerk: PS-en GT7-hez vegyesen használom kontrollerrel, de PC-n csak kormánnyal megy az AC (200 óra), ACC (150 óra), ETS2 (1400 óra, ebből kb. 1200 a G29-cel), ATS (400 óra) és nem érződik pontatlanság a kopás miatt. Az egyedüli hátrány a "FFB lyuk" középállásban, de igazából az is csak gyenge FFB, nem 0.

[ Szerkesztve ]

(#114508) madle


madle
őstag

Sziasztok,

tudnátok ajánlani valami érdekes nyomozós mászkálós esetleg zombi nélküli horror játékot amit lehetne ketten játszani itthon? Egyszerűbb multi játék is szóba jöhet még amivel el lehet lötyögni

(#114509) LÁZ válasza Kendek (#114464) üzenetére


LÁZ
addikt

Csak sikerült megtalálni, viszont a ps5 menüben maradt a 60hz kiírás, gondolom akkor ez ilyen...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#114510) jeni válasza lo_jo (#114507) üzenetére


jeni
félisten

A Logitech G29/G923 fém peadálosak. A T300GS az műanyag teljesen és fém a taposója vagy ez már ĺényegtelen ìgy a pedálok nem törnek el. Elhajolni esetleg tudnak?

(#114511) Bétaville válasza krx21 (#114477) üzenetére


Bétaville
senior tag

Oké. Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#114512) Gorgonka


Gorgonka
tag

Ez az új Crash Bandi játék tényleg elég komoly lett. Nincsenek olyan ambícióim, hogy mindent összeszedjek vagy ilyesmi, csak jussak végig a pályákon. Sokszor az is éppen elég :D. Azért 6-10 halálból általában össze szokott jönni :C

[ Szerkesztve ]

(#114513) Jakesz válasza Gorgonka (#114512) üzenetére


Jakesz
őstag

Az utolsó pályákon lesz az 60-100 halál is :D

(#114514) Gorgonka válasza Jakesz (#114513) üzenetére


Gorgonka
tag

Volt egy ilyen sanda gyanúm, mert még éppen csak elkezdtem :DViszont azok a tapes pályák nagyon jók. Úgy kellett végigpattogni a pályán, hogy csak a ládákon. Elvetemült nagyon, de baromi szórakoztató is közben.

[ Szerkesztve ]

(#114515) lo_jo válasza jeni (#114510) üzenetére


lo_jo
senior tag

Szerintem a hobbi f1-ezés nem az a szint, ahol ez probléma lenne. Persze 10+ év alatt lehet probléma a műanyaggal, ahogy napi 6 óra használat felett is, de azért elég jó felépítésű az a műanyag is. A TM cuccoknál az a jó, hogy vehetsz hozzájuk mondjuk egy T-LCM pedálszettet, csak az ugye annyiba kerül, mint a "fapad" T150, de van opció gyári upgrade-re. A G29/923-nál megveheted a shiftert és kész, minden más upgrade már garivesztős modolás (vagy ugye átalakítóval más gyártók cuccait is használhatod, de ez nem tudom, hogy PS5-nél működő opció-e, PC-n tuti.)

(#114516) KoNZoLik@ válasza Jakesz (#114513) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lesz bizony, sőt sokan ott adják fel, vagy repül a tévébe a joy :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#114517) Gaben92 válasza lo_jo (#114505) üzenetére


Gaben92
őstag

T248-nak hol jó a bele? :S Az csak jó köntösbe van bújtatva de a bele pont annyira alap mint a G923-nak. A G923 legalább kívülről nem annyira gagyi… Egy T150 köröket ver mindkettőre, egy T300 meg kettőt. T248-hoz ráadásul talán még a load cell-es Thrustmaster pedált se lehet társítani mint a T150/T300-hoz csak a gyári alapot.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is G923 van WS Pro-val de csak mert sikerült bagóért újítani szóval nem haza beszélek. Egy T300-ért simán odaadnám.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#114518) hombre[EU] válasza jeni (#114489) üzenetére


hombre[EU]
veterán

t300 rs. inkább használtan vagy spórolj még

Life, Uh, Finds A Way

(#114519) parandroid válasza ProEvoFan (#114445) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Beszaladtam ma egy kábelért mm-be (frankfurt), poszteren, hogy ELŐrendelhető a ps5. Hfw+gt7 bundle, 645 eur, hfw+uclt 620. De most nézem, már online is felkerült. Na, ezt is megértük, így 18 hónappal a premier után… Most márcsak az a kérdés, hogy ha meg is rendeled, mennyi idő, mire szállítják, mert azt még nem merik kiírni. De karácsonyra talán van rá esély. :DDD

Perverzek szorozhatják az árakat 400-zal. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#114520) Sliderxy válasza RangerFox (#114480) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Hogwarts Legacy dec. 6?
Azért ezt is nagyon sokan várják. Sok rajongónak "brutál" cím. :K
Úgy látom itt nem esett szó róla, de a könyv megjelenési dátumával kapcsolatban több helyen szóba került már ez a dátum.

