Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72401) celgene121


celgene121
csendes tag

Udv,

10-20 ezer Ft kozott keresek on-ear fulest, kenyelmeset ha lehet.
Probaltam a Bose fulest, kenyelmes volt de nekem tul draga.

Milyen alternativak vannam az adott arresen belul ?

Koszi.

(#72402) Attipatti válasza celgene121 (#72401) üzenetére


Attipatti
tag

Sennheiser px 100 ii ? vagy zártat keresel?

(#72403) celgene121 válasza Attipatti (#72402) üzenetére


celgene121
csendes tag

Ilyenre gondoltam de ha jol latom ez mar nem kaphato.

(#72404) gianni85 válasza celgene121 (#72403) üzenetére


gianni85
veterán

(#72405) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
főleg a gamer fejhallgatós topikban ajánlottak alapján rendeltem egy HyperX Alpha fülest (itt is feltűnt az ajánlások között, meg az elődje is Takstar alapokon, ami az összefoglalóban is ajánlott).. mivel ritkán játszok felmerült bennem hogy mi lenne ha "gamer" helyett hifi kategóriában gondolkoznék.
20-25között van esetleg valami ami jobb mint az Alpha?

Mély orientál, sok vokálos elektroikus zene (amolyan deephouse) a fő vonal, illetve rnb/hiphop...
hallgatnám telórol is, a gépen jobbféle alaplap bepített hangkártyájáról menne, talán később lenne dedikalt.
Kialakításban a nagyon ovál lehet kényelmetlen mert nem nagyobb a fülem :)

vagy maradjak a kiszemeltnél, ebben az árkategóriában nincsenek nagy csodák?
köszi!

[ Szerkesztve ]

(#72406) Dorien válasza RoryBreaker (#72389) üzenetére


Dorien
veterán

Ha nem akarsz sokat költeni, akkor itt még akciós az MDR-1A (-20%): [link]

Nekünk nagyon bevált hurcolászós over-ear fejesként. Könnyen hajtható, kényelmes, jól hangszigetel, az anyagminősége elsőrangú. Van basszus is benne bőven, de nem nyomja el a közepet és a magast.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#72407) Amerigo57 válasza Bodz (#72391) üzenetére


Amerigo57
őstag

Szia Bodz. :)

Még a mai napon BL-ban kapható a Denon AH-D5200 , jó áron .

LIMITÁLT MENNYISÉG !

Link:

[ Szerkesztve ]

(#72408) Defearon


Defearon
csendes tag

Sziasztok. Fejhallgatót szeretnék vásárolni, ebben kérnék kis segítséget, ajánlást.
Elsősorban otthon, a számítógépemmel szeretném használni, főként zenehallgatásra. Azonban gyakran beszélek barátokkal VoIP kommunikációval (TS, discord, stb.), így ha volna rá erre alkalmas mikrofon is, az remek lenne, már ha van valami ilyen konfiguráció. Csak emiatt viszont nem vennék gamer-fülest, annyit és olyan játékkal nem játszom, ami ezt igényelné. Inkább új állapotban szeretném megvenni. A circumaural változatot jobban preferálom, nyitottságát tekintve mindegy, csak legyen kényelmes és a felépítés ne menjen a minőség rovására. Különösebb hangzást nem várok, elsősorban komolyzenét fogyasztok, amihez nem érzem szükségesnek a kiemelt dübörgő basszust. Inkább egyenletes, szép hangzást szeretnék. Van néhány játék is a gépemen, de gondolom ha zenére alkalmas, akkor azokhoz is jó lesz, ahogy az összefoglaló is írta. Játéknál nincs különösebb elvárásom, minthogy halljam. Inkább személyesen szeretek vásárolni, ahol meg tudom nézni a terméket, vagy akár ki is tudom próbálni. Gigabyte B250m Gaming 3 típusú alaplapba integrált hangkártyám van. Ha esetleg érdemes volna ezt lecserélni, rá tudok szánni úgy 12 ezer forintot. Ha egy ilyen beszerzése jó ötlet volna, ehhez is szívesen fogadok bármilyen tippet, ajánlást. A fejhallgatót 20 ezer, szigorúan max 25 ezer forintos alkategóriában képzeltem megvásárolni.
Köszönöm a segítséget!

