Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71201) Spíler válasza aram01 (#71198) üzenetére


Spíler
őstag

Szia!
1-2 éve én is nézegettem,de annyi negatív kritikát olvastam róla,hogy inkább nem vettem meg. Állítólag a hangja katasztrofálisan xar. Ahol látta ott nem lehet kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#71202) zsocy válasza Samtya (#71195) üzenetére


zsocy
őstag

Ennek a Fidelionak tényleg cserélhető a kábele? Az érdekelne hogy egy vmoda boompro belemegy-e?
Normál méretű jack csatija van.
Nem sok nyitott fejes van amit adott esetben headsetnek is lehet használni, ha működne vele a boompro lehet beruháznák egyre.
Az a rohadt vezérhangya megint elindult... :D

(#71203) Mamuska


Mamuska
őstag

A Sennheiser HD 650, HD 6XX kábelét érdemes lecserélni?

Például a FURUTECH ADL iHP-35S 50 ezer forint és hangszórókábelekben nagyon jók a Furutech cuccok?
Ennyit még megérhet ha jobb lesz, többet nem költenék kábelre. :N

Létezik Nordost Heimdall kábel is 200 ezerért a HD 650-hez, de olyat csak a HD800 és hasonlók érdemlik meg az biztos.
Külföldi fórumon egyébként mindenki a gatyájába élvez ettől a Nordost Heimdall kábeltől. Jó mondjuk ilyen Utopia, Clear, LCD-3,4, HD800, HD800S és hasonlókkal használják, de áradoznak róla.

[ Szerkesztve ]

(#71204) -FreaK- válasza Mamuska (#71203) üzenetére


-FreaK-
veterán

Még az 50e Ft-ra is azt mondom egy fejhallgató kábelnél, hogy: :Y
Egy ~70e Ft-os fejesről beszélünk, ahhoz 50e-ért kábelt venni?

Eleve kételkedem benne, hogy a kábel cseréje sokat jelent hangban. Valami nüansznyit biztosan, de szerintem a párna elhasználódása, a fejen való elhelyezkedése, a szorítóerő több változást okozhat a hangban. Nem próbáltam még ilyen prémium kábelt, úgyhogy ez csak megérzés, de erősen szkeptikus vagyok.

(#71205) emiki6 válasza Mamuska (#71203) üzenetére


emiki6
veterán

Ha kábelt cserélsz jobb aligha lesz, mert a sennheiser nem potato kábelt ad azokhoz a fejesekhez, de valószínű más lesz egy prémium kábel. Ha nagyon költeni akarsz, akkor például a Forza Audioworks-nél nézd meg tetszik e amit árulnak.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71206) Ixion77 válasza Mamuska (#71203) üzenetére


Ixion77
őstag

Érdemes lehet, főleg ha jó áron jutsz hozzá.
Cardas az all-time favorit Sennheiserekhez. A régebbi (szürke) is jó, a Clear egy picivel még jobb.
A Furutechen a csatik jók, de a kábel szerintem túlárazott.
A Nordost Heimdall-t nem hallottam, pedig nekem van HD-800-am is. Nekem nem tűnt úgy mintha különösebben nagy hírneve lenne, az ára miatt meg nem is fogallkoztam vele. Harmad áron kipróbálnám...
Reális árú és jó kábelek még a Forza Audio kábelei, és mivel EU-n belüliek, nincs vám/áfa probléma.
Vannak még jó hírnevű kábelek (Moon Audio, Norne Audio, stb.), de azok általában EU-n kívüliek.
Szintén járható út a saját készítés. Jó litz kábelt és jó csatlakozókat egyaránt lehet venni online.

Mindazonáltal nagy változást ne várj. Ha a Dac-ot vagy a fejhallgató erősítőd 150eFt alatti, akkor én inkább azok upgradejére gyűjtenék a helyedben.

Szerk:
(#71204) -FreaK-: Nekem van hozzá többféle kábelem is hozzá. Ezért tudom hogy van különbség, de nem nagy. A rendszerben az aktív elemek cseréje általában nagyobb változást okoz.

