Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Zin válasza titko (#4500) üzenetére


Zin
senior tag

komoly nagyon:)) Én tengap már mentem 1 karikát, ma lemosom jovohéten ugyis 1-2 fokok lesznek meg éjjszakai fagyok, még nem jött el a mi időnk majd sztem Áprilistól...2011-ben is elég lassan tavaszodott ki ;)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#4502) ALI_G válasza titko (#4500) üzenetére


ALI_G
veterán

nagy az Isten állatkertje

(#4503) ALI_G válasza Topiccsendőr (#4491) üzenetére


ALI_G
veterán

(#4504) Integra válasza ALI_G (#4503) üzenetére


Integra
titán

nincs ruhám :(
aztán meg egy hétre repülök megint.. kezdek aggódni, hogy egy hónap múlva sem lesz ruhám, már küldtem is ki emailt, hogy mire számitsak... spidi nem kapkodik :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4505) boogie84 válasza ALI_G (#4503) üzenetére


boogie84
veterán

Már csak a sártengeren, vizesárkon kel átkelnem ami a kapu előtt van. Ha ki tudom kerülni, és tényleg jó idő lesz megyek egy kicsit. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4506) Daywalker


Daywalker
addikt

Hajj de lassan telik az idő, most már lassan nekem is mehetnékem van:) Igaz kell majd két új gumi. Michelin Pilot Pure-ról van valakinek tapasztalata? Vagy egyáltalán Michelin sportosabb gumijairól? (Tudom Feree13-nak pilot road 3 van és elégedett volt vele...)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4507) boogie84 válasza Daywalker (#4506) üzenetére


boogie84
veterán

Pilot Road sem rossz, hátul olyan van. Hozzá kell tennem nem vagyok elmebeteg, egykerekezős vadállat. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4508) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#4496) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Naná, majd térítek itt mindenkit :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#4509) #25954560 válasza Topiccsendőr (#4508) üzenetére


#25954560
törölt tag

ugyan, ha csak jaro motorral nezegetheted negyedoraig, akkor is elegedett lennel, mert tudod milyen technikai csemegeket meg reszleteket nezel/hallasz :)

egyebkent meg mind bekaphatjatok, akinek most kozelebb van a motorja mint 9800km :D

(#4510) Integra válasza #25954560 (#4509) üzenetére


Integra
titán

na te csak ne szerénkedj mr. z.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4511) zsoltee10 válasza #25954560 (#4509) üzenetére


zsoltee10
addikt

Mindjárt megsajnállak. :P

(#4512) ALI_G válasza Daywalker (#4506) üzenetére


ALI_G
veterán

pilot power szerintem jó, persu is elfogyasztott belőle párat a 2CT-ből is.
Ahhoz képest nem is fogy, hogy elvileg puha (eddig ez a leglágyabb amit felraktam). Azt reméltem, hogy 1 szezont kibír, de túlteljesített. :(

(#4513) #25954560 válasza zsoltee10 (#4511) üzenetére


#25954560
törölt tag

mindenki a maga szintjen nyomorog :D :P

Integra:
netuddmeg mennyire irigy vagyok, mikor latom itt a toketlen (jo-jo, a vegletekig szabalyos) motorosokat.

(#4514) boogie84 válasza ALI_G (#4512) üzenetére


boogie84
veterán

Az miért baj h túlteljesített? Baj hogy talán kettőt is ki fog bírni, vagy h épp szezon közepén kell cserélni?
Egyébként én is Pilot powert fogok venni előre. Minél lágyabbat! Ne kelljen fosnom h na most nem csúszik-e meg.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4515) DigitXT


DigitXT
félisten

(#4516) TayRol válasza DigitXT (#4515) üzenetére


TayRol
veterán

hát ez hihetetlen. ez a legalja. remelem legalabb a doboz visszakerül.

