Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) pendre54


pendre54
addikt

Akkor én majd két kézzel szavazok az Amiron Home-ra. ;] Lassan másfél éve megvan, és 80%-ban csak az van a fejemen, pedig van még egy ilyen éjszakai baglyom is. [link] Igaz, hogy most egy ilyen apró xarság miatt épp szervizben van. [link]
Hajkurássza, egy TEAC UD-503, oszt csókolom. Egyébként a fenti linken, ha jól látom, egy Beyer A20-as erősítőre volt rákötve, már pedig ha valaki rákeres itt, meg a DAC topikban, az A20-ra, igencsak negatív vélemények olvashatók az erősítőről, hozzáteszem én nem hallottam még,

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#72702) Bodz válasza Zoliee (#72700) üzenetére


Bodz
nagyúr

Amit csak szeretnél, ahogy szeretnéd. Ez egy pc szavazás.

[ Szerkesztve ]

(#72703) emiki6 válasza Zoliee (#72700) üzenetére


emiki6
veterán

Az én szavazatom egy kávéért eladó, mert még egyiket sem hallottam. :D

Bodz: az Oppo az az, amihez apró fülkagylók kellenek?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72704) Bodz válasza emiki6 (#72703) üzenetére


Bodz
nagyúr

A PM3-hoz nem árt kis fül, a PM1-nél és 2-nél már több a hely. Itt van amúgy, a szállítás sem drága.

[ Szerkesztve ]

(#72705) Zoliee válasza emiki6 (#72703) üzenetére


Zoliee
senior tag

Ne add ilyen olcsón, hiszen most derül ki melyik a jobb! :)

(#72706) contaxg válasza emiki6 (#72703) üzenetére


contaxg
veterán

Biokox hozott finom szpesöliti kávét a minap.
Ezért kérhetnék két szavazatot az Amironra? :DDD

Tök mindegy hogy hallottad-e vagy sem a lényeg, hogy legyél határozott véleményed!! A Head-Fi-n meg úgy is leírják a tutit amit erről érdemes tudni. :D

#72691) bajnokpityu
Bizony jók voltak, még most is kapok visszajelzést, hogy milyen jó talik voltak a Fogadó utcában. Azoknál csak a Bodz-féle talik voltak jobbak! :R

Akinek meg nem jó ez vagy az valamiért, az majd csinál magának, nem igaz??
:B ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#72707) Tulku válasza bajnokpityu (#72691) üzenetére


Tulku
veterán

Tökéletesen egyetértek...az illesztés szinte mindent visz...

Annyival kiegészítve, hogy nem csak fejes láncnál...minden audio láncnál...

(#72708) s4tch válasza contaxg (#72706) üzenetére


s4tch
veterán

Amúgy mi az akadálya az újabb taliknak? Én is szívesen elmennék egyre, régen volt már 2015...

(#72709) contaxg válasza s4tch (#72708) üzenetére


contaxg
veterán

Leginkább az emberi hülyeség. :B
Én is nagyon élveztem, egy csomó mindent tanultam másoktól, de mindig vannak olyanok akik a beteg lelküket szeretik a másikba törölgetni, közben semmit nem csinálnak csak osztják az észt. Hát ha ilyen okosok, meg szépek akkor majd biztos meg fogják mutatni, hogy kell ezt csinálni. ;)

Aki szeretne azoknak lesznek (talán) minitalik.
Van is a fejemben pár dolog ezzel kapcsolatban.

- Stax party (2-3 Stax cuccal)
- Van egy különleges magyar elektrosztatikus fejes amit közösen meg lehetne vizslatni!!
- Meze Empyrean, úton a mennyekbe kirándulás
- Seni 660 kontra Amiron játszóház és színergia gyakorlat :DDD

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#72710) margithid


margithid
veterán

Magnat LZR 580S jó árban van edigitalban, 9k, hififutárnál igaz még olcsóbb volt 1000 Forinttal, de igy is nagyon jó ár szerintem.

(#72711) stemplar07 válasza fehér_ember (#72690) üzenetére


stemplar07
őstag

Dehogy veszem, a nomono-ban akarnám meghallgatni a Q5 el ..egyszer .
Bár a lutri eddig bejött, 2 fejesnél 1, HD650 nem hallgattam előtte, de nagyon nem bántam meg :D sőt elfogult vagyok.. amíg gyártják addig lesz ..
2,Sony MDR-1AM2 ezt sem tudtam kipróbálni és mégis tetszik (abban az árban ..)
És pl. a 660S-t hallgattam vagy 2 órát , és bizony mégis ,,csak,, a 650 után van az én ízlésem szerint ..

