Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#115601) Kendek válasza razor1010 (#115599) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Telefon vagy email, de ilyen indokkal ne is próbáld, mert az veszett fejsze nyele. Vagyis ilyen okból nem térítenek vissza, ha szimplán csak nem tetszik az adott játék. Ezért is célszerűbb ha vásárlás előtt alaposan utánanézel, amennyiben valami ismeretlenebb címről van szó.

<-ƘƘ->

(#115602) razor1010


razor1010
tag

gondolom küldi feléjük a játék a felhasználói adatokat szoval nem nagyon tudok olyannal próbálkozni hogy kidobál a játék vagy valami mert úgyis látják. van valami olyan hiba aminek nem tudnak utánanézni és akár hihető is lehet? :D

(#115603) Wesder válasza razor1010 (#115602) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik jàték ez egyáltalán?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115604) razor1010 válasza Wesder (#115603) üzenetére


razor1010
tag

Miles Morales Ultimate Edition

Benne van a Spider-Man Remastered is, csak azt telepítettem fel, azzal játszottam kb 10 percet, A Miles Morales-t le sem töltöttem.

(#115605) Kendek válasza razor1010 (#115604) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ebben az esetben próbáld meg, de úgy, hogy kifejezetten csak a Miles Morales-t említed, és, hogy véletlen vásárlás volt. Megnézik, hogy letöltötted-e, de ugye nem, szóval elvileg nem lesz akadálya a visszatérítésnek.

<-ƘƘ->

(#115606) razor1010 válasza Kendek (#115605) üzenetére


razor1010
tag

ez így jó lehet, köszi :)

(#115607) Wesder válasza Kendek (#115605) üzenetére


Wesder
félisten

Mint ötlet jó, csak abba nem tudnak belekötni hogy a SM PS5 verziója fel lett rakva, ès jàtszott vele 10 percet? Ugye màshogy nem is tudna jàtszani a PS5 verzióval, mert külön nem kapható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115608) Kendek válasza Wesder (#115607) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, nyilván egy kis szerencse is kell hozzá. De így nem esélytelen, és volt már, hogy a letöltés ellenére is úgy ítélték meg, hogy nem lett letöltve, szóval annyira azért nem alaposak. Meg van aki úgy szokott csalni, hogy a megosztás révén másik profillal játszik, így nem látják, hogy futtatta volna, és elfogadják a visszatérítést.

<-ƘƘ->

(#115609) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

A Spiderman ps5 remastered csak úgy szerethető meg, ha megveszem a Miles Morales Ultimate Edition-t? Neten legalábbis ezt láttam..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#115610) Wesder válasza Ferenczi Áko (#115609) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy az, vagy PS+ Extra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115611) Kendek válasza Ferenczi Áko (#115609) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vagy egyből az Ultimate Edition-t vásárolod, vagy a sima Miles Morales menüjéből is lehet upgrade-elni. Tehát egy kölcsön lemez is elég lehet hozzá, és úgy 6.500 Ft.

<-ƘƘ->

(#115612) Ferenczi Áko válasza Kendek (#115611) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#115613) .LnB válasza Sefneni (#115511) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idén, év végén, szerintem egy top10-es listát is nehéz lesz összeállítani. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#115614) Peace válasza .LnB (#115613) üzenetére


Peace
nagyúr

HFW, Elden Ring, Chaos Gate: Daemonhunters, Stray, Dying Light 2 (nem feltétlen toplistás, csak kevés a játék), A Plague Tale: Requiem (nagyon várom!), God of War Ragnarök (csak nem halasztják jövőre!), Tiny Tina's Wonderlands (hónapok óta rágódom a vásárláson, pedig nagyon érdekel), The Callisto Protocol (össze fogom rottyantani magam, de nagyon vonz).

Ez ha jól számolom, akkor 9. Ott volt még egy GhostWire: Tokyo, ami szintén nem kerülne nálam toplistára. Jópofa volt, de nem kiemelkedő. King Arthur: Knight's Tale szintén ez a kategória, na meg félbe is van hagyva, de még idén befejezem azt is. Lesz egy TLoU 1 Remake, amit használtan jó áron tuti behúzok majd, de nem nevezhető új címnek.

Akárhogy is nézem, nem túl bő eresztés. Szégyen, nem szégyen, Anthem-et kezdtem el játszani 7végén. Olyan szinten nem találtam semmit és nem vonzott egyik kimarad cím sem. Valami loot-olós, fejlődős kikapcsolódásra vágytam és mivel nincs értelmes Diablo-klón, így maradt a sci-fi környezet.

(#115615) tboy93 válasza Peace (#115614) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nálam tegnap lepörgött a Diablo 2 Act V, első alkalommal nyomtam végig. Rögtön bele is kezdtem újra NM módban, meglátjuk meddig visz a lendület :D

[ Szerkesztve ]

(#115616) F-ECT$ válasza .LnB (#115613) üzenetére


F-ECT$
titán

AAA játék valóban kevés jelenik meg, lehet felkerülnek a listára majd kisebb / indie szerű címek is.

