Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80801) maggi1886076 válasza Piwi (#80798) üzenetére


maggi1886076
addikt

pfff akkor nem szóltam, az még nagyobb foshalmaz, azt hittem legalább 1.9 :(

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#80802) tomcsi23 válasza Dr.Zoo (#80793) üzenetére


tomcsi23
veterán

Eddig mást ajánlgattál. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#80803) Dr.Zoo válasza tomcsi23 (#80802) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mindenki azzal főz, ami otthon van.. :D
Lehet abból a varrógép mociból is lefosom a bokám gépszörnyet építeni, amivel megalázod az utca nagyrészét, kérdés akar-e ilyet?
Egyébként magamnak már valami nagyobb V8-ast vennék, majd ha lesz "kedvem", akkor gyia! :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#80804) tomcsi23 válasza Dr.Zoo (#80803) üzenetére


tomcsi23
veterán

Úgy értem, más tuningost.
Megcsappant a jutalék? :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#80805) tresh válasza Dr.Zoo (#80793) üzenetére


tresh
addikt

Neo ekkora spiller? :B Lehet meglátogatnám nem is chip végett hanem egyéb dolgok rendbetétele/ véleménye végett. Ahogy nézem elég korrektül áll a dolgokhoz a honlapja alapján :))

(#80806) Dr.Zoo válasza tomcsi23 (#80804) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Fenét, sajna ez nem az az ország, ahol élni hagyják az embert... Eddig filózgattam egy "erős" PD építésén, de letettem róla.. Most az van tervben, hogy vagy marad a jelenlegi PD így ahogy van, és ezzel mászkál a Mama, mellé meg veszek vmi V8-ast. Az marad krúzolós autónak. Pölö a Porche-t.De ez erősen Off.. :(((

Kacsa: nem hülye gyerek, főleg sárga plakettos KKK turbókból építkezik, de azt vágod, hogy Ő szlovákiában lakik, igaz? :U

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#80807) tresh válasza Dr.Zoo (#80806) üzenetére


tresh
addikt

Minden hozzá értő Szlovákiába él aki megfizethető ? :D

(#80808) freaghill válasza tresh (#80807) üzenetére


freaghill
őstag

Micar, Füsti? Réti?

(#80809) focvis


focvis
veterán

Helló Urak!

Holnaptól ismét céges autóval járok, ez nekem nagyon jó hír :D , franszia lesz :U , ez van, asszem' egy HDI, de nem firtattam komolyabban a kérdést.

Pont most veszek garázst a társasházunkban a Golfnak, de úgy gondolom, hogy hüjeség fenntartani egy amúgy kommersz privát autót, ha van mellette céges is, így a Golf megy a hahura hamarosan.

Ha valaki ellenállhatatlan késztetést érez, hogy megvegye, kérem jelezze :K (Golf 6 1.4 TSI CAXA 122 LE, 5 ajtós, fekete, 2009.08., 148 000 km, szervizkönyv...), komolyabb piackutatás nélkül 2,5 méterre tartom.

[ Szerkesztve ]

(#80810) Rick4 válasza TaaT (#80783) üzenetére


Rick4
félisten

Gyalogosvédelemre tuti kapna 300%-ot. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80811) -v- válasza focvis (#80809) üzenetére


-v-
addikt

Peugeot vagy citroen?

(#80812) degec válasza focvis (#80809) üzenetére


degec
senior tag

lekoxolt autót amit vecceresen tisztítottak ááááááááááá isten ments ! :D nemtudtam kihagyni bocsmá ! :D jó verda vegyétek vigyétek ! :) tsi forever !

[ Szerkesztve ]

(#80813) Mágus2 válasza focvis (#80809) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

És mi lett a TSI passat-al amit kapnod kellett??? HDi?? No kérem, ne káromkodjunk a topikban. ;]

Jaj, az nem Te vagy, már megint bezavart az arcod. :B degec a csakatsipassatlennealegjobbdeőttdivelveriasors.

