Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80801) Samtya válasza Remus389 (#80794) üzenetére


Samtya
senior tag

A Brainwavz párna meg fogja változtatni a HD650 hangját, nagy valószínűséggel rossz irányba. Ha épp olyan a preferenciád - esetleg - nem tűnne annyira drasztikusnak, de nem hinném. Általában nem szokott beválni az aftermarket párna, csak a gyári.
A festés szerintem megoldható, azért olyan nagyon sokat nam hajlik a fejpánt. Visszacsiszolás (a felület érdesítése) és alapozó festék függvénye. Tehát bonyolultabb annál, mint hogy csak úgy ráfújok valamit, és kész. Rugalmasító adalék is van lakkhoz pl. Csak ezeket mind megvenni magadnak, úgy sok. Olyan festőt kellene találnod, aki használ ilyeneket vagy legalább tud ajánlani konkrét anyagot.

(#80802) Samtya válasza Remus389 (#80794) üzenetére


Samtya
senior tag

(#80803) persil válasza Samtya (#80802) üzenetére


persil
nagyúr

Komment:
"Wow... If I had $500 headphones I probably wouldn't be doing that... or spending $500 on headphones in the first place."

:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80804) Remus389 válasza Samtya (#80802) üzenetére


Remus389
veterán

Hú köszi a képeket, nagyon csinosak. A pirosakat még nem is láttam. Nincs ezekhez a fotókhoz hozzátartozó fórum, erősen érdekelne, milyen típusú festéket használtak és hogyan csinálták.

A Candy Red különösen jó, na akkor már passzolna a gépemhez a 6XX-em [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#80805) ribizly válasza Remus389 (#80804) üzenetére


ribizly
veterán

Z-nek van HD600 átfestős videója. Azt nézd meg. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80806) darvinya válasza Remus389 (#80804) üzenetére


darvinya
titán

Akril festék a legjobb műanyaghoz is.
Én már szinte mindenhez ilyet használok, mert egyenletesebben terül és sokkal strapabíró a felület kevesebb rétegben.
Persze előtisztítás és felület kezelés kell hozzá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80807) Samtya válasza Remus389 (#80804) üzenetére


Samtya
senior tag

Redditen találtam mindet, itt van a candy red: [link]

+egy, ezt swirlinggel csinálták: [link]
Példák: [link] [link]

(#80808) pendre54 válasza lenox (#80743) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Akkor egy kis segítséget tudok adni a törött alkatrész cseréjével kapcsolatban. Az előzmény, mint amint írtam is, vettem egy AD900X-et, és ahhoz a múlt héten, az audio-technika magyar oldalán rendeltem egy gyári fülpárnát 6.600,- Ft-ért, ami ki is lett fizetve.
Mivel a mai napig semmi érdemi dolog nem történt, ezért telefonon felhívtam az Audio-Technica Central Europe Kft-t, (+36 (1) 433 34 08) , hogy mégis mi, merre. Segítséget ígértek, hogy vagy az angoloknál meggyorsítják a folyamatot, vagy ha van náluk itthon raktáron, akkor küldenek egyet.
Ami a Te szempontodból lényeges infó, hogy rákérdeztem, hogy egyéb alkatrészek beszerzésénél mi a helyzet, konkrétan megemlítve, ezt a kis műanyag szárnyas tartó elemet. Elmondta, hogy elvileg minden beszerezhető, csak győzze a delikvens kifizetni. ;]
Viszont mint elmondta, ez a kis műanyag szárnyas elem csak1-2 ezer forintos kategória.
Mivel a cég nagyker, így ilyen egyedi lakossági megrendeléseket nem teljesítenek, ezért a partner cégeket javasolta, első helyen az Audiocentrumot [link] , ahol állítása szerint, magát a cserét is elvégzik.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#80809) 98bja


