Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#114351) AxBattler


AxBattler
félisten

FYI: tegnap a Best Byte Allee-ban láttam, hogy halomban álltak a PS5-ök.

PS5 sima lemezes modell - 210k HUF
PS5 lemezes Horizon csomag - 235k HUF

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#114352) hombre[EU] válasza ImACeltic (#114350) üzenetére


hombre[EU]
veterán

átvezetōkben simán lehet hozni ezeknek a demóknak a minōségét. ott van a matrix

Life, Uh, Finds A Way

(#114353) echterion válasza penge111 (#114213) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem igazán. A leggyengébb Yakuza rész. Én sorban végigvittem őket még box-on, ez volt az utolsó. Be se fejeztem, pedig ilyesmit nagyon nem szeretek csinálni, mert akkor kidobott időnek érzem az adott játékkal töltött időt, de ez konkrétan nem lett begyere, pedig elég sok időt belefeccöltem.

**********

(#114354) Nescafé


Nescafé
őstag

Backbone One Playstation Edition
[link]

 iPhone 15 Pro

(#114355) ldave


ldave
félisten

Backbone One - PlayStation Edition, hivatalos Sony licencelt kontroller iPhonehoz:

A Slime draws near! Command?

(#114356) Mephike


Mephike
senior tag

A game catalog "csak" a Yakuza játékokkal fog bővülni augusztusban, vagy más is vátható még? Mikor lesz erről kb. bejelentés?

(#114357) Nayrobi válasza Mephike (#114356) üzenetére


Nayrobi
őstag

Két hét múlva szerdán

(#114358) KaitouP válasza ldave (#114355) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Baromira tetszik, csak egy kérdésem van: miért csak ájfón? :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114359) ρσгτσ válasza KaitouP (#114358) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van nekik droidra is.

Csak az nincs ennyire megpéesezve. Gondolom az Xbox/Stadia -ra tervezett verzió így ugyanúgy megy.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#114360) KaitouP válasza ρσгτσ (#114359) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ja hogy ja, akkor ez csak egy PS5 edition. Ráadásul 40K a "sima". Kenjék ennyiért oda, ahova gondolom. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114361) ρσгτσ válasza KaitouP (#114360) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem vágom igazából. Csak például Razer Kishi -nél is úgy van, hogy nyomják az Xbox verziót, de igazából a sima droidos ugyanazt tudja. Csak nem teljesen azonos a grafika a gombokon. :D

Ennél nem tudom hogy van, mert nem használtam még. De nem lepődnék meg.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#114362) Moby válasza KaitouP (#114360) üzenetére


Moby
addikt

Nevetséges, ami kontroller fronton történik, meg amennyi pénzt kérnek ezekért az ipari hulladékokért.
Miközben egy sehonnai kínai cég meg megcsinálja a driftmentes, tökéletes, tűpontos, elpusztíthatatlan, mechnikai érintkezés(potméter)mentes, elektromágneses joysticket, a nagyok a semmiért kérnek vagyonokat, nulla érdemi fejlesztésekért.

(#114363) Wlac válasza Moby (#114362) üzenetére


Wlac
Ármester

Tudsz pontos kontroller típusokat mondani? Nagyon kivagyok attól, ami DualShock 4 fronton megy, és PS-en se rezgést, se lightbart nem használok, szóval "bármit megeszek".

A DualSense-szel egyelőre nincs bajom, bár még csak fél éves, a generáció elején a PS4 kontrollerei is bírtak pár évet, most meg már van olyan, hogy a dobozból kivéve driftel.

“The wha-"

(#114364) krx21 válasza Wlac (#114363) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezt a driftelést mennyire lehet észre venni? Mondjuk folyamatosan megy vagy forog a karakter anélkül, hogy hozzá érnék a kontrollerhez?

(#114365) Moby válasza Wlac (#114363) üzenetére


Moby
addikt

Sajnos nem, mert a kínaiak külön nem árulják (még?) a sticket, csak a saját kontrollereikbe szerelve, azok meg ilyen pc-android-nintendo switch vonalon mozognak. De ezt bárki le tudná másolni, a sony, az ms, bárki.
Illetve ez nem tejlesen igaz, mert Steam Deckhez árulják a kitet magában is.
Csak bizakodni lehet, hogy elkezdik magában is árulni gyári kontrollerekhez is, de méginkább abban, hogy rákap a sony (saztán felébredtem izzadságban úszva :DDD)

(#114366) syler123 válasza Moby (#114362) üzenetére


syler123
veterán

Szerinted a Hall sensor hibátlan? Nekem az hülyült meg elsőnek a Multiprotocolos RC távirányítómon, előtte sima hagyományos távom volt, sokkal többet használtam és semmi baja nem volt. A Hall sensor Nem driftelt, hanem pl nem úgy érzékelt, vagy nem volt responsive vagy totál meghülyült, sokszor a szerencsén múlt, hogy nem vágtam a földbe a gépet...

