Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) Exodius válasza magickonfig (#80050) üzenetére


Exodius
őstag

Konkrétan sza*ért hu*yért hozzánk vágják! :Y

(#80052) #56474624 válasza borix (#80048) üzenetére


#56474624
törölt tag

Múltkor még az mp3 volt a legnagyobb csapás a hifire, most meg a youtube-os összevetést véded. :DDD

(#80053) fericske válasza borix (#80048) üzenetére


fericske
addikt

Nem elemeztem én semmit, mert nincs értelme.
Nem fogod miről van szó.
A saját cuccaidat hallod akkor is mikor ilyen baromságot nézel, mit nem értesz ezen?
Ha nem így volna, akkor a laptop hangszóróm egyszer úgy szólna mint az 58x egyszer mint a 612. Vagy akármilyen bizbaszom amit a laptop füleskimenetére dugok.
És akkor eledhatok minden egyebet, mert minek, mikor egy ilyen jutub videónál a világ legdrágább fejhallgatóját is hallgathatom egy teszkós vackon keresztül.
A büdös életben semmit nem tudsz meg a hangzásukról ilyen baromság videókból (sem).
Mint ahogy mérésekből, technikai adatokból sem.

(#80054) Gabesz_23 válasza Gabesz_23 (#80039) üzenetére


Gabesz_23
tag

Borix

Drop eu szállítás max. 5nap. Ha jól emlékszem DHL DPD hozza. Ennyiért tényleg bestbuy az 58x. :K

Tin

Ha jól emlékszem 210$ eu és 180$ US volt korábban.

[ Szerkesztve ]

(#80055) borix válasza fericske (#80053) üzenetére


borix
őstag

Akkor nincs miről nagyon beszélni megveszi az ember vagy beválik vagy megy az apróra.

Ba cy lus
Úgy voltam vele járjunk utána nézzük meg, a flac és mp3 között hallotok ki eltérést a zenében?
Volt 1 pop, 1 komoly zene, a teszt progi mutatott minőség romlást a szakemberek nem reagáltak nagy csönd.
Persze sokan szeretik hangoztatni új fejesem új dac-om van itt már kijön ha rossz a felvétel.

(#80056) magickonfig


magickonfig
tag

Elugrottam a Hit & Space-be, belehalgatni pár fejhalgatókba, csak hogy legyen egy tiszta képem mit is szeretnék csak gamingre!
Külső hagkártya egy KOMPLETE AUDIO 2

-Beyer DT 770 80 ohm: sajnos nekem nagyon nem, valamiéert eltorzult mélytartomány.
-Beyer DT 990 250 ohm : tökéletes térnagyság, jó 3d pozi, szőrnyű tűéles magas ami főleg a fegyverhangoknál érezhető, és félek nem nagyon tudnám korrigálni amp+EQ kombóval ( WC papír ilyet is olvastam)
-Sennheiser HD 660s : az elején nem tünt annyira fel de nagyon szűk tér nyitotthoz képest, 3D pozi tökéletes, mély részletesélg és erősség tökéletes.Fegyverek robaja , robbanások letisztutsága isteni. Összefoglalva tökéletes lenne, csak nagyon szűk nekem a tér és ez nagy minusz nálam játéknál.
-AKG K702 : hatalmas tér, szinte túl nagy is , de ez let térben a kedvenc, mély erősség elmegy de részletesség megvan, játéknál hangja kicsit üres, de hatalmas tér és jó 3d pozi.

Hozzáteszem AKG K702-höz nem volt elég ez hangkari, csumán volt feltekerve a hangerő és még így sem volt elé, szóval lemerem fogadni szebben szól a mélye egy combos erősítével.
Még így is ez let számomra az első, utánna Sennheiser.

Hozzáteszem ez sem volt tökéletes teszt játékra, mivel youtubon néztem Battlefield 5 és Fortnite videókat, +lépéshangok pozicionálás videó stb.

Tudnátok segjteni ezek alapján egy szinte tőkéletes nyitott gamer fejest a Spartan-hoz? ha kell hozzácsapok egy AMP-ot is max 30k ha nem lenne elég . (pl loxjie p20, bár lehet gyenge az AKG-hez) Ár : max 100 amp-al
AKG K702 tere+ Sennheiser 660s hangminéség = :F
Eddig HD58X volt a kiszemelt, de ha úgy tudom tere hasonlít a hd660s-hez.