De egy jó planárt azért majd kell ,hogy vegyek ..egyszer..

(#72712) freaghill


freaghill
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Munkahelyemen (Rendszerüzemeltetés)
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Zenére, külső beszélgetés/zaj kizárása.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 20-30k
4.) Új vagy használt? Mindkettőre nyitott vagyok.
5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott? Zárt, külső zajt szeretnék kizárni, illetve nem szeretném, hogy kifele lehessen hallani a zenémet.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? -
8.) Honnan vásárolnál? Itthoni webshop valószínűleg.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Dolgozós laptopról, semmi extra. Egy Lifebook U series.

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#72713) Hooper válasza Hooper (#72405) üzenetére


Hooper
őstag

Sziasztok!
főleg a gamer fejhallgatós topikban ajánlottak alapján rendeltem egy HyperX Alpha fülest (itt is feltűnt az ajánlások között, meg az elődje is Takstar alapokon, ami az összefoglalóban is ajánlott).. mivel ritkán játszok felmerült bennem hogy mi lenne ha "gamer" helyett hifi kategóriában gondolkoznék.
20-25között van esetleg valami ami jobb mint az Alpha?

Mély orientál, sok vokálos elektroikus zene (amolyan deephouse) a fő vonal, illetve rnb/hiphop...
hallgatnám telórol is, a gépen jobbféle alaplap bepített hangkártyájáról menne, talán később lenne dedikalt.
Kialakításban a nagyon ovál lehet kényelmetlen mert nem nagyobb a fülem :)

vagy maradjak a kiszemeltnél, ebben az árkategóriában nincsenek nagy csodák?
köszi!

(#72714) s4tch válasza contaxg (#72709) üzenetére


s4tch
veterán

Hát akkor legyen meghívásos a sztori, főleg, ha tudod, ki nem való oda. Részemről egyébként egy mozijegy vagy kisebb koncert ára is bele tudna menni egy ilyen rendezvénybe, a koncentrált élmény és a szervezett körülmények miatt simán ér annyit egy ilyen esemény, mint egy fos film egy plázában. :D

(#72715) gianni85 válasza s4tch (#72714) üzenetére


gianni85
veterán

+1

(#72716) alphamooncam válasza s4tch (#72714) üzenetére


alphamooncam
őstag

Tanulni mennék, meg megismerni titeket, ha lehet.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#72717) margithid


margithid
veterán

A Magnat fejes hangja tökéletes nekem, de a hangerő nem túl jó.
Akár telefonról, akár számítógépről hallgatom, teljes hangerőre van felnyomva és simán bírnám még hangosabban is. Be fog járódni, vagy ez ilyen és kész?

(#72718) s4tch válasza margithid (#72717) üzenetére


s4tch
veterán

A hangerő járatás végére sem fog változni. Ha tényleg hangosabban szeretnél zenét hallgatni, akkor venned kell vagy egy dac/ampot, vagy egy sima fejes erősítőt.

(Azt nyilván tudod, hogy a halláskárosodás nem visszafordítható folyamat.)

(#72719) mcs


mcs
veterán

Sony MDR-1AM2vel van valakinek tapasztalata?
Éppen 40 ezer Edigitalban 75 helyett, és szokás szerint furdall a kíváncsiság. :D

(#72720) Ear001 válasza s4tch (#72714) üzenetére


Ear001
addikt

+1

(#72721) bot1978 válasza s4tch (#72714) üzenetére


bot1978
senior tag

vegyetek ki egy tantermet egy középiskolában
olcsó, van egy csomó asztal, elég szék, van áram, hosszabbító elosztót viszek magatokkal, hogy mindenkinek jusson konnektor.
Kipakoljátok a cuccot és szevasz, lehet hallgatózni.

Ha lesztek egy páran a bérlet ára még egy mozijegy se lesz fejenként. Messze nem. Ha nem kértek számlát 5 rongy egy óra nagy átlagban BP-n egy suliban.

(#72722) emiki6 válasza bot1978 (#72721) üzenetére


emiki6
veterán

.DLL múltkor adott egy termet ingyen, szerintem most is adna, csak meg kell szervezni. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72723) Tim82 válasza emiki6 (#72722) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért azt kábé ki kellett könyörögnie a sulitól, úgyhogy ne verjük már a csalánt más f...val.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72724) Sinesol


Sinesol
veterán

Van rengeteg rendezvényközpont, konferenciaterem, közösségi ház, bérelhető iskolai rendezvénytermek, valahogy nem látom a problémát. Nálunk gimiben rendszeresen tartottak hangversenyeket, de volt külön rendezvénytermünk is, amit rendszeresen használtak civilek is és az uszodánkat, konditermünket is használták bérlettel.

