Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80701) bkercso válasza fericske (#80689) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hangfalhoz szóba se jön a crossfeed szerintem.

Zárt fejesekre meg nincs mit hangolni: az emberi fej hangot árnyékoló frekvenciamenetét kell szimulálni.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#80702) magickonfig válasza verybigboy (#80690) üzenetére


magickonfig
tag

Tere a Philipsnek nagyobb, és állítólag a mélye is erételjesebb, Jobb amp-pal meg hatványozódik. A 4xx-sel se jársz rosszúl, sőt ;]
[link] a nagyszájú fejkamerás 2 napja rakot egy új review-t

[ Szerkesztve ]

(#80703) bkercso válasza verybigboy (#80690) üzenetére


bkercso
nagyúr

HE4xx, ha jó erősítőt teszel alá >50-100kHUF
Különben egy másik fejes: csak egy alternatíva ebben az ársávban.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#80704) bkercso válasza ribizly (#80698) üzenetére


bkercso
nagyúr

Lehet, hogy csak félsüket hangerőn hallgatod, nem?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#80705) bkercso válasza Dorien (#80700) üzenetére


bkercso
nagyúr

Én egy kissé módosított Meyer alap crossfeed-jével érem el ugyan ezt, 12 passzív alkatrészből. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#80706) godzsy2


godzsy2
senior tag

Sziasztok!

Ha fejhallgatót szeretnék vásárolni, ami jack-es, akkor a milyen adatokat érdemes nézni a leírásukban? Az impedanciát, hogy hány ohm-os? Vagy a frekvenciatartományt, hogy mennyi Hz-kHz-t fed le?

Pl. találtam egy stúdió fejhallgatót, az AKG K-240-est, ami 55 ohm-os és 15-25kHz-es, de egy másik véglet, a NuraPhone 20-20kHz-es és csak 45 ohm-os. Az adatokból nyilván az AKG a nyerő. Szerintetek melyik szól jobban?

(#80707) j0k3r! válasza j0k3r! (#80682) üzenetére


j0k3r!
senior tag

up :B

some men just wanna watch the world burn...

(#80708) ribizly válasza verybigboy (#80699) üzenetére


ribizly
veterán

MT8-as kimaradt, de amit olvastam róla így is marad. :)
A Hifiman (és általában a) planárok nagyon kihallatszanak. Emiki6 konkrétan hangfal helyett is használta időnként a HE400i-jét. ;) Ez szerintem elég sokat elmond arról mennyire szól kifelé. ;) Pontosan annyi hang jelenik meg ki-, mint befelé.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80709) ribizly válasza bkercso (#80704) üzenetére


ribizly
veterán

Én nem az a fajta vagyok. :N Az eddigi nyitottak közül eddig a K7xx a "leghalkabb" kifelé. De az is igaz, hogy a kis lakás, nincs külön szoba, 2 kisgyerek nem segítő paraméterek. :))

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80710) #56474624 válasza ribizly (#80708) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azért ez a hangfal helyett használatosság annyiban sántít, hogy nem mindegy, hogy az ember fülétől pár centire van a hangszóró, vagy méterekre tőle. Aki úgy meg akarja küldeni, mint egy hangfalat, hogy a szomszéd is tiszteletét tegye a zene ünnepe alkalmából, az egyhamar csalódni fog. :P

[ Szerkesztve ]

(#80711) fericske válasza bkercso (#80701) üzenetére


fericske
addikt

A hangfalas téma az más, persze. Ott egy térben vannak a hangszórók és mindkét fülünk.
A zártfejes szimulálásod nem értem. Minden szimulálást valamilyen hangolással, frekvencia vágással hozol létre, nem? Vagyis hangolni kell.

(#80712) ribizly válasza #56474624 (#80710) üzenetére


ribizly
veterán

Engem nem kell meggyőzni. :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80713) verybigboy válasza ribizly (#80712) üzenetére


verybigboy
senior tag

:D ... látom itt is emberfüggő a dolog, ki mit hall soknak, befuthatónak.

Ki mekkora mellű nöket szeret, vanakinek az óriási is pici, van akinek meg a pici is óriási ... tényleg emberfüggő.