[ Szerkesztve ]

(#80814) degec válasza Mágus2 (#80813) üzenetére


degec
senior tag

vaksi :D
Tsi passzatot megkaptam kollegátol hétvégére (eddig a hét év alatt még sosem volt nálam 10 percnél tovább).. elvoltam vele..jó ez jobbb ez.. akármit is köpködtök ! mint a tdim.. stb.. enyimnek megvakarták az egrjét folytószelepjét, nem rángat már úgy, de az egr szelep sanszos hogy cserés lesz, a benne lévő járókerék fogaskerék mittómén mi valszeg akadozik eltört stb..nem volt idő szétszedni megnézni de szaki mondta neki hiszek..! :) lehet rákölteni újabb 50-60 ezret ! :D jejeje forever pdTDI

(#80815) Rick4 válasza -v- (#80811) üzenetére


Rick4
félisten

Előbbi BMW motoros. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80816) Morris


Morris
veterán

Urak.

Spurival kapcsolatban van valami tényállásotok?
Mehet a PD-be óvatosan adagolva?

(#80817) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Szerk. Mellé ment.

Én is gondban vagyok ám fruzsival... :U

[ Szerkesztve ]

(#80818) focvis válasza -v- (#80811) üzenetére


focvis
veterán

Ráadásul Citrom :U , minden más feltétel OK. ;)

@Mágus: remélem HDI, a többi onnét végképp fos.

@degec: ;)

@Morris: spurit 1x próbáltam, teljesen felesleges szvsz (=kidobott pénz).

[ Szerkesztve ]

(#80819) MunezXBK válasza Morris (#80816) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

TDA. :W

(#80820) degec válasza Morris (#80816) üzenetére


degec
senior tag

ne rakjál bele semmit! gázolajon kívül.. elolvastam az összes spuri infót, nagyon szkeptikus ember lévén nehezen tudom elhinni hogy egy adalék jó a benzineseknél a lekoxooldás ellen, egy másik lötty a dizelenél a dpf eltömődés ellen, továbbá megóv mindent stbstb.. hüjeség...pontos J vel !
Ha nagyon akarsz akkor minőségi prémiumot tankolj, de tiedbe nincs dpf, ergo mindegy a kéntartalma is, csak rendes kúton tankolj :) nem tudsz rá vigyázni jobban..se pd elemre se semmire, többet ér egy rendszeres gázolajszűrőcsere vagy idő előtti, egy tank átmosás 10 év után mint spuri adalék :) hidd el! nem mondom hogy rossz de ...én bele nem tőteném ! pedig az én vasam ritka finnyás jószág ! :)

[ Szerkesztve ]

(#80821) Piwi válasza maggi1886076 (#80801) üzenetére


Piwi
addikt

majd ha elmész az 1.4-el 252ezer km-t akkor szólj ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#80822) Morris válasza degec (#80820) üzenetére


Morris
veterán

Én is szkeptikus vagyok. Sőt, a magyar prémium gázolajjal is nagyon szkeptikus vagyok. Ezért szeretnék adalékolni. Csak elgondolkodtam ezen a spurin. De lehet hogy inkább TDA lesz.
Egyébként szerintem egy flakontól nem történik semmi. Hosszabb távon már lehet neki eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#80823) degec válasza Morris (#80822) üzenetére


degec
senior tag

de egy flakontól nem fogsz látni érezni semmit sem.. nem érted a lényeget. ez pont olyan majmolás hogy a castrol olaj szar de a likvi molly jó (főleg ha kidobod belőle 10 ezrenként), és ezt te látod érzed hallod kiméred? ugyan...
A magyar prémium gázolaj kéntartalma szinte nulla! pont ahogy más országokban is! :) nem kell szkeptikusnak lenni vele ! én csak prémiummal jártam az elmúlt 7 évben,vezetem a tankolásokat mivel céges is.. talán így van értelme, de németbe kimenve és ott is prémiumot tankolva semmit sem éreztem másképp jobban, pont úgy ment pont olyan büdös volt.. :) pedig nagyon akartam hinni a városi legendában hogy a kinti gázolaj jobb, hát én semmit sem éreztem ebből és kimérve se fogyasztott kevesebbet, csak szokásos hétfelet :D

(#80824) Rick4 válasza Morris (#80822) üzenetére


Rick4
félisten

Pedig bitpork prémium gázolajat tankol, és azt mondja, az csak egy dolog, hogy egy telitankkal kb 50km +-t megy, tehát kb ugyanott lesz km költségre, de a lényeg a részletekben rejlik. Amúgy állítólag ez a prénium cucc pl a shellnél már külföldi gázolaj.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80825) Morris válasza Rick4 (#80824) üzenetére


Morris
veterán

Én is azzal járok, nem arról van szó...csak ...
Mol evo D.

(#80826) degec válasza Morris (#80825) üzenetére


degec
senior tag

számoljunk már gyerekek 65 literbe belrakunk 1decit a spuriból, az egy munkaütemre vetítve hágy köb mililiter gázolaj és azon belül a spuri aránya mennyi? ez fogja a te pd elemedet megvédeni? az a 0,000000000000001 köbatom mililiter? istenem ne már ! :D nemegy munkaütem fog hatással lenni nyilván, de akkor is.. ez egy átnyomás ! :)

(#80827) Mágus2 válasza Morris (#80825) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A spuritól vannak komolyabb adalékok. TDA, VIF, liqui moly DP.

(#80828) degec válasza Mágus2 (#80827) üzenetére


degec
senior tag

de nem kell adalékolni utólag :) minek ? :D

(#80829) MunezXBK válasza degec (#80826) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De ki mondta, hogy megvéd bármitől is? Ne ferdíts!

Ha nem bánod, én adalékolok továbbra is, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#80830) -v- válasza focvis (#80818) üzenetére


-v-
addikt

Nekem johetne citroen, plane ha ceges es nem nekem kell szervizelni, szep meg kenyelmes, mi a baj vele?

(#80831) tresh válasza Rick4 (#80815) üzenetére


tresh
addikt

Lenne ha 1.6 turbó-s lenne benyába ;) Ami egy raklap sz*r motor rcz be is kihullik mind egy komolyabb gáznál jobb esetbe nyúlik a lánc rosszabba szakad.. Hdi az saját PSA fejlesztés amit más gyártok is vesznek előszeretettel és nem igen van bajuk.. pl ford fiesta 1.4 tdci egy az egybe 1.4 hdi blokk, 2.0 tdci 163 lovas diesel is psa 2.0 hdi motoros és sorolhatnám még ;)

(#80832) tresh válasza degec (#80826) üzenetére


tresh
addikt

Adalék nem azért kell bele mert "megvédi" hanem inkább pótolja azt amit a köcsögök a kúton kispórolnak a naftából;) Érdekes német diesel-el sokkal többet megyek el és kulturáltabban jár a gép..amint bele tankolom az itthoni hyperszuper -150fokba is induló prémium dieselt ezt nem tapasztalom ..kint pedig a normált teszem bele;)

(#80833) Rick4 válasza tresh (#80831) üzenetére


Rick4
félisten

Ezen csak nvetgéltem, és egy másik tévedésre asszociáltam.
A 2.5TD és CRD Chrysler Voyagerre is minden okos azt mondta, hogy az merci dízel. Aztán mikor elmeséltem, hogy a VM motori nevű olasz cég gyártja, és nem mercibe rakták, hanem Ford Scorpióba, tele van hibával, ha 130 fölé hajtod 50-60 km-en, simán hengerfejesre hajtod, a hengerfej 4 db-ból áll, és ha egyszer le kell venni, nagyon sok pénz lesz, mire az újra jó lesz, és a repedős blokkokról már nem is beszéljünk..
Na ezután nagyot koppantak, és aztán elhallgattak. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80834) tresh válasza Rick4 (#80833) üzenetére


tresh
addikt

Nálunk ugyan ez volt itt verte a kollégám magát hogy milyen jó is motorok ezek az 1.4 tdcik mondom ja mert psa gyártja nem nem ez eckte FORD kinevettem majd leszedtem a ford műanyag burkolatot és utána majdnem összeesett olyan rosszul lett hogy az ő f*sza német autójába francia diesel van ;]

szerk: ja de már az új mercedes B osztálya is elérhető lesz az 1.5 dci motorral :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80835) tresh


tresh
addikt

Szolgálunk és gyros-ozunk a Móricz-on tilosba kék villogót felkapcsolva :(

[ Szerkesztve ]

(#80836) brumi1024 válasza tresh (#80835) üzenetére


brumi1024
veterán

Kék villogóval szabályos, nem tudom mi a problémája mindenkinek :DDD

(#80837) tresh válasza brumi1024 (#80836) üzenetére


tresh
addikt

én kérek elnézést ;]

szerk: pár szépség :



a végére egy igazi raccsing gép :

[ Szerkesztve ]

(#80838) maggi1886076 válasza Piwi (#80821) üzenetére


maggi1886076
addikt

még többet is ;)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#80839) Piwi válasza brumi1024 (#80836) üzenetére


Piwi
addikt

Azért kapcsolják be :D közben meg bent tömik a majmot :D

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#80840) maggi1886076 válasza tresh (#80837) üzenetére


maggi1886076
addikt

5-ös lámpát, hogy sikerült ennyire pontosan berakni? :C ennyi dicséretet megérdemel, de jó ocsmány lett :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#80841) TaaT válasza maggi1886076 (#80840) üzenetére


TaaT
veterán

Már mindegy mert vissza lett alakítva, környékbeli a gép.

Give them hell Ukraine!

(#80842) tresh válasza maggi1886076 (#80840) üzenetére


tresh
addikt

Tuti nem volt normális az emberünk :D Ilyen ocsmányságot nem tudom hogy lehet összehozni ráadásul gondolom belevert pár pisztolyorrú Mátyást ebbe a műtétbe.

(#80843) maggi1886076 válasza TaaT (#80841) üzenetére


maggi1886076
addikt

de amúgy ügyes, "szép" munka, főlag ha még ízléses is lenne.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#80844) varsam válasza tresh (#80837) üzenetére


varsam
őstag

Ez 3-as Golf alapon, 5-ös bömbi lámpával, M3 tükörrel és Golf 5 első lökössel? plusz valami ocsmány felni. Ez ám a hibrid :( ztbdskrvstnt

(#80845) degec válasza tresh (#80832) üzenetére


degec
senior tag

hát én tuti más boJgóról vagyok, de nekem a castrol is tökéletes és adalék sem kell és a német gázolaj sem hozott jobb eredményt, se fogykóban se hangban! :D vagy a boJgó más vagy az én vasam egy rakás szar ! :D na hajrá !:D én nem írok ide én már semmit se mert, úgy is fehér holló vagyok a vasaimmal, meg kasztrol is + benzines is meg adaléknélküli, gyárifelni mániám nemvaló ide ! :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#80846) TaaT válasza maggi1886076 (#80843) üzenetére


TaaT
veterán

A második tulaja, tehát nem az aki megcsinálta hanem aki utána megvette, odament ennek a tulajához [link] hogy megkérdezze mi a véleménye a hármasgolfjáról, úgy ki lett osztva mint a huzat. :)

Give them hell Ukraine!

(#80847) tresh válasza varsam (#80844) üzenetére


tresh
addikt

Jaja igen csak szép kombináció.. amúgy azon gondolkoztam hogy ez vagy volt a garázsba vagy összekukázta de ha megvette akkor gratulálni tudok csak neki mert azért nem kis pénz és a végeredmény igen csak hányinger lett.. de szerencsére már akkor ezek szerint újra 3-as golfként éli az életét :))

degec: aki kasztrolt használ annak nem kell adalék sőt még gázolaj se.... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#80848) Kiskokó válasza varsam (#80844) üzenetére


Kiskokó
veterán

Plusz Audi nagymaszk.... :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#80849) Mágus2 válasza degec (#80845) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Próbáltál valaha valamilyen adalékot? Vagy csak tolod okosba, mer' nem jó az semmibe, csakakasztroltsi?

(#80850) maggi1886076 válasza Mágus2 (#80849) üzenetére


maggi1886076
addikt

Én kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy jó-e, azért kérdeztem :U

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.