(#72409) emiki6 válasza Defearon (#72408) üzenetére


emiki6
veterán

A HyperX Cloud mokrofonos és nem rossz.
Bár [mindenkinek mondom] egyes beszámolók szerint mivel közös a földje a hangazórónak és a miksinek, ezért szokott lenni áthallás: amit az alaplap kiad jelet, azt visszakapja részben egyes esetekben.

Nem mikrofonost majd mondanak a többiek, én enyhén nyitottat vennék amúgy (a cloud sajnos nem olyan), mert a zártban nem hallom magam és hangosan kezdek tőle beszélni, ami zavarja a családtagokat... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72410) Bodz válasza Amerigo57 (#72407) üzenetére


Bodz
nagyúr

Szia!

Jól van, látom, látom, ne fájdítsd a szívem!! :D

(#72411) Bodz válasza celgene121 (#72401) üzenetére


Bodz
nagyúr

Custom Street.

(#72398) Mezga Aladár: Melyik Wadia?

[ Szerkesztve ]

(#72412) Mezga Aladár válasza Bodz (#72411) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

121

(#72399) contaxg: :)

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#72413) zazenke válasza emiki6 (#72409) üzenetére


zazenke
őstag

ráadásul szerintem nagyon kényelmes is . nem tudom a nagyobb testvérei mit tudhatnak (alpha és revolver)

(#72414) Ixion77


Ixion77
őstag

Bose Quietcontrol 25 $110 az amazonon. Apple/Android egyaránt. Direkt nem hozzánk nem kérhető, így parcel forward service használata szükséges.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#72415) Defearon válasza emiki6 (#72409) üzenetére


Defearon
csendes tag

Köszönöm a választ. A circumaural kialakításhoz vagyok “szoktatva saját magam által” gyerekkorom óta, így ez annyira nem zavar :). Viszont az említett játék és a VoIP csak másodlagos tényezők. Elsősorban zenehallgatásra használnám, nagy mennyiségben. Erre is megfelelne az említett HyperX, alkategóriát tekintve megfelelő minőséget nyújtva? Olvastam régebben valahol hogy ez egy jó “hibrid” példány a zene + játék kombóra. Amennyiben ez igaz, úgy tökéletes lenne. De amennyiben van olyan is, ami inkább jó zenei minőséget nyújt, azokat is szívesen megnézem, csak nem ismerem még a márkaneveket sem.

(#72416) emiki6 válasza Defearon (#72415) üzenetére


emiki6
veterán

Mindenesnek csak a cloud jó vagy drágábban m40x + neomusicia mikrofon. Ha "csak zene" és elég hozzá egy Zalman ZM-MIC1, akkor már lényegesen több lehetőséged van, választanod kell több, különböző fejhallgató közül (a többiek tudják, melyek a jók). Hogy választhass meg kell hallgatnod őket és eldönteni melyik a legjobb és azt megvenni. Vagy veszel egy mindenes cloudot, amire nincs alternatíva abban az árban, a cloud jó lesz játékra és zenére is, noha lehet, hogy kevésbé megfelelő hangot kapsz, mint a másik esetben. A cloud az egyszerűbb, könnyebb, kompromisszumosabb út, melynél nem terhel a döntéshozás felelőssége. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72417) Mezga Aladár válasza contaxg (#72399) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Na szóval Sennheiser HD600.