(#71205) emiki6: Ezek pont híresek arról hogy a Sennheiser ócska kábelt ad hozzájuk. Működik és strapabíró, de hangminőségre csak szo-szo. A cseréjük változtat annyit mint mondjuk egy interconnect csere.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#71207) gianni85 válasza Mamuska (#71203) üzenetére


gianni85
veterán

Azt szokták mondani a megvilágosultak, hogy először össze kell rakni a rendszert, erősítő, dac, fejes, és ha megvan a szinergia, akkor utolsó körben kábelekkel esetleg lehet rajta finomítani :)

Én pl. a fejes negyedét se költeném kábelre, és csak akkor foglalkoznék vele, ha esetéleg rövidebb kellene, vagy szimmetrikus, vagy esetleg a gyári túl merev, kényelmetlen.

(#71208) -FreaK- válasza Ixion77 (#71206) üzenetére


-FreaK-
veterán

Pont ezt írtam én is, hogy nem lehet nagy. Ezért nézek értetlenkedve, hogy miért ad valaki adott esetben százezreket egy kábelért, főleg egy HD600-hoz, mert ezt elképzelni nem tudom. Ha megengedheti magának valaki, akkor miért nem vesz inkább sokkal jobb fejest? Az egyből elég nagy változást (és valszeg javulást!) tud jelenteni a hangban. Számomra irreális az egész.

(#71209) Mamuska válasza -FreaK- (#71204) üzenetére


Mamuska
őstag

A HD 650 100 ezer feletti, a HD 6XX meg 85 ezer a Massdrop-ról. De tényleg elég drága a fejeshez képest még az 50 ezres Furutech is.

(#71206) Ixion77

Ezeknek utánanézek, köszi.

Esetleg akkor elgondolkozom, hogy veszek Furutech komoly csatlakozókat és valami minőségi kábelt és megcsinálni, vagy csináltatni.

[ Szerkesztve ]

(#71210) Ixion77 válasza -FreaK- (#71208) üzenetére


Ixion77
őstag

Mert pl. van akinek ez a tökéletes fejes. SBAF-en pl. van egy jó hírnevű aranyfülű aki $2000+ fejhallgatóerősítővel és hasonló kategóriás DAC-cal egy moddolt HD650-t használ, mert azt tartja a legjobb tónusú fülesnek a piacon. Pedig az ottani belső körbe tartozik, úgyhogy kb. bármit kipróbálhatott ami létezik és a pénz sem akadály. Ha jól emlékszem, ő Double Helix kábellel használja.

(#71209) Mamuska: Én elsőre nem vennék drága csatikat, de te tudod. Neotechnek van litz fejhallgatókábele, ami elérhető a KáCsánál 8000 Ft/m körüli áron. Esetleg meg lehet próbálkozni belőle dupla kábelezéssel is (külön bal/jobb), főleg ha XRL csatis az erősítőd. Hosszra csak annyit amennyi szükséges - a hosszabb kábel csak feleslegesen növeli a kapacitást. (Igaz, a duplázás is, mégis sokszor beválik. Komplikált ügy ez.)

Ha már ténámál vagyunk: tud valaki más M.o-n méterre elérhető Litz szerkezetű kábelt a piacon? (PU vagy hasonló szigetelésű - lakkozott litzek nem jók felhallgatókábelbe.)

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#71211) emiki6 válasza Mamuska (#71209) üzenetére


emiki6
veterán

Neutrik csatlakozó pont jó szerintem és ha prémium rézből akarod csinálni, akkor a forzától méterbe kabelt (1000-1500 métere az érnek, egy méter kábelhez kell legalább 4 méter ér természetesen).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71212) gianni85 válasza Ixion77 (#71210) üzenetére


gianni85
veterán

MO-n nem, de UK-ban a toxic-cables árul többféle litz kábelt is. (ár lábra vonatkozik, tehát ~30cm)
Anno sokat agyaltam, hogy az legyen-e vagy sem, de sima OCC mellett döntöttem.

