Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71851) Bodz válasza Aaron14 (#71850) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Pl. eBay, Ali, van egy csomó. De tudsz itthon csináltatni is.

(#71852) niof válasza ribizly (#71843) üzenetére


niof
addikt

Attól még igen messze járok időben. De a relatíve gyors mély optimalizálódás azért biztató! :K

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#71853) emiki6 válasza Aaron14 (#71850) üzenetére


emiki6
veterán

Kérd meg darvinyát csináljon neked. Neki amúgy volt legutóbb olyan 3.5-ös csatija, ami átforgatható, így tud egyenes is meg pipa is lenni.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71854) zazenke


zazenke
őstag

Nem pont ide tartozik de volt alkalmam összehasonlítani egy hdj -1000 es pioneer fejhallgatót egy jbl everest 700 elite wireless fejhallgatóval ami az én tulajdonom. Röviden a teszt eredménye hogy ha a jbl kábellel volt hajtva úgy hogy ki lett kapcsolva a belső erősítője akkor szánalmas teljesítményt nyújtott nem csak a pioval szemben hanem szinte mindennel amit eddig hallgattam. Na persze ha bekapcsoltam az elektronikát vagy bluetooth üzemmódban hallgattam akkor össze szedte magát és nem érzékeltem eget rengető különbséget. részletességben még így is rávert a pio de nem volt vészes. talán mégiscsak vissza kéne térnem a vezetékes rendszerre otthoni zenehallgatásban. Az lenne a kérdésem hogy kb 100 ezres keretig van olyan vezetékes fejhallgató ami megugorja a pioneer szintjét na nem hangerőben mert 3500 mw teljesítményt nehéz überelni hanem normál hangos hangszinten megfelelő mennyiségű mély magas közép részletesség stb. És egyoldali kábelezésű. Az av online tesztjében istenítették pl a vocal listen-t aminek van egy pro verziója is 80000 -ért. Vagy mégis mifelé puhatolózzak. De nekem számítanak a mély mennyiségek is mivel tam tam zenét is hallgatok vagy filmeket vagy bármilyen rock zenét. Szóval azt akarom kifejezni hogy nem valamiféle extra részletességű fejhallgatóra lenne szükségem ami pl mély szegény mert csak egy adott zenei stílusra van tervezve.

(#71855) Dorien válasza Aaron14 (#71850) üzenetére


Dorien
veterán

Sima: [link] [link]
Mikis: [link]

Bár én inkább a fejest cserélném le...

[ Szerkesztve ]

Wherever you go - go with all your heart.

(#71856) Carasc0


Carasc0
őstag

Egy Sennheiser 569 + Oehlbach XXL DAC Ultra jó párosítás?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#71857) HUNNIA1920 válasza Bodz (#71841) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Azért gondoltam a V30-ra, mert tudtommal ma az a legjobb okostelefonok között, mind hangzás, mind erősítés terén. Persze létezik más is, pl. ZTE Axon 7, csak mivel mint mobil is használva lenne, ezért az LG számomra szimpatikusabb (pl. frissítések). Viszont ha a LG is kevés, akkor tárgytalan. :R

Dorien és emiki6: egy szóval sem említettem, hogy utcán akarom használni. Nyilván ha már volt HE400S-em, akkor tisztában vagyok a tulajdonságaival. ;)
Én pl. otthon is hallgatok mobilról vagy tablet-ről zenét vagy filmet, videót, stb, így nem vagyok egyik helyiséghez sem kötve. Az Xduoo DAC/AMP pedig használható PC/média lejátszó/tablet/telefonról is. Asztali erősítőt problémás lenne ide-oda hurcolászni.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#71858) stemplar07 válasza HUNNIA1920 (#71857) üzenetére


stemplar07
őstag

:) jól gondolod , ha nekem a HD 660 S t , (150 ohm) szépen nagy dinamikával meg tudja szólaltatni a Quad Sabre ..és amúgy is kell egy teló! Akkor a puding próbája, azt a 22 ohmos fejest gond -nékül , de kis trükkel high ba is kapcsolva meg pláne ..
De felajánlom , ha egy megadott BP környéki helyre odajössz , rádugod a V30 ra és eldöntöd ..De érdemes kipróbálni , az ATH AD 900X/MSR7 et 5 évig használtam , V10/20/30 al .
Én csak a HD 650 miatt és a balanced mód miatt vettem a Fiio Q5 őt egy nagyobb modullal ..( és a PC DAC/AMP miatt, ezért is írtam,,ha amúgy is kell egy jó teló ,ami egy 400 GB sd vel jó kis dap is ))

[ Szerkesztve ]

(#71859) emiki6 válasza stemplar07 (#71858) üzenetére


emiki6
veterán

Azért a hifiman planárok és a 660s között vannak meghajthatóságbéli különbségek, a hifiman fejesek (szerintem a 400s sem kivétel) szeretnek mindenről szarul szólni,. amiben nincs elég kakaó, az alacsony impedancia ne tévesszen meg. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71860) stemplar07 válasza emiki6 (#71859) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszönjük , gondoltam hogy Te ezt a labdát nem hagyod ki :D de mit is írtam ? Ne vegye meg, próbálja ki ..,,
Aztán eldönti ...