(#114521) Wesder válasza parandroid (#114519) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek ilyen kamu bundle-ök. Az előző genben a jàték a gèphez ajàndèk volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114522) Kendek válasza parandroid (#114519) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itthon nincs ilyen gond, rendelhető a PS5, és max napok kérdése amíg megkapod...

<-ƘƘ->

(#114523) parandroid válasza Wesder (#114521) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Így, lassan két évvel a megjelenés után sincs szükség akcióra. Konkrétan msrpár felett is vennék, mint a cukrot, csak legyen.

Amúgy nejem digicamet akart venni a munkahelyére, mert online nem bírt rendelni, illetve szinte nincs választék, mm-ben egy darab sem volt, mondták, hogy teljesen le vannak fosztva, elektromos rollerekkel töltötték fel azt a polcsort. :F

Xbox kontroller meg ugye hónapok óta nincs sehol. Nem tudom, mi lesz a következő hiánycikk, de én már semmin nem lepődök meg.

Kendek: Tudom, tavasszal voltam látogatóban, akkor vettem egyet (igaz, hardveraprón, de felár nélkül).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#114524) KoNZoLik@ válasza Kendek (#114522) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Sőt van ahol raktáron [link] is van igaz, ,hogy 700€ áron, de van ;] Ha így nézzük a dolgokat akkor nálunk folyamatos volt a készlet, mert ennyiért sőt sokkal olcsóbban, eddig is elérhető volt, ha akart venni az ember :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#114525) parandroid válasza KoNZoLik@ (#114524) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tekintve, hogy a játékok hivatalosan 70 eurósak, a 12 hó ps+ meg 100, még spórolsz is 40 eurót. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#114526) Scholes9 válasza Peat76 (#114502) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az tuti, hogy én is szabit veszek ki :D ;] :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#114527) polonic válasza Scholes9 (#114526) üzenetére


polonic
félisten

Játék miatt szabadságot kivenni?

Én is várom nagyon, meg sokat is fogok vele játszani.
De a drága szabadságot azért másra tartogatom.

(#114528) Scholes9 válasza polonic (#114527) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ki kell venni úgyis, nem lehet átvinni a következő évre. Asszonnyal együtt szoktuk, most majd ebben az időpontban lesz kivéve és ennyi :B Amúgy a novemberi hónapban 2 szabi napról van szó azt azért tudni kell, be van osztva melyik hónapban mennyit veszek ki. Nem 3 hétre megyek szabadságra :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#114529) KoNZoLik@ válasza parandroid (#114525) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen igen, tiszta haszon ;]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#114530) F-ECT$ válasza polonic (#114527) üzenetére


F-ECT$
titán

1-2 napot megérhet, persze függ az élethelyzettől is.

Dive ever, work never.

(#114531) Wolfy33 válasza KoNZoLik@ (#114524) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Allé best buy, polcon volt ma 209,000-ert a gép, játékkal is volt még kint pár darab.

(#114532) Ctrl+Alt~Del válasza polonic (#114527) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Az gondolom már feltűnt mostanra, hogy az emberek különbözőek. Más szokásokkal, preferenciával. Ami egyiknek természetes, a másiknak soha.

A szabi lényege meg a rekreáció, és az, hogy kinek mit jelent, egyénenként eltérő. Van, akinek otthon olvasást, van, akinek kirándulást, utazást, ügyintézést, alvást, barkácsolást, a sor végtelen.

[ Szerkesztve ]

W | W | H | W | W | W | H

(#114533) Ctrl+Alt~Del válasza Peat76 (#114502) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Én megvárom egyrészt azt, amíg fullra lesz patchelve, másrészt, amíg nem 28 ezer forint lesz. A húsvéti akcióra már sanszos, hogy mindkettő teljesül.

W | W | H | W | W | W | H

(#114534) Gorgonka válasza polonic (#114527) üzenetére


Gorgonka
tag

Akinek ez a hobbija, simán vesz ki szabit egy-egy megjelenéskor. WoW kiegek indulásakor alap volt anno az 1-2 hét szabi, hogy 16-ban tudjak játszani :D

[ Szerkesztve ]

(#114535) slothunter


slothunter
kezdő

Sziasztok!

A 6 és fél éves fiam most ismerkedik a PS5 el.
A robotos játék azt hiszen Astro a neve nagyon nagyon tetszik neki.