(#71213) Mamuska


Mamuska
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, még jövök mert ezt a sok információt föl kell dolgozni. :D

Amúgy azt én is észrevettem amit korábban Ixion kolléga mondott, hogy olvasgattam külföldi fórumokat, és furcsa mód sokan megtartották a HD650-et milliós Utopia, LCD-3,4 fejesek mellett is, meg más nagyvadak mellett is. Csak nem annyira gagyi cucc.

(#71214) aram01 válasza Spíler (#71201) üzenetére


aram01
nagyúr

Sajnos nem, el is engedtem. Koszi a megerősítést. :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#71215) Bodz válasza aram01 (#71214) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Fehér vagy barna Major II nem tetszene neki?

(#71199) Freddzger: Ha melletted üvölt valaki azt biztosan nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#71216) aram01 válasza Bodz (#71215) üzenetére


aram01
nagyúr

Nekem major3 van fekete, valószínű hogy fehér lesz neki ebből. Ha már témánál vagyunk te milyen appot ajánlanál hozzá andridra és iosra?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#71217) stemplar07 válasza Mamuska (#71213) üzenetére


stemplar07
őstag

:) nekem most jött meg ez a kábel, kiválónak tartom a a HD650/HD660S-hez is és nem annyira húzós az ára, 5-6 nap alatt szállít, én már a másodikat rendeltem tőle (balanced-et) , a rendelés után kell megadni az eladónak, hogy milyen formációban kéred alapban 1,4 m (de lehet hosszabb/rövidebb is (unbalanced 6,3/3,5 vagy balanced 2,5/4,4 pentaconn/xlr stb )
A HD660S-hez adott gyári Sen 4,4-es balanced pentaconn kábelhez képest is jobbnak tartom , így 2-3 nap hallgatózás után . (HiFiman/HD700/800 Beyer hez is készít kábeleket ahogy látom , biztos aki ért hozzá és van jó minőségű kábel+csatlakozók hozzá az olcsóbban kijön..)
,,Sennheiser HD6XX/HD580/HD600/HD650/HD660s 8 core SP-OCC braided upgrade cable,,

[link]

(#71218) Ixion77 válasza stemplar07 (#71217) üzenetére


Ixion77
őstag

Ja tényleg, van nekem is ilyen kínai drótból noname kábelem is. Mondjuk én magamnak csináltam. Pl. a GD-Partsnál lehet hozzá kapni drótot, ugyanott $4 a kínai HD6XX csatlakozó párja, meg pár dollár a jack. Fontos tudni, hogy nem litz kábel, egyszerű sodrott réz befonva.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#71219) gianni85 válasza Ixion77 (#71218) üzenetére


gianni85
veterán

És annyit dob rajta a litz szerkezet? Én is magamnak csináltam a rövidebb balanced kábelt a fejesemre, és gondolkodtam is litz kábelen, de elég amatőr vagyok még forrasztásban, és nem akartam vele szerencsétlenkedni. Örültem, mint majom a farkának, hogy a sima kábelt sikerült elsőre szépen befonnom, és károsítás nélkül összeforrasztanom (fix bekötés) :B

(#71220) Ixion77 válasza gianni85 (#71219) üzenetére


Ixion77
őstag

Szerintem nem véletlen, hogy minden valamirevaló fejhallgató gyári kábele litz drótból készül... A normálisabbak a nem gyáriak közül is. Biztos van mérnöki magyarázata is, gondolom a skinhatás és a nagyon alacsony jelerősség a legfőbb tényezők. A kínaiak 5000-ért adnak ónkádat, azzal nem nehéz dolgozni vele.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#71221) gianni85 válasza Ixion77 (#71220) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem pont ilyen típust nézegettem alin. De aztán úgy voltam, hogy ehhez még vegyek ón rudat, lehetőleg ólommenteset (vagy pont ólomtartalmút?), és mindezt csak egy kábel miatt... Egy régi, de jó Weller forrasztóállomást meg ingyen kölcsönkaptam (kábelhez meg kaptam bőven elég Cardas ón-t) :)

[ Szerkesztve ]

