Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80201) ribizly válasza Dorien (#80199) üzenetére


ribizly
veterán

Érdekelne melyikeket és miről halottad, hogy ez a vélemény alakult ki.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80202) SirRasor válasza fericske (#80196) üzenetére


SirRasor
őstag

Na ma kipattant a szemem és azonnal az ugrott be, hogy ennyi kész, nehogy meghallgassam jobb cuccal, mert így az ár/érték arány még a józan ész határain belül marad.

Úgyhogy köszönöm mindenkinek a sok hsz.t, amúgy tényleg hasznos volt az eszmecsere, mert ha eljutok egy hangkártyacseréig, akkor tuti USB-DAC-ot nézek helyette, amit a fejes is meghálál.

fericske thx, ezt még megnézem.

Ba cy lus nyilván nem most, de tervben van a hangkari-kuka. A SoundMagic...E10 talán 1 éve van meg, előtte is volt sok minden, de az volt az első, amire azt mondtam, hogy WOW-effektus a többihez képest. Utána jött az E80, ami szebben szólt, lett több tér, kis textúra, de nem hozta meg az áttörést, majd a FiiO FH1, ahol az E80-hez képest is WOW-effektus volt. Egyszerűen nincs hiányérzetem, ha azt hallgatom. Ahhoz képest a he4xx-nél nincs WOW effektus...szebben szól picivel(emlékezetből...nem tudok AB-zni, mert javításon van az FH1), de lehet tényleg egy bika erősítővel lenne ég és föld.

Make Love not war!

(#80203) Dorien válasza ribizly (#80201) üzenetére


Dorien
veterán

HD559, 598, 600, régi 650 - ez utóbbit rengeteg forrásról, DAC-ról, erősítőről.
Amikben (hangra) még nem csalódtam: Focal, HiFiMAN, Audio-Technica, Yamaha, AKG, Shure
A nagyon belépő meg a többszázezres kategória nekem kiesik.

SirRasor: Ha tetszik és elég a hangerő is, akkor örülj neki. :) Nekem kérte rendesen a meghajtást a HE4XX, hogy azt produkálja, amit valóban tud.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80204) darvinya


darvinya
titán

Öreg, szeretet mókolt RX300 megadta magát a füles forgó rögzítőnél.
Biztosan érzi, hogy jön a OneAudio.
Ha nem jön be, akkor következő választásnál ez is elhalálozik.? :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80205) J.Cs. válasza Dorien (#80191) üzenetére


J.Cs.
tag

Köszönöm a válaszokat. Az ATH-M40X kicsit több mint a keretem, illetve nem épp az a hangzás amire vágyom szerintem. Eddig a Superlux HD685 és a Oneodio Studio Pro van képben.

(#80206) Gzula[HUN] válasza darvinya (#80204) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én minden munkanapon használom (most is az van a fejemen), eleinte meg otthon ugye, de ott az MDR-1A váltotta. Ok, az használt volt (hibátlanul vettem), és minden nap több órát van a fejemen, de annak a fülpárnái azon a részen, ahol "kapaszkodik" a műanyagra, már el kezdtek felrepedni. A OneOdion meg semmi, egy karc se. Rendben, hogy ez lenne az alap, de egy akkor még 25 dolláros fejhallgatóról beszélek.
Nyilván hangzást nem tudom garantálni, hogy az tetszeni fog. Ha tippelnem kellene, akkor sok lesz benne a mély, nekem spec pont az jön be egy fejhallgatóban.

(#80205) J.Cs.: A HD685-ről Bodz-ot kérdezd, ő ismeri.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80207) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Sziasztok,

AKG termékvonalon, zárt fejesekből ~100k-ig mit érdemes megfülelni?

