Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#115901) krx21 válasza KoNZoLik@ (#115900) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen, ez a helyes döntés: Ne vegyél ezért az aljas húzásért többet semmit a Naughty dog-tól.
:C ;]
Pláne ez egy olyan fejlesztő, hogy iszonyat pocsék játékokat tettek le az asztalra... :DDD
Veled tartok mindenképpen! Hogy nem sül le a pofájukról a bőr...

[ Szerkesztve ]

(#115902) KoNZoLik@ válasza krx21 (#115901) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Röhögni fogsz, nekem annyira nem jönnek be a játékaik, sőt tovább megyek, számomra pl egy Tomb Raider sokkal jobban bejön és szórakoztatóbb, mint bármelyik Uncharted, tényleg ezen kívűl és a TLOU kívül van más még amit letettek az asztalra? Nem igazán jut más az eszembe, ja még a Crash :K Nem vagyunk egyformák, nekem a Souls stílusú játékok amik le tudnak kötni, mostanra más már nem igazán! Felőlem hetente kiadhatna a Naughty jàtékokat, az sem érdekelne 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115903) marinea2 válasza krx21 (#115901) üzenetére


marinea2
addikt

Ha a PS6 ra is kiadjak en azt is megveszem! :P :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#115904) KoNZoLik@ válasza marinea2 (#115903) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jaja 2x is, mert lesz majd Ps6Pro változat is belőle 😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115905) krx21 válasza KoNZoLik@ (#115902) üzenetére


krx21
nagyúr

Pont erről van szó... :K Ezért nem kell feszülni rajta. Nem vagyunk egyformák.
Nálam pont fordítva: Egy Tomb Raider sehol nem ér fel nálam az Uncharted-hez és a Souls stílusút sem bírom, nagyon nem.. :)) Nincs evvel baj...

Ez a kiadás az újaknak és a fan-okank szól, nem kötelező, ennyi... ;)

"Jaja 2x is, mert lesz majd Ps6Pro változat is belőle 😂"
:DD

#115903 marinea2 : Lehet én is... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115906) KoNZoLik@ válasza krx21 (#115905) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Dehogy feszülök, aki nálam nyugodtabb az már a temetőben "fekszik"😳 Leírtam a véleményem, aki akarja vegye meg, egészségére👍 Én 30K-t eltudok értelmesebb dologra is költeni :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115907) pr0bi válasza KoNZoLik@ (#115900) üzenetére


pr0bi
senior tag

PS5-re még nem jelent meg, így a második résszel egységes arculattal meg az hbo sorozatot megelőzően ez egy jó húzás a sonytól. Jó húzócím miért kellene $10-ért adni ha $80-ért is megveszik? Miért kellene megvenned 3x is? :) 100% hogy a következő húzásuk az lesz, hogy megjelenik a 2. rész is PS5-re ray tracingel stb. ismét teljes áron. Szemétség de jól csinálják, ebből élnek.

(#115908) lo_jo válasza pr0bi (#115907) üzenetére


lo_jo
senior tag

Hát azért hosszú távon nagyon nem mindegy egy cégnek, hogy mennyi rajongó fordul el tőlük. Nézd meg az EA és a 2K példáját: évente adják ki a sportjátékokat kaszinó szimulátorokat, amik gameplayben sokéves bugokkal vannak tele, de ők inkább az újabbnál újabb lootbox mechanikákat találják ki, tele van velük mindenkinek a hócipője, de a mérlegen mégis bőven pluszosba jön ki az egész pár nagy bálna miatt, akik mindent is megvesznek. Lehet ezt játszani egy darabig, majd az idő eldönti, hogy meddig.

Félreértés ne essék, nem vagyok live service ellenes, megvan annak is a helye és módja, hogy ne legyen hátrányban senki, de mégis érezze a törődést az, aki beletolja a pénzt. Csak az említett 2 példa nagyon nem ez, akár FIFA, akár NBA, egyre kevésbé számít, hogy mennyire játszol jól és mennyire ismered az alap sport taktikáit, sokkal nagyobb hangsúlya van bizonyos játékmódokban annak, hogy mennyit költöttél, ez által mennyire jó a kereted.