(#71861) gianni85 válasza HUNNIA1920 (#71857) üzenetére


gianni85
veterán

Ha mindenképp hordozhatóban gondolkodsz, akkor én az xduoo xd-05-öt javaslom, ha sikerül ilyen 150 dollár körül beszerezni.

Szerk. Ja látom, te is azon gondolkodtál. Az egy tök jó kis cucc.
Nekem volt egy rövid ideig Hifiman HE-4XX és egy Fostex T-X0 társaságában, és teljesen jól zenélt aezzel a két planárral. Mondjuk nekem sikerült használtan ilyen 35 körül beszereznem. Na az tényleg jó ár érte

[ Szerkesztve ]

(#71862) veector


veector
senior tag

Üdv

AKG K551-ről szeretnék feljebb váltani. Hasonló hangképet keresek, kicsit több basszussal (van ebben is elég , amikor odaszorítom a fejemhez, de úgy nem tudok írni), és legalább ilyen tágas hangtérrel.
(Nem olyan rég feljött a topikban, hogy hangzásilag K550=K551, de én is az ezt ellenzők táborához tartozom. Mindkettőt meghallgattam annó és egyértelműen volt különbség, ha emlékezetem nem csal, akkor a K551 világosabb, nyitottabb volt.)

1. Otthon
2. Zenehallgatás (EDM, rock, electro swing, klasszikus (ink. Einaudi irányban)), Videokonferenciák, Játék (CS:GO)
3. 100e Ft alatt jó lenne, nagyon max 150e
4. Új
5. Circumaural
6. Zárt
7. Lineáris ~ enyhe V, tágas soundstage. K551 tetszett, de valamivel több basszust szeretnék. Az SRH840 is tetszett annó, bár csak 10-20 percig hallgattam.
8. Mindenhonnan
9. Encore mDSD, OnePlus 6

(#71863) 19Petya83


19Petya83
tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem ajánlani egy bt fejhallgatót kb 30000 ft-ig? Konditeremben használnám ahol el kellene nyomni a teremben üvöltő dium-disu zenét és az üvöltve nyögve edző Izom Tibiket. Egy huzamban kb 1-1,5 órát használnám. Jó lenne ha fület körülölelő lenne.

(#71864) emiki6 válasza stemplar07 (#71860) üzenetére


emiki6
veterán

Én csak arra emlékszem, hogy a 650 tök jó volt telóról, míg mindegyik hifiman okádék. Nyilván a V30 ennél jobb, de, igen, ki kell próbálni. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71865) Dorien válasza stemplar07 (#71858) üzenetére


Dorien
veterán

FYI: a 35 ohmos HE400i kb. akkora hangerőt adott ki a láncomon, mint a 600 ohmos Beyer DT880, szóval ezt az alacsony impedancia = könnyen hajtható & nagy hangerő dolgot el kéne felejteni. Az AD900X meg az egyéb ATH fejesek teljesen más történet. Az érzékenységből (Sensitivity / Efficiency / Sound Pressure) már inkább lehet következtetni a hangerőre, hajthatóságra. De néha ebből sem, lásd pl. AKG 6-7 szériás nyitott fejesek.

veector: ATH-A990Z, A1000Z

Wherever you go - go with all your heart.

(#71866) HUNNIA1920 válasza stemplar07 (#71858) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Ahogy emiki6 és Dorien is írta, nem csak az Ohm érték számít. Pl. a HD660S érzékenysége 104dB, addig a HE400i 93dB, ami nagyon nem mindegy. Egyébként köszönöm szépen a próbalehetőségét, de messze vagyunk egymástól. :R
Én azért nem írnám le, amit Bodz írt, ő neki igen nagy tapasztalata van fejesek terén. Ettől függetlenül a próbát nem vetem el, de a vásárlást átgondolom.