Hangképre neutrális, enyhe mélykiemelt/V, ami leginkább bejön, K550em van, az nekem túl világos már. Tér/levegősség nem szempont egyáltalán, de a hangszerek szeparációja igen (tudom, hogy valamilyen szinten összefügg, de nem a térbeli elhelyezés, hanem szimplán az elkülönülés, ami fontos :) ), illetve minél több mikrorészlet, amit nagyon szeretek. Ami zavar még: a mosott/lassú mélyek, illetve magasokból jobban preferálom az inkább csilingelő verziót, mint a "homokszórás" feelingeset. (nem tudom szebben leírni, de remélem érthető ilyen "parasztos" formában is :))

Köszi előre is a segítséget :R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#80208) J.Cs. válasza Gzula[HUN] (#80206) üzenetére


J.Cs.
tag

Igen, várom Bodz-ot mikor szól hozza. Talán ő el tudja dönteni melyik jobb nekem.

(#80209) Gzula[HUN] válasza J.Cs. (#80208) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Tudomásom szerint ő meg a másikat nem hallotta, szóval a választás rád fog hárulni ;)

Ahogy ismerem, bedobja Cooler Master MH751-et ;)

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80210) #56474624 válasza K1LLMy53Lf (#80207) üzenetére


#56474624
törölt tag

Érdemes kipróbálni az AKG K275-öt.

(#80211) Bodz válasza Gzula[HUN] (#80209) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igen, ez következik, mert Alzás kuponozással majd 4000 forintot le lehet még faragni az árából.

Amúgy Bodz most roppant elfoglalt. :) Éppen be akarja magyarázni magának, hogy a Behringer BH470 is egy Pro82 variáns lehet. Hiába na, rég vettem már fejest. :D

(#80212) RetepNyaraB válasza Bodz (#80211) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sejtettem, hogy ez a Behringer be fog akadni pár embernek 😂

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#80213) ribizly válasza Bodz (#80211) üzenetére


ribizly
veterán

Nagyon úgy fest pedig. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#80214) darvinya válasza Gzula[HUN] (#80206) üzenetére


darvinya
titán

RX300-em már rég 3. párnát ette.
Csak ma megütöttem, s egyből elengedet a csavar pöcök.
Ideiglenesen be rag.szallagoztam, hogy ott maradjon.
A ragasztó nem fogta meg, mert annyira öreg a műanyag, hogy a pöcök anyagát kezdte megenni.
Anyag meg inkább porlik, mintsem egyben tudna maradni.
Csoda, hogy eddig nem eset le magától.
Most is használható, csak az esztétikailag nem szél.látvány.
9 év, azért 9 év, s ennyit alsóbb kategóriástól szép teljesítmény.
Nem óvtam, mindig kint volt, a nap sütött rá kora tavaszi, késő őszi időszakban.

Ime sebesült. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80215) alphamooncam válasza SirRasor (#80202) üzenetére


alphamooncam
őstag

Nem akarlak megkavarni, (dehogynem!) de én ugye a kivétel vagyok, és hát nekem az USB-s vonal nem jött be... nem részletezem.

Jelentem koaxon nyomulok egy ideje,és egyáltalán nem bántam meg, amúgy meg csak elhivatottaknak ajánlom...

Csak hogy ilyet is olvassál. :P :P :P

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#80216) hundai


hundai
aktív tag

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Nagyrészt zenehallgatás (ez a mérvadó) és néha játékra.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
~30 ezer FT
4.) Új vagy használt?
Új
5.) Circumaural vagy supraaural?
circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Leginkább techno és rap zenéket hallgatok. Jelenleg egy Sennheiser HD 206-om van amivel különösebben semmi problémám, de szerintem van ennél jobb fejes ami tisztábban szól, jobban kiadja a mély tartományokat.
8.) Honnan vásárolnál?
Magyar webshopból ( lehetőleg aqua/ media markt) vagy olyan helyen, ahol ki tudom próbálni
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Asus Xonar DGX

Audio-Technica ATH-M40x szemezgetek, munkatársamnak M50x. van, és csak jókat mondott róla.

Köszi!

-Wake up Neo!

(#80217) Gzula[HUN] válasza Bodz (#80211) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Úgy tippelek én is, hogy az aminek látszik, egy reskin.