Hmm. most akkor a hangjukat kérdeztem volna (mármint amit a fülünkben hallunk) ... de hát akkor tulajdonképpen ott is ugyanez a szitu ... de azért megkérdem.

Zeneileg ezek hogy viszonyulnak egymáshoz?

(#80714) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Nem is figyeltem hogy a muzix-nál is voltak akciók; pl. DXP 118-ért esetleg 880-as 98-ért ...stb.

(#80715) Gzula[HUN] válasza verybigboy (#80690) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én rendeltem egy X2HR-t Amazon.fr-ról. Pár forinttal kevesebb, mint 40.600.- Ft-ot vontak le a Revolut kártyáról. Elvileg kedden jön. Már csak azt nem tudom, asszonynak hogyan adjam be. (Ugyanitt hamarosan AT TAD-500-as lesz eladó :D)

Amúgy neked kell az AT mellé még egy zárt? :F

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80716) Exodius válasza Dorien (#80641) üzenetére


Exodius
őstag

Egyenlőre Denon DA-300USB-ről. Így még nem igen tudta igazán megmutatni mire képes, mert ugye a Denon erőlködője elég gyenge hozzá. Eddig 90 oldalt olvastam róla a Head-Fi-n, hogy mik a jó cuccok alá. Visszavan még 40 oldal. :) :DDD

De hogy hogy tetszik? Az egyik legjobb fejhallgató, ami megfordult a fejemen és nincs normálisan meghajtva. Sokan a legjobb fejhallgatónak tartják 500 dolláros áron, az más, hogy 350 dollárra is leesik és ilyenkor konkrétan hangban kivégzi a piacot. Csak hát a Hifiman-t sokan szidták, hogy ha ki akarja végezni a piacot, akkor többet kellene a minőségellenerőzésbe fektetnie, mert sokan küldik vissza elhaló bal driverek miatt és eléggé sok ember pártol el tőle. Kur*a kínaiak, komolyan nem értem, hogy miért ezen véreznek el folyton? A Sennheiser tudja, hogy hogyan kell ezen a szinten fejest építenie minőségi cuccokból. Egy emberke találóan azt írta a Hifiman-ről, hogy ha olyat veszel, akkor az olyan, mintha az ember orosz rulettet játszana. ;]

De imádom, mert természetes fejes. Nem hazudik, nem színez. Nem emel semmit, csak egy hangyányit a magasokon, de nem zavaróan, hanem elegánsan. A mélyei feszesek, pontosak, nem brummognak. Olyan részleteket mutatott meg, hogy néztem, hogy kajak ez benne volt a zenében? Beteg kis dög.

Vennem kellett rá egy új fülpárnát, mert a gyári kicsi volt, így nyilván kicsit változott a hangja. De arról is olvastam, hogy a ZMF Universe remek alternatíva lehetne, de ami még jobb, az a Dekoni Fostex TH900-ra való párnája. De mivel azok a retkek bas*zák leírni, hogy mik a méretek, így nem tudom, hogy mennyivel nagyobb, mint az eredeti, íyg nem merném berendelni. Így beértem a Brainwavz-zal, amiről tudtam, hogy nem rossz. Sheepskin persze. Egy órát legalább elbas*akodtam a felrakásával a műanyag keret miatt. Undorító megoldás az is. :O

De amikkel jól működött, leírások szerint, azok a:

JDS Atom, JDS Objective 2, Magni 3, Jotunheim, arcam rHead, Aune S7 meg persze a Chord Mojo, amit többen megerősítettek. Plusz valaki alárakott még egy Mytek Brooklyn-t is. Ott a csávónak vége lett. :D

De a Sundara...valaki összehallgatta a HD800-assal és jobb fejesnek találta, de a HE560-at meg LCD2C-t is megcibálta azért szépen itt-ott. Egy-szó mint száz. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ha meg lenne hajtva, akkor mit mutatna még. Csak addig ne halljon meg! :D ;]
Csak azt nem tudom, hogy mi az, ami hozzá hasonló fejes lenne, ha ez meghalna. Állítólag a Sennheiser HD660s hasonló hangzásban, de ember füle válogatja.