AKG K612 , Audio Technica ATH-AD900X 50k ebay+vám, AKG K712 ?

Remélem nem voltam túl hosszú, hozzáteszem ez csak a saját tapasztalataim gamingre. Esetleg segít ha valaki hasonló döntésképtelen cipőben fog járni mint én :D

Köszi

(#80057) Gabesz_23 válasza magickonfig (#80056) üzenetére


Gabesz_23
tag

Én egy voksot teszek az 58x + p20 mellé. Jó páros. :K

(#80058) ribizly válasza magickonfig (#80056) üzenetére


ribizly
veterán

Pedig DT770 pro80 jó kellene legyen. Csak gondolom egy széthajtott darab volt ott.
HD58x szűkebb, de egy K7xx lehet jó választás, mert az sokat tud, de oda is nagyon kell a komoly erősítő... Amúgy a HD58x erre is kiváló tud lenni, de a színpad inkább kis-közepes, semmint nagy.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80059) Dorien válasza magickonfig (#80056) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: ATH-AD700X [link]
Játékra szvsz. ennél nem kell jobb. Könnyen hajtható, teljesen nyitott, nagy tér. DAC függő a mélye, max. kap egy kis EQ-t.

Zártban, több méllyel, nagy térrel, magasabb kategóriában ATH-A1000Z: [link]
Ez is könnyen hajtható.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80060) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

Sziasztok!

Denon D7200 kategóriájában keresek alternatívákat. Fontos, hogy zárt legyen lehetőleg balanced hangképpel, és a d7200 jelenlegi áránál (~170k) többet nem szeretnék rá költeni. Mit lenne érdemes meghallgatni itthon?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#80061) s4tch válasza MCGaiwer (#80060) üzenetére


s4tch
veterán

Denon D5200 állítólag kiegyenlítettebb, azt a Denon Márkaboltban elvileg meg lehet hallgatni.

Az Ultrasone Signature DXP mélykiemelése sokkal enyhébb, mint a D7200-nak; az egy qrvajó fejes, nekem nagyon tetszett. Egyedül azt nem csíptem, hogy a magas tartományban van egy kb. 2 oktávos lyuk benne, de vannak zenék, aminél ez fel se tűnik. A szaxofon, hegedű lesz tőle kissé testtelen. Egyébként feszes, erőteljes, de nem stúdiósan száraz hang, nagyon élveztem, mikor nálam volt kölcsönben. fehér_ember kolléga többet tud róla írni, az övé járt nálam.

(#80062) magickonfig válasza Dorien (#80059) üzenetére


magickonfig
tag

Kicsit panaszkodnak a kényelmetlenségre, de akkor felprobálom a kistesóját valamelyik budapesti üzletben , vagy talán a jövő heti fejhalgató találkozón.
ATH-AD900 x :) , nem jobb?

[ Szerkesztve ]

(#80063) Dorien válasza magickonfig (#80062) üzenetére


Dorien
veterán

Ez az ATH-ADX széria nekem a legkényelmesebb, amit eddig próbáltam.

Az AD900X még jobb, talán ez a legolcsóbb forrás: [link] (167 USD = kb.50e Ft)
Játékra szerintem az AD700X is elég.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80064) borix


borix
őstag

Azt nem mondtátok, hogy ha megjön a 58x azt még meg is kell barkácsolni és azért ilyen olcsó!;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#80065) #56474624 válasza borix (#80055) üzenetére


#56474624
törölt tag

Úgy voltam vele járjunk utána nézzük meg, a flac és mp3 között hallotok ki eltérést a zenében?
Volt 1 pop, 1 komoly zene, a teszt progi mutatott minőség romlást a szakemberek nem reagáltak nagy csönd.