98bja
senior tag

Sziasztok!
Gondoltam karácsonyra meglepem magam egy normális fejhallgatóval, ebben szeretnék segítséget kérni.
1) Otthoni használat
2) Mivel sokszor csinálok hobbiból zenéket, illetve sokszor hallgatok zenét, ez lenne a fő felhasználási terület.
3) Nagyon max 60 ezer Ft-ot tudok rászánni
4) Új
5) Circumarual
6) Lehetőleg zárt, de ha ebben az árkategóriában jobb egy nyitott, akkor nyitott ( :) ) vagyok rá
7) Minél kiegyenlítettebb hangzást szeretnék, hogy a lehető legpontosabban tudjam keverni a zenéket
8) Mindegy honnan veszem, a lényeg hogy megbízható eladó legyen
9) Focusrite USB külső hangkártyával rendelkezem

Preferálnám a Sennheiser márkát, emlékszem egyszer kipróbáltam és el voltam tőle ájulva, de természetesen nem ragaszkodom hozzá mindenáron. Pl. a Sennheiser HD569? Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#80810) s4tch válasza 98bja (#80809) üzenetére


s4tch
veterán

A Sennheiser hivatalosan itthon forgalmazott 500-as sorozata szerintem rettentő drága a hangjához képest. Más megközelítésben: nem kapod meg azt a hangot, amit kifizetsz. Ezt nézd inkább:
https://drop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-hd-58x-jubilee-headphones-eu

EU-n belül ingyen szállítás, nincs egyéb költség a fejes árán kívül. Ha véletlenül Focusrite Solód van, az még jó is lehet hozzá, bár erre nincs garancia, ez a fejes kívánja és meghálálja a rendes erősítést. A Solo a hasonló interface-ek közül a jobbak között van.

Vagy: Yamaha MT7, ami zárt, és könnyebben hajtható, egy Solo lazán elbánik vele.

(#80811) Remus389 válasza s4tch (#80810) üzenetére


Remus389
veterán

Mondjuk nekem volt HD 579-esem és azért nem volt az olyan rossz, talán 40-45 ezerért.

Fő előnye az 500-zas sorozatnak, hogy 50 Ohm-osak, tehát nem igazán igényelnek erősítőt.

darvinya az ez előtti hozzászólásod aranyat ért, de a #80806[link]
Nem akarok én már festeni, mert a legkirályabb festés is lejön hetek, hónapok alatt mindenképp, legalábbis amit csiszolást nélkül csinálsz, csiszolni meg nem akarok. A kolléga által belinkelt fejesek nagyon szépek, de pár órával a festés után készültek, térjünk vissza rájuk mondjuk 6 hét múlva, vagy 6 óra múlva :D , hát nem hiszem hogy ilyen szépek lesznek.

Viszont a gyantás 3D nyomtatós tipped, aranyat ért. [link] A tuti megoldás az lenne.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#80812) darvinya válasza Remus389 (#80811) üzenetére


darvinya
titán

Tapasztalatból írtam az akril festéket.
Csiszolni sem szoktam, csak sebbenzinnel letakarítani. ;)
Ez nem ecsetelő, hanem spray.

3D nyomtatáshoz annyit, hogy ezt a technológiát használják autók, szerszámgép alkatrész, stb. prototípusokhoz/végleges termékhez.
Ráadásul ez nem csak műanyag alap anyagos lehet.
Ha mélyen zsebbe nyúlsz (mert kevés darabszám miatt ennyi a költsége), megcsinálhatják fémből is.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80813) lenox válasza pendre54 (#80808) üzenetére


lenox
veterán

Koszi a segitseget. Amugy a hangszerviznek irtam/probaltam hivni oket meg az elso hozzaszolasom elott, csak addig nem sikerult elerni oket, azota viszont igen, szoval meglatjuk meddig jutunk, elvileg ok is azt mondtak, hogy van ez az alkatresz es kuldik, tehat minden remeny megvan. Koszi megegyszer.

(#80814) 98bja válasza s4tch (#80810) üzenetére


98bja
senior tag

Köszönöm! Igen, Scarlett Solo-m van. Megnézem amit küldtél.

