Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#115151) krx21


krx21
nagyúr

PS5 1440p beta test [link]

(#115152) undercover


undercover
senior tag

Kipróbáltam a Returnalt, de valahogy nem adta nekem a játék.

Jó nem vagyok egy nagy hardcore souls játék rajongó sem, de nem értem teljesen a játék lényegét.

Az értem, hogy jó móka a változatos ellenfelek meg pályák, de kicsit túl random és meghatározza a menetett, hogy milyen fegyvert találsz.

Persze az elején vagyok, de eljutottam egy x pontra aztán azt tapasztaltam, hogy mindig telerakjak a szobát olyan lényekkel vagy ágyukkal, hogy direkt azt akarja, hogy elpatkolj.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#115153) KoNZoLik@ válasza undercover (#115152) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mivel a Returnal nem is Souls játék lehet ezért, semmi köze hozzá 😅 Ez egy Roguelite játék...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115154) Wesder válasza undercover (#115152) üzenetére


Wesder
félisten

Roguelike Bullethell a Returnal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115155) oriic válasza Wesder (#115144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt amúgy használta itt bárk is? :D

Live-Die-Respawn

(#115156) Wesder válasza oriic (#115155) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nem, mert azèrt szüntetik meg, mert senki sem hasznàlta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115157) Bilux


Bilux
veterán

Uncharted sorozattal most végeztem. Vagyis a csajokkal már nem kínlódtam ott lett elegem mikor egy nagy mappon körbe körbe mászkálok egy nyomorult Jeeppel.
Remélem valamilyen szinten lesz még hasonló sorozatuk de Nathan Drake nélkül már lehet nem olyan lesz mint az első 4 epizód.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#115158) b. válasza _Balee_ (#115136) üzenetére


b.
félisten

Igen, használtam már a kistestvérét, is és ezt is,jó cucc. Ha egyszerűen használható eszközt akarsz jó döntés konzol/ Ps5 mellé és moziban sem vall szégyent , meglepő hangzással bír. A helynél azt vedd figyelembe, hogy a mélyládája nem kis darab, de ehhez méltóan is szól. Házimozi topikban ajánlottam már több emberkének . [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#115159) undercover


undercover
senior tag

Volt téma, hogy az F1 22-ben az AI fejlődött a legtöbbet.

Nos szerintem csak sínen mennek végig.

Ez történt velem én is csak néztem, hogy mi van...

[link]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#115160) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok

Ez most milyen GT7 verzió lehet? [kép]

Én úgy tudtam, hogy csak a 25th anniversary edition-höz jár bónusz.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#115161) balinthun


balinthun
tag

Sziasztok,

Az új COD előrendelői bétája mikorra várható?

(#115162) oriic válasza balinthun (#115161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs még hivatalos dátum a bétához.

szerk:

Pletyka van csak egyelőre:

Hétvége 1 (Playstation exkluzív időszak)
Early Access: Szeptember 15–16
Nyílt Beta: Szeptember 17–19

Hétvége 2 (Cross-play Beta)
Early Access: Szeptember 22–23
Nyílt Beta: Szeptember 24–26

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#115163) ProEvoFan válasza Phobion (#115160) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az egy előrendelői dlc.
Ez van benne.
- MAZDA RX-VISION GT3 CONCEPT Stealth Model
- Porsche 917 LIVING LEGEND
- Toyota Supra GT500 '97
...és 100000 kredit

(#115164) Phobion válasza ProEvoFan (#115163) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi! Akkor ezeket gondolom nem lehet in-game megszerezni, csak az előrendelés járt, igaz?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#115165) balinthun válasza oriic (#115162) üzenetére


balinthun
tag

Köszönöm a választ!

(#115166) F-ECT$ válasza undercover (#115152) üzenetére


F-ECT$
titán

Van challenge room (csillaggal van jelölve), az direkt szivatós, kerüld el.
A játék úgy lett kitalálva, hogy először szívj és majd az első vagy még inkább a második boss leölése után kezdd el élvezni.

Dive ever, work never.

(#115167) F-ECT$ válasza Bilux (#115157) üzenetére


F-ECT$
titán

A csajos már nekem se adta annyira, túl sok volt a duma :DDD

De egyébként hozta többé kevésbé a feelinget.

Dive ever, work never.

(#115168) Imilenni válasza undercover (#115152) üzenetére


Imilenni
addikt

A játék lényege hogy valamilyen szinten random? generáltak a pályarészek (szerintem csak random sorrendben jönnek ugyanazok a szobák).