[ Szerkesztve ]

(#114367) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Van egy problémám - nem csatkaozik a ps networkhoz a gép. CE-118307-0 hibakódot dob ki és nem tudok rájönni hogyan kellene csatlakozni PSN-hez. store, online gaming off...most költöztem eddig jó volt.

Találkozott más is ilyen hibával?

YNWA

(#114368) fausto


fausto
addikt

Nem úgy volt, hogy a PS+ Premium-mal minden játékot (talán 60EUR fölött) ki lehet próbálni?
Most befizettem a 7 napos próbára, gondoltam kipróbálom a GT7-et, de trial-t nem találok

(#114369) Moby válasza syler123 (#114366) üzenetére


Moby
addikt

Azt mindenesetre meg lehet csinálni úgy, hogy ne szopósodjon ki. Egy fizikai kontaktuson alapuló potenciométert LEHETETLEN.

[ Szerkesztve ]

(#114370) RangerFox válasza fausto (#114368) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ilyenről nem hallottam.

(#114371) Kendek válasza BoC1ka (#114367) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak IPv4-re legyen konfigurálva a hálózati kapcsolat, és használd a Google DNS-szervert; 8.8.8.8 és 8.8.4.4.

<-ƘƘ->

(#114372) zozika84 válasza hombre[EU] (#114348) üzenetére


zozika84
őstag

Majd a TLOU Part III......vagy előtte a Part II "Remake".....Vagy a teljes áron adott multi :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#114373) Wesder válasza fausto (#114368) üzenetére


Wesder
félisten

36 vagy 38€ felett, ès csak azt, amelyikhez van Trial.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114374) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Demot előfizetéshez, pláne magasabb szintűhöz kötni eléggé gusztustalan...

The Truth is out there...

(#114375) Elderath


Elderath
őstag

valakinek esetleg eu kód még elfekvőben?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#114376) Elderath válasza Elderath (#114375) üzenetére


Elderath
őstag

szereztem már nem aktuális

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#114377) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Baromira élem a Fall Guys-t, nem tett rosszat neki hogy ingyenes lett. :D [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114378) KaitouP válasza Moby (#114362) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Egyetértek! Dehát fent kell tartani a helyzetet, hogy fogyjon az amúgy nem olcsó eszköz. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114379) Wesder válasza KaitouP (#114377) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem az Xtreme a kedvencem, meg a Jump Around, mikor bekerül arra a 2-3 napra. Itt a Yeetusban legalàbb egyszerűen kiszedhető az 5 győzelem zsinórban Trófea/Achi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114380) Wesder


Wesder
félisten

What Remains of Edith Finch is now available natively for Xbox Series X|S and PS5 with 4K and 60 FPS support.

Current Xbox One and PS4 owners can upgrade for free!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114381) WhiteWalker válasza KaitouP (#114377) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jó reggelt ;] Már egy ideje az. :DDD

Azt nem értem benne , hogy első sorban indulok és van hogy startnál induláskor mégis lehagynak... Ez mégis wtf???

(#114382) KaitouP válasza WhiteWalker (#114381) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Tudom, de amikor megkaptuk PS+-ba ingyen, szarrá játszottuk, majd ráuntunk, sokáig mellőzzük, aztán jött az ötlet hogy nézzünk rá - jelenleg meg még funabb mint amilyen volt. :D Mondjuk nem is véletlen, hogy ingyenes lett, mert pénzt nem akartak adni érte az emberek, és erre jó okuk is volt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114383) KaitouP válasza Wesder (#114379) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Hja, meg is lett az összes Yeetus eventes cucc, de tetszik, nyomjuk majd még attól függetlenül hogy megvannak a cuccok. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#114384) F-ECT$ válasza Wesder (#114380) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondjuk ennek aztán olyan nagyon nem kell a 60 fps.

Dive ever, work never.