(#115909) pr0bi válasza lo_jo (#115908) üzenetére


pr0bi
senior tag

Egyetértek de ez esetben nincs szó mikrotranzakcióról, szimplán kiadnak új generációra egy nagyon jó single player játékot. A rajongók, átlagemberek megveszik teljes áron, ismerve a sony üzletpolitikáját pár hónapon belül már akciózni fogják később még Plus-ba is beteszik. Nem fog összedőlni a világ, előre ki van ez találva.

Lootboxot soha nem fogom megérteni, egy forintot nem adnék digitális tárgyakért.

(#115910) F-ECT$ válasza lo_jo (#115908) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerencsére a lootboxokra készül egy szabályozás, bár szerintem nem teljesen jó irányba akarják elvinni a dolgot, de a mostani helyzetnél jobb lesz.

Én 2 szabályt alkotnék: minden ilyen játékban kellene lennie egy "mindent megveszek" csomagnak X pénzért, és ha azt megvetted, akkor tényleg mindent kapj meg. Illetve ha elköltöttél X pénzt apránként, akkor automatikusan kapd meg az előbbi csomagot.

Dive ever, work never.

(#115911) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Nekem PS3-on se sikerült végigjátszanom a The Last of Us első részét :B Nagyon ígéretesen indult, de baromi gyorsan unalomba fulladt, mondjuk valószínűleg azért is, mert a survival zombi shooter műfajt nem igazán kedvelem. Persze mindig megkapom, hogy ez nem is az :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#115912) marinea2 válasza Kai_Rong (#115911) üzenetére


marinea2
addikt

Talan itt a ps3-al volt a gond, nem magaval a jatekkal :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#115913) VTom válasza Sliderxy (#115883) üzenetére


VTom
veterán

A director's cutban vannak kiegészítő tartalmak:

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#115914) F-ECT$ válasza Kai_Rong (#115911) üzenetére


F-ECT$
titán

A játékmenet nekem sem tetszett, a sztori miatt azért végigjátszottam, de utána töröltem is le egyből.

Dive ever, work never.

(#115915) ImACeltic válasza Jakesz (#115898) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azért a Naughty Dog nem arról híres, hogy üres ígéreteket tegyenek. Az új AI, a motion matching animáció technológia és a dualsense kihasználása pedig szerintem nagyot fog dobni a játékélményen. Persze akinek az a fétise, hogy csússzon-másszon, az nem lesz teljesen elégedett.

Nem tudom már ki írta, hogy ez inkább remaster. Hát inkább nézzétek a folyamatosan kiadott rövid összehasonlító videókat, amiben látszik, rengetek épület meg tereptárgy nem csak ráncfelvarrást kapott, hanem újra lett tervezve.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#115916) F-ECT$ válasza ImACeltic (#115915) üzenetére


F-ECT$
titán

A lecserélt épületek és tereptárgyak, a jobb animáció is még csak remastert jelentenek. Ha a gameplay is változik, az a remake, de erre nem sok esély van, vagy mindenki majd nagyon meglepődik a megjelenéskor.

Dive ever, work never.

(#115917) ImACeltic válasza F-ECT$ (#115916) üzenetére


ImACeltic
őstag

És akkor egy Crysis Trilogy Remastered micsoda, ahol nincsenek új modellek meg jobb animáció, csak kizárólag látvány tuning? :D

Amúgy ahogy írtam, változik a gameplay is: AI, animáció(mert érzed a gameplay-en a változást), dualsense.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#115918) KoNZoLik@ válasza ImACeltic (#115917) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tyű hallod, TE tényleg ennyire bele vagy buzulva ebbe a játékba? Nem bántásból, de amit itt írogatsz, már nekem ciki, hogy ennyire próbálod az önigazolást keresni magadnak, hogy DE megéri a 30K-t bárki bármit IS mond...elsőre is megértettük,neked ez a mindenkori non plusz ultra, nincs is jobb ennél a játéknál a világ történelemben, még Ps8-ra is megfogod venni 100K-ért oké, egészségedre vedd meg, lapozzunk👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115919) Lackooo84 válasza ImACeltic (#115917) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vedd meg nekem is légyszi, ha így tele vagy... :B

The Truth is out there...