gianni85: persze, tőlem vetted meg AVX-en. :D

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#71867) milkabrams válasza emiki6 (#71859) üzenetére


milkabrams
őstag

A V20 szépen meg tudta hajtani a HD600-at

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#71868) contaxg válasza Bodz (#71841) üzenetére


contaxg
veterán

Az LG V30 simán meghajt egy LCD2C-t.
Magam is meglepődtem, de hallottam és így el is hiszem. :)

A V30 állítólag magától kapcsolja az erősítést (elvileg az impedanciától függően) és nem volt benne hiba. A gond akkor lehet, ha nem megfelelően kezel egy olyan fejest ami érzéketlen de alacsony impedanciás, mert akkor tényleg gond lehet vele.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#71869) gianni85 válasza HUNNIA1920 (#71866) üzenetére


gianni85
veterán

háhá, na ezt nem tudtam :D :C

(#71870) rupert


rupert
tag

Sziasztok!

Már nagyjából eldöntöttem mit szeretnék. Audio Technica ATH-M40x lenne a befutó, de most kicsit elbizonytalanodtam. Sokan írják, hogy kényelmetlen. + most akciós alza.hu-n a hyperx cloud ii (kb egy 10-essel olcsóbb lenne). Főleg játékra lesz használva + néha zene és film.
Ha annyival jobb az audio-technika akkor rászánom a pénzt (még azzal együtt is, hogy esetlegesen earpad-et kell cserélni). Szóval kérnék egy kis megerősítést, hogy melyiket válasszam. :D

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#71871) stemplar07 válasza contaxg (#71868) üzenetére


stemplar07
őstag

OFF:
Az összes ,,V,, széria (és a G6+/G7) Sabre (tök mindegy melyik verzió ) érzékeli a bele dugott eszközt , 3 féle erősítést kapcsol normal/aux/high gain ezt ki is jelzi, egy kis trükkel ez manuálisan is kapcsolható mindhárom módba ., tehát ha egy 50 ohm alatti fejest akarunk High-ba (vagy AUXba) járatni ezt meg lehet tenni . (ezért ,,gondolom,, a Planar-al sem lehet gondja ) Az erősítője kellően erőteljes egy akár ..so-so 300 ohmoshoz is bár itt már nekem nem tetszik (HD650)..Nálam a HD660S a határ ,azt jól kezeli nagyon.
A hangminősége pedig kifogástalan , szerintem (ár értékben egy kb ,60 ezres mobil DAC/AMP -nak megfelel ), az AXon hiába szép hangú, az erősítő része kb. a fele , és mint telefon pedig ..azt hagyjuk is.. (az LG-re sajnos jellemző Bootlop ,alaplap hiba a G5 óta nincs jelen)
1, jó telefon is , P-Oled,P20Pro-hoz hasonló üzemidővel ...(volt ezért tudom )
2,ha nem kell PC DAC/AMP , mindenesnek nagyon jó, olyannyira, hogy ha a V40 nem kerül az EU-ba , be kell ,hogy tároljak egyet a fiókba...

(#71872) Bodz válasza HUNNIA1920 (#71857) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Jó telefon amúgy, meglepően jól is szól (40k-s hasonló belű kínai dac/amp szint), de csak azért ne vedd meg, hogy HE400i-t hajts vele! :)

(#71859) emiki6: Na, végre valaki.

(#71868) contaxg: Sajnos LCD2C-t még mindig nem hallottam. :( Az aktuális LCD-X viszont V30-ról max egy vállalható szintet üt meg, de az én mércém szerint az igazán jótól elég messze van.

Igen, így működik az LG. Kár hogy nem lehet manuálisan kapcsolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#71873) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, ha tehetem, akkor kipróbálok minél több variációt. :R

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#71874) milkabrams válasza stemplar07 (#71871) üzenetére


milkabrams
őstag

A bootloopnál az sd808 volt a gond.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#71875) stemplar07 válasza milkabrams (#71874) üzenetére


stemplar07
őstag

:D szerencsére ez kimaradt nekem, meg a G5/6/G7 is , a V10/20 aksi ideje volt gyengécske , de ezt a V30-at jól optimalizálták .

Bodz :D 40-60 ezres kínai belű , így jó ? Kipróbáltam egy AudioQuest DragonFly Red -et, nem szólt szebben ( nekem ).. ízlés dolga amúgy.. és a jack,, nélküli 550 ezres szifont meg hagyjuk is ..

(#71876) Carasc0 válasza Carasc0 (#71856) üzenetére


Carasc0
őstag

Erre valaki?