(#80717) fehér_ember válasza fehér_ember (#80714) üzenetére


fehér_ember
addikt

Van itt még más ajánlat is amit nem figyeltem: (Centrance DACportHD + Cerene dB fejes) 330 dolcsi helyett 200 dolcsi. Csak hát ugye, USA. :((

(#80718) 4C


4C
csendes tag

Tisztelt Urak!

További segítséget szeretnék kérni fejhallgató vásárlás ügyében. :) Korábban már írtam a topikba, és kaptam is egy kimondottan jó ajánlatot arra vonatkozóan, hogy mi az ami számomra megfelelő lenne:

Pioneer SE-MS5T

Halogattam a vásárlást egy kicsit, és közben olvasgattam, nézelődtem. Aztán arra az elhatározásra jutottam, hogy kicsit fentebblépnék, és a 20-25 ezres limitemet 40-45-re emelném.

Ezek után a választásom két fülesre esett:

Beyerdynamic Custom One Pro Plus vs Sony MDR-1AM2

A technikai adatok alapján nagyjából tudom mi az eltérés a kettő között, de mégse tudok dönteni.

Ennek oka a következő: mindkét fülesben tetszik valami, és mindkettőben nem. Egyik sem volt még a közelemben sem, szóval csak a gyártói adatok, és az olvasottak alapján tudok mérlegelni. Ebben szeretném ismételten a szakértő Urak segítségét kérni. :) Röviden, hogy én mit látok a két kiválasztottból.

Beyer:

Tetszik a robosztus, masszív felépítés. Nagyon tetszik, hogy a basszust akusztikailag lehet benne vezérelni. Tartósnak néz ki. Ami nem tetszik, hogy viszonylag régi konstrukció, gondolom nem annyira jó telefonokhoz mint a Sony. Pedig sajnos hetente egyszer szeretném magammal vinni egy hoszabb utazásra.

Sony:

Tetszik a kifinomult, egyszerű, és szép design. :D Sokkal könnyebb is az egész, úgyhogy ez tuti jó lenne utazás közben. És ha jól vettem ki a leírtakból, akkor akár telefonálhatok is vele. Míg a Beyer-hez külön mikrofont kell vennem. (?) Ebben nem vagyok biztos. Sokan azt írják, hogy nincs igazán basszusa. Kérdés, hogy mihez képest.

A felhasználási terület egyébként természetesen zenehallgatás, filmnézés, játék. De emellett a zeneszerkesztés, a zenélés is jelen van hobbi szinten. Külső hangkártya hajtaná meg, valamint egy multieffekt gitározás esetén.

A mostani fülesem már vagy 15-20 éve nyüstölöm, az egy Philips SBC HP200. A fejpántja már törött, nyekereg-nyöszörög, és az egyik oldal kezd kontaktos lenni. Szóval megszolgálta már az idejét. Alapvetően nem szól rosszul, 15KHz-ig hallom benne a hangokat (43 éves vagyok) lefelé meg a 16 Hz-es dübörgés is hallatszik, 15 Hz-en már "kattog." Ezt remélem nem a fülem csinálja. :DDD

Ha a fentebb említett fejesekben jártas hallgatózó tudna segíteni a döntésben az jó lenne. :R

(#80719) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg Pioneer SE-MS5T hallgatok egy fiio k3 (e30) hajtva. Es gondoltam ráférne egy új fejhallgató. Nem sürgős annyira, de ma szembe jött egy Sennheiser HD599 99 eur ért amazonon.

Spanyolországban élek szoval ingyen van a szallitas nem jön rá pluszban semmi.

Olvastam itt a topicban h sokatoknak nem tetszett a hangja túl flat.

Mit gondoltok ennyiért megéri raprobalni?
(Megprobalom meghallgatni ha ki van állítva)

(#80720) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

Próbált már valaki Pio SE-MS7BT -t?
Tv-zéshez kellene egy BT fejes, a madzagos kistesót (ms5t) használom, ha azt a szintet megüti BT-n akkor oké..esetleg más low cost alternatíva erre a célra?
Csak circumaural játszik...

