Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#115701) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#115700) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jujj de gagyinak hat az egész.
Jó lesz gamepassban vagy ps+ extrában. ;]

(#115702) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#115701) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az biztos, hogy érdekes egy élmény volt. :D Viszont a környezet az egész korrekt. Helyenként...

Lehet ez még rosszabb is, ha jön a gameplay.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#115704) Atomgeszi válasza ρσгτσ (#115703) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hol kell jelentkezni bétára? Csak a preordereset találom. :F

(#115705) Bencus88 válasza Atomgeszi (#115704) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Elő kell rendelni, de lesz open beta is később

(#115706) Atomgeszi válasza Bencus88 (#115705) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja, open betára gondoltam, de akkor arra még nincs regisztáció.

(#115707) oriic válasza Atomgeszi (#115704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs jelentkezés. Open béta lesz, ha előrendeled a játékot, vagy szerzel béta kódot más forrásból, akkor két nappal korábban kezdheted a bétát.

Live-Die-Respawn

(#115708) Elderath válasza ρσгτσ (#115699) üzenetére


Elderath
őstag

vicces már ez a sok delay. Nincs olyan game aminél ne lenne ez a kép már a halasztásról. Inkább ne is mondjanak dátumot amíg nem 100% valami. Én biztos vagyok benne, hogy a GoW se fog jönni novemberben

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#115709) F-ECT$ válasza Elderath (#115708) üzenetére


F-ECT$
titán

Üzleti tervezni kell, akkor meg már úgyis kiszivárog. Az más kérdés hogy mostanában nem tudják tartani. Egyébként régebben sem tudták, de egy 8 hónapos fejlesztésnél 20% csúszás 2 hónapot jelentett, a mai 3-4 éves projekteknél meg fél évet.

Dive ever, work never.

(#115710) undercover


undercover
senior tag

Bejött most nagyon a Guardians of Galaxy játék :)

A Marvel Avengers mennyivel bénább játék nála? A sok patchek nem javítottak valamit az élményen?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#115711) Elderath válasza undercover (#115710) üzenetére


Elderath
őstag

avengerst inkább ne is említsük egy napon a GOTGvel

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#115712) Wesder válasza Elderath (#115711) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy inkàbb semmivel sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115713) syler123 válasza undercover (#115710) üzenetére


syler123
veterán

Nálam instant delete lett a Marvel Avengers, pedig én az a fajta player vagyok, ha már letöltöttem végigjátszom ha bele döglök is... :DDD Ez nem ér annyit, az élet nem elég hosszú egy ekkora szemétkupachoz. A Guardians of The Galaxy viszont meglepően jó volt.

(#115714) ProEvoFan válasza undercover (#115710) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Marvel Avengers
Amennyi rosszat hallottam róla, annyira bejött a játék. Thor kalapácsával és Natasha harcművészetével rendesen osztom az ellent. Egyedül is játszható akció játék. A story módot mindenképpen érdemes végigjátszani, utána megnyílik több térkép és azokon rengeteg különböző küldetés. Utána csak rajtad múlik, hogy mikor unod meg a kaszabolást.
A három ingyenes story dlc három új hőst és fejenként egy új kampányt mutat be.

(#115715) Lackooo84 válasza Elderath (#115711) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pedig az is egy szép drop és bughalmaz. Pedig maga a játék jó (lenne)...

The Truth is out there...

(#115718) Peace válasza syler123 (#115713) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is játszottam vele 20-30 percet, aztán kuka. Förtelem.

(#115719) F-ECT$


F-ECT$
titán

Annyira szélsőséges megnyilvánulásokat olvasok itt az Avengersről, hogy a végén még kipróbálom :D

Dive ever, work never.

