Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#114151) mkrisz12 válasza Kai_Rong (#114149) üzenetére


mkrisz12
junior tag

Backlog végére érni...szerintem hamarabb fogok megvilágosodni minthogy a végére érjek :DDD Főleg ezzel a ps plus premiummal :D

Látom ha hiszem.

(#114152) Sliderxy válasza Medocsabi (#114150) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Szilmarilokkal szerintem sokan vagyunk így akik olvasták. A felsorolásszerű leírások nem könnyítik meg az olvasó dolgát. Sok esetben szinte lehetetlen követni a rengeteg név, helyszín, népcsoport olvasását követően, hogy ki-kivel van. Gyakran vissza kell olvasni, ha valóban képben akar lenni az ember. Ennek ellenére voltak benne olyan fejezetek, amik kifejezetten izgalmasak voltak. Ungoliant és Melkor szövetsége majd egymás elleni harca például simán megérne egy mozifilmet, ha nem többet. Játéknak pedig szintén remek lenne. Lehetséges, hogy mivel annyira ezek a karakterek nem ismertek nem is mernek velük kockáztatni.

[ Szerkesztve ]

(#114153) Kai_Rong válasza Sliderxy (#114152) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem az a gond, hogy nem mernek vele kockáztatni, a jogokat a Tolkien Estate nem adja el... Az Amazon halom pénzére is nemet mondtak. Jogok nélkül pedig nincs stúdió, aki ebből játékot tud csinálni.

Egyébként a Szilmarilok még egy kifejezetten lightos olvasmány a Tolkien legendáriumból, a hardcore content a History of Middle Earth-szel indul, ahol fragmentált szövegváltozatok vannak teleírva lábjegyzetekkel.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#114154) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ki vagy kik a kedvenc videójáték színészetek/színészeitek a hangjuk alapján?

Nekem az egyik legnagyobb kedvencem Alastair Duncan, aki többek között Celebrimbornak és Mimirnek is adta a hangját.

[Official Shadow of Mordor Behind the Scenes: Troy Baker and Alastair Duncan]

Nem sokkal lemaradva követi Troy Baker, Nolan North, Roger Clark, Cristopher Judge, Abubakar Salim. Hogy hölgyeket is említsek: Laura Bailey, Ashley Johnson, Ashly Burch, Claudia Black.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#114155) Aichon válasza Kai_Rong (#114149) üzenetére


Aichon
csendes tag

Pont tegnap írtam, hogy január 3ai rendelést várom még, most július 22 volt a rendelésnél megjelölve, de persze nem jött meg időben, akkor azt mondták nekem telefonba hogy napokon belül. Bár június végén meg azt mondták hogy a következő hetekben kapom meg, tehát most már semmit nem hiszek el. Szólok ha van valami ;)

(#114156) Vitee válasza Wesder (#114142) üzenetére


Vitee
aktív tag

Nem allitottam ilyet, de en mar vettem toluk a direct keretein belul es ilyen kitetel nem volt.
Legutobb egy hete kaptam, abban a mailben sincs ilyen feltetel, de akkor lehet feletek mashogy intezik ezt, nem tudom.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#114157) ldave válasza ImACeltic (#114154) üzenetére


ldave
félisten

Ashly Burch. Valamikor a 2010-es évek elején futottam bele a Hey Ash! youtube sorozatba, aztán később Chloe Price (LiS) szerepével lett lett örök a szerelem.

A Slime draws near! Command?

(#114158) Wesder válasza Vitee (#114156) üzenetére


Wesder
félisten

Az emailben annyi volt hogy PS+ tagoknak ingyen shipping. Igazàbòl mindegy. Ha kapok újabb invite-ot, akkor alaposabban megnèzem, de lehet addigra boltban is lesz. Nem nagy dolog.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114159) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#114160) proly01 válasza hombre[EU] (#114159) üzenetére


proly01
őstag

Ezt mikor lehet már előrendeli? :U

....Pr:)ly....

(#114161) Wlac válasza hombre[EU] (#114159) üzenetére


Wlac
Ármester

Határozottan szimpatikusabb lett. Vajon erre is hosszú várakozási lista lesz, vagy "normál" módon is lehet majd venni?