(#115920) F-ECT$ válasza ImACeltic (#115917) üzenetére


F-ECT$
titán

Az remaster :)

A gameplay nem az animáció vagy a dualsense feature-ök, hanem ha jönnének új fegyverek, használható tárgyak, ellenfelek, változnának a pályák. Egyelőre viszont csak azt látni minden összehasonlító videóban, hogy minden pontosan ugyanott van, mint az eredetiben, csak szebb. Az AI fejlődés minimálisan módosíthatja a gameplayt, de egyelőre ez csak ígéret, és ha meg is valósul, akkor sem jelent akkora változást, hogy ezáltal átmenjen remake-be ez a remaster (of a remaster). Amivel egyébként nem is lenne baj, ha nem sulykolnák hogy remake, és nem 27k-t kérnének érte.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#115921) ImACeltic válasza KoNZoLik@ (#115918) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ombre, az árat én direkt nem említettem az elmúlt pár hsz-ben, csak a számomra tényt, hogy ez több, mint egy remaster/grafikai tuning.

De úgy látszik megint be kell fejezni a témát mert többek ingerküszöbe el lett érve. :D

F-ECT$

Elég képlékenynek érzem ezeket a fogalmakat itt a fórumon, mint a remaster meg a remake. Van egyáltalán egy globálisan elfogadott álláspont erről?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#115922) F-ECT$ válasza ImACeltic (#115921) üzenetére


F-ECT$
titán

Van:
remaster = doesn't change the story or gameplay significantly, but just updates the look.
remake = doesn't change the story, but significantly changes the gameplay.
reboot (or reimagine) = usually means a retelling of the story from the beginning. often changes the story.

Dive ever, work never.

(#115923) Jakesz válasza ImACeltic (#115921) üzenetére


Jakesz
őstag

Műfajon belül remake például a Resident Evil 2 Remake. Hasonlítsd össze annak az eredetijét a remake-kel, és meglátod, hogy milyennek kell lennie egy igazi remake-nek.

(#115924) KKaresz45 válasza ImACeltic (#115921) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Teljesen mindegy hogy minek hívjuk. Az igazi kérdés az, hogy mennyi az eredetihez hozzáadott értéke.

A továbbfejlesztett animációkat meg a dualsense támogatást én sem mondanám gameplayt érintő változásnak. Nyilván hozzátesznek az élményhez (mint a jobb grafika) de a gameplayt nem változtatják meg.

(#115925) KoNZoLik@ válasza Jakesz (#115923) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pontosan, na azt teljesen újrahúzták minden tekintetben, egyedül maga a sztori ami nem változott! Az ilyen minőségű remake-ért vagy egy FF7 remake-ért biztos senki nem is sajnálja a pénzt 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115926) zozika84 válasza Jakesz (#115923) üzenetére


zozika84
őstag

Így van, abban tényleg sokkal több munka volt és hatalmas a különbség az eredeti "tank" irányítás és előre petárolt hátterek után :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#115927) RangerFox válasza F-ECT$ (#115916) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Konkrétan újraalkották (!) a játékot az új motorban. Ez remake.

(#115928) Sliderxy válasza RangerFox (#115927) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Lehetne egy új kategória, mondjuk Rebirth. ;]

(#115929) F-ECT$ válasza RangerFox (#115927) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy motor csere már akár indokolttá is tehetné azt, hogy remake-nek hívják, viszont ha ez az új motor csak annyit tud, hogy szebb lesz tőle a játék, akkor ez a játékosok szemszögéből továbbra is csak egy remaster. Ha lenne bármi olyan új gameplay elem, ami változtatna a játékmeneten, akkor fele ennyien háborognának, de ha betettek volna ilyet, akkor valószínűleg a pályákhoz, az azon található tárgyakhoz és ellenfelekhez is hozzá kellett volna nyúlni, de ez az eddigiek alapján nem történt meg.
Szóval lehet, hogy szigorúan technikailag véve lehetne remake-nek is hívni ezt, de akik nem most jöttek le a falvédőről, azok látják, hogy ez "csak" egy remaster.
És nem mondanám alkotásnak azt a folyamatot, amikor az új motorban mindent milliméter pontosan ugyanoda helyezel. Az max másolás.
(Ha irónia is volt az írásodban, akkor is helytálló a válaszom :D )

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#115930) Sliderxy válasza F-ECT$ (#115929) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Most komolyan, az összehasonlító videót meg is nézi valaki?
"És nem mondanám alkotásnak azt a folyamatot, amikor az új motorban mindent milliméter pontosan ugyanoda helyezel. Az max másolás."
A helyszínek azonosak, de a tereptárgyak változtak, kiegészültek újakkal.
Azért ez nem millimitér pontos másolás.

