Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz runner 125 #6565 üzenetére

    lehet struccnak is hívni, biztos van benne valami. szerintem nem tudsz olyan undorító képet mutatni nekem amitől elhánynám magam, vagy olyan durva balesetet amitől felszisszennék.. (azért ne kezdjünk el linkelgetni a topikot, mert kiskorúak is láthatják :D)
    egyszerűen úgy gondolom én már láttam sok mindent, nem érdekel az hogy más szenved.
    az okoskodás zavar, nem az ok keresése! nem vagyok rá kíváncsi és kész..

    ha valahol baleset van, az emberek előbb szállnak ki mobillal kamerázni és tunkolni, mint hogy segítséget nyújtanának.. igazából ezzel van bajom, a videók is azért kerülnek fel hogy mások csámcsoghassanak rajta. én nem szoktam csámcsogni, több balesetet is láttam már ahol én voltam az első (és az egyetlen) aki megállt.. mások csak bámultak és dudáltak, hogy mi a fasz van már, miközben én szedtem ki az embert az összetört autóból..

    nem szeretem az embereket, és azt a fajta szokásukat, hogy szeretnek más kárán szórakozni, ezért én soha nem flesselek rá más bajára, legyen az videó, élőben baleset, hullazsák, agyvelő, betegség... ha nem tudok már segíteni, továbbállok, és nem nézem meg a felvételt sem..

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés