Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177854) bul07 válasza atos19881101 (#177850) üzenetére


bul07
nagyúr

Az hogy nem írja bele nem elhallgatás

Sőt mondok olyat hogy lenne két hirdetés, egyikbe láthatóan horpadt lökhárító, és ott a másik amibe bele van írva hogy törött volt , a horpadt vagy 100e Ft-al olcsóbb , szerinted melyiket hívják fel
Hát persze hogy az olcsóbbat, mert a mai valóság az hogy ami bevallottan törött volt nem is hívják fel mert a legrosszabbat feltételezik hogy épített kocsi(lego), csak az ilyen AAA meg hasonszőrű nepperek hogy mennyit enged a feléből
És persze ők utána egy szót se említenek a javításról és ha ki is derül akkor ők aztán nem tudtak róla

Én se írnám bele, normál állapot, és ha hív az ember akkor telefonba hogy most jött a márkaszírvízből mert az oldalát törték és hogy közben lett véve autó és ez megy
És ekkor ha színpatikus a hang becsületesnek érződik akkor ha tényleg érdekli még a törés ellenére is megnézi
De olvasva törött volt fel se hívja, ha meg beszél vele akkor az információk birtokában is megnézi

Én is mindent úgy szoktam eladni hogy minden csip csup hibáját elmondok, sőt volt már hogy magammal alkudtam az áron mert nem akartam gondot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.