De miért nekünk kellett volna bizonyítani a te vélt igazad? :F

(#80066) ribizly válasza borix (#80064) üzenetére


ribizly
veterán

Nem kell hozzányúlni! Jó az gyári állapotában.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80067) borix válasza #56474624 (#80065) üzenetére


borix
őstag

bkercso nemrég írta a másik topikban erről is volt szó, hogy olcsóbb rendszereken is érdemes jobb felbontású zenei anyagot hallgatni mert a lánc elemeinek hibái összeszorzódnak; nem a legnagyobb számít. Te úgy nézed, hogy a legnagyobb számít.
Programmal ki volt mérve a flac, mp3 közötti különbség látható volt. Én nagyon nem fogom kihallani még mert nincs olyan rendszerem bár szerintem a magasabb tartományba énekhangoknál lehetett érezni igaz nem minden zenei számnál párra ránéztem.
Mit akarsz kihozni még milyen véltről beszélsz?
Azért mert neked jó az mp3 akkor legyen jó az másnak is? Lehet hogy sokkal jobb rendszeren sem hallanád ki mert halláskárosodásod van így miről beszélünk?

[ Szerkesztve ]

(#80068) #56474624 válasza borix (#80067) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem az a baj, hogy full tapasztalatlan vagy, hanem hogy emellett még az észt is osztod hatalmas mellénnyel olyan dolgokról, amikről fingod nincs. Arról nem is beszélve, hogy az értelmezés sem megy.

Hi-Fi topikban már évekkel ez előtt készített AMDFan vakteszteket, amikben bárki részt vehetett. Bizony nagyon-nagyon elvétve volt olyan, aki vakteszten bizonyította, hogy az mp3 a hifi legnagyobb gátja. Ha meg nem vakteszten, hanem inkább hosszú távon jön ki a különbség, akkor túl kicsi a különbség.
Szóval ez már lejárt lemez igazából, te merre kószáltál, mikor AMDFannál lehetett vaktesztre jelentkezni? :D

[ Szerkesztve ]

(#80069) borix válasza #56474624 (#80068) üzenetére


borix
őstag

A 1,5GB komolyzenét nem konvertálom le mp3 15-20MB és hallgatom komolyabb fejesen drága rendszeren. Nem hallom ki a különbséget akkor felesleges volt annyit költeni ott és ott gond van, vagy nincs zenei hallásom vagy halláskárosodásom van kisebb nagyobb mértékben.
Olcsó rendszerem van akkor sem biztos, hogy az MP3 jó irány mert ha pár év múlva rákattanok és költök, komolyabban fejlesztek nem kell az egészet kukázni.
Mp3= telefon, USB DAC csókolom.
Hozol 20 embert és a 20 emberből 15 azt mondja, hogy nem hallja ki a különbséget nem érdekel ha én kihallom.

[ Szerkesztve ]

(#80070) #56474624 válasza borix (#80069) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem hallom ki a különbséget akkor felesleges volt annyit költeni ott és ott gond van, vagy nincs zenei hallásom vagy halláskárosodásom van kisebb nagyobb mértékben.

Ebben semmi logika nincs. Ha nem csinálsz 10/10-et egy vakteszten 320-as, minőségi mp3 vs veszteségmentes ügyben, miközben azt hallottad, mikor hangfalat/fejhallgatót cseréltél, mikor erősítőt cseréltél, mikor rca-kábelt cseréltél, mikor DAC-ot cseréltél, abból kurvára nem az következik, hogy felesleges volt annyit költeni, hanem az, hogy az mp3 vs flac kérdése ezek mellett labdába sem rúg.

A dolog pikantériája továbbra is az, hogy idejössz, és tapasztalat nélkül osztod az észt, hogy mp3 halláskárosultaknak való, miközben youtube-on hasonlítasz össze két fejhallgatót, és érvelsz mellette, hogy az teljesen rendben van, abból komoly tanulságokat lehet leszűrni. Hát pedig lóf@szt sem lehet leszűrni, mert nem a fejhallgatókat hallod tisztán. Ezzel az erővel felesleges bármit venni, mert az otthoni cucc eleve tökéletes kell legyen.

[ Szerkesztve ]

(#80071) borix válasza #56474624 (#80070) üzenetére


borix
őstag

Az mp3 az a legnagyobb baj, hogy butított valamiből hiányzik belőle el van dobálva és nem fogod tudni nincs e meg jobb minőségben, beéred vele.
Ha már hasonlítunk akkor meg van az eredeti is vágod. :W
Persze flac formátum is lehet rossz minőség és az mp3 is lehet jó.
Emberek ha be tudnak szerezni pl komolyzenét ami nehezen megszerezhető flac, dts magas minőségben és nem hallják ki a különbséget akkor sem korcsosítják le mp3 mert elveszti az értékét, abban megvan sok helyen jobb rosszabb verzióban.
Tudod te azt mikor valaki kedvenc zenéjét beszerzi magas minőségben valahol ráakad milyen öröm az neki?
Az a baj sérve, lenézve érzed magad mp3 miatt.
Sokan le is nézhetnek gondolj bele vannak akik 5-10-20-30k kiadnak egy zenei anyagért és jössz mért nem töltötte le mp3 úgy se hallja ki ha meg kihallja bizonyítsa be vakteszten. Eltéveszti akkor mi lesz? Semmi nem változik...