Psn ID: sefter_hun

(#80721) fericske válasza Sefter (#80720) üzenetére


fericske
addikt

Hangzásra a 7bt is ajánlott. Megüti a vezetékes szintjét.
Tévézés, késés passz.

(#80722) Sefter válasza fericske (#80721) üzenetére


Sefter
veterán

köszi :R
Ez méretben is kb akkora?

Psn ID: sefter_hun

(#80723) fericske válasza Sefter (#80722) üzenetére


fericske
addikt

Ugyanaz bt modullal.

(#80724) 4C válasza fehér_ember (#80717) üzenetére


4C
csendes tag

Sejtettem, hogy erre a kérdésre nem nagyon érkezik majd válasz. :) Ezt meg is értem, mert két tök különböző dologról kell dönteni. És ezt a döntést nekem kell meghoznom. Aztán a puding próbája a hallgatás, ahogy itt mondani szoktátok. :D Egyértelműen a legjobb megoldás az lenne, ha mindkettőt megvenném. De sajnos ez nem áll módomban, úgyhogy úgy döntöttem, hogy a szívemre hallgatok, és megrendeltem a Beyert. :K Ha nem jön be, amit nehezen hiszek, akkor tanulópénznek is kiválló lesz. Mert a Sony sokkal újabb, többet tud, és jobb szolgáltatásokat nyújt minden téren. Van tiszta jövőképe, ami nem is akármilyen. Szóval ha az eszemre halgattam volna, akkor a Sony-t rendeltem volna meg. Tudom, a legtöbben erre azt mondanák, hogy "Ok. Boomer". De mindegy. Majd meglátjuk mi lesz. :)

(#80725) Bodz válasza 4C (#80724) üzenetére


Bodz
Topikgazda

"Mert a Sony sokkal újabb, többet tud, és jobb szolgáltatásokat nyújt minden téren. Van tiszta jövőképe, ami nem is akármilyen."
Nem jelent semmit, hogy később jelent meg a Beyer. Nem túl bonyolult szerkezetek a fejesek, gyakorlatilag az összes dinamikus ugyanúgy működik, hangszóró téren sincs óriási innováció (legalábbis ebben az árkategóriában), stb, stb. A jövőképes dolgot meg csak simán nem értem. :)
A Custom One Pro Plus-hoz amúgy mikis kábel jár.

[ Szerkesztve ]

(#80726) fericske válasza 4C (#80718) üzenetére


fericske
addikt

Ha elolvasod a Beyer leírását ehhez a fejeshez, akkor látod, hogy épp telefonokhoz tervezték, utcára. Ezért is a szabályozható basszus, ami zajban degradálódik, otthonra viszont nem kell.
Semmi baj nincs a választásoddal.
Aztán, hogy tetszik majd vagy nem, az más dolog.

(#80727) TheZukker


TheZukker
tag

Ma felhívtam az octogonaudio-t, hogy előreláthatólag mikorra szerzik be a Focal Listen Wirelesst, erre elég zavartan jelezte az eladó: valószínűleg hibáztak, lehet be se tudják szerezni... :W A héten megkeresnek, de elég biztosnak tűnt benne, hogy nem lesz.

Szerk: Btw urvajó, hogy mostmár az extreme audionál is azt írja, hogy kifutott. Volt nekik 1-2 darab, és arra toltak akciót? :U

Most megint jöhet a dilemma, hogy mit vegyek... :(

Bocsi az őrületes offért. :B

[ Szerkesztve ]

(#80728) 4C


4C
csendes tag

"Nem jelent semmit, hogy később jelent meg a Beyer. Nem túl bonyolult szerkezetek a fejesek, gyakorlatilag az összes dinamikus ugyanúgy működik, hangszóró téren sincs óriási innováció (legalábbis ebben az árkategóriában), stb, stb. A jövőképes dolgot meg csak simán nem értem. :)"

Köszönöm! Igazából pont ez az, amit tudni szerettem volna. Marhára nem vagyok képben ezekkel a dolgokkal, de így már megnyugodtam. Nyugodt szívvel búcsúzom a Sony-tól. :) A jövőképben meg az olyan "újdonságokra" gondoltam, mint pl "360 audio". Mikor egy software elemzi a fülünk formáját, és ehhez állítja be a legjobb hangzást, stb...