Tudnátok ajánlani hasonló egyszerű de nagyszerű játékot,játékokat gyerek számára?

(#114536) S e t h válasza slothunter (#114535) üzenetére


S e t h
nagyúr

Returnal

Bocsánat :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#114537) slothunter válasza S e t h (#114536) üzenetére


slothunter
kezdő

A Doom ethernal ra gondoltam kezdésként,de az anyja kinyírna. :DDD
A múltkor Kratos darálása tetszett meg neki. DE az még korai. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114538) Gorgonka válasza slothunter (#114535) üzenetére


Gorgonka
tag

Nekem a Little Big Planet 3 és a Sackboy jutottak eszembe hirtelen. Igaz, épp csak kipróbáltam az előbbit, de az olyan gyerekjátéknak látszik.

(#114539) Pola-Roid válasza Scholes9 (#114526) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Áruljátok már el lécci, hogy mi a fene olyan jó ebben a God of War-ban?

A többi ajnározott PS játék nagyon bejött (Last of Us, Uncharted, Horizon stb.), de ez valahogy nem áll nekem össze. A grafikája gyönyörű, főleg ahhoz képest, hogy "csak" PS4-es, ezt elismerem, de amúgy... A harcrendszer nem nagy kaland, az ellenségek unalmasak, sokszor összevissza kóválygok a pályán, mert nem találom, hova kellene menni, plusz a kisgyerek abajgatása meg ez a harangdobálás kifejezetten az agyamra megy.

Szóval nem értem, na. Valamit én nem veszek észre, amitől kiemelkedően jó ez a játék?

(#114540) Pola-Roid válasza polonic (#114527) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Én most 2 hétig szabin vagyok és játszom reggeltől-estig, de azért, mert kötelezően ki kellett venni, nem pedig azért, mert annyira játszani akartam volna bármivel is. Amúgy is jóval több szabim van, mint amennyit magamtól kivennék (szóval nekem nem drága egyáltalán), de hogy játék miatt még így se vennék ki egy fél napot sem, az is biztos.

(#114541) cyberkind válasza Pola-Roid (#114539) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az a legjobb az új GoW szériában, hogy számomra végre játszható, és nem fixkamerás fos, a többi már csak extra. :))

Resident Evil ugyanez, bár az annyira jó lett, hogy kb minden remake témát visz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114542) Gorgonka válasza Pola-Roid (#114539) üzenetére


Gorgonka
tag

Ne ezzel most belenyúltál a darázsfészekbe. Pár hete ugyan ezt mondtam én is, kaptam is... :D

Szerk: Próbáld ki a GoW 3 Remake-et. Na AZ még GoW volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#114543) hombre[EU] válasza slothunter (#114535) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Spyro, New Super Lucky's Tale, bármelyik Lego, sportjátékok (amelyeket kedveli), Rayman...vagy Cuphead,Spelunky egy kis anger management gyanánt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#114544) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Miért nem működik meg a PC streaming Plus Premium előfizuval? Úgy volt megjelenéskor, hogy hamarosan elérhető lesz egy frissítéssel. Ennek már több, mint egy hónapja. A hamarosan egy-két nap, nem hónapok. :W :W

(#114545) Lackooo84 válasza Pola-Roid (#114539) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tedd fel max fokozatra, és ha átjutsz az első ellenfélen, az nagyon jó... ;] :DDD

The Truth is out there...

(#114546) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#114545) üzenetére


hombre[EU]
veterán

eltéved egy lineáris folyosón, szerinted GMGoW -on be tudja fejezni a tutorialt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#114547) cyberkind válasza hombre[EU] (#114546) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a túl kötött animációk miatt szopás minden fokozat a középsőn túl. :DD

Paranormal Cocktivity

(#114548) S e t h válasza Pola-Roid (#114539) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam az egyik leggyengébb playstation ex. Csak azért nem lesz jó, mert play ex, miközben messze gyengébb mint egy Last of us.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#114549) F-ECT$ válasza slothunter (#114535) üzenetére


F-ECT$
titán

New Super Lucky's Tale-t ajánlom én is. Általában a Spyro, Sackboy ajánlás megy itt, pedig a kis róka kalandja is teljesen jó, a pályák könnyűek, de 100%-ra csinálni már kihívás egy gyereknek. Sőt néhány puzzle engem is megizzasztott.

Dive ever, work never.

(#114550) F-ECT$ válasza Pola-Roid (#114539) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem jön be a stílus, akkor hiába jó az adott játék a stíluson belül, nem fog tetszeni. Egyébként a grafika, sztori, harc (megfelelő nehézségen) mind átlagon felüli.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.