(#80072) #56474624 válasza borix (#80071) üzenetére


#56474624
törölt tag

Már leírtam, de leírom még egyszer, hátha végre átmegy: akkor szerzek be valamit mp3-ban, ha másban nem találom. Nagyon kevés mp3-am van. Nem ez a lényeg, hanem a tényszerűség. Neked ahhoz közöd nincs. Nem hinni kell, hanem kipróbálni a dolgokat. Ebben az évben már te vagy a sokadik elméleti hifiző, kezd kicsit sok lenni. :(

(#80074) sNk77 válasza magickonfig (#80056) üzenetére


sNk77
aktív tag

Röviden: K712, még ha nem is kapja meg amit igényel.

Nekem pont K702 és K712 van, K712 kell neked, de nagy erősítést igényel. Viszont ha csak játékra kell akkor ez nem gond, mélyhiányos lesz. AD700X et nem próbáltam még, de a többiek véleménye alapján ez lehet az aranyközépút, mert könnyen hajtható. Egyszer volt AD500X em, de az a közelébe se ért a K712 nek, ha a pozícionálást nézzük és a teret. Az is igaz, hogy akkor még nem volt ilyen bika erősítőm, és nem tudom, hogy az is tud-e ennyit profitálni mint a K712, és más ársáv. A K612 őt szokták még ajánlani mert kevésbé erősítő igényes és jóval kedvezőbb az ára, főleg a használt. K702 is jó lehet, viszont nem olyan univerzális mint a K712, de ha tényleg csak játékra kell akkor egy próbát megér, ez is eléggé igényli a jó erősítést. Kényelmet tekintve az AKG a nyerő. :)

nádpálca

(#80075) ribizly válasza sNk77 (#80074) üzenetére


ribizly
veterán

Ez lehet (sőt biztos), viszont komoly erősítéssel az ATH-AD széria is villant rendesen. ADI-2-ről pl eljutott odáig, hogy elgondolkodtam egy 900x beszerzésén... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80076) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A Mr.Speaker's átkeresztelte magát Dan Clark Audio-ra, ki is jöttek az első fejesükkel az új név alatt: Aeon 2, szintén nyitott és zárt kivitelben, mint az első verzió.

Dan Clark Audio's Aeon 2 is a go-anywhere high-end headphone! - John Darko

(#80077) HUNRobar


HUNRobar
tag

Sziasztok!
Valaki talált jó megoldást szétfoszló fejpánt borításra? Egy Takstar Pro80-ról lenne szó. Már annyira hullott mindenfelé hogy szétszedtem, levágtam a huzatot és összeraktam megint borítás nélkül. Valami ilyesmin gondolkozom, de hátha van „elegánsabb” megoldás. https://www.aliexpress.com/item/33017467891.html

(#80078) sNk77 válasza ribizly (#80075) üzenetére


sNk77
aktív tag

Én egyszer egy AD1000X v AD2000X szet szeretnék majd.

Milyen volt az AD900X rendesen kiszolgálva? Érdekelne milyen a k712 vel szemben, használtban gondolkodom is, hogy nem lenne rossz kipróbálni. Látatlanban szerintem K702/1 hangú.

nádpálca

(#80079) ribizly válasza sNk77 (#80078) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem az AD900x feljött a HD800 közelébe hangilag. Persze térben nem, de volt itt mély bőven, meg finom maga és közép. Őszintén mondom, hogy meglepődtem.
És nem, a K702 (az volt korábban) meg sem közelítette ezt a minőséget. Az túl karcos felül és a közepek sem annyira tiszták.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80080) persil válasza fericske (#80053) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt irtam en is, de ugy tunik, el kell engedjuk. :)
Ez olyan, mint, amikor egy monitor szinhuseget akarja az ember nezegetni yotube videon, otthon sajat monitoron... :D Taps.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80081) persil válasza borix (#80071) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebkent tudod mi az, hogy targyeset, reszes eset es birtokos eset? Csak azert kerdem, mert hasznalni nem szereted es igy eleg gyengen ertelmezheto, amit irsz.
"Nem korcsositjak le mp3..."
Esetleg "nem korcsositjak le mp3-ra".