Olvastam itt sok véleményt.
Most már ment vagy 50 órát, nem tudom mennyire tekinthető bejáratósnak.
Mély-tartomány: Meghallgattattam az alábbi albumokat, Jean Guillou - Mussorgsky (Pictures at an exhibition) Stravinsky (Three Dances) (1997) (Dorian Gold), Score Sneakers (OST). Számomra nincs hiányérzet az integrált kimenetén hallgatva, inkább a semleges oldalon van a mély tartomány. A Wadia 121 fejhallgató kimenetével érezhetően vékonyabb.
Közép: édes mint a méz, csodálatosan tiszta.
Magas: sokan panaszkodnak fátyolosságra, nem alaptalanul. Sok zenét meghallgatva, Santana, Deep Purple, a fenti komolyzenei albumok, Aretha Franklin, azt mondanám nem udvariaskodik az ember arcába csapja ha sz@r a felvétel. De mégis hallgatható.
Egyéb: nagyon gyors, funky nótákon nagyon élvezetes ahogy a ritmus adagolja. Ami zavar, hangerő függvényében kicsit változik a karaktere(vagy én vagyok már csöppet süket :D ).
Negatívum: nagyon kihallatszik a zene, + 1, 2 óra után megsül a fülem.
Eredmény: az elhalálozott AKG k141/k260 fejeseknél, számomra, jóval jobb hangot kaptam.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#72418) Bodz válasza Mezga Aladár (#72412) üzenetére


Bodz
nagyúr

Hm, az szerintem annyira nem illik hozzá. Legalább valami vastagabb hangú erősítőt dobnék mögé.

(#72419) Mezga Aladár válasza Bodz (#72418) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Nem is azzal zenél hanem egy 24 éves accuval. Nem mondanám, hogy vastag hangú.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#72420) ribizly válasza Mezga Aladár (#72417) üzenetére


ribizly
veterán

Na mondjuk az furcsa is lenne, ha a AKG k141/k260-től rosszabb hangot kapnál (legyen szó bármilyen forrásról). Én emlékszem az első ledöbbenésre amikor a HD600-at hallottam (és minden alkalommal meg kell köszönnöm a lehetőséget ezért kromatika-nak :R). Csak álltam és néztem magam elé. Majd feltettük a DT880 600Ohm-ot, de 15 mp után kértem vissza a HD600-at egy "Áh ez egy vacak a Sennheiser-hez képest" felkiáltással.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72421) andrasth válasza Mezga Aladár (#72419) üzenetére


andrasth
tag

Az accu az egy Accuphase? :Y

(#72422) #56474624 válasza ribizly (#72420) üzenetére


#56474624
törölt tag

Majd feltettük a DT880 600Ohm-ot, de 15 mp után kértem vissza a HD600-at egy "Áh ez egy vacak a Sennheiser-hez képest" felkiáltással.

A vintage-t kellett volna feltenni DT880-ból. ;)

(#72423) Mezga Aladár válasza ribizly (#72420) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Kb 20 éve ezeket a fejeseket használtam. Teljesen kiestem az aktuális kínálatból. Úgy voltam vele ha nem tetszik akkor eladom a 600-ast.

(#72421) andrasth : igen

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#72424) ribizly válasza #56474624 (#72422) üzenetére


ribizly
veterán

Lehet. Az sajnos nem volt opció.:U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72425) andrasth válasza Mezga Aladár (#72423) üzenetére


andrasth
tag

Kamaszkori nagy álmom volt egy Accuphase erősítő... (meg természetesen egy Nakamichi Dragon) :K

(#72426) Tim82 válasza ribizly (#72424) üzenetére


Tim82
nagyúr

Velem lehet egyezkedni, hogy valamikor meghallgasd (igaz, "modern" Beyer velúrpárnával).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72427) Mezga Aladár válasza andrasth (#72425) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Az avx-en rendszeresen bukjanak fel használt darabok. Az ár persze kérdéses. Egyszer kell nagy levegőt venni és sok pénzt kiadni, és van egy "örök darabod". Az én cuccom 94-es, 3 db izzót cseréltek benne, beállították(20 év után), + időnként portalanítani kell.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#72428) andrasth válasza Mezga Aladár (#72427) üzenetére


andrasth
tag

Igen, most is van egy E-206 - ez még nem is annyira elérhetetlen, de van egy E-260 is... :B . Az már sci-fi (nekem)

