Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217301) molnarpeter válasza Winchester95 (#217299) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha felülről nem férsz hozzá az akkuhoz, ez a legközelebbi pont, ami összeköttetésben áll a pozitív saruval, és nincs megszakítva.

(#217302) Gyula84 válasza MunezXBK (#217291) üzenetére


Gyula84
veterán

Akkor gondolom láttad a posztom?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#217303) MunezXBK válasza Gyula84 (#217302) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Persze.

(#217304) TayRol


TayRol
veterán

Egy kis lag-gal, de ráfűznék a wireless carplayre:
kérdezném, hogy megoldható-e egy Formentorban a wireless CarPlay? Extraként lett rendelve a full link, de vezetékesként van megjelölve - és csak úgy is működik. Csak magamban gondolkozva töprengek, nehogymáá ne lehessen aktiválni valahogy... :D

(#217305) MunezXBK válasza TayRol (#217304) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

99%, hogy lehet. Évjárat?

[ Szerkesztve ]

(#217306) TayRol válasza MunezXBK (#217305) üzenetére


TayRol
veterán

2022/7.

(#217307) MunezXBK válasza TayRol (#217306) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lehet. ✌️

(#217308) TayRol válasza MunezXBK (#217307) üzenetére


TayRol
veterán

házi okossággal, kóddal, szerviz? vagy esetleg egy pm neked és úgy? :D

(#217309) MunezXBK válasza TayRol (#217308) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

OBD11 elég hozzá.

(#217310) TayRol válasza MunezXBK (#217309) üzenetére


TayRol
veterán

wow, köszi!

pofátlan kérdés OBD tulajokhoz: valaki esetleg tudna ebben segíteni? meghálálnám. :)

(#217311) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Sziasztok!

2005-ös évjáratú Golf Plus irányjelzője össze vissza jelez reggelente. Nap közben többnyire jó. :DDD

Találkozott már valaki ilyennel?

(#217312) pit stop


pit stop
addikt

Újra itt :))
1.4 Tsi saga...
Olajlehúzók azok előző generációsak voltak, feladatukat nem tudták egyáltalán ellátni, minden hengerben csere. Befúvók szintén mindegyikben cserélve lettek.
Hengerfal szerencsére sértetlen volt, illetve maga a hengerfej is már az újabb fajta volt, így az sem lett cserélve.
Ha már teljesen szét volt szedve akkor vezérlés is cserére került.

Most legalább 1000 kilométer próba, és reméljük hogy ezután már csak a végtelenbe és tovább...

Más: A kulcsházban a gumit cserélte már valaki? (Golf VII) Gondolom valami kínai webshopból érdemes rendelni - de van valami bevált esetleg valakinek?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#217313) focvis válasza pit stop (#217312) üzenetére


focvis
veterán

Nagyszerű!
Mindezt szavatosság keretében?

(#217314) pit stop válasza focvis (#217313) üzenetére


pit stop
addikt

:DDD
Mindezt kemény készpénz keretében.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#217315) Gyula84 válasza MunezXBK (#217303) üzenetére


Gyula84
veterán

Aki nem tudja hogy mi az az odis az minek szól hozzá nem értem, már majdnem töröltem a posztot :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#217316) MunezXBK válasza Gyula84 (#217315) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezért kérdeztem, hogy hol kaptál végül helpet.

(#217317) ArthurShelby válasza pit stop (#217312) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én már rendeltem kulcsházgumit aliról, talán 700ft volt. Sztem mindegy melyiket veszed, mind jó lesz.

Azóta már fém alkatrészeket is vettem a kulcsházhoz, hogy felpimpeljem. Először szkeptikus voltam, de szerintem élőben tényleg csinibb/minőségibb lett.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#217318) TayRol


TayRol
veterán

Annyi OBD11-es lehetőség van, vennék egyet.
Hol/melyiket érdemes? A honlapján vannak opciók ferdítés verziókra is, de nem tudom, mit érdemes. “Rejtett” funkciók aktiválásához kellene legfőképp, nem vagyok szerelő, pro dolgokra nincs szükségem.

(#217319) imyourfriend válasza TayRol (#217318) üzenetére


imyourfriend
őstag

DPF nézésére caristát használok, van itthon egy kínai vcds aktiváltam vele a dolgokat azóta szinte a szekrény mélyén pihen. Legegyszerűbb szerelőnél megoldani, régóta jársz oda és megengedi hogy használd videók alapján tudod aktiválni amire szükséged van.

(#217320) D@reeo


D@reeo
aktív tag

Sziasztok,
Egy kis segítséget szeretnék kérni. SEAT Ibiza 2004 1.4 benzin

A melegebb idő beköszöntével mindig elkezdi azt csinálni, hogy reggelente (utca) nem indul elsőre. 3-4x kell ráindítani, hogy beinduljon, majd pár másodpercig kicsit még köhög, néha le is fullad az első pár méteren amikor elindulok. Délután/este (meg napközben se) nem csinálja ezt (parkolóház).

Mivel megérdemli már és a jelek szerint gyertya, üzemanyag szűrő vagy levegőszűrő lehet a probléma forrása, kicserélném ezeket, viszont tanácsot kérnék a választásban.
Gyertyából BERU-t vagy BOSCH-t vennék, mert ezeket ismerem, de gyanús, hogy a BOSCH ezen terméke ilyen olcsó. Ár érték + gari alapján ezek szimpatikusak.
Levegőszűrőből nem tudom mit lenne érdemes, itt nagyon mellélövök az olcsóbb kategóriával? Vagy érdemes itt is drágábbat venni 4k körül?
Üzemanyag szűrőből is a BOSCH mellett döntenék.

Nagy butaság amiket választottam? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.