(#80214) darvinya: Nekem a legelső Philips fejhallgatóm ilyen tartósság szempontjából. Megvan kb. 15 éve (1990.-HUF volt teszkóból), de hallgathatalan egyébként. Arra tartom, ha valaki kér kölcsön tőlem a munkahelyen fejhallgatót, azt adom oda neki. Már drivert is cseréltem benne, most Pioneer M290-esé van benne. Úgy se lett jobb.

(#80216) hundai: +1 az M40X mellé. Egy kicsit kevesebb a mélye, mint az M50X-nek, előbbi enyhe, utóbbi erősebb V hangzású.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80218) Bodz válasza RetepNyaraB (#80212) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Be... Ha tényleg Pro82 származék és nem hangolták félre, akkor remek vétel lehet belőle. Vacilálok rendesen a vásárláson, inkább csak kíváncsiság, a CM 752 mellé tök felesleges.

(#80219) darvinya válasza Gzula[HUN] (#80217) üzenetére


darvinya
titán

Philips(SPH2000) Tv fejes most is van, ami lassan 20 éves, de 10 évig nem volt használva.
Hangja elmegy, de sajnos még RX300-at nem éri el.
Nagyon tompa minden tartományban.
Igazi analóh Tv mocsok, ahol közép tompítással éri el mély hatást.

Van itthon még egy pár Manta driver, ha nem jó OA-é.
Vagy mókolok rajta egy kicsit.
De ez sem segít, akkor jön a Monolit.

Igaz, RX300 sem eredeti hangú, mert meg mókoltam, s párna is sokat változtat.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80220) SirRasor válasza alphamooncam (#80215) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem gond, pont ezért utánaolvastam picit és találtam egy baromi jó leírást belső hangkártya vs USB DAC tekintetében. Nekem amúgy is belső hangkártya kéne, úgyhogy nyilván olyat fogok majd keresni. Arról sajnos nincs infó, hogy egy pl: Sound Blaster Z a maga ~26k-jával mit tud mondjuk egy 100k-s cucchoz képest, de ami biztos, hogy 600 ohmos fejest meg tud hajtani. Na de ez egy másik topic és majd később.

Make Love not war!

(#80221) Gabesz_23


Gabesz_23
tag

Jóárasított BlasterX H5.
Hátha valakit érdekel. :K

(#80222) korpicschess válasza Bodz (#80211) üzenetére


korpicschess
veterán

No, hát ha veszel, számolj be róla, mert ami megállapítható, hogy szépen néz ki, irodába jó lehetne. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#80223) #56474624 válasza SirRasor (#80220) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha a zene alatti hangminőség a lényeg, akkor USB DAC/amp sokkal jobb választás, mint belső hangkártya.

(#80224) Gzula[HUN] válasza darvinya (#80219) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ismerem a 2000-est, egyik unokaöcsémnél hallottam. Laptopról :D. Amúgy tényleg röhej, hogy akár csak 10 évvel ez előtt is a 2-3ezer forintos fejhallgatót ilyen tartósra tervezték, a sokkal többe kerülők közül meg a nagyja olyan.. mehhh. 5év, max. De akkor már nagyon kiszolgál.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80225) MM


MM
őstag

Sziasztok!

A ~10 éves SRH-840-em kezd atomjaira hullani, így beruháznék egy új fülesre.

Xonar STX II hajtja, a gyári "pót" OP-AMP-okkal, egy viszonylag semleges, de feszes hangzással. Ahogy jelenleg szól, alapvetően meg vagyok elégedve, azt leszámítva, hogy valami szellősebbet is el tudnék képzelni, de lehetőleg szimpla kanóccal a kényelem miatt.

Szívesen mennék feljebb is, ha már... (és ha van értelme ezzel a forrással) mondjuk ~100K-ig bezárólag, de oldalra is lépnék akár valami új felé.

Mit ajánlanátok kipróbálni?