(#80815) verybigboy válasza RetepNyaraB (#80800) üzenetére


verybigboy
senior tag

Nekem a magasak nem jelennek meg úgy mint kívánnám (rock, hard rock) Philips Fidelio x2hr-en, nem tudom ez a "szabvány Philips hangzás" vagy sem, de nekem ettől tisztább kellene. Nekem olyan, mintha valami "lepel" lenne a hangforrás előtt, vagy mintha valaki előttem állna és attól nem tudnának a magasak átjönni.
Persze még járatom azért, meg alakúlhat ez még ... csak jelenleg ezek a tapasztalatok a Philips-el.

(#80816) ribizly válasza verybigboy (#80815) üzenetére


ribizly
veterán

HD58x...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80817) scarbantia


scarbantia
aktív tag

Sziasztok!

Énekhang felvételekhez szeretnék venni egy fejhallgatót egy családtagnak. Ajánlót elolvastam, ajánlott típusokat megnéztem, kulcsszavas keresés a fórumban megvolt. :)

ATH-M30x és ATH-M40x között szeretnék dönteni.
Kérdés: Hangfelvételhez nem hátrány a V hangzás? Hallgatni biztos jobb, de nem fog becsapni? Ugyebár az ATH-M30x semleges hangzást tud a leírtak alapján.
Nincs szó profi felhasználásról, házi stúdió, szárnypróbálgatások, de azért igyekszem igényesen, és ha szoftveres utófeldolgozásra kerül sor, akkor számít-e a két fejhallgató közti különbség?

Előre is köszi a válaszokat! :R

(#80818) verybigboy válasza ribizly (#80816) üzenetére


verybigboy
senior tag

HD58X a Philips-hez képest magasakban jobb (és esetleg basszus oldalról visszafogottabb ... ez nem annyira kritérium mint a magasak, de a basszust is én soknak érzem a Philips-nél)

(#80819) #56474624 válasza scarbantia (#80817) üzenetére


#56474624
törölt tag

Shure SRH-440 szerintem jobb ilyen célra (is).

(#80820) scarbantia válasza #56474624 (#80819) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Köszi utánaolvasok. Ha egy ilyen SRH-440 árában tudnék venni egy M40x-et, akkor is az a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#80821) #56474624 válasza scarbantia (#80820) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pontosabb fejhallgató a Shure, hangminőségre ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb vétel. Hátránya a pántja, ami törik. Bár azt nem tudom, ez mennyiben fejforma-függő, mennyi idő után, milyen gyakorisággal.

Még az AKG K245-öt merném ajánlani, az is egy pontosabb hangú fejhallgató, bár némileg drágább.

[ Szerkesztve ]

(#80823) #56474624 válasza lenox (#80822) üzenetére


#56474624
törölt tag

Rtings-et nem szívleljük errefelé, vannak ott nagyon gyanús furcsaságok a pontozásban. Meg amúgy is, meghallgatás a lényeg. :)

(#80824) lenox válasza #56474624 (#80823) üzenetére


lenox
veterán

A meghallgatast nem helyettesiti semmi, nyilvan. De eleg sok info van, hogy ne csak a pontozast lehessen nezni.

(#80825) scarbantia válasza #56474624 (#80821) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Köszi az infókat. Az AKG tényleg több, maradnék a 20e Ft +- ~5e Ft ársávban.
Szimpatikus ez az SRH440, bár a tartósság nem utolsó szempont, különösen három gyerekkel a környezetben, bár nyilván vigyázni kell mindegyikre.

(#80826) scarbantia válasza lenox (#80824) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Igen tudom, csak ez messze Bp-től nem olyan egyszerű. Még emésztem ezt az SRH440-et, de amúgy ebből a háromból melyiket húzzam ki leginkább a listáról?