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#80082) borix válasza persil (#80081) üzenetére


borix
őstag

Amit tudni szeretnék igazából az lenne, hogy pl ami ebben az írásban van mennyire valós?
[link]
Érdem e módosítani, szivacs karikázni?

Szorítana a fejhallgató arra azt javasolja, hogy a vékonyabb becsúszó részt kezdjük el feszíteni és ne fent a vastagabb részt mert ott akkor lepattanhat a festés.
Máshol azt olvastam, hogy fent a vastagabb részt feszegessük inkább, hogy a besszúszó rész ne deformálódjon el.

[ Szerkesztve ]

(#80083) Dave™ válasza HUNRobar (#80077) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ennél szerintem nincs jobb, illetve nem nagyon lehet máshogyan megoldani. Az MSR7-nél is előjött, ami ahhoz van szerintem teljesen diszkrét, nekem nincs vele bajom.

(#80084) Dorien válasza sNk77 (#80074) üzenetére


Dorien
veterán

"Kényelmet tekintve az AKG a nyerő. :)"

Ez haj-, fejméret- és fejforma függő. A K712 Pro fejpántja nekem kényelmetlenül laza volt, a K612 Pro fejpántja kemény, de finoman hajlítható, még talán a Q701 bordás megoldása volt legjobb. A szárnyas ATH-kkal soha nem volt kényelmi problémám.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80085) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok!

Kéne nekem egy zárt fejes.
Karakterre ami bejön a “drágábbak” közül pl.: Shure srh1540 vagy Beyer T5p.
Ami nehezíti a dolgom, hogy ~50k körüli kéne egy Topping dx3 pro lenne a társa (ezért is felesleges a fenti 100+ ezres fejes...)
Ötletet várnék, hogy mit hallgassak meg.

szerk: nem bánnám, ha plüss párnás lenne... :B

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#80086) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !
Itthon nem találok ilyen "körtárcsás" bluetooth adaptert, ha valaki tudja hol lehet kapni Magyarországon írjon legyenszíves. Köszönöm.

[link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

(#80087) sNk77 válasza Dorien (#80084) üzenetére


sNk77
aktív tag

+1

Nekem meg pont befőttes gumi kellet az ad500x hez, hogy még mindig laza legyen. Pedig nincs keskeny fejem. Ami nekem kicsi volt a dt 1770, amit furcsáltam és sajnáltam is mert a dt 770 pedig jó volt, a 1770 meg hangra.

nádpálca

(#80088) fericske válasza Sefter (#80085) üzenetére


fericske
addikt

Yamaha mt7

(#80089) Dave™ válasza Sefter (#80085) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem sok plüss párnás zárt van. Nem ismerem az említetteket, de az egyik legjobb ajánlat ebben a sávban a NAD HP50, azt feltétlen érdemes meghallgatni.

(#80090) ribizly válasza fericske (#80088) üzenetére


ribizly
veterán

+1

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80091) Gzula[HUN] válasza HUNRobar (#80077) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ugyanilyet rendeltem, de a kicsit. A nagyot rendeld. MRD-1A-ra rendeltem volna, arra egy hangyányit, de kicsi volt. Jó volt viszont méretre a rádiós Sony-mhoz, de a fiamnak nem tetszett, ezért leszedtem.

Minőségre nincs vele gond, jól néz ki. Ha van mire felrakni, akkor hajrá!