[ Szerkesztve ]

(#72725) bot1978 válasza emiki6 (#72722) üzenetére


bot1978
senior tag

Arra gondoltam, hogy az Eötvösben tudnék termet. Átvillant az agyamon, de aztán eszembe jutott, hogy a Reáltanoda utca, mint olyan belváros, ami gyalog még csak-csak, de autóval már nem lehet megállni, mélygarázs meg 500/óra, szóval többe kerülne a leves, mint a hús annak aki hozna valamit. Más gimibe meg nem vagyok ismerős BP-n.
Szóval így aztán csak annyit írtam, hogy iskola praktikus lenne, de ha már voltatok suliban, akkor sikerült feltalálnom a spanyol viaszt.

(#72726) emiki6 válasza Tim82 (#72723) üzenetére


emiki6
veterán

Naa. Nem azért írtam. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#72727) Dorien válasza WZP (#72674) üzenetére


Dorien
veterán

ATH-A550Z, ha belefér a keretbe.
Aprón van egy Sony MDR-1A 28k-ért, ez jó anyagokból van, de mélytúlsúlyos. Nekem az SRH440 neutrális, kiegyenlített hangja jobban tetszett. Csak hát egy nyekergős, repedős fos a fejpánt mechanikája. SRH840, 940-é dettó ilyen sz@r. Ja meg DT770 Pro-t is van 31k-ért, az is sokáig bírja a gyűrődést és plüss párnás. [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 85.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#72728) fericske


fericske
addikt

Haláli jó ez a videoklip :D [link]

(#72729) Bodz válasza Bodz (#72694) üzenetére


Bodz
nagyúr

Szóval a HD660, értem. :D

(#72730) OPiiPO válasza mcs (#72719) üzenetére


OPiiPO
addikt

ugyanezen gondolkozom én is - 40eFt eléggé barátinak tűnik érte :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#72731) s4tch válasza mcs (#72719) üzenetére


s4tch
veterán

Személyes tapasztalat éppen nincs, de a headfin olvastam róla. Az előd (MDR-1A) nekem tetszett, a felépítése, kényelme, dizájnja különösen, ezért irodai fejesnek el tudtam volna képzelni ezt is. Az elődhöz képest jó hír, hogy a hang állítólag kisimult, a mélyek feszesebbek, 1A tulajok szerint nincs az a csúnya púp a mélytartományban, ami az 1A hangjában sokaknak zavaró, és a magasak is szebbek lettek. A rossz hír, hogy fém alkatrészeket műanyagra cseréltek, így a felépítés már nem olyan prémium, mint az áráért viccesen csodálatos 1A-n. A kényelem állítólag sokat nem változott, ami jó hír, mert az korábban is bajnok volt. Meghallgatás nélkül csak annyi a konklúzió, hogy ezt az akciós árat valószínűleg megéri, de ha mégsem, akkor ott a törvényes elállás lehetősége.

Szerk: [link] - kapcsolódó headfi thread. Még mindig nem túl hosszú, viszonylag gyorsan végig lehet érni rajta. Mindenki szűrje le belőle a saját konklúzióját.

[ Szerkesztve ]

(#72732) stemplar07 válasza mcs (#72719) üzenetére


stemplar07
őstag

:D én 49-ért vettem 1 hónapja, abban az árban (!)+ ,,vannak balanced erősítőim , nekem nagyon tetszik , hasonló ATH MSR7-em volt annál sokkal többre tartom , az elődhöz képest vissza vettek a basshead hangzásból . Az összes fejesem közül ez a másik a HD650 mellett ami teljesen lineárban, bitperfektben hallgatható .
Az LG V30-al is minden féle EQ mentesen szépen muzsikál .
Kényelmes , nagyon masszív , könnyű . ((de ha tudod hallgasd meg ))

edit:
[link]
és tényleg 39.990-ért , talán meg se hallgatnám, :D megéri ..