(#80827) lenox válasza scarbantia (#80826) üzenetére


lenox
veterán

Akkor teszel jot magadnak, ha elmesz meghallgatni. Az ATH-kat ismerem, a Shure-t nem, es ugyanez lenne a dilemmam, ha valasztani kene. Szoval szand ra magad, es hallgasd meg oket.

(#80828) #56474624 válasza lenox (#80824) üzenetére


#56474624
törölt tag

Van, csak ezek nagy része a tökéletesen semmitmondó kategória a hangzásra nézve. Már a frekimérés pontossága is erősen kérdéses ennél az oldalnál (meg persze általában is fejhallgatóknál), na és persze az sem lenne tuti, ha történetesen pontos lenne, mert nem mérőjeleket hallgatunk, hanem zenét, amin esetleg egész másképp viselkedik. Alap lenne szerintem egy halmozott lecsengés spektrum, az már többet sejtet, hogy zenével hogy viselkedik adott cucc. De igazából nincs semmiféle objektív paraméter, mérés, ami fejhallgatónál perdöntő lenne a hangzás megítélésében, mert már a mérés pontossága is kétséges.

(#80829) scarbantia válasza lenox (#80827) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Megpróbálom összehozni, de nem sok esélyem van rá. :(

(#80830) Yany


Yany
addikt

Sziasztok,

Ebben tudna valaki segíteni?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#80831) Gzula[HUN] válasza Yany (#80830) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ha jobb megoldást nem talász, akkor előveszel egy vonalzót, leméred az átmérőjét a párnának, és rendelsz hozzá méret alapján olyat amilyet akarsz.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80832) Sinesol


Sinesol
veterán

Valaki tud esetleg muzikeres kuponkodot?

(#80833) Yany válasza Gzula[HUN] (#80831) üzenetére


Yany
addikt

Köszi a linkeket. Redditen a HM5-ös párnákat javasolják, be is rendeltem, tényleg kb. akkora kell.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#80834) darvinya válasza Gzula[HUN] (#80831) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm az ajánlást OneAudio Pro-ra.
Tudsz fül párnát hol vehető?
Mert betankolnék belőle legalább egy szett tartalék.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80835) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Max. 5000Ft-ig keresek valami nem nagyon vacakul szóló stereo fejhallgatót.
A képet szemléltetésként raktam, hogy pl. egy ilyen Panasonic fejhallgató 3-4ezer Ft.
Fontos, hogy rendesen körbeölelje a fülem és ne nyomja.
Miket javasolnátok?

(#80836) kromatika válasza verybigboy (#80815) üzenetére


kromatika
veterán

Philips Fidelio x2 és az x2 hr között ,hangban van különbség?Tud erről valaki valamit. Régebben volt x2 őm.Nem volt rossz.

(#80837) Gzula[HUN] válasza darvinya (#80834) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nincs mit :))

(#80833) Yany: Nem biztos, hogy jó, mert az 110X80-as. Ha szerencséd van, akkor át tudod nyúzni kör alakúvá, de inkább fodítva tud jó lenni, tehát a kör alakút tudod alakítani oválisra. Szerintem inkább sima kör alakút rendelj.

(#80835) Cingáriusz: Takstar HD2000 Kínából most 20 dollár alatt. Ennél olcsóbb nincs, cserébe nem "nem nagyon vacakul szól", hanem jól. Itthon Invotone HD2000 néven találod meg picit drágábban (a posta miatt).