SRH-940 érdemes?
ATH-M40x-ről olvastam az utolsó 1-200 hozzászólást átpörgetve, ami hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#80226) darvinya válasza Gzula[HUN] (#80224) üzenetére


darvinya
titán

Öko, meg persze folyamatos termék gyártás/vásárlás a gyár/profit fenntartásához.
Ezért le kell bomlaniuk 3 éven belül.
10 évvel ezelőtt még 500 évig bíró műanyagból gyártották, ami nem üzlet. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#80227) Bacusuz


Bacusuz
őstag

sziasztok
van egy asus echelon camo fejesem amin a fülpárna felülete teljesen szétmálott.
nem találok hozzá pótot, viszont alin láttam orionhoz valót.
mind kettő 50mm hangsugárzókból és 100mm párnából áll össze.
szerintetek csereszavatos a kettő?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#80228) J.Cs.


J.Cs.
tag

Hello ismét. Keresgélés közben kaptam egy jónak tűnő ajánlatot. Hyperx Cloud Alpha 19.000 ftért jó vétel igaz? Az ajánlóban 20.000 ft fölötti kategóriában van.

(#80229) frame120 válasza Gzula[HUN] (#80224) üzenetére


frame120
tag

Ne is mondd, a 2 éves msr7-emnek már szétrepedt a műbőr a fejpánton és elkezdett hámlani ,de szerintem a fülpárna is kezdi hamarosan. A 3 éves m40x már lehámlott, az kapott is új fülpárnát, de a fejpánt attól köpedelem. Bár elég sokat voltak használva, de azért szomorú, hogy pl. az msr7 egy 70 ezres fejes és ennyit bír. Ráadásul nem is lehet hozzá kapni gyári párnát. Az M szériához legalább az van. :W

(#80230) herceges215


herceges215
csendes tag

Üdv. elromlott az 5 éves invitone hd2000 fejhallgatóm és vettem helyette egy soundmagic e10 fülhallgatót de még nem bontottam ki ezért kérdezném hogy hozza azt a szintet mint a hd2000 ? Mert nem szeretnék lejjebb adni . Gondoltam hogy inkább itt Megkérdezzem úgy hogy még nincs kibontva mert akkor esetleg vissza tudom vinni de ha azt mondjátok hogy jó akkor megnézem. rock,poppunk hallgatok és filmet nézek . Szerintetek mi legyen tartsam meg a soundmagicet jó lesz?nem volt még minőségi agybadugós fülesem csak 1000 Ftos maxell earbud de az elég gyenge. köszi a válaszokat :)

(#80231) Gzula[HUN] válasza Bacusuz (#80227) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Most videóban ránéztem az Echelon Camora, amúgy nem ismerem. Nem találtam szétszedős videóját. Ahogy néztem azért szerencsés a helyzeted, mert sima kör alakú a párna. Innentől fogva akármelyik 100-es (ha lemérted, és tényleg akkora) párna jó lesz rá gyakorlatilag. Így éjfél körül már nem tudom nagyon eldönteni, hogy nyitott, vagy csak olyan a minta rajta.
Az én személyes véleményem, hogy egy nyitotthoz sokkal jobban passzol egy plüss párna. Egy kicsit kevesebb lesz a mély, de megadja azt a szellős érzést, amiért szeretjük. Ja, és nem rohad rád játék közben (gondolom arra van), különösen nyáron.
AT TAD-500-ra én 100mm-esből rendeltem EZT, én innen. Puha, jó minőségű nem gagyi. Az eredittől (az is textil volt) egy kicsit több magasat enged be, de a közép meg a mély maradt.
Rendelés előtt pontosan mérd le a méretet, mert 1-2 mm-el nagyobbat szoktak küldeni, ami alapvetően nem baj, de elég sok fejhallgató 95mm-es párnával rendelkezik (nekem a 8 vagy 9-ból 5 db 95mm-es párnával van), és ha ahhoz van közelebb, akkor inkább az legyen. Esetleg ha van közelben 95mm-es párna (másik fejhallgatón), akkor érdemes rápróbálni, simán rámegy a 100-asra is, csak jobban feszül rajta.