(#115720) tboy93 válasza Peace (#115718) üzenetére


tboy93
nagyúr

Múltkor majdnem elcsábultam. 3000Ft-ért hirdették használtan. Mondom ennyit csak megér. Hát úgy tűnik hogy mégsem :D

[ Szerkesztve ]

(#115721) VTom válasza tboy93 (#115720) üzenetére


VTom
veterán

PS+-ban vagy EA előfizetéssel érdemes kipróbálni, atán vagy bejön, vagy nem. Elég megosztó.
Én a béta tesztnél próbáltam, tök jó volt a Hulk-kal zúzni, de pár óra után meguntam. Pénzt nem adnék érte én sem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#115722) marinea2


marinea2
addikt

Van itt mas is rajtam kivult akit igy a 20-25. ora gyaloglas utan betudott szippantani Death Stranding ? :U :U :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#115723) Peace válasza tboy93 (#115720) üzenetére


Peace
nagyúr

Én valami kipróbálható 7végén mentem rá, de bűn rossz egy szemét. :(((

[ Szerkesztve ]

(#115724) S e t h válasza F-ECT$ (#115719) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha az ember egyszer játszott a pókemberrel, mint superheros adaptációval, akkor onnantól fogva szekunder szégyenérzete lesz az Avengerstől.
Írom ezt úgy, hogy spiderman nálam az egyik legnemkedveltebb hős, ellenben Hulkkal, vagy Thorral.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#115725) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

PS Plus-os RDR1-nél valaki próbálta indítani az Undead Nightmare-t?
Ha rámegyek mindig a Downloadable Content menüt nyitja meg, amit a menüből eleve el lehet érni. Persze innen letölteni nem lehet, még csak a listában sincs benne.
Ez valami bug?

(#115726) F-ECT$ válasza marinea2 (#115722) üzenetére


F-ECT$
titán

Én 8-10 órát erőltettem kb, de aztán letettem. Nekem egyáltalán nem adta sajnos.

Dive ever, work never.

(#115727) lo_jo válasza S e t h (#115724) üzenetére


lo_jo
senior tag

Engem meg alapból semmilyen superhero téma nem tud lázba hozni, a filmek teljesen hidegen hagynak, de a SM+MM nagyon bejött. Pont azt adta, amit vártam tőlük: nem egy világmegváltó történet, de kellemes és látványos csihi-puhi és hangulatos lengedezés, ami miatt egyszer sem használtam fast travelt. A sztori gyakorlatilag lehetett volna bármi, engem a mechanikákkal megvettek kilóra. Na ezt nem láttam egy pillanatra sem az Avengersben.

(#115728) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
valaki játszott az Indrustia-val? Ahogy nézem egy rövid fps game. Kapott egy kis leárazást.

(#115729) marinea2 válasza F-ECT$ (#115726) üzenetére


marinea2
addikt

Engem beszippantott most rendesen. Ghost of Thusima utan azt hittem hogy ez lesz a "leggyengebb" ex Sony cim, de nagyon nem :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#115730) ProEvoFan válasza marinea2 (#115722) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs. ;]

Marvel Avengers
A kampányt ajánlom végigjátszásra. :K

(#115731) raziel01 válasza ProEvoFan (#115730) üzenetére


raziel01
veterán

;] Hasonlóan beszippantós, izgalmas az is.

(#115732) marinea2 válasza ProEvoFan (#115730) üzenetére


marinea2
addikt

Ezt nekem ajanlod? Kovezzetek meg, de utalom a marvelt meg a dc-t is. Vagyis nem is az hogy utalom, de annyira hidegen hagy az osszes "szuperhos" hogy az valami hihetetlen :U ;] :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#115733) MunezXBK válasza marinea2 (#115722) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az elején járok, egyelőre még bejön.

Majd jelzem, ha meguntam a sétálást. :D

(#115734) jeni


jeni
félisten

Aki használ Logi kormányt vagy mindkettőt.
Szerintetek megéri a G923 megvételét a G29 szemben?Mindkettőt egy árban van. Igaz a G923 az felbontott és 1 év garival az Emag boltban.
A G29 az Aquacomp 2 év garival és grátiszban egy Shifter hozzá.
A bolti ár mindkettő esetben bontatlan esetén akár 30000Ft eltérés is lehet
Annyival tud is többet a G923,hogy ahhoz a Led sor műkődik és valami plusz vibramotor van a házban valamint a pedáloknál egyedi rúgó van beépítve.