(#80836) kromatika: Az x2hr hangzása nagyon hasonlít nekem a Sony MDR 1A-hoz, tehát a basszus nem kopogtat az ajtón, hanem rád b@ssz@. Alaplapiról használhatatlanul brummog, kedden egy Tempotec Sonata HD-vel teszteltem le, amivel sokkal jobb a helyzet. A magasból egy picit lehetne több, de még keresek hozzá valami normális DAC-ot (ez csak hónapok múlva lesz). Kb. 1 órát teszteltem, de elraktam vissza a dobozba, mert a karifa alá lesz, és addig már nem akarom elővenni.
Amúgy bazi nehéz, és nagyon szorít, de iszonyat igényes kinézete van, és még fogni is egy lájtosabb orgazmus.
Bassheadként nekem nagyon bejött, de akinek nem jön be a sok basszus, az messziről kerülje.
X2-t nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80838) Yany válasza Gzula[HUN] (#80837) üzenetére


Yany
addikt

Ez a Cloud Alpha-ra lesz, az nem kör. ;) A másikra 85-ös kört rendeltem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#80839) Sinesol válasza kromatika (#80836) üzenetére


Sinesol
veterán

Utánaolvastam pár hete külföldi fórumokon, azt írták meg sem közeliti az eredeti-t, gyengébb minőségű driver került bele, amit a bejáratott X2 névvel próbálnak eladni. Gondolom ez is olyan lehet, mint a TV részleg, ott is régen igényes saját gyártmányok voltak, ma meg a márkanévvel próbálnak közepes kinai paneleket drágán eladni..

[ Szerkesztve ]

(#80840) mester777 válasza Dorien (#80781) üzenetére


mester777
tag

Beyerdynamic termékeket hol tudok kipróbálni Budapesten? Írtam az Extreme Audionak de náluk nem nagyon van.
A DT 770 PRO-t akarom kipróbálni, illetve ATH-M40X és M50X-et.

A konfigomat lásd az adatlapomon.

(#80841) Bodz válasza mester777 (#80840) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Összefoglaló alja.

(#80842) Remus389 válasza darvinya (#80812) üzenetére


Remus389
veterán

Ha mélyen zsebbe nyúlsz (mert kevés darabszám miatt ennyi a költsége), megcsinálhatják fémből is. Akkor mondjuk állati nehéz lenne az anyagvastagság miatt, a Focal-ok például úgy vannak alapból tervezve, de a HD 6xx vastagabb alkatrészekből készül, hisz műanyag.

Már nem is tudom, hogy fessek vagy 3D nyomtassak, talán megpróbálkozok még egyszer a festéssel. Ha közlekedési pirosra szeretném, akkor milyen festéket ajánlasz, a belinkelt teszt győztes festékét? Ezek mind akrilok: [link] Kérlek adj tanácsot hogyan csináljam, vagy vigyem el hozzád és lefested nekem? (persze pénzért)

Csiszolni sem szoktam, csak sebbenzinnel letakarítani Ez a szimpatikus nekem is, nincs kedvem tönkretenni a fejest, inkább akkor pattogzódjon le a festés.

Különben a cikkemben [link] az ötlet nem volt rossz szerintem, hogy hajlékony, gumiszerű spray-t használtam, nem is pattogzott le, csak azt nem tudtam, hogy ennyire gyorsan kopik

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#80843) #56474624 válasza mester777 (#80840) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ezeket hitspace-ben megtalálod, ha minden igaz.

(#80844) MPeter87 válasza Remus389 (#80842) üzenetére


MPeter87
őstag

Vettel volna inkabb egy A1000Z-t, az piros.. :P

(#80845) Gzula[HUN] válasza Remus389 (#80842) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Fújható fólia nem játszik?

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80846) verybigboy válasza kromatika (#80836) üzenetére


verybigboy
senior tag

Elviekben ma kapom kézhez a YAMAHA HPH-MT7-et, hétvégén "kikapcsolódás" mindkettővel. Remélem magasban jobb mint a Philips, basszus téren meg picit visszafogottabb ... de majd kiderül :)

Azt tudom magamról hogy a "flat" fülesek nem jönnek be nekem (nekem azok "élettelennek" tűnnek), a flat-hez képest mind mélyben, mind magasak terén kell kiemelés, na ez a kiemelés (ami tulajdonképpen a Philips X2HR-nél van, ez nekem basszusban már sok, magashangoknál meg még kevés).

Valaki ajánlotta itt esetleg HD58X Jubilee-t ... ???