Dive ever, work never.

(#115617) Wesder válasza .LnB (#115613) üzenetére


Wesder
félisten

Top10 elhalasztott játék listája. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115618) assalkah


assalkah
tag

Sziasztok!

Tudnátok esetleg segíteni? 2022.07.30-án Alzánál vásárolt PS5 kontroller bal stickje driftel. Ami nagyon bosszant, mert nem igazán volt használva.. Valaki tudna információval szolgálni, hogy mitévő legyek? Nem tudom, hogy 1 vagy 2 év garancia van-e a konzolra és a tartozékaira?! Azt olvastam, hogy az első rendeléseknél még 1 év garit adtak, de ez változott a tavalyi évben kettőre. Ez mitől függ? A vásárlás dátumától? Illetve, hogy az Alzához vagy a Sonyhoz forduljak szerintetek? Nagyon köszönöm!

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#115619) KoNZoLik@ válasza assalkah (#115618) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Kiegészítőkre 1 év a garancia, ha a géphez kapott joy romlott el arra 2 év, és a Triwarden hivatalos Sony szervízbe kell vinni! Üllői út 53/a a címük, telefonálni felesleges nekik, mert nem fogják felvenni :N És csak a joyt kell vinni hozzájuk+számlát vagy jótállási jegyet...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115620) Peace válasza tboy93 (#115615) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is nagyon megtoltam a D2R-t, de az sem új cím ugye.

(#115621) tboy93 válasza Peace (#115620) üzenetére


tboy93
nagyúr

Le akarok nyomni egy Hell runt a necrommal. Még csak nightmare act I-ben járok, szóval meglátjuk mi sikerül ebből. A normal kifejezetten egyszerű volt. Talán egyedül Duriel lepett meg, de most már tudom mire kell ott számítani :D

[ Szerkesztve ]

(#115622) fahrii válasza tboy93 (#115621) üzenetére


fahrii
őstag

Spoiler: necroval hell nem fog menni

(#115623) KoNZoLik@ válasza fahrii (#115622) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mert? Én azzal toltam le az összes fokozaton :U

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115624) Bencus88 válasza KoNZoLik@ (#115623) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De hát ha neki nem sikerült akkor másnak miért sikerülne? ;]

(#115625) tboy93 válasza KoNZoLik@ (#115623) üzenetére


tboy93
nagyúr

Milyen builddel nyomtad?

(#115626) .LnB válasza Peace (#115614) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezdjük rögtön azzal, hpgy szégyen! Határozottan. :DDD ;]

A tavalyi év is gyengusz volt, de ez az idei..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#115627) .LnB válasza Wesder (#115617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abból hamarabb össze lehet szerdni tíz, potens címet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#115628) fahrii válasza Bencus88 (#115624) üzenetére


fahrii
őstag

Csak arra reagáltam, hogy egy normal duriel után tudja mire lehet hellen számítani. ;]
Btw van pár1000 órám a D2-ben, bár az is igaz annak a 99%a baal run. :DDD

Emlékszem anno, mikor megjelent a játék (kb 12 éves lehettem) vért izzadtam már NM végén is. Bár akkor még nem nagyon volt internet, nem lehetett infót gyűjteni a továbbjutáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#115629) Bencus88 válasza fahrii (#115628) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem nem volt kedven már farmolgatni, nm-en toltam végig barbárral aztán ment a törlés

ja hát régen normal is nehéz volt nekem, most kb végig szaladtam rajta

[ Szerkesztve ]

(#115630) assalkah válasza KoNZoLik@ (#115619) üzenetére


assalkah
tag

Igen az amit a géphez kaptam. Nagyon köszönöm a segítséget! Lekötelezel!

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#115631) Frod válasza Peace (#115614) üzenetére


Frod
addikt

Azért az mutatja az idei évi helyzetet, hogy egyáltalán felmerül egy mondatban a "toplista" és a Ghostwire. :U

Eközben én, akinek bőven van backlogja, de május óta kb csak Hunt Showdown-ozok = 😔 :DDD

Do you see the white shadow?

(#115632) Peace válasza .LnB (#115626) üzenetére


Peace
nagyúr

Én se hittem volna, hogy valaha ilyen mélyre süllyedek. :DD Megvettem 2-3000-ért amúgy PS-re, mikor beharangozták a 2.0-t, aztán leállították és maradt rajta a celofán. Erre pörgettem a GPU kínálatot és ott figyel. Na mondom akkor repkedek kicsit, végigviszem a sztorit. Ráadásul 2-es szintű volt a karim, mert 2019-ben mikor volt pár órás trial, akkor már nyomtam kicsit. :DDD Ultra grafikán DLSS-el hasítva csöppet más élmény, mint 3 éve, mikor szegény GTX 1060 haldokolt. :U Én is csak lehangoló dolgokat olvastam róla, állítólag ott sem sikerült azt nyújtani, amit bekamuztak a fejlesztés során. Tipikus CP2077 szindróma...