(#115735) lo_jo válasza jeni (#115734) üzenetére


lo_jo
senior tag

G29-hez képest csak a rezgőmotor és a "kézi dupla kuplung" az extra a 923-ban, a led sor ugyanúgy működik a 29-en is (a 920-ról maradt le a tekerővel együtt). Egyik tesztben olvastam, hogy a tekerő ugyanúgy szar, mint a 29-en, nálam is vagy nem érzékel vagy duplán-triplán, úgyhogy nem használom semmire. A fék elvileg jobb lett, de gyakorlatilag több teszt szerint egymás mellett sem szignifikáns a különbség. Egyébként a logi pedál gyakorlatilag garivesztés nélkül modolható a G29-nél is (ha gariztatni kéne, vissza kell rakni a gyárit, senki meg nem mondja, hogy mókoltál vele), vannak erre specializált kitek, keményebb és lágyabb rugókkal, "gumitégla" csere betétekkel. Ha meg már gariidőn kívül van, akkor akár egy loadcell mod is működhet, bár nem tudom, hogy a PS mit szólna hozzá.

A kézi váltó nálam GT7-ben egyik autóval sem ment, de PC-n használom rendszeresen, úgyhogy én arra mennék rá, nem a 923-ra.

(#115736) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Stray lepörgött nálam is. Elég erősen érződött, hogy úgy lett kitalálva, hogy nagyjából egyhuzamban viszi végig a játékos, ami logikus is mivel elég rövid (sajnos). Na nekem pont bejött a felénél 2 hét kihagyás annál a résznél amikor vissza kell menni Clementine-hoz. Na hogy az hol volt... már rohadtul nem emlékeztem, a játék meg semmi támpontot nem adott csak annyit, hogy menjek vissza. :U De végül is sokáig nem kellett keresnem, mert a hatalmas városnak eleve csak egy nagyon kis része járható be.
Nekem összességében nagyon tetszett, játszottam volna még vele.
Nagyon remélem, hogy nem egyszeri kaland volt és lesz folytatása.

(#115737) Gaben92 válasza jeni (#115734) üzenetére


Gaben92
őstag

Tök mindegy, a G923 pedálja is szar. :DDD Mondjuk annyira nem mint a G29-é... lo_jo-nál nem tudom mi a gond, nekem megy a kézi váltó GT7-ben G29-cel, a ledsor pedig szintén működik. A házban lévő plusz vibramotor (Trueforce vagy mi) alig megy egy pár játékkal és nem ad szinte semmi extrát, cserébe sokan panaszkodnak arra, hogy van egy fura hangja.

Szvsz a G923 nagyon nem éri meg... G29 + olcsó pedál mod (belemegy a G923 rugója és potom pénz, de vannak más olcsó megoldások is) vagy loadcell mod (lo_jo: nincs baja vele a PS-nek) de ha tényleg normális cuccot akarsz akkor felejtsd el a Logit (nekem is csak azért van mert bagóért vettem) és vegyél Thrustmaster T300-at, ahhoz meg később meg tudod venni a T-LCM load-cell pedált és nem kell mókolni vele semmit. A kézi váltója is sokkal minőségibb cucc (mondjuk nem is annyiba kerül mint a műanyag Logitech). Thrustmaster T248-at szintén ne nézd. Elég butított verzió, külcsínyre mentek rá, még a T-LCM pedált se lehet rákötni, cserébe van csilivili kijelző meg "modern" kinézet, de a valóságban a T150-el sincs pariban.

A LED-ek meg a tekerenytűk amúgy olyanok, hogy nagyon akarod őket mikor kormányt veszel mert mekkora kúlság, aztán rájössz, hogy rohadtul nincs szükség egyikre sem. :N

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#115738) lo_jo válasza Gaben92 (#115737) üzenetére


lo_jo
senior tag

Én sem tudom, hogy mi a gond a váltóval, de direkt utána néztem, hogy ha az autóban H váltó van, akkor automatikusan működnie kéne. Ennek ellenére nálam valami miatt egyik régebbi autóban sem működött, úgyhogy maradtam a füleknél. Bár azóta már szinte csak kontrollerrel nyomom, elég az nekem Sportra is. Azt is jó tudni, hogy a loadcell moddal sincs baja a PS-nek, az azért minőségi upgrade a gyárihoz képest.