(#115931) RangerFox válasza F-ECT$ (#115929) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én alkotásnak hívom azt, amikor a code base ~80%-át átírják, meg az kreatív artosok is szívüket beleteszik az új assetek készítésébe. Az megkérdőjelezhető, hogy ér-e teljes árat, az szerintem nem, hogy remake-nek nevezzük.

(#115932) ImACeltic válasza Sliderxy (#115930) üzenetére


ImACeltic
őstag

Most komolyan, az összehasonlító videót meg is nézi valaki?

Na igen, itt a baj, hogy vagy nem, vagy valamiért nem látják a különbségeket.

F-ECT$

"A video game remake is a video game closely adapted from an earlier title, usually for the purpose of modernizing a game with updated graphics for newer hardware and gameplay for contemporary audiences."

Én egy ilyet is találtam, amire ráillik a Part I, mivel az általam említett 3 feature szerintem gameplay modernizáció. Aki szerint nem, oké.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#115933) F-ECT$ válasza Sliderxy (#115930) üzenetére


F-ECT$
titán

A pálya ugyanaz. A régi tereptrágyakat lecserélték újra. Ennyi. Attól még hogy több ág meg levél van a fán, attól az még csak egy fa. Vagy láttál olyat, hogy régebben csak 1 fa volt az adott pályán, a "remake"-ben meg 2 fa keült a helyére? (Olyan helyen, ahová el is juthatsz a játékban, nem csak a háttérben látszik.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#115934) F-ECT$ válasza RangerFox (#115931) üzenetére


F-ECT$
titán

Ok, technikailag ok. De mit értek el vele? Ez nálam csak annyit jelent, mint hogy a Doom már elfut egy traktor fedélzeti számítógépén is. Technikailag érdekes, de attól még ugyanaz a Doom.
Mit nyert a játék a grafikán kívül azzal, hogy 80%-ban új a code base? Lettek új tárgyak, lettek új mozdulatok, lettek olyan zombi ölési módszerek, amik nem voltak meg az eredetiben?

Nem vitatom, hogy az új égő ház mennyivel szebb, mint a régi, és valóban nem csak a régi modellt cserélték le nagyobb felbontásúra, hanem újra modellezték, de ez semmit sem ad hozzá a játékmenethez, és a remake attól remake, hogy az is változik.

Dive ever, work never.

(#115935) mkrisz12


mkrisz12
junior tag

Akinek megvan a ps4-es verzió, ha ingyen nem is mert nincs pénzük karitatívba bevállalni de legalább minimál upgrade árral elérhetővé illene tenni már csak hálából is. Megköszönni a rajongást, az elismerést, a támogatást amit már előzőleg kifizettek a játékosok. Sajnos ez nem fér bele az üzletpolitikába úgy néz ki. Rendben van, akkor majd akciósan, én ráérek :DDD

Látom ha hiszem.

(#115936) Wesder válasza mkrisz12 (#115935) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon kis zöldfül lehetsz, ha ennyire nem ismered a Sony-t.

Itt te tartozol hàlàval, hogy egyàltalàn költhetsz nàluk pènzt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115937) RangerFox válasza F-ECT$ (#115934) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem a Demon's Souls is remake-nek számít, pedig ott is ugyanez volt a helyzet.

(#115938) mkrisz12 válasza Wesder (#115936) üzenetére


mkrisz12
junior tag

Naiv vagyok, de az nem mindig rossz tulajdonság ;)

Látom ha hiszem.