Igen, a random határozza meg hogy milyen fegyvert találsz, de ez inkább jó. Így megtanulsz alkalmazkodni minden helyzethez, és nem lesz két run ugyanolyan egyforma :)

Press "F" to pay respects.

(#115169) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos a Call of Duty: Modern Warfare II béta dátuma:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#115170) Pola-Roid válasza mkrisz12 (#115128) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

:C

A haverjaim és a kollégáim egyik fele szerint nincs nekem olyan, másik fele szerint meg van, csak olyan sötét, mint az egyiptomi éjszaka, szóval sok veszteség nem ér így sem :DDD

(#115171) Jakesz válasza oriic (#115169) üzenetére


Jakesz
őstag

A multiról tudni már, hogy infók és trailer mikor lesznek?

(#115172) Pola-Roid válasza _Balee_ (#115140) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Nekem volt JBL soundbarom, és nem mondom, hogy rosszul szólt, de annyira nem jött be. Főleg filmeknél, szóval ha csak játékra használod a rendszert, akkor ez akár jó is lehet.
Én vettem egy Samsung HW-Q800A-t meg mellé egy SWA-9500S-t és kegyetlen jól szól :D

Vezeték ugyanúgy semmi és szerintem olcsóbb is, mint az általad kinézett JBL. Hja, és nálam a hátsóknak 2 hangszórójuk van, abból egyik felfelé irányítva és Atmos anyagoknál bizony működik a "felülről jön a hang" hatás :K

(#115173) s7evcsenko válasza Pola-Roid (#115172) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"SWA-9500S -> Vezeték ugyanúgy semmi"
Ha jól látom ehhez kell tápkábel, ami a semminél azért pont kettővel több. :B
És akkor a tiéd még mindig "csak" 5.1 szemben a 9.1-el, igaz nem tudom, hogy a különbség a valóságban kihallható-e.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#115174) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Kapok kölcsön egy lemzes Miles Morales-t.
Légyszi erősítsetek meg: ha berakom a lemezt és upgrade-elem az ultimate kiadásra (megveszem a SM Remasteredet), akkor azzal akkor is tudok játszani, ha a lemez már nem lesz nálam? Az SM Remastered így önállóan futtatható?
Köszi előre is!

(#115175) raziel01 válasza fausto (#115174) üzenetére


raziel01
veterán

Így van.

(#115176) fausto válasza raziel01 (#115175) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, akkor beruházok rá :R
Bónusz kérdés: ugyanúgy viselkedik a Remastered, mint bármelyik digitális játék? Tehát ha mondjuk magyar profil alatt veszem, az angol account-omon tudom játszani?

(#115177) RangerFox válasza fausto (#115176) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen.

(#115178) raziel01 válasza fausto (#115176) üzenetére


raziel01
veterán

Igen. Egy normál digitális játék. Menni fog ugyan úgy, mint bármelyik másik.

(#115179) oriic válasza Jakesz (#115171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szeptember 15. Egy nappal béta előtt.

Live-Die-Respawn

(#115180) Rent


Rent
senior tag

Érdemes 15-ért megvenni a creative bt adapterét ps5-höz, AirPods Pro-hoz? Használt már valaki airpods prot ps5 el? Nem tudom, hogy van- e low latencyje, meg vmi codec támogatása. Konkrét tapasztalata van valakinek ezzel? Ha nem, akkor inkább vennék esetleg gyári ps fülest, vagy mit ajánlanátok? AirPods Pro nem volt olcsó, baromira szeretem, remélem kompromisszum mentesen használható ps5-el. Köszi a válaszokat!

(#115181) fausto válasza raziel01 (#115178) üzenetére


fausto
addikt

+RangerFox Köszi szépen!

(#115182) lo_jo válasza Rent (#115180) üzenetére


lo_jo
senior tag

Szerintem nem éri meg. Jobban jársz egy wireless, de nem BT fejhallgatóval. A BT miatt késleltetés is lesz, mert az AirPods nem használ semmilyen low latency megoldást és ha mikrofonnal együtt használnád, akkor meg "levált" hands-free módba, ami gyakorlatilag mono. Hasonló probléma

(#115183) errorcode06 válasza Rent (#115180) üzenetére


errorcode06
őstag

Az airpods pronak nincs low latency módja így max kocajátékra lehet használni. Ha jó élményt akarsz akkor veszel egy wireless fülest, vagy valami vezetékest, és bedugod a kontrollerbe.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#115184) tboy93 válasza F-ECT$ (#115053) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fú, azért irigyellek :D Arra nekem is fájt a fogam anno.