Ha van valami cicája, valami spec megoldással van fent rajta, akkor bocs, és tárgytalan amit írtam, de szerintem írd be alin a keresőbe a "100 (vagy95) mm earpad"-ot a keresőbe, és válogass tetszés szerint.

(#80229) frame120: Fejpántra ilyen, vagy ilyen. Utóbbi nagyon jó minőségű, de a kisebb méretet rendeltem, és az nagyon nem jó még az MRD-re se.
Párna.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80232) frame120 válasza Gzula[HUN] (#80231) üzenetére


frame120
tag

A huzat jól néz ki, köszi az ötletet. A párna gyártójáról van már tapasztalatod? Szemre eléggé hasonlít az eredetire, de valami irreálisan olcsó :D

(#80233) Gzula[HUN] válasza frame120 (#80232) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Egy kivételtől eltekintve mindíg mástól szoktam rendelni. Általában úgy szoktam, ha kinézek egy párnát, akkor úgy "dobatom" ki a listát, hogy az kerüljön legelőre, ahonnan a legtöbbet szokták rendelni. Ott elolvasom a customer reviewseket. Általában szokott fénykép is lenni.

Amit küldtem linket a párnára, na az pont csak amit találtam, és ráklikkeltem. Viszont ha azon belül ugyanúgy rámész a customer rewiev-ra, ott van 3 fénykép, a megrendelők dobták fel. A legalsó úgy lett fényképezve, ahogy már rárakta a fejhallgatóra a srác. Szóval úgy nézne ki.

Eddigi tapasztalatom az, hogy a 3 eurós és 11 eurós között minőségre nincs különbség. Mondjuk műbőrt nem rendeltem, az csak nemsokára lesz, mert úgy néz ki, lassan az MDR-1A igényelni fogja.
Én kb. 5-6 eurósokat szoktam rendelni. Annyit vettem észre, hogy a mérettel elég jól nő az ár, főleg 100mm felett. A Pioneer A1000-re ilyen 8-10 euró alatt nem is találtam.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80234) Bacusuz válasza Gzula[HUN] (#80231) üzenetére


Bacusuz
őstag

Köszönöm a gyors választ. Én találtam egy videót, szerintem megegyezik a kettő.
A gyári specifikációban 100mm-es párnákat ír.
Szerinted fel rakható rá, mert ez pattintós nem ráhúzós?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#80235) Gzula[HUN] válasza Bacusuz (#80234) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ilyen fajtával még nem találkoztam. Valószínű úgy lesz, ahogy sejted.

Az alábbi csak feltételezés, mivel nem volt a kezemben Asus Echelon, de gyébként szerintem nem lenne olyan nagy ördöngősség akármilyen más párnát rárakni.
Elvileg kell legyen egy műanyag (kisebb eséllyel fém) merevítésnek a párnán belül, a műbőr magától nem olyan kemény. Ha szerencséd van, akkor nincs hozzá ragasztva, és simán ki tudod venni. Ha nincs, akkor szét kell hozzá szedni/vágni a régi párnát. Azt a műanyag keretet át tudod rakni akármilyik méretben azonos utángyártott párnára, és azzal együtt csak vissza kell pattintani a helyére. Mivel nem ismerem a "barkács készséged", így nem foglak rávenni erre, de én tuti neki esnék.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#80236) Bacusuz válasza Gzula[HUN] (#80235) üzenetére


Bacusuz
őstag

Aha... akkor a műanyagot is lenne érdemes lemérni majd lemérni.
köszi

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#80237) Digitang


Digitang
kezdő

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon/Utcan/Munkahelyen
2.) Milyen célra?
zenehallgatas, jatek es neha film. Szoval kb minden.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
130-140K huf
4.) Új vagy használt?
Nem zarkozom el egyiktol sem
5.) Circumaural vagy supraaural?
circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Zeneileg mindenevo vagyok, megfer egymas mellett a black metal a rap es az elektro is.
Jo lenne ilyen all-round tipust talalni de gondolom nem letezik.
8.) Honnan vásárolnál?
Itthoni bolt, webshop. Jo lenne kiprobalni.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Iphone(dactol nem zarkozom el), Xbox one X, lg tv, laptop

A fo problemam, hogy egyaltalan nem ragaszkodom az extrakhoz, zajszures, kabelmentes kapcsolat. Cserebe szeretnem ha jol szolna. Egyetlen egy igenyem van hogy legyen zart es lehetoleg ne hallja mindenki mit hallgatok.

koszonom ha tudtok ajanlani minosegibb darabokat!