(#115939) Szabi® válasza Wesder (#115936) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen, ez csak a Sony privilégiuma, ugyanis aki nem tudná, más konzolgyártók ingyen adnak mindent, és nincs máshol sem remake, sem remastered, ha van, akkor is ingyen ...
Húúú de jó :N

(#115940) Lackooo84 válasza Szabi® (#115939) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja hát igen, a natív PS5 verziókért is csak a szoninak van pofája pénzt kérni, minden 3rd parti odaadja ingyen... :)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#115941) mkrisz12


mkrisz12
junior tag

Amúgy meg lehet, hogy csak megvárják a megjelenést, hogy ne vegye meg kb mindenki a régit, és onnantól lesz upgrade..igen, csupasz seggünk a falhoz ér és felébredünk :D

Látom ha hiszem.

(#115942) Wesder válasza Lackooo84 (#115940) üzenetére


Wesder
félisten

Az EA, Acti, meg a T2 is csak akkor adja ha a 100€-s csomagot veszed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115943) Wesder válasza Szabi® (#115939) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom minek kell idehozni màs konzolgyàrtót, miközben nem róluk van szó. De ha màr megtetted: Az utolsó MS fizetôs remaster a Gears Ulti volt, (ha jól emlékszem) a Nintendo meg Nintendo. Ôk mindent is dràgàn adnak, mindegy hogy remake vagy remaster, vagy hogy 20 éves cím.

Szerk.
Horizon is csak azért lett ingyen upgrade, mert megigérték, és népharag lett, mikor kiderült hogy a Sony inkàbb azt szeretné hogy fizess. Szemrebbenés nélkül behúztàk vola a 10$€-t.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115944) RangerFox válasza Lackooo84 (#115940) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Umm ez nem igaz, ahogy Fizzie is írja.

(#115945) Szabi® válasza Wesder (#115943) üzenetére


Szabi®
addikt

Fogyasztói globális piac alakult ki, volt légy, lett szar is. Nyilván azért ad valaki valamit pénzért, mert a piackutatás azt diktálta, hogy azt el lehet adni (pénzért).
A nintendot ha meg ilyen jól látod hogy ennyiért ad bármit, hogy még azért is fizetsz, ha a kirakatban ránézel a konzolra, nem értem a meglepődés tárgyát ... (jah az nem konzolgyártó elnézést)
Hál istennek nincs jogszabályba foglalva, hogy " - Márpedig azt meg kell venned! ".

(#115946) Wesder válasza Szabi® (#115945) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílván az a 10$ még mindig elfogadhatóbb, mintha újra megvetetnék teljes àron, de szerintem a crossgen címeket pàrban kéne adni minden plusz költség nélkül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115947) zozika84


zozika84
őstag

Na majd a mikrotranzakciókkal és NFT-vel teleb*szott TLOU multi után visszasírjuk még ezt a 27 ezret is :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#115948) Szabi® válasza Wesder (#115946) üzenetére


Szabi®
addikt

Ebben az érában, amikor már a telefonodhoz külön kell mindent megvenned, hogy használni tudd, én már semmin nem csodálkozom. Adhatná, de nem adja. Adhatna ingyen játékot is a gép mellé, mint "régen", de nem ad.
Megváltoztak a feltételek, ezek a cégek addig ütik a vasat, amíg bírják, és onnan szednek be minél több profitot, ahonnét csak lehet.
Javarészt a mai sokkal törékenyebb világgazdaság a felelős sok ilyen húzásért.

[ Szerkesztve ]

(#115949) Lackooo84 válasza RangerFox (#115944) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jó most van 1-2 kivétel, de szerintem 90%-ban minden 3rd parti utólagos PS5 verziót ingyen adták. Ez kb olyan, mintha PC-n is fizetned kéne a jobb grafikai beállításokért.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#115950) mkrisz12 válasza Szabi® (#115948) üzenetére


mkrisz12
junior tag

Pont ez a lényeg, hogy nem az adó diktál, hanem a vevő. Az emberektől függ minden, a gondolkodásmódjuktól..ezek a cégek csak idomulnak az igényekhez. Ha azt látják, hogy annyiért adják amennyiért nem szégyellik és viszik mint a cukrot, addig meg is teszik..Az oka amúgy az ego-ban keresendő: még, még, még...enyém a legújabb, a legjobb, a leglegleg..a cégek erre mentek rá, nem ők alakítják a világgazdaságot, hanem az emberek.

Látom ha hiszem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.