(#114385) F-ECT$ válasza Wesder (#114379) üzenetére


F-ECT$
titán

Van egyszerű módja? Én megjelenés körül játszottam vele sokat, akkor még nem volt :DDD

Dive ever, work never.

(#114386) Wesder válasza F-ECT$ (#114385) üzenetére


Wesder
félisten

Yeetus eventen csak akkor tudsz kiesni, ha kifutsz az időből. Nem nehezek a menetek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114387) Wesder válasza F-ECT$ (#114384) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig is 60fps-sel futott egyèbkènt a fèlgenes gèpeken, így igazàbòl amit nyerhetünk az a 4K, meg a 60fps az S tulajoknak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114388) ldave


ldave
félisten

A számok kedvelőinek: 21,7 millió PS5-öt szállított le eddig a Sony, a túlnyomó többsége ennek el is kelt a boltokban.

A Slime draws near! Command?

(#114389) Shamat


Shamat
aktív tag

10.0 nyilvános béta:
L9JG-82NA-QGT7

DEAD LIKE ME

(#114390) RangerFox válasza Shamat (#114389) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszönöm!!! :R

Egyébként hogy kell letölteni? Beállításokból azt írja, hogy naprakész a szoftver...

[ Szerkesztve ]

(#114391) fausto


fausto
addikt

Kis segítséget szeretnék kérni.
UK a main profilom, elindítottam a 7 napos Premium Plus trial-t. Az volt a tervem, hogy leszedem a Miles Morales-t és a magyar profilomba átlépve megveszem a Spiderman Remastered-et.
Viszont amikor átlépek másik profilba a gépen, az összes plus-os tartalom lakatos lesz. Ez miért lehet? A gép online és csak a plus-os tartalmakon van lakat. Csináltam újra indítást és a licenceket is visszaállitottam, de nem használt.
Az új plus-szal nem megy a profil megosztás?

(#114392) tboy93


tboy93
nagyúr

Nyomja valaki a Diablo II : Resurrected-et? Első Diablo élményem evör, elötte semmilyen Diabloval nem játszottam még. Na jó, anno az eredeti Diablo II megjelenésekor kb. 8 évesen tettem vele egy próbát, de szerintem fél órát nem játszottam vele. Egész pozitív a kép, kooperativ játéknak tökéletes, lehet mellette témázgatni nyugodtan. Couch coop kár hogy nincs benne.

(#114393) RangerFox válasza fausto (#114391) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem amúgyse működött az, hogy a magyar profilom alól vegyem meg az amerikai store-ról vásárolt Moralesen belül a Remastert. Mert ez egy letölthető tartalom végülis a Moraleshez, így ugyanabból a store-ból kell megvásárolni, mint ahonnan az alapjáték is van.

(#114394) ldave válasza tboy93 (#114392) üzenetére


ldave
félisten

Én játszottam a megjelenésekor és a szezon kezdetekor. Remekül működik PS-en, a Hell nehézség egyedül már komolyabb kihívás, oda ajánlott azért a multi.

A Slime draws near! Command?

(#114395) raziel01 válasza fausto (#114391) üzenetére


raziel01
veterán

UK profil alól megvéve miért nem jó? Abban is van magyar nyelv úgy rémlik.

(#114396) fahrii válasza tboy93 (#114392) üzenetére


fahrii
őstag

Nem rossz, de ha a 2 tetszett mindenképp érdemes beszerezni a 3. részt.
Sokkal pörgősebb és szórakoztatóbb játékmenet, jobb irányítás és van 4 fős couch coop is.

(#114397) Wesder


Wesder
félisten

Mivel csak timed, berakom ide is. (3-6 hònap)

Character creator✔
Challenging gameplay✔
New morale system✔
Weapons used with Chinese martial arts✔
Famous warlords from the Three Kingdoms✔
Creatures & fiends from Chinese mythology✔
Sorcery✔
Online multiplayer✔
Gameplay trial in the near future✔

#WoLongFallenDynasty

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114398) tboy93 válasza fahrii (#114396) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lenyomjuk a kampányt, meg lehet indítok egy másik karit is, aztán majd jöhet a 3. rész :K

(#114399) Deck válasza Wesder (#114397) üzenetére


Deck
titán

Honnan az infó, hogy timed exkluzív?

Nem várok sokat amúgy tőle, kb egy butított Nioh-t.

PS5

(#114400) Lackooo84 válasza RangerFox (#114390) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez PS4 béta kód hahóó... :U ;]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.