Asus cerberus után szeretnék fejlebb lépni!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#71877) Tim82 válasza Carasc0 (#71876) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs HD569-em, hogy erre válaszolni tudjak. Azt pedig nem hiszem, hogy rajtam kívül másnak lenne az itt jelenlévők közül Oehlbach XXL Ultrája.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#71878) Bodz válasza stemplar07 (#71875) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A DF Red sem egy hatalmas durranás a bolti áráért. De elég kicsi, Mo-n beszerezhető, ezek sokszor fontosabb szempontok minden másnál.

[ Szerkesztve ]

(#71879) Carasc0 válasza Tim82 (#71877) üzenetére


Carasc0
őstag

Jó az a DAC amúgy?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#71880) Sinesol


Sinesol
veterán

Szerintem a Dragonfly Black is elég rossz az áráért, több fejessel is hallottam, még haza is hoztam anno próbára, de a jóval olcsóbb E10K is simán verte. Egyedül a mélytartománya tetszett, de a teljes egészen az sem segített, kellemetlen élmény volt.

Stemplar07: Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy nincs jack, probléma nélkül működik az átalakitóval, olymindegy szerintem, hogy a fejeskábel végén jack figyel vagy az átalakító, kb 2-3centivel lesz csak hosszabb az egész.

[ Szerkesztve ]

(#71881) Tim82 válasza Carasc0 (#71879) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#71882) Sinesol válasza emiki6 (#71859) üzenetére


Sinesol
veterán

Amúgy nem lehet, hogy épp az alacsony impedancia miatt szólnak rosszul a Hifiman-ek?
Sok mobil cuccnál akár 4-5 ohmos kimenetek is előfordulhatnak, az elég rossz damping faktort ad alacsony impedanciás cuccokkal.

Emlékszem anno telóról én is kipróbáltam anno a HD650-et és meg is lepett, bár nem nyújtott túl sokat, de egész tűrhetően szólt és jó hangerővel is, míg pl a Shure 940 nem volt túl jó élmény, kicsit szétesett az egész már fél hangerőnél is.
Lehet azért szól jobban a nagyimpedanciás fejes, mert számottevően jobb a dampingfaktor?

[ Szerkesztve ]

(#71883) Bodz válasza Sinesol (#71882) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A magas impedancia kisebb terhelés az erősítőnek, tehát alacsonyabb lehet a torzítás is.

(#71884) Sinesol


Sinesol
veterán

Szép számok vannak az elején, az első hely nekem kicsit meglepő, jó véleményeket olvastam eddig a Teac-ről, viszont ez a kimenő impedancia nagyobb mint sok hordozható fejes impedanciája, így szinte nincs is damping sok esetben.

[ Szerkesztve ]

(#71885) Bodz válasza Sinesol (#71884) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Aztán mégis jól szól pl egy MSR7-tel is. Akkor most mi van? :D

(#71886) #56474624 válasza Sinesol (#71884) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azért a K550 nálam vígan elvan a 120 Ohm kimenő impedanciáról (és nem, a basszus sem több, sem lassabb, mint Presenter2-ről, aminek kb. 0 a kimenője). :)

(#71887) Dorien válasza Sinesol (#71882) üzenetére


Dorien
veterán

Nem, mert pl. ugyanarról a forrásról (xDuoo X2) a 38 ohmos AD900X és 40 ohmos A550Z meg teljesen élvezhetően, dögösen szól. Nincs köze az impedanciának ehhez. A 62 ohmos K712 Pro a 35 ohmos HE400i-hez hasonlóan csak szenvedett róla.

[ Szerkesztve ]

Wherever you go - go with all your heart.

(#71888) ribizly válasza ribizly (#71834) üzenetére


ribizly
veterán

Még egy kis adalék a HD58x-hez. Bejáratás is ongoing (bár elég lassan).
Elkezdtem kicsit összevetni az AKG K7xx-el, ami engem kb. az első perctől kezdve megvett kilóra.
Ami nagyon érdekes, hogy az AKG hangja valahogy jobban egyben van. Zenét hallgatni rajta sokkalta jobb élményt nyújt jelenlet, mint a HD58x-en. A HD58x egy kicsit szétszedi az elemeit és nem annyira ad egy egységes képet, sokkal inkább a részleteit próbálja meg előrehozni, de közben elveszik az amitől élvezetes 1-1 szám. Érdekes, hogy nem mindennel van ez így, de mondjuk 70%-ának a tesztelt zenéknek inkább volt zenei élmény. Az a nagy helyzet, hogy számomra részletesebb a HD58x, de közben nem szól annyira szépen. A legjobb jelző az a "nyers" volna talán. A magasak nem mindenhol annyira szépen megfogottak, miközben a mélyei is inkább "csak a helyüket keresik", mert a sok részlet mellett be kell nekik is férni.
Eddig nyerőbbnek tűnik az AKG, de még futok egy kört az örök kedvenc HD6xx-el valamikor, mert ritkán nyílik lehetőségem ilyesmit csinálni.
Még annyit hozzátennék, hogy a HD58x-nél elmarad az a WoW élmény, amit anno a HD660S okozott. Annál csak pislogtam, hogy mennyivel többet nyújt nekem a HD600-tól és pont a 2 (soundstage, mélyek) általam hiányolt területei közül az egyikkel beért (mélyei), de a soundstage nem nyerte el az én tetszésemet.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#71889) kromatika válasza niof (#71828) üzenetére