[ Szerkesztve ]

(#72733) stemplar07 válasza OPiiPO (#72730) üzenetére


stemplar07
őstag

:D ne habozz, ennyiért (ár/értékben) a V30/20-ad mellé kiváló lesz ! Ezen a poweramp-on sima bitperfektben EQ nélkül , nagyszerű a hangzás ,,,
(+ egy balanced outtal egy lépcsőt még feljebb is tud lépni.. ))

[ Szerkesztve ]

(#72734) mcs válasza stemplar07 (#72732) üzenetére


mcs
veterán

Igazság szerint a jelenlegi, esztelenül dübörgő XB950 helyett szeretnék már egy kiegyenlítettebb, tisztább hangzású fejest, és ez az 1AM2 kimondottan izgat így majdnem fele áron, főleg, hogy 90%ban pozitív véleményeket is olvastam róla külföldi oldalakon. Xonar DGX-el és néha Samsung Galaxy A5 2017el is használnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#72735) stemplar07 válasza mcs (#72734) üzenetére


stemplar07
őstag

Sajnos sem a xonart ,sem az A7 hangját nem ismerem ..egy biztos azért ne várj HD600 elemző ..hangot , megmaradt a teltebb hangzása , de nem nyomja el ,,disco,, módban a többi hangot mind ahogy az MSR7 tette .
Bármilyen forrásról halgatom is .
LG V30 /Earstudio ES100/FiiO Q5 , bass off. és a lejátszó forrás linear .. Foobar/ Jriver , illetve Droidon UAPP/Hiby/Poweramp itt is minden módosító off .. (és ha egyszer majd balanced forrásod is lesz ,mivel adnak hozzá egy gyári 4,4 pentaconne kábelt , na az még emel egyet a részletezésen , én rendeltem hozzá egy ilyet, amivel a 4,4 -et átfordítja 2,5 balancedre .. [link]

[ Szerkesztve ]

(#72736) mcs válasza stemplar07 (#72735) üzenetére


mcs
veterán

Ez lenne az első komolyabb, kiegyenlítettebb hangzással bíró fejesem, mert eddig 80%-ban mélytúlsúlyosakat használtam. Nagyon sokféle fajta zenei stílust hallgatok, és itt-ott igencsak elkélne egy tisztább összkép a jelenlegi bummkatyvasz helyett. :)

(#72737) dave118 válasza s4tch (#72714) üzenetére


dave118
senior tag

+1 Kezdő fejhallgatósként hatalmas segítség lenne összehallgatni a fejeseket és nem utolsó sorban a profiktól tanulni. Ha belépős is lenne, nekem is megérné.

... Ami ami, az az.

(#72738) stemplar07 válasza mcs (#72736) üzenetére


stemplar07
őstag

:N hát ,,bár nem ..mély túlsúlyos ,, szerintem a Sony MDR-1AM2 , de ..mivel ettől tartasz , nem venném a lelkemre, így aztán próbát javaslok mégis csak .

(#72739) mcs válasza stemplar07 (#72738) üzenetére


mcs
veterán

Sehol nem olvastam olyan véleményt, hogy mélyhiányos lenne, sőt, akár EDM-re is alkalmasnak vélik a megfelelő szub miatt. Ahhoz, hogy kipróbáljam, sajnos utaznom kellene másik városba.

(#72740) stemplar07 válasza mcs (#72739) üzenetére


stemplar07
őstag

Akkor webshop rendelés amúgy is.. hagyj rajta minden fóliát bisz baszt , próbáld ki és max visszaküldöd .. :)

(#72741) contaxg válasza s4tch (#72714) üzenetére


contaxg
veterán

A madarak azt csiripelik Óbudán, hogy Fericske valamikor január február környékén itthon lesz. Ha neki is van kedve talizni, akkor érdemes lenne hozzá igazítani az időpontot ;)
A meghívásos dolog nagyon nem működik, mert onnantól az nem prohardveres tali, hanem valami más, amit itt nem szervezhetek. Egyébként a témát a megfelelő fórumban folytathatnánk. Szívesen segítek a szervezésben és ha el is megyek, akkor is egyszerű földi halandóként tenném, mint ahogy eddig is tettem. :R

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#72742) mcs válasza stemplar07 (#72740) üzenetére


mcs
veterán

Eladóként ettől a procedúrától egyenesen undorodok. :D
Inkább úgy állok hozzá, hogy f@xa lesz, és megveszem a helyi üzletben, mert van a készletükön. ;)

(#72743) stemplar07 válasza mcs (#72742) üzenetére


stemplar07
őstag

:N ok én sem kedvelem,ezt hisz én is elhoztam az edigitől, anno .Áá a telefonod a gyenge pont amitől tartok, a hangkártya már nem :-) ennél olcsóbb max februárban lesz..ha..lesz