(#71222) stemplar07 válasza Ixion77 (#71218) üzenetére


stemplar07
őstag

:D lehet bár a lényegen nem változtat , szépen szól , ahogy írtam is..szebben mint ha a gyári 4,4 pentaconn balanceddel hallgatom, én ezt a kábelt a Mass-on találtam, HD6XX fórumban , mivel jók voltak a visszajelzések , megpróbáltam , amúgy UK-ból rendelt holmi 24 pénz szállítással , 60-200 ropit nem adok egy most 95 ezres fejeshez :N (HD650)

[ Szerkesztve ]

(#71223) Mamuska válasza stemplar07 (#71217) üzenetére


Mamuska
őstag

Aha, ez jó áron van, 25 szállítással. Ez mondjuk hol helyezkedhet el a Furutechez képest? Kábel része lehet jobb, de a csatlakozók meg lehet gyengébbek?

(#71224) Ixion77 válasza Mamuska (#71223) üzenetére


Ixion77
őstag

Kábel része is gyengébb.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#71225) Bodz válasza aram01 (#71216) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Hiby. Mindig az aktuális bétát használom, elégedett vagyok vele. Ami hibája van az engem szerencsére pont nem érint, érdekel. Almán nem tudom milyen.

(#71226) stemplar07 válasza Mamuska (#71223) üzenetére


stemplar07
őstag

:D ajvé itt a ,,tudósok,,már leszavazták :D menj fel a Massdrop ra a HD6XX fórumra, én ott találtam, nekem van egy 3,5 unbalanced és egy 2,5 balanced ebből, nekem tetszik a hangja , lehet azért abban valami,hogy ennek a HD650-nek a kisebb érzékenységén javít a dolog ( én kényszerpályán voltam a balanced out miatt,ha Neked ,,csak,, egy másik unbalanced kábel kellene akkor próbálj ki itt valakiét mielőtt veszel bármit, hogy hallasz-e bármi különbséget..) .., nem beszélve ,hogy nem kell azt a 3 m gyári kábelt összegurigálva hurcibálnom..

(ps. nem venném a lelkemre ha egy ,,kerítés drót,, szebben szólna ,mint egy gyári Sen kábel .. :) )

[ Szerkesztve ]

(#71227) Bodz


Bodz
Topikgazda

Én Oyaide kábelt vennék a 650-hez. Mert csak, mert Oyaide.

(#71228) Dorien válasza gianni85 (#71219) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem az AVX-es Bordor csinált 3m ~200 szálas réz litz kábelt a Q701-hez. Lehet, hogy volt különbség a gyári kábel hangjához képest, de nekem nem tűnt fel. (Mondjuk az igaz, hogy nem A-B-ztem őket.) Szóval ez azért messze nem olyan, mint egy DAC vagy erősítő csere. :) Néhány ezret megér, ha valami gond van a gyári kábellel (túl rövid / hosszú / tekeredik / nehéz / stb.), de én erre biztosan nem költenék súlyos tízezreket. A balanced kialakítás az már más tészta, ott gondolom jobban kijön a különbség.

Az 5e Ft-os 1m Van Damme RCA-RCA IC-vel (ez is Bordor) viszont pozitív volt a tapasztalatom az 1500Ft-os SAL-hoz képest, az maradt is.

HD650 / HD6XX-hez pl. inkább erősítőket próbálgatnék, mert arra nagyon válogatós. A szinergia rengeteget jelent. Egy DAC csere is rendesen át tudja alakítani az erőviszonyokat hangminőség terén. Fejese válogatja hogy mire érzékeny.

Wherever you go - go with all your heart.