kromatika
veterán

Kb 30-40 óra után simábbak lesznek a magasak is.Mondjuk a mélyek mennyisége,és feszessége,nekem első pillanattól sem hiányzott,de az is jobb lett.Meg a tere is.Nekem jobban tetszik a hangja ,a bent hagyott szivaccsal.Újra össze hallgattam 650 el.Akusztikusra nekem még mindig jobban tetszik az 58X.Első sorban a jobb közepei,és feszesebb basszusa miatt.

(#71890) fehér_ember válasza Bodz (#71836) üzenetére


fehér_ember
addikt

Köszönöm, nem tudtam hogy végül sikerült működésre bírnod a másik oldalát is, és hogy még megvan.

(#71891) zazenke válasza Dorien (#71887) üzenetére


zazenke
őstag

és az ath -a990z megérheti a dupla árat az 550z hez képest. az egyik fórumon azt olvastam hogy nem igazán hallottak hangzásbeli különbséget de a felépítése erősebb . szövetes borítású kábel , dupla teljesítményt elviselő tekercselés stb

(#71892) Bodz válasza fehér_ember (#71890) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Csináltattam hozzá kábelt, aztán azóta már spíler kománál zenél, aki elégedett vele.

(#71893) kromatika válasza zazenke (#71891) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Nekem volt a990z és 550z-t is hallgattam.Hát aki nem hall a kettő különbséget elég gáz. Egyértelműen jobb a 990z.

(#71894) zazenke válasza kromatika (#71893) üzenetére


zazenke
őstag

köszi és mire váltottál csak úgy megkérdezném :)

(#71895) kromatika válasza zazenke (#71894) üzenetére


kromatika
veterán

Nem keltet zárt füles mert nem volt rá szükségem,így maradtak a nyitottak.

(#71896) zazenke válasza kromatika (#71895) üzenetére


zazenke
őstag

és nyitottban mi mert én sem ragaszkodom a zárthoz feltétlen ?

(#71897) emiki6 válasza zazenke (#71896) üzenetére


emiki6
veterán

Sennheiser 58x-e és hifiman 400S-e van.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#71898) Spíler válasza fehér_ember (#71890) üzenetére


Spíler
őstag

Jó kis fejes a DT250/250,EQ használat nélkül is.Ráadásul nekem világos hangú láncom van,mégis vannak benne mélyek,persze nem egy mélyláda(hál'Istennek). :)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#71899) kromatika válasza zazenke (#71896) üzenetére


kromatika
veterán

emiki6 fórum társ jól mondja. Senheiser 58X és Hifiman 400s.Mind kettőt remek fülesnek tartom az ár kategóriájukban.

(#71900) stemplar07 válasza Sinesol (#71880) üzenetére


stemplar07
őstag

:D és az sem baj, hogy normális DAC/AMP sincs bennük ? Én pl ezért adtam el a francba a ,,csoda,, P20Prót (+a nem bővíthető memória miatt ) a V30/40-ben most tárgyaltuk feljebb, egy 40-60 ezres (más külön készülék ára DAC/AMP/Player kb..) értékű DAC/AMP SoC lakik benne , mint bónusz .(Sabre Quad ES9218P )
Beülök a kocsiba azonnal AUX és jobban szól, mint a CD..pedig egy nem túl drága Bose gyári (3 utas)rendszer van csak benne, ha kiszállok a kocsiból , otthon rádugom az erősítőre , ugyancsak szebben szól, mint a Yamaha RXV 781 saját forrásról (USB/Tidal stb)..az irodában meg rádugom a Sony MDR-1AM2/FiiO F9prot és zene van mindenhol ,mindenféle külön kütyü nélkül 1,5 nap üzemidővel .. na én ezért kedvelem a V30-at .
Persze ha a HD660s/650-et akarom élvezni arra a Q5/PC/V30 USB UAPP-al sokkal szebb , jobb , de csak az erősítő része jobb .. erőteljesebb ..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.