"Ha elolvasod a Beyer leírását ehhez a fejeshez, akkor látod, hogy épp telefonokhoz tervezték, utcára. Ezért is a szabályozható basszus, ami zajban degradálódik, otthonra viszont nem kell."
Semmi baj nincs a választásoddal."

Szégyen szemre elakadtam a technikai paramétereknél, és ezek alapján, valamint a robosztus felépítés miatt ezt inkább egy studio fülesnek képzeltem. De nagyon jó ezt is tudni, és ez megerősít abban, hogy jól döntöttem.

Köszönöm Mindenkinek! :R

(#80729) Greg204538 válasza TheZukker (#80727) üzenetére


Greg204538
tag

Allee Denon márkaboltban volt 55e körül belőle szombaton, csörgesd meg őket!

(#80730) Dorien válasza TheZukker (#80727) üzenetére


Dorien
veterán

Van az máshol is. :) [link]
Vagy egy NAD Viso HP50. [link] Ez nem wireless. Jó hangú, csak nekem nem volt kényelmes.
Olcsóbban meg ott van a HPH-MT5, MT7, ATH-M40x zártban.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80731) TheZukker válasza Dorien (#80730) üzenetére


TheZukker
tag

Köszönöm a segítséget, találtam persze máshol is, majd lesz valahogy. :)

Van olyan hely, ahol széles körben vezeték nélkülit lehet összehallgatni vezetékessel? Nehéz elengedni a bt kényelmét, de ha tudnám, hogy pontosan mennyivel rosszabb a hangminőség, akkor valamivel szélesebb kép alapján tudnék dönteni. Mindenféleképpen könnyen hajtható fejes kéne, itthon úgyis külső dac-ról menne, de munkában, utazás közben fontos, hogy telefonról se legyen éllettelen a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#80732) Samtya válasza Sefter (#80722) üzenetére


Samtya
senior tag

Rálátással 10-12 méterre távolodva még nem szakad meg a hang. Egy falat is könnyen átvisz keresztben, hosszára véve a falat szakad meg. Csak mobillal próbáltam, én nem tapasztaltam késést a videóhoz képest. A kagyló burkolata a BT verziónál fémből van, hideg tapintású. Úgy emlékszem, a kistestvér műanyag kagylós.
Engem az zavar, hogy a hangerő gombok nyomkodására a zenéket lépteti, a hangerőt a nyomva tartásra változtatja. Szerintem fordítva kellene.

(#80733) Dorien válasza TheZukker (#80731) üzenetére


Dorien
veterán

Én maradnék a Focal Listen Wireless-nél. [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80734) Dorien válasza Dorien (#80733) üzenetére


Dorien
veterán

Én a kistesójából (Spirit One S) most vettem meg a 2. darabot, pedig volt már néhány fejesem. BT-nél a komolyabb darabok tudtommal jóval 100k felett mennek.

Na, ez még egy jó cucc állítólag: [link] Ez is jó áron van.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80735) Sefter válasza Samtya (#80732) üzenetére


Sefter
veterán

köszi, a kistesót használom tablethez, az tényleg műanyag kagylós.
Bepróbálom ezt akkor, esti filmezéshez kell csak..

Psn ID: sefter_hun

(#80736) kromatika válasza verybigboy (#80690) üzenetére


kromatika
veterán

Egyértelműen Yamaha HPH MT7. Mindkettőt használtam a az IDSD vel.4XX sem vol rossz vele,de azért hagy benne még bőven.MT7 et bőségesen ki hajtja,és jobban is szólt vele.

(#80737) verybigboy válasza kromatika (#80736) üzenetére


verybigboy
senior tag

Szuper ... a TE véleményedre vártam leginkább, Neked ugyanaz a "láncod" ... sok fejes már járt Nálad, nyilván van miből merítened ... szerintem akkor meg is vagyunk ... igaz hozzáteszem, a Philips Fidelio X2HR-t kevesebb mint 39.000 magyar pénzért kiszállítva (amazonról) nem tudtam ott hagyni, az (is) már úton van, így az biztos hogy lesz mivel hasonlítgatnom majd a YAMAHA-t.