“The wha-"

(#114162) Wesder válasza proly01 (#114160) üzenetére


Wesder
félisten

Konzolvilàgnàl màr 2 hònapja fel kellett iratkozni, különben lemaradtàl. ;]

Àrra tippek? 500+?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114163) Kendek válasza Wesder (#114162) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzol ára környékére tippelném, de annál biztosan nem lesz drágább.

<-ƘƘ->

(#114164) tboy93 válasza Wesder (#114162) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tippre 180k HUF

(#114165) Wesder válasza Kendek (#114163) üzenetére


Wesder
félisten

Sose lehet tudni, de az 500€ egy kelkemes àr lehet igen. Ha azt nèzzük hogy 900-1000€-ért elfogadható VR élményt kínál a Sony, úgy nem is vészes. (Konzol+Headset)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114166) hombre[EU] válasza Wlac (#114161) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerinted? :DDD ugyanúgy,mint anno a konzolnál leírtuk páran...aki nem lesz ott day1 preordernél az sokáig sírni fog ;]
500€$ alatt best deal ever és szerintem annál több nem lesz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#114167) lo_jo válasza hombre[EU] (#114166) üzenetére


lo_jo
senior tag

Főleg, hogy valószínűleg lesz jópár olyan előrendelő, aki csak PC miatt veszi. Én is tudnám használni főleg flight simhez és versenyzéshez, a kaland/akciójátékos VR sosem fogott meg annyira.

(#114168) Wlac válasza hombre[EU] (#114166) üzenetére


Wlac
Ármester

Hát tudod, a remény, meg a hal... :D

Remélem időben szólnak az előrendelői lehetőségről.

“The wha-"

(#114169) Lackooo84 válasza Jakesz (#114146) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

És az a vicc, hogy nem az a legnehezebb dolog benne, hanem minden pálya halál nélkül 100%-ra, na az kemény... :)

The Truth is out there...

(#114170) Kendek válasza Wlac (#114168) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Figyelni kell mindenféle kapcsolódó eseménynél, mert az érdeklődési/lefoglalási lehetőség az esélyes, hogy előbb beindul majd, mint a hivatalos előrendelhetőség.

<-ƘƘ->

(#114171) Dani82


Dani82
senior tag

Ez az uj ps plus game collection fog frissulni? Oke hogy most bekerult a stray, de ennyi ido alatt az xbox game passba 6-7 uj jatek jott :U

(#114172) 3L1T3 válasza Dani82 (#114171) üzenetére


3L1T3
addikt

Még mindig csak a userek hasonlítják a Game Pass-hoz, a Sony nyilvánvalóan nem.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#114173) Wesder válasza 3L1T3 (#114172) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod hogy valamièrt mindig mèregetni kell a pöcköt. Egyèbkènt ha jòl tudom havi 1x raknak be jàtèkokat, ès permanens. (talàn a hònap első keddje)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114174) Kendek válasza Dani82 (#114171) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Természetesen fog még frissülni, igen. Vagyis havi rendszerességgel kerülhetnek be új címek, és persze folyamatosan vesznek is ki. De változó, hogy mikor mennyi, viszont nem számítanék havonta 6-7 játékra.

<-ƘƘ->

(#114175) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

9 Monkeys of Shaolin; ps+ extrában benne van.
Játszik valaki vele? Ha igen, pls segítséget kérekszépen két online trófeában. Köszi!

(#114176) KaitouP válasza Dani82 (#114171) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Múltkor kifejtettem, és szerintem még mindig áll az, hogy még nem igazán körvonalazódott hogy a hosszútávú tervei mi is pontosan a Sony-nak ezzel kapcsolatban, de talán még maguk se tudják. Game Pass szerű bővülést én egyáltalán nem is várok, de kerülhetnek be további régi címek, illetve hasonló újak, mint amilyen a Stray is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114177) Elderath


Elderath
őstag

multiversus ma jött ki hivatalosan, egy hete tolom. Akik szeretik platform fightereket vagy smasht, azoknak ajánlom, meg azoknak is, akik sose játszottak ilyennel :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#114178) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

FIFA23 | Official Gameplay Deep Dive
Gameplay trailer. Holnap.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#114179) F-ECT$ válasza Dani82 (#114171) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem csak a Stray került be :U :P ;)

Dive ever, work never.

(#114180) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#114181) echterion válasza Vitee (#114156) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is benne volt a mail-ben, hogy ps plus kell hozzá.