(#72744) mcs válasza stemplar07 (#72743) üzenetére


mcs
veterán

Na megvettem, és érdekes módon kellő hangerővel meg is hajtja a telefon. Ami már így első hallásra fix, hogy nem éppen mélyhiányos, de jobban tesztelni majd meló után lesz alkalmam otthon. :)

szerk.: nem hogy kellően hajtja meg a telefon, de 80%os hangerőn majd le is szakad a fejem, amikor egy energikusabb számot nyomok be. Izgalmas versenyző a kicsike. :D

[ Szerkesztve ]

(#72745) OPiiPO válasza stemplar07 (#72733) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi - neten megrendelve :K (a 14napos elállás alatt pedig simán kiderül ha mégsem jönne be)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#72746) mcs válasza OPiiPO (#72745) üzenetére


mcs
veterán

Hát ez engem már első hallgatásra vett meg kilóra, pedig be sincs még járatva. Ha szereted a melegebb hangképet, nem fog csalódást okozni. ;)

(#72747) #56474624


#56474624
törölt tag

Érdekes, most ebay-en mennyire nincsenek jelen a vintage Beyer 880, 990, 550, 440.
Legalább nyerek némi időt, hogy eldöntsem, mi legyen. :)
Elvileg a 990-et "kellene" pótolnom, de tegnap elbizonytalanodtam, tényleg hallgatnám-e a 440 mellett, vagy csak úgy lenne; arra meg jó mostani állapotában is, félsüketen. Bár kényelmetlenebb, megtaláltam a 440-hez az ideális méretezést, így a hang alsó fele is annyira megjön, hogy immár túltesz a K550-en, komolyabban jelen van (a K550 azért mélyebbre lemegy), emellett a magas is tisztább, a tér talán kisebb, talán zsúfoltabb is a hang így, de nagyon jó a transzparencia, simább a hang. A 990 meg így mellette hallgatva, amennyire fél oldalon (persze így mindkettőnél úgy hallgattam) meg tudtam állapítani, mosottabb, nem is kicsit tisztább, áttetszőbb a 440. A 990-nek biztosan jót tenne egy új gyári párna (ami nekem van, is gyári, csak már nem új), ha beszerezhető lenne. Ami vitathatatlan, hogy a 990 nagyon muzikális hanggal bír, még ha kevésbé őszinte, száraz is, mint a 440, ráadásul szuperkényelmes. Ennek ellenére nem biztos, hogy sokszor elővenném. Ráadásul az is birizgálja a fantáziám, hogy vintage DT880-am még nem volt. :))

Azért egy vintage Beyer DT770 van fent ebayen, de sokallom az árát. A 440-et durván harmadannyiért vettem jobb állapotban. Persze jóval többet is megért volna a hangja alapján, de ennyi idős terméknél mégiscsak van már kockázat, mint a 990 esetén meg is tapasztaltam.

(#72748) v-man


v-man
őstag

Hello, történt hogy, vettem volna egy Grado sr 80e típusú fejhallgatót, de végül az elfogyott, így az üzlet felajánlott 5ezer ráfizetéssel egy 125-ös típust.
Elfogadtam, de azt csak most a postára adást követően látom, hogy nem az e, hanem a régebbi i verziót kapom. (Csak a számát mondták, a honlapon pedig csak e volt, így értelemszerűen arra gondoltam, hogy azt fogom kapni is.) Kerestem, de nem látok lényeges különbséget a specben a régebbi és újabb modell között. Megvezettek ezzel hogy i verzió jön e helyett, vagy megnyugodhatok, és ezzel is elégedett leszek? Köszi!

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#72749) stemplar07 válasza OPiiPO (#72745) üzenetére


stemplar07
őstag

:C Na örülök, meglátjátok ehhez nem kell EQ+ high gain , úgy jó ahogy van .. és ráadásul a Sabre is (V30) ,,ellágyul,, kicsit ezzel :D

(#72750) E2E4


E2E4
aktív tag

Sziasztok!

Aki NAD Viso HP50 fejhallgatót használ, megnézné, hogy
- Android telefonon műkődik -e a hangerő szabályozás a headsetes vezetékes rendszerrel?
- ha megforgatja a 3,5 mm-es 4 pólusú jack csatlakozót a forrás kimeneten, akkor hall -e néha "recsegést"?

A választ köszönettel várom. :)

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.