(#115185) KoNZoLik@ válasza tboy93 (#115184) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Parancsolj, ha annyira fáj rá a fogad :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115186) tboy93


tboy93
nagyúr

Srácok a Sony Platinum fejhallgatóm álltó helyében (alig használom) elkezdett szétfoszlani. A fülpárnák. Szeretem amúgy, még úgy is hogy amúgy tényleg egy fos (gyenge üzemidő, gyenge hatótáv, gyenge hangzás, gyenge anyagminőség, de wireless!! :DDD) , szóval megtartanám ha ki tudnám cserélni a fülpárnákat. Csinált már valaki ilyet? Szét lehet szedni? Lehet kapni külön párnát hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#115187) KaitouP válasza KoNZoLik@ (#115147) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

A haverod nem vagyok, de kettőnk közül nem tudom, kinek forróbb a feje. :D Én csak jeleztem, hogy ha valaki jelez egy igényt valamire, akkor nem biztos hogy érdemes az igényeivel szembemenőt válaszolni neki - vagy ha mégis, akkor nem csodálkozni hogy valaki közbe vág, és más véleményt alkot. Ennyi, nem kell ezt mellre szívni. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#115189) Jakesz válasza oriic (#115179) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát nem kapkodják el. Beta előtt 1 nappal meg sok értelme van, amikor másnap már játszani is lehet vele, vagy minimum gameplayek ezreit megnézni a youtube-on.

(#115190) WhiteWalker válasza ρσгτσ (#115188) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pfejjjjj , miez a rózsaszín cukromázas b@romság?
Street Fighter megcsúfolása :W

(#115191) zojjektum válasza tboy93 (#115186) üzenetére


zojjektum
senior tag

AliExpressről rendeltem. Simán le lehet pattintani a műanyaggal együtt.

(#115192) Imilenni válasza WhiteWalker (#115190) üzenetére


Imilenni
addikt

Úgytudom már az előző rész is játékgépekre jött ki először Ázsiában.

Szerintem arra a piacra készül ez inkább, mint Európaira.

Press "F" to pay respects.

(#115193) Scholes9 válasza KoNZoLik@ (#115185) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#115194) Pola-Roid válasza s7evcsenko (#115173) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Elnézést, el sem tudtam képzelni, hogy a JBL-nél a hátsókhoz nem kell tápkábel...
De akkor hogy kap áramot? Akksival?

(#115195) tboy93 válasza zojjektum (#115191) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most ott olyan 8-9.000Ft környéke. Reméltem hogy nagjyából 3.000Ft-ból abszolválható a csere :D

(#115196) WhiteWalker válasza Imilenni (#115192) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Felőlem. :))

(#115197) F-ECT$ válasza tboy93 (#115184) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép volt, jó volt, szerintem ma is lenne értelme / célközönsége. Azt mondjuk nem tudom, hogy hogy bírtuk ki a nyár közepén szigeteletlen faházakban, szobánként 3-4 géppel + monitorral (amik ugye egész nap mentek, mert vagy játszottunk, vagy ment a másolás / cd írás) a hőséget. Lehet nem volt ilyen meleg a nyár. No meg az is érdekes, hogy árammal hogy bírta a tábor, de sosem csaptuk le a biztosítékot.

Dive ever, work never.

(#115198) KoNZoLik@ válasza F-ECT$ (#115197) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Úgy bírtuk ki, hogy akkor nem voltak 38 fokok, plusz fiatalabbak voltunk :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#115199) Gorgonka válasza F-ECT$ (#115197) üzenetére


Gorgonka
tag

Jól mondod, akkor még nem voltak ilyen hőhullámok. 28 fokban már félmeztelenül szaladgáltunk, mert mekkora hőség van. Hiába mondják, aki élt már a 80-as években is, az nagyon jól tudja, hogy ez a mostani időjárás már nagyon szélsőséges. Mi lesz itt 20 év múlva...?!

Sokat LAN partyztunk mi is a kis szobámban és egyáltalán nem volt melegünk, pedig nem ritkán volt 4-5 gép is.

(#115200) KoNZoLik@ válasza Gorgonka (#115199) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mi lesz itt 20 év múlva? Hát ha így haladunk, élet biztos nem lesz már a földön :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.