(#71229) stemplar07 válasza Bodz (#71227) üzenetére


stemplar07
őstag

[link]
itt az eby link , jól néz ki valóban, de, ,,csak ,, unbalanced szerelésben találtam és nem is rossz ár ..
Oyaide HPC HDX V2 Headphone Cable For Sennheiser HD650, HD600, HD580... 1.3m

( :D én maradok egyenlőre a ,,kínai kerítésdrótnál,, )

[ Szerkesztve ]

(#71230) gianni85 válasza Dorien (#71228) üzenetére


gianni85
veterán

ott már nekem alapból sántít, hogy van egy zsír kábel ami bemegy a fejesbe, aztán fene tudja mi vezeti át az egyik kagylóból a másikba. Egyébként én is sajnáltam kiadni rá pénzt, ezért is próbáltam magam a lehető legjobbat észszerű keretek között kihozni. Talán 18ezerbe fájt, ezt még bevállaltam egy 100+ ezres fejesnél. A-B-zni én se tudtam, mert fix kábelcsere volt, meg egyébként is balanced-re váltottam egyben. A gyári 3m-es kábelt is szétvághattam volna, de inkább elraktam tarcsiba.
Anno viszont az IC kábellel tudtam A-B-zni, és ott meg semmi különbséget nem hallottam sok járatás után se a Cordial, és Bodz "márnemisemlékszemmilyendeacordialnállényegesendrágább" IC-je között :)

(#71231) Samtya válasza zsocy (#71202) üzenetére


Samtya
senior tag

Igen, cserélhető, normál 3,5 mm-es. Nincs rejtett zugban sem, teljesen ki van hozva a felszínre, bármilyen 3,5- ös jack belemegy (boompro is természetesen). [link] A legjobb konstrukció, a Philips SHP9500 is ilyen, az is jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#71232) Ear001 válasza gianni85 (#71219) üzenetére


Ear001
addikt

Nem, csak az ilyen szerkezetű drótok bírják legjobban a strapát, tekergetést, csavargatást.

(#71233) Ixion77 válasza Ear001 (#71232) üzenetére


Ixion77
őstag

Azt a sima sodrott réz is ugyanúgy bírná, ha nem jobban. Ráadásul az olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#71234) emiki6 válasza gianni85 (#71230) üzenetére


emiki6
veterán

Én ha drágább fejeshez akarnék kábelt, akkor vennék pár méter FAW kábelt, megfelelő neutrik vagy valami hasonlóan jó csatlakozókat és odaadnám Darvinyának, hogy rakja össze, mert ő velem ellentétben tud szépen forrasztani és szebben dolgozik, mint Bordor (szerintem). Megvettem ribizlytől a bordor féle balanced hifiman kábelt, funkcionálisan jó volt, ellenben szerintem nem volt olyan szép ránézésre, illetve csalódva vettem észre, hogy Neutrik helyett valami kínai 4 pin XLR volt rajta. Darvinyának meg odaadtam a kábel alapanyagaim és olyan kábelt rittyentett össze nekem, amilyet magam biztos nem tudtam volna úgy megcsinálni...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71235) stemplar07


stemplar07
őstag

A Sony MDR-1AM2 -t próbálta már valaki ?

(mivel az egyetlen zárt fejesemet ,a MSR7-et eladtam)
és a trendnek megfelelően ehhez már 4,4 pentaconne kábelt is adnak , csak ezért érdekelne ..( bevallom ,,másságomat,, a balanced mániámmal , majd elmúlik..)
Másrészt amióta a sen-ek megvannak szegény AD900X-et talán egyszer próbáltam ki ..
vagy ne is próbálkozzak , mert csak nagy csalódás lenne a HD660s/HD650 után ? :)
tesztek vannak, vegyesek, de.. senki sem próbálta balancedben ..

(#71236) stemplar07 válasza emiki6 (#71234) üzenetére


stemplar07
őstag

azok komolyan néznek ki valóban :)
És mondcsak ez az ügyes ember esetleg nem tudná átszerelni az AD900X-emet balanced -re ? :D akkor talán elő is venném néha ..

(#71237) emiki6 válasza stemplar07 (#71236) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem megoldja. És nem úgy, mint a fejhallgatószervíz... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71238) Bodz válasza stemplar07 (#71235) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Úgy kellett a Pentaconn a világnak a többi mellé, de úgy...
A fejest nem próbáltam még. Denon D1200 szimpatikusabb, de azt sem hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#71239) stemplar07 válasza emiki6 (#71237) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszi :-) akkor majd privátban kérdezek, elkótyavetyélni nem akarom , de kíváncsi lennék rá így ..