Abban is egyet értek, hogy T300, ha minőség kell, de én is bagóért vettem a G29-et, gyári új volt, rendes garanciával, így kevesebbe került, mint a TM váltó (akkor éppen 75k vs 80k), a kettő együtt meg még mindig olcsóbb volt, mint egy T150 (85k vs 90k). :D Mondjuk ez nem 400-as eurónál és a nagy covid miatti simőrület előtt volt. Akkor nagyon felmentek az árak és azóta is csak csordogálnak lefelé. A T248 egy parasztvakítás, a neve is, inkább T148-nak kellett volna lennie.

A logi cuccának egy nagy előnye van: a bőr használata. Mivel nem fogok a casual ACC-GT7 vonalnál komolyabban versenyezni (ligázásra sincs időm, nemhogy valami komolyabbra), ETS2-ATS-hez meg minimális hozzáadott értéke lenne egy T300-nak, így inkább az számított, hogy amit fogok, az jó legyen, márpedig a bőr kormányt jobb markolászni.

(#115739) F-ECT$ válasza Sliderxy (#115736) üzenetére


F-ECT$
titán

Van néhol útjelző tábla, de persze nincs rajta minden.

Mondjuk tényleg nem nagy a bejárható hely, de a 2 órás végigjátszáshoz nem nagyon szabad eltévedni :)

Dive ever, work never.

(#115740) jeni válasza lo_jo (#115735) üzenetére


jeni
félisten

lo_jo
Gaben92
köszi

én még azt gondoltam,hogy a Thrustmaster (ezt is néztem korábban,de nem voltam gyors és más valaki megvette-T248) mint ház az egyformák , a pedálban láttam eltérést ,és maga a kormánykerekek változnak illetve cserélhetőek rajta.

(#115741) Sliderxy válasza F-ECT$ (#115739) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Vannak, de azok az üzleteket, fontosabb létesítményeket mutatják.
Clementine meg pont, hogy bújkál egy eldugott helyen.

2 óra az rohanás. Kb 7 óra lett a végére, sokat nézelődtem. El voltam vele.

(#115742) bazccka


bazccka
tag

Tegnap megvettem a Way of the Hunter játékot, de annyira bughalmaz a játék, meg alacsony a képfrissítési aràny még performance módban is, hogy kérvényeztem egy refundot.

(#115743) ludxjk válasza bazccka (#115742) üzenetére


ludxjk
kezdő

Letöltötted már mindegy sajna..csak akkor megy a refund ha még nem szedted le

(#115744) Wesder válasza ludxjk (#115743) üzenetére


Wesder
félisten

Kivételt képez, ha játszhatatlan, és tudod is bizonyítani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115745) penge111


penge111
addikt

Szerintetek lesz mostanában ps+ előfizu akció? Tavaly ilyenkor volt, 9k. Jó lenne, vagy az új előfizu rendszer miatt lehet nem akcióznak :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#115746) Lackooo84 válasza ludxjk (#115743) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem a Martha is Dead-ra visszaadták. Konkrétan 2 lépés után kifagyott a játék egy helyen, játszhatatlan volt. De más bajok is vannak vele...

The Truth is out there...

(#115747) F-ECT$ válasza penge111 (#115745) üzenetére


F-ECT$
titán

Az csak új előfizetőknek szólt ha jól emlékszem. Én várok egy szokásos 25%-ot az év végi leárazásban, de hogy lesz-e, melyik csomagra, mikor és mekkora, azt még nem lehet tudni.

Dive ever, work never.

(#115748) ldave válasza F-ECT$ (#115747) üzenetére


ldave
félisten

Lóf*sz lesz itt, nem akció.

A Slime draws near! Command?

(#115749) VTom válasza penge111 (#115745) üzenetére


VTom
veterán

Szeirntem black friday-en biztos lesz akció.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#115750) fausto válasza VTom (#115749) üzenetére


fausto
addikt

Az sem biztos, eddig minden évben volt a deals of play keretein belül nyáron, idén semmi. Mondjuk én ellennék egy új előfizetős akcióval is, most nincs aktív plus-om, pont ezért. Teljes áron nem veszek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.