**********

(#114183) melega


melega
őstag

Srácok segítség kéne.

Azt csináltam a fő internetkábelt kötöttem rá a ps 5 re úgy végigvittem a streamelt Gow Ascensiont, miután visszakötöttem a set top boxra az internetkábelt megy a tv de a kép elsötétűl.

Valaki tudna segíteni, aki ért hozza? :Y :W

(#114184) Medocsabi válasza melega (#114183) üzenetére


Medocsabi
addikt

Voda box?Ha igen,akkor box restart után mennie kell.
+ banális kérdés, de a HDMI kábel be van dugva a tévébe ÉSa boxba?

[ Szerkesztve ]

(#114185) Vitee válasza echterion (#114181) üzenetére


Vitee
aktív tag

Most mar tenyleg erdekel, tudnal rola egy kepet berakni, vagy csak egy kivagott reszletet? Nekem egyiknel se volt, az oke, hogy az ingyenes szallitas csak +-al esedekes, de a vasarlashoz nekem nem kellett. :)

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#114186) echterion válasza Vitee (#114185) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerinted megtartottam az email-t? Minek? Hogy valaki ismeretlennek egy fórumon bizonyítsam egy-két hónappal később, hogy igazat mondok, mikor megosztom az infót? Nem számít, hogy elhiszed-e vagy sem, azzal neked van dolgod, nem másnak.

**********

(#114187) Vitee válasza echterion (#114186) üzenetére


Vitee
aktív tag

Ertem es koszonom az infot, de mire fel ez a tamado es agressziv komment?
Az enyemben semmi genyozas nem volt szerintem :N
Elnezest, hogy tenyleg erdekelt :D

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#114189) Kai_Rong válasza ldave (#114188) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

:( nem jo hir

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#114190) cyberkind válasza ldave (#114188) üzenetére


cyberkind
félisten

Tetszettek volna nem nekik adni, még a Vak Mókusok is jobbak...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114191) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ma jönnek az új ps+ játékok és nincs semmilyen szivárogtatás. Mostanában nem ehhez szoktam hozzá. ;]

(#114192) Zsinder válasza ProEvoFan (#114191) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Persze, bekerült a Black Flag, le is lehet az egészet állítani mert már senkit nem érdekel :DDD

(#114193) Bencus88 válasza ProEvoFan (#114191) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kíváncsi vagyok én is, az elmúlt hét jó volt, hogy most újra megint kapunk pár gyengébbet, vagy marad a színvonal.

zsinder: találni kell valami új mumust :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114194) Jakesz válasza Lackooo84 (#114169) üzenetére


Jakesz
őstag

Time trialokat is halál nélkül kell megcsinálni, csak ott még sietni is kell ezerrel megállás nélkül.

(#114195) tboy93 válasza ldave (#114188) üzenetére


tboy93
nagyúr

A fejlesztés kezdetén az Aspyr vezetősége azt mondta a munkatársaknak és a partnereknek, hogy a játékot várhatóan 2022 végén fogják kiadni. A fejlesztők szerint a reálisabb cél most a 2025 lenne.

Ez de ismerős szituáció :D

(#114196) floatr válasza oriic (#113459) üzenetére


floatr
veterán

Ez a Raji gyönyörű. Nem is értem, hogy nem találtam meg eddig

(#114197) echterion válasza Vitee (#114187) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha csak érdekelt volna, már továbbléptél volna a válaszaink után, nem képkivágást kérsz és ezzel arra célzol, hogy hazudunk.
Na, menjünk tovább, nincs itt semmi látnivaló. :K

**********

(#114198) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Playstation 5-re van bármi más zenelejátszó program a Spotifyon kívül, ami tud a háttérben zenét lejátszani? Youtube Premium esetleg tud működni?
Köszi! :R

(#114199) pethYeti válasza Mr.Wiking (#114198) üzenetére


pethYeti
addikt

Apple Music tökéletesen működik.

(#114200) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Táncolós, éneklős játékokkal képben van valaki?
Addig megvan, hogy van Just Dance, meg Let's Sing PS5-re.
Ezekhez kapható olyan Move vezérlő mint ami PS4-nél volt vagy ugyan azzal működik a PS5 verzió is? Telefonnal kézben hadonászás nem játszik, úgyis az lenne a vége, hogy összetörik.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.