[ Szerkesztve ]

(#80238) #56474624 válasza MM (#80225) üzenetére


#56474624
törölt tag

M40x-et biztos nem vennék Shure SRH-840 után, miért akarnál visszalépni?

SRH-940 meg ízlés kérdése, akár jó is lehet neked. Személy szerint inkább a NAD HP-50-re szavazok, mint 100k alatti jobb zárt szellősebb hangképpel, még mindig nagyon jó áron adják. A 940-esnél (meg sok másnál is) természetesebb hangképű fejhallgató.

[ Szerkesztve ]

(#80239) fericske válasza Digitang (#80237) üzenetére


fericske
addikt

Audeze Mobius

(#80240) Dorien válasza MM (#80225) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: Yamaha HPH-MT5, MT7, NAD Viso HP50, Focal Listen Professional, ATH-A550Z, A990Z

Az SRH940 sajna ugyanolyan recsegős fejpánttal van megáldva, mint a 440, 840. A hangja nekem tetszett, de inkább mélybe húzó forrás kell alá.

Igazán szellős hangzást persze valami nyitottól fogsz kapni. Pl. ATH-AD700X, AD900X

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80241) Dorien válasza Bodz (#80211) üzenetére


Dorien
veterán

Na mire jutottál ezzel a Behringerrel? :)
Lecsúsztam egy HPH-MT7-ről, szóval lehet, hogy bepróbálnám...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80242) MM


MM
őstag

#80238 Ba cy lus
#80241 Dorien

Köszönöm, azt hiszem a HP50-et fogom elsőnek kipróbálni.

(#80243) MM


MM
őstag

Még egy kérdésem lenne:

Beyerdinamic DT990 (/pro) hogyan viszonyul ezekhez?
Illetve a Sennheiser HD600? (mikor a Shure-t vettem, alig került többe a HD600, most 2,5x drágább :DDD )

A félig nyitott kialakítás előny lenne az esti zenehallgatásnál (nagyobb eséllyel meghallani a gyereksírást...), viszont az Audiotechnikák dupla madzagja és fejpántja nem szimpatikus.

(#80244) Dorien válasza MM (#80243) üzenetére


Dorien
veterán

A DT990 túltolt méllyel és magassal rendelkezik, a DT880 kiegyenlítettebb.
Sennheiser vonalon a HD58X Jubilee a sláger, Drop EU raktárból: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80245) Zoliee válasza Dorien (#80244) üzenetére


Zoliee
senior tag

Nem sokáig akciózták. Pár napja még 185 euró volt.
Viszont még most is beszerezhető 190ért első vásárlós kuponnal.
Tényleg szenzációs fejhallgató.

[ Szerkesztve ]

(#80246) MM válasza Dorien (#80244) üzenetére


MM
őstag

Rendben, köszönöm!

(#80247) Sinesol válasza Digitang (#80237) üzenetére


Sinesol
veterán

Shure SRH 1540 [link]

(#80248) Dorien válasza Dorien (#80241) üzenetére


Dorien
veterán

Behrendeltem, elvileg keddre itt lesz. :)
A Takstar Pro 82 úgyis kimaradt, legalább ezt meghallgatom.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#80249) Bodz válasza Dorien (#80248) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Örülök. Rajtad a világ szeme! :) Végül nem vettem, mert tényleg teljesen felesleges a CM 752 mellé.

(#80250) Dorien válasza Bodz (#80249) üzenetére


Dorien
veterán

Ha beválik, hurcolászós fejes lesz belőle. Nyilván a Focal-oknál gyengébb lesz, de kevésbé fogom félteni.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.