(#72429) Zoliee


Zoliee
senior tag

hd58x vs hd660s
Féltem megrendelni, mert 58x volt itthon, és kb mindenhol azt írták a neten, hogy nincs markáns különbség köztük. Speckók, frekvenciamenet, driver, tesztelők által leírt benyomások mind ezt erősítették bennem.
A háromszoros árat én is sokalltam, de akciós árban tettem egy próbát. És hát a kabineten kívül (ami u.a.) kiütéssel győzött a 660.
Ahogy korábban többen is írtátok, csak az otthoni "saját láncos", több napos használat után mutatja meg, hogy integrálódik a meglévő rendszerbe, és mit is tud egy komponens.

(#72430) ribizly válasza Tim82 (#72426) üzenetére


ribizly
veterán

Köszönöm a felajánlást!:R
Lehet szavadon fognak majd valamikor (nem az idén).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72431) #56474624 válasza ribizly (#72430) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem akarlak előre lelombozni, és tényleg nagyon kedves Timtől a felajánlás, de a modern párna miatt fenntartással kezeld a vintage DT880-at illetően, amit hallasz. Mikor tévedésből EDT990V-t kaptam, feltettem a vintage DT990-re, messze nem hozta azt, amit amúgy tud (zseniális fejhallgatóból csinált egy középszerűt).
Ezt később alátámasztotta vízesés diagram is:

eredeti párnával:

modern Beyer velúrral:

Nyilván a DT880 nem a DT990, de ott is fennállhat ugyanez kisebb-nagyobb mértékben.

Ez a vintage fejhallgatókkal a problémás, a párna-kérdés. A DT440-re még kapható az eredeti (szerencsére elég egyedi és egyszerű, elcseszni sem nagyon lehet gyárilag), már elkezdtem halmozni őket. :DDD

Amúgy nemrég meghalt a vintage dt990-esem jobb oldala. :(
Biztosan fogok még szerezni egyet, nagyon-nagyon lehet szeretni a hangját, és még kényelmes is.
A párnája még mindig jobb állapotú nálam, mint sok más vintage 990-esé, amit árulnak, full lestrapált párnával.

[ Szerkesztve ]

(#72432) emiki6


emiki6
veterán

Vajon, a fekete d1200, ha elfogyott a márkaboltban akkor is lehet 38-ért "elő"rendelni?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72433) Sinesol válasza emiki6 (#72432) üzenetére


Sinesol
veterán

Bár csak pletyka, de minden fellelhető fórumon azt állítják, hogy a korábbi Denon fejesek hangját egyik utódjuk sem közelíti meg, szóval lehet egy EMU PurpleHearttal jobban jársz, kb az felel meg a hasonló kategóriás régebbi Denonnak és mellé még fa is, jól néz ki.

Plusz épp néztem Massdropos cuccokat, amikor szembe jött ez: [link]

Érdekes állatnak látszik, ez a hordozható elektrosztatikus és még elég olcsón ki is próbálható a jelenlegi akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#72434) Ixion77


Ixion77
őstag

AKG N60NC 450 CAD helyett 80 CAD (17eFt)
Messze van Kanada, de ekkora kedvezményért már lehet hogy érdemes intézni egy csomagtovábbítást...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#72435) Tim82 válasza #56474624 (#72431) üzenetére


Tim82
nagyúr

A vintage DT880-hoz éppenséggel jó a modern velúrpárna (ami amúgy az EDT770V hozzá a Beyer ajánlása alapján, tehát tök más, mint az EDT990V). Lehet, hogy nem "eredeti", de hangja van. Hallották elegen 2016-ban, 2017-ben a fejhallgatóstalálkozókon, írtak is róla, szóval nem kell feltételezésekre hagyatkozni. :)