Szerk.: A másikon tágult egy kicsit, felraktam az MDR-re. Most is passzentos egy kicsit, de már nem annyira, mint először. Ettől függetlenül szerintem jobb választás a nagyobb méret.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80092) elder troll


elder troll
senior tag

Édesapámnak keresek hangerőszabályzós fejhallgatót. Tv adást hallgatna rajta este, amikor a felesége már alszik (fél 4-kor kel).
Egy kicsit meg van cifrázva a helyzet, mert új tv-t vettek, amin nincs scart és fejhallgató kimenet, így vettem egy dac+amp-t, amire a házimozi erősítő is rá van dugva. Jelenleg túl hangos a fejhallgató kiemenete, ha az erősítőn hallható szintre van emelve a tv adás hangja, ezért gondoltam egy mezei hangerőszabályzós verzióra.
Újat szeretnék vásárolni 3-4000 forintos kategóriában, lehetőleg alzán kapható típusból (kuponozva :DDD ). Jelenleg szopóroller van a dac miatt, de ha holnap sikerül megoldanom, akkor kell hozzá egy új fejes.

[ Szerkesztve ]

(#80093) OPiiPO válasza -FreaK- (#80076) üzenetére


OPiiPO
addikt

Méréseken hogy teljesít, megvan már? Mondjuk legalább egy AudioScienceReview szintűt elvárnék :P

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#80094) Gzula[HUN] válasza elder troll (#80092) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Egy kicsit drágább, de szerintem a Philips SHP2500 lenne megfelelő a célra. Időnként le szokták akciózni olyan 5ezer HUF környékére. Jó hosszú (5 vagy 6m) kábel van hozzá (hangerő szabályzóval), szóval nagy nappali se lenne probléma. Kényelmes textil párnái vannak. A hangja is tűrhető, TV nézéshez teljesen jó.

Évekkel ez előtt még az ajánlott feljhallgatók listáján is fent volt, de idő közben valahogy lekerült onnan. Én még abban az időben vettem egyet az egyik legjobb barátomnak pont TV nézés céljából, ennek nagyjából 5 éve, és még mindig működik nála.

Most nézem, Vaterán van fent egy 4900-ért. (Nem én árulom, és nem is reklám akart lenni.) Újként árulják, és talán még alkudni is tudsz belőle.

Sajnos a 3-4ezer forintos kategóriában most már nem nagyon találni használhatót.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80095) elder troll válasza Gzula[HUN] (#80094) üzenetére


elder troll
senior tag

Hosszabítóval van megoldva a kábelezés most, szerintem pont ilyet dobtam ki fél éve. Idáig az összes hangerőszabályzós fejesnél a "tekerő" részen halt meg, játszani kellett velük, hogy mindkét oldal szóljon. Köszönöm a tippet :R
Ha emelem az összeghatárt 10000 forintra, akkor is csak ez javallott?
Már a tv csere macera elején úgy voltam, hogy inkább veszek olyan tv-t, amint van scart és jack csatlakozó...

[ Szerkesztve ]

(#80096) Gzula[HUN] válasza elder troll (#80095) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Van a Sennheiser HZR 62 hangerőszabályzó. Szerintem valami olyasmi kell neked. Ha külön nem kapod meg, akkor a pl. a Sennheiser HD 35TV-hez hozzá adják. Nézz utána, mert nem volt hozzá szerencsém, és vsz. nem is lesz. Alapban nem vennék hangerőszabályzós cuccot.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80097) -FreaK- válasza OPiiPO (#80093) üzenetére


-FreaK-
veterán

Fejes mérésről sosem beszéltem, szóval a trollkodásod megint mellé ment ;)
Nem baj, talán majd legközelebb.

[ Szerkesztve ]

(#80098) OPiiPO válasza -FreaK- (#80097) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ez megnyugtató hír, köszi! :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#80099) 4C


4C
csendes tag

Üdvözletem!

Segítséget szeretnék kérni fejhallgató vásárlásban.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
-Utcán. vonaton, szobában.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
-Zenehallgatás, zeneszerkesztés, játék.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
-20-25 ezer Forint.
4.) Új vagy használt?
-Új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
-Circumaural.
6.) Zárt vagy nyitott?
-Zárt.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
-Tiszta hangzást szeretnék. Jó mélyeket, amely nem megy a többi frekvenciatartomány rovására.
8.) Honnan vásárolnál?
-Magyarország.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
-Telefon, számítógép, multieffekt.

Előre is köszönöm, ha valaki tud tanácsot adni. :R

(#80100) OPiiPO válasza 4C (#80099) üzenetére


OPiiPO
addikt

Első közelítésben legyen mondjuk egy ajánlat a Pioneer SE-MS5T-ra, 20eFt alatt van rendes garral dolgozó boltból is, szerintem ár-érték arányban a legjobb ebben a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.