(#115633) Peace válasza Frod (#115631) üzenetére


Peace
nagyúr

Hunt Showdown nekem is izgatja a fantáziámat nagyon, csak nincsenek rá pajtik. Örülök ha 2-3 hetente egy pár órás Siege session összejön....... :(

(#115634) tboy93 válasza Bencus88 (#115629) üzenetére


tboy93
nagyúr

Normalt elsőnek barbariannal kezdtem, elkezdem építeni ahogy jónak láttam és rohadt gyorsan falakba ütköztem. Konkrétan már az act 1-ben szenvedés volt, muszáj voltam utána olvasni a játéknak, aztán respecelni a karaktert. Necronak már eleve úgy ugrottam neki, hogy utána olvastam, a normal így inkább easy volt.

(#115635) Peace válasza tboy93 (#115634) üzenetére


Peace
nagyúr

Én most a Wolcen-el jártam így, hogy elkezdtem, ahogy gondoltam. Aztán ACT2 boss-al egyáltalán nem boldogult. Utánaolvastam és újraosztottam a pontokat, úgy sem ment. :DDD

(#115636) ldave válasza Peace (#115633) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is van Hunt Showdown, ha van kedv/idő, kipróbálhatjuk hárman.

A Slime draws near! Command?

(#115637) penge111


penge111
addikt

Én is az idei "nagy" játékdömbing miatt még áprilisban megvettem kiváncsiságból az ESO akkori összes kiegét tartalmazó kiadást. Nagyon kellemesen csalódtam benne, mostanáig lekötött kb 200 óra belecsúszott. Nagyon rendben van szerintem ez az MMO :K De mostmár ideje lenne továbbállni, időrabló :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#115638) Sanyi.mTs válasza KoNZoLik@ (#115619) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Alza 2 év garit vállal a kiegészítőkre. Ezért szeretek ott vásárolni, hiába drágább pár ezer forinttal.

(#115639) razor1010


razor1010
tag

a ps supportnál nem nagyon erőltetik meg magukat a srácok :D

tegnapi refoundos témával kapcsolatban írtam nekik hogy van ugye a Spider-Man és szeretnék rá visszatérítést kérni.

Ma jött a válasz, hogy sajnálják, kivizsgálták az esetet és mivel már elkezdtem letölteni a tartalmat így nem tudnak segíteni.

Mondom az király de mi alapján állapították meg, hogy már elkzedtem letölteni mivel nem azzal az e-mail címmel vagyok regisztrálva PSN-re amiről az e-mail küldtem.

Erre annyi volt a válasz, hogy sajnáljuk, nem tudtuk megtalálni a fiókot, stbstb.. kérjük adja meg pontosabban az adatokat.

Szép volt srácok

(#115640) Peace válasza ldave (#115636) üzenetére


Peace
nagyúr

De nekem nincs. :(

(#115641) KoNZoLik@ válasza Sanyi.mTs (#115638) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ezt nem tudtam, ez még az összefoglalóba is be lehetne tenni, elég lényeges infó tudva, hogy ilyen selejtesre csinálta a Sony a DualSense joyt, egyáltalán nem mindegy, hogy 1 vagy 2 év a garancia :K

assalkah- :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115642) Elderath


Elderath
őstag

Én most nagyon elvagyok a 2 új f2p multi játékkal, rumbleverse meg multiversus :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#115643) Peace válasza Sanyi.mTs (#115638) üzenetére


Peace
nagyúr

Én még +3 évet is hozzácsapattam az Alzás második kontrolleremhez, mert így nagyjából annyiba került, mint máshol a bolti ára. :))

(#115644) Atomgeszi válasza Peace (#115643) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A +3 évet is a Triwardennél érvényesíted, vagy mehet vissza az alzához?

(#115645) raziel01 válasza Atomgeszi (#115644) üzenetére


raziel01
veterán

Mindig az alza vállalja. Ha nem tudják javítani vagy cserélni visszaadják a vételárat.

(#115646) Atomgeszi válasza raziel01 (#115645) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó, akkor a következő kérdés, hogy volt valakinek alzás kontrollerrel garanciális ügyintézése? :D

(#115647) Peace válasza Atomgeszi (#115646) üzenetére


Peace
nagyúr

Remélem nem kerül rá sor!

(#115648) Sanyi.mTs válasza Atomgeszi (#115646) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem még ds4-gyel volt tapasztalatom. 1-2 hét alatt bevizsgálták és kaptam csere eszközt.

(#115649) F-ECT$ válasza razor1010 (#115639) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom az első a default válasz, ez megy mindenkinek, és aki reklamál, talán annál elkezdenek vizsgálódni is...

Dive ever, work never.

(#115650) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

God Of War Ragnarök - Myths of Midgard | PS4, PS5 (van hozzá magyar felirat)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.