Vintage DT990-en nekem EDT990VB van, lehet, hogy az eltér a sima (szürke) EDT990V-től, de függetlenül ettől is a DT880-am jobb fejes.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72436) emiki6 válasza Sinesol (#72433) üzenetére


emiki6
veterán

Az emu purpleheart egy CAL! mod és elvileg nem éri meg a CAL!-hoz képest.
A D1200-hoz fericske miatt ragaszkodom, nagyon sokszor váltak be az intelmei. Holnap lehet elmegyek, meghallgatni. :K

Tim82: jaja, jobb még ígyis bőven, mint az új 880.

Szerk: háát, nekem mégse jött be... ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72437) Tim82 válasza emiki6 (#72436) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért a bass mod-os változat kb. egy szinten van vele szerintem. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72438) Sinesol válasza emiki6 (#72436) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát ha jól emlékszem, engem az intelmei hatására legutóbb lerabolt a Trinity Audio. :DDD
Persze ennek nyilvánvalóan semmi köze a személyéhez, egyszerűen csak balszerencse, egyébként meg szeretem olvasni az írásait, benyomásait a rendezvényekről, fejesekről, szóval legkevésbé sem szeretném negatív fényben feltüntetni. :R

[ Szerkesztve ]

(#72439) emiki6 válasza Sinesol (#72438) üzenetére


emiki6
veterán

Nem is tudnád... :D Ő és Bodz a topik bölcsei és félistenei. :D Tulku is írhatna többször mert ő is nagy spíler (nem, Spíler, te nem :DDD)

Konkrétumok fericskétől:
- "De szerintem a he400i és a t50rpmk3 mod után neked inkább a he560 (vagy LCD2 pref) felé kellene kacsintgatnod.
A d7200 az nyugisabb, visszafogottabb hang mint amik fentebb vannak." Bejött...
- "Az EMU teak inkább oldalralépés volna a Denon-tól, ugyanúgy "kielégületlen" maradnál. A nyugis hangzású fejesek nem neked valók, leszűrve azokból amiket eddig írtál a topikban." A TH-x00-t hallva szerintem ez is bejött.
- "Szerintem a D1200 viszont bejönne neked. Gyanúsan azt a karaktert keresed." Ez még nem lett tesztelve, de szerintem már csak azért is tetszeni fog, mert fericske azt mondta és ebben semmi szarkazmus meg hasonló nincsen, komolyan írom. :K :D :R

Mellesleg a t50rp nagyon piszkálja az agyam, szép emlékeim vannak róla. Ha lesz egy kis fölös pénzem, akkor visszaveszem samtyától, visszateszem bele a vattát és ha nem tetszene annyira, legfeljebb betennem a fiókba jobb napokra, emlékbe... :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72440) emiki6 válasza emiki6 (#72439) üzenetére


emiki6
veterán

A t50rp amúgy egy furcsa dolog. A THD görbéje borzalmas, nagyon sokat torzít, de megfelelő gondoskodással mégis nagy dolgokat tudnak kihozni belőle. Nem technikailag, hanem zeneileg. Valamit, amit jó hallgatni. ¯\_(ツ)_/¯

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72441) szakibá... válasza #56474624 (#72431) üzenetére


szakibá...
senior tag

Mi lett a DT990-el? Hátha javítható.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#72442) contaxg válasza #56474624 (#72431) üzenetére


contaxg
veterán

kb 25 ropi egy hangszóró

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#72443) #56474624 válasza szakibá... (#72441) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem tudom, mi lett vele, egyszer csak már nem szólalt meg a jobb oldal. Az igaz, hogy bizonyos basszushangoknál volt hallható valamiféle zörej pont azon az oldalon, bár fogalmam sincs, ennek van-e köze az elhalálozásához. Én sajnos nem értek hozzá. Elvittem egy szakihoz, akivel hangszórót peremeztetni szoktam meg hangszórókat javít többek között, ő a driver cseréjét javasolta. De lehet csak nem akart vele pöcsölni. :DDD

contaxg:

A régi DT990-be kapható driver? :Y 25k-t azért sokallok érte kicsit, annyiért már akár komplett vintage DT990 megkapható. Ráadásul, ha biztosan azonosan szólót szeretnék, mindjárt 2 db driver kellene, mert állítólag ezeknek is változott a hangolása, ahogy itt olvastam.