(#80847) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#80533) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Előre hoznám ezt a hozzászólásomat, mert nem érkezett rá válasz, viszont ma lenne időm elmenni valamelyik (általatok javasolt) budapesti üzletbe kipróbálni az ajánlott fejhallgatókat.

Érdekelne, hogy az Audio Technika M30X mellett mit lenne még érdemes kipróbálnom az előzőben leírt igények mellett. Előny, ha az adott üzletben jó eséllyel ki tudom próbálni azt a 2-3-4 fejhallgatót amit felírok a listámra.

(#80848) s4tch válasza Stauffenberg (#80847) üzenetére


s4tch
veterán

20 rongy körül zenét hallgatni az M30x mellett jó lehet még a Pioneer MS5T vagy a Shure SRH440. A Hitspace tartja az AT-t és a Shure-t:
https://hitspace.hu/szamitogepes-zenekeszites/fejhallgato

A témaösszefoglalóban nézz szét, Bodz írt bele pár üzletet, ahol lehet hallgatózni. Ugyanott találsz ajánlott fejeseket is; egy részük már kifutott, de ezt a hármat lehet kapni. Nekem volt SRH440, hallottam az M30x-et, van MS5t; ha segít valamit, zenét hallgatni számomra messze a Pio a legkellemesebb ezek közül.

(#80849) gergo4300


gergo4300
csendes tag

Sziasztok!
Fejhallgató, illetve, fejhallgató erősítő vásárlás előtt állok, és segítségeteket szeretném kérni.

1. Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2. Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, játék. Nincs szükségem mikrofonra. Hallgatok reggae-t ragga-t , hip-hop-ot meg akusztikus zenét.
3. Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
kb 50e-ft
4. Új vagy használt?
Új és használt egyaránt játszik.
5. Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6. Zárt vagy nyitott?
Főként Nyitott, félig nyitott
7. Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Sok ideig hallgatható, kellemes hangzást
8. Honnan vásárolnál?
Jó ár/érték arány megtalálása érdekében bárhonnan ami megbízható, akár használtan is.
9. Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Még nincs forrásom.

Van egy (Asus tuf fx504 típusú) laptopom, mely dts headphone:x kompatibilis.
Ehhez tervezek venni egy fejhallgató erősítőt, mondjuk egy FiiO e10K Olympus2-t vagy hasonló árkategóriájút. Ilyen téren még nincs tapasztalatom, tehát minden tanácsot szívesen várok. A fejjhalgató(k) amiket pedig kinéztem azok a következek lennének: Beyerdynamic Dt 880 illetve, Audio-Technica ATH-M50x, esetleg az Audio-Technica ATH-AD500X a nagy terének, és a jó térhangzásának köszönhetően.

A legszimpatikusabb a Beyer DT880 250 Ohm-os verziója.
Kérdésem az lenne, hogy jól gondolom-e hogy ez a legjobb választás nekem, az alábbi 3 fejhallgató közül? Illetve ha igen Jól meghajtja-e a FiiO E10k, vagy nem szolgálja ki?

Előre is köszönöm a segítséget! :DD

[ Szerkesztve ]

(#80850) #56474624 válasza gergo4300 (#80849) üzenetére


#56474624
törölt tag

A legszimpatikusabb a Beyer DT880 250 Ohm-os verziója.
Kérdésem az lenne, hogy jól gondolom-e hogy ez a legjobb választás nekem, az alábbi 3 fejhallgató közül?

Sok ideig hallgatható, kellemes hangzást

Nehéz megjósolni, hogy ez számodra mit jelenthet. DT880-ban sok embert (azért nem mindenkit) idegesít a magastartomány. M50X-ben meg a terjengős basszus, de valaki pont ezért kedveli. AD500x-ről nem tudok mit mondani.

Amúgy úgy általában a NAD HP50 egy olyan fejes, amivel kapcsolatban hangzás tekintetében szinte mindenkinek kellemes élményei vannak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.