(#71240) gianni85 válasza emiki6 (#71234) üzenetére


gianni85
veterán

a 2,5mm-es csatit kicsit gányul forrasztottam, de nagyon apró :) viszont működik jól. A kábel fonás viszont baromi jó móka volt (kivéve mikor olyan 80centinél először rontottam egyet, és vissza kellett bontani, mert az Istenért se tudtam kijavítani :) ) Egyébként szépen dolgozik darvinya, épp úton van hozzám egy icipici IC kábel :K

[ Szerkesztve ]

(#71241) stemplar07 válasza Bodz (#71238) üzenetére


stemplar07
őstag

,,A Pentaconn ,, jólvanna,, nem tehetek róla, hogy pont olyan erősítő modult vettem amin az van , de a FiiO legalább ad hozzá 2,5>4,4 fordítót és egész jó minőséget , azon nevettem az első 700-db- hoz adtak egy 8 cm-es darab kábelt, hogy 100 szálas -e a rézkábel :D ,,volt aki megszámolta ,,

Milyen zárt fejes létezik balanced megoldással ? ( mert persze ilyen szűrés sehol nincs , a magamfajta mániásoknak )

(#71242) Ear001 válasza Ixion77 (#71233) üzenetére


Ear001
addikt

A litze is sima sodrat, nagy ördöngősség nincs a készítésében a gyártósoron.

(#71243) emiki6 válasza Bodz (#71238) üzenetére


emiki6
veterán

Há nehogymá ne tudj az úton balancedbe zenét hallgatni... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71244) Ixion77 válasza Ear001 (#71242) üzenetére


Ixion77
őstag

Eltekintve attól hogy mocsok vékony szigetelőréteget kell rakni mocsok vékony szálakra, mielőtt összetekerik őket mint bármely más sodrott drótot. Nem ördöngősség persze, még nekünk magyaroknak is sikerült a kommunista időkben, igaz hogy csak lakkozott kivitelben. De természetesen nagyipari méretekben mára úgy ki van optimalizálva hogy a különbség csupán minimális összeg méterenként. Ami ugyanakkor lehet több száz is százalékban kifejezve... Főleg a nagyságrendekkel kisebb gyártott mennyiség miatt. Mire piacra kerülnek végül, igen sokat lehet kérni a jobbakért.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#71245) emiki6 válasza Ixion77 (#71244) üzenetére


emiki6
veterán

Egyszer be fogok törni valakihez, akinek ilyenje van és csak a kábelt viszem el... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71246) stemplar07 válasza emiki6 (#71243) üzenetére


stemplar07
őstag

:D lassan nicknevet fogok változtatni ,,balanced,, --re

(#71247) Ear001 válasza Ixion77 (#71244) üzenetére


Ear001
addikt

A kábelgyárban dolgozó mérnök barátaim ezt másképp tudják, és biztos meglepődnének, ha megmondanám nekik, hogy ők nem is gyártottak ilyet soha. Az árak meg...

(#71248) Dorien válasza stemplar07 (#71235) üzenetére


Dorien
veterán

Egyszer majd hallgasd meg az AD900X-et hozzá passzoló DAC-ról és erősítőről. Ugyanis teljesen más kell neki, mint a HD650-nek. Ha meg a sötétbe húzó hangzást szereted, erős basszusokkal, visszafogott magasokkal, akkor jobb, ha mielőbb eladod.

[ Szerkesztve ]

Wherever you go - go with all your heart.

(#71249) aram01 válasza Bodz (#71225) üzenetére


aram01
nagyúr

Koszonom ki próbálom.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#71250) pendre54


pendre54
addikt

Olvasom, hogy kábelügyileg mindenki be van "rezelve" ;] , én meg azt mondom, hogy egy 6 N tisztaságú ezüst kábel is megér egy misét, innen [link] , és még a vámpírok ellen is hatásos. :D
Amióta megvan az Amiron Home-hoz az "Ultimate" változat, egyszer se éreztem késztetést, hogy elő vegyem a gyári rezest.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.