(#72435) Tim82:

Lehetséges, bármi lehet. Mondjuk csodálkoznék tényleg, ha abból a párnából akármelyik épkézláb fejhallgató jó hangot hozna ki a magastartományban. Sokat kísérleteztem a DT770-en a párnákkal, a kellemetlen magasaiért elég nagy részben felelős az EDT770V.

[ Szerkesztve ]

(#72444) fericske válasza emiki6 (#72439) üzenetére


fericske
addikt

Nem vagyok én bölcs, meg okos. Legfeljebb bölcselkedek, meg okoskodok :D

A héten megérkezik a d1200, aztán szép nyugisan itthon elmerülök benne. Azt még várd meg azért. Kíváncsi vagyok mit művel mobiltelefonról. Lesz a jó hangú Lenovo hozzá, meg a vacak hangú Mate 10 pro.
A dap-omról nagyon jó volt az a bejáratott darab.

Most nézem, hogy eltűnt a rendelésem. Mijafranc? Se a Tyson-nál se a Paypal-nál nincs nyoma a vásárlásnak. Mégeccer akkor....

szerk: Nem is baj, mert még olcsóbb lett. £119 < 130 :D

[ Szerkesztve ]

(#72445) contaxg válasza #56474624 (#72443) üzenetére


contaxg
veterán

Én is csak párban cserélném, minden komoly cég így tesz meghibásodáskor. Kell keresni egy lepukkantat jó hangszórókkal. :K

Nem tudok aludni.Nem enged el!!!

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#72446) #55809408


#55809408
törölt tag

Sziasztok. Igazából nemtudom merre induljak mert az oled topikban bár van aki használ wireless fejhallgatót a tévéhez de csak egyet. Van arra mód hogy egyszerre ketten ugyan azt a forrást?

[ Szerkesztve ]

(#72447) emiki6 válasza fericske (#72444) üzenetére


emiki6
veterán

De 120 font 44k, a denonmarkaboltban meg 38k, mér ott veszed?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72448) Tim82 válasza #56474624 (#72443) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vintage DT770-re én se az EDT770V-t tenném, modern DT770-em meg nem volt (és nem is hiszem, hogy a közeli jövőben lesz bármelyik variánsból), így azzal kapcsolatban nyitva hagyom a párna kérdését. Vintage DT880-ra jó, ennyit állítottam, meghallgatás, nem feltételezés alapján.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72449) fericske válasza emiki6 (#72447) üzenetére


fericske
addikt

Mert ez van közel :)
A bevezető ára £179 volt, meg a legtöbb helyen még mindig annyi. Otthon meg 55k huf körül van, volt.

(#72445) contaxg
2 féle fülpárnát kaptál hozzá?
A demón 2 variánst próbáltattak ki velem. Még nem tudták melyik legyen, és azt mondták lehetséges, hogy mindkettő lesz vele. Végülis kockázatmentes a cseréje, meg gyors.
Amúgy meg nem mondanám már milyen különbség volt közöttük hangra, mert alig volt. Olyasféle dolog amit hosszan kell hallgatni és érezni inkább. Mindkettővel jó volt, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#72450) kromatika válasza ribizly (#72420) üzenetére


kromatika
veterán

Nagyon szívesen máskor is.Igen.Milyen rég volt. :K Nekem is tetszett.De a 660S nél jött ez az érzés. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.