YAMAHA HPH MT7 beszerzésére "ötlet", nincs valahol úgyszintén kihagyhatatlan ajánlat (most) rá? Berendelném azt is akkor most.
Kupon, kedvezmény, akció YAMAHA MPH MT7-re valahol???

(#80738) Gzula[HUN] válasza verybigboy (#80737) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

No, nekem megjött az X2HR. Pont ebédszünetben hozta az UPS, szóval kb. 1-2 percig volt a fejemen, utána a céghez vissza kellett jönnöm.
Tesztek alapján nem szenved mély hiányban. Megerősítem! :D Többit később.

Mondjuk nekem is ilyen 38.XXXFt-ot írt, hogy annyiba lesz, de 40.5XX Ft lett a vége. Annyiért is ajándék volt. Mondjuk vasárnap rendeltem, ilyenkor szokott valami plusz lóvét levonni, stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80739) lenox


lenox
veterán

ATH-A500X torott 3d wingjet lehet vajon cserelni? Ugy ertem hol lehet kapni?

(#80740) RetepNyaraB válasza lenox (#80739) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kb ötvennel feljebb linkelték az európai AT weboldal alkatrész részlegét. Keresd vissza; legvalószínűbben ott.

nni.

Aha most belenéztem. Sajna eléggé tárgytalan mégis. De nem kotortam nagyon...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#80741) lenox válasza RetepNyaraB (#80740) üzenetére


lenox
veterán

Igen, ezt neztem, azert kerdeztem, mert itt nincs.

(#80742) Samtya válasza lenox (#80739) üzenetére


Samtya
senior tag

Ez lenne ami kell (cikkszáma is van)? [link]
Ebayen találtam ATH-A500 és A700-hoz alkatrészeket, nem az X végződésűhöz, tehát duplán csekkold, hogy neked jó lehet-e: [link] és [link]
Olvastam, hogy valaki közvetlenül az Audio-Technicaval vette fel a kapcsolatot, úgy tudott csak szerezni alkatrészt.

(#80743) lenox válasza Samtya (#80742) üzenetére


lenox
veterán

Koszi, igen, szerintem ez, a 700-as linken levo darab az ami torott.

(#80744) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Bajonettes Sennheiser kábel nincs esetleg valakinél elfekvőben?

(#80745) mcs válasza 4C (#80718) üzenetére


mcs
veterán

A Sonyt nem tudom javasolni utazás közben, mert nem izolál jól a külvilágtól, hidegben pedig a memóriahabos párnái is keményednek. Otthonra, csendes környezetben ideális, basszusból pedig egyáltalán nem szenved hiányt, csak nem igazán pöffeszkedik rá a többi tartományra. Itt néhány topiklakónak még sok is. :)

[ Szerkesztve ]

(#80746) alphamooncam válasza RetepNyaraB (#80740) üzenetére


alphamooncam
őstag

Hangszervizben [link] cserélték anno az AD900X-em egyik driverét.

Eltartott egy ideig, de nagy nehezen meglett. Tudomásom szerint Ők a mo.-i hivatalos partner.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#80747) Samtya válasza lenox (#80743) üzenetére


Samtya
senior tag

Mindkét alkatrész a kis tappancsban van, ami a fejre hajlik és az egyik fele párnázott. A kettő együtt alkotja a tappancsot.
Az a rész, ami a fejpánton van és kijön belőle a wing, na olyat még nem találtam.

(#80748) Samtya válasza lenox (#80743) üzenetére


Samtya
senior tag

Nagyon durva árat elkérnek egy műanyag darabért.
Meg tudnád esetleg ragasztani, vagy 3D nyomtatni másikat.

(#80749) Gzula[HUN] válasza Samtya (#80748) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Pillanatragasztó + szódabikarbóna?

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80750) Samtya válasza Gzula[HUN] (#80749) üzenetére


Samtya
senior tag

Üvegszálas-gyantázásos ragasztást nézegetek: [link]
Persze itt a maradékokat el kell távolítani és csiszolni a végén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.