(#4517) boogie84 válasza TayRol (#4516) üzenetére


boogie84
veterán

Ez az ország a legalja!!! Ha egyszer elhúzok innen hátra sem fogok nézni...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4518) Daywalker válasza ALI_G (#4512) üzenetére


Daywalker
addikt

Ah, jó hír. :C Bridgestone-t akartam (az új S20-ast) de nézegettem és ez korrektnek tűnik tesztek szerint. Már csak valami akció kéne, mert 75-80-ban van a pár.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4519) shiNIN válasza boogie84 (#4505) üzenetére


shiNIN
tag

Nekünk is a lejutás a gond, illetve Alvarónak még a motorja is szervízben van... Kis terepezés, víz/jég/hó/sár, mikor mi van errefelé, délutánonként mind egyszerre. Rendes úton nem is lehet lejutni, csak egy üres telken át.
Nem tudom, milyen ott, ahol fél méter hó olvadt el, itt csak tizenpár centi, mégis a fent említett dolgokból áll a hegy.
Pedig az előrejelzést elnézve nagyon mennék motorozni, akár még utasként is :(

(#4520) ALI_G válasza Daywalker (#4518) üzenetére


ALI_G
veterán

Én 0 km-es használttal utazom :) az fél árú és hiába állt 4-5 évet, én nem érzem. Messze vagyok még attól. Elől még régebbi, pilot sport van.

(#4521) boogie84


boogie84
veterán

Nem tudjátok hol tudnék motorgumi mintázatú karikagyűrűt venni? Valami 2perc.blog-on volt valami poénos kép, de nekem tetszett. Rendes gyűrű, mintája olyan mint pl egy michelin pilot power... Nagyon állat lenne!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4522) boogie84 válasza boogie84 (#4521) üzenetére


boogie84
veterán

Nem vagyok gyűrűbuzi, de ezek nagyon tetszenek! :K
Aki tud segíteni, hogy hol lehetne beszerezni ilyet itthon, megírhatná. :R

[link]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4523) Djuree válasza DigitXT (#4515) üzenetére


Djuree
félisten

aki ilyet csinál az agyilag valszeg kicsit(?) homályos, legalább a műcuccokat adja vissza, azzal úgysem tud mit kezdeni, a többivel meg örüljön, ugyanis boldogok a lelki szegények :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4524) TayRol válasza boogie84 (#4522) üzenetére


TayRol
veterán

de te ezt komolyan hordanád? :DDD

(#4525) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

srácok, ti melyik bolygóról jöttetek? :DDD
a rablóbácsik jellemzője, hogy nincs akkora empatikus képességük, ezért rabolnak :DDD
Szolgáltassák vissza LOL. pénzért talán, mert jelenleg egy embernek ér ez valamit is, amúgy meg kap egy ezrest azért az aluért :D
én meg nem pont ezért hagynám el az országot, mert ennél jóval csúnyább dolgok is vannak.
de beszéljenek a cselekedetek, ne a szánk. :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#4526) .mf válasza TayRol (#4524) üzenetére


.mf
veterán

Ő még hagyján, de az asszony...
Próbáld meg, talán megúszod élve ;] s utána delegálhatod karikagyűrű szerepből sima gyűrűvé :DDD

Koleszár műkarja: vazz pont kb. egy hónapja hallottam az arcról először, erre most ellopják a karját... hogy amputálnák az összes végtagját -- lehetőleg tompa kiskanállal -- annak, aki ezt elkövette :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4527) boogie84 válasza TayRol (#4524) üzenetére


boogie84
veterán

Nem viccből írtam, sztem kva jól néz ki!! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4528) TayRol válasza boogie84 (#4527) üzenetére


TayRol
veterán

jól néz ki - dísznek a szobában.:D nade izlések es pofonok.:)

[ Szerkesztve ]

(#4529) Gaboman válasza boogie84 (#4522) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt egy normális gyűrűkészítő mint amilyen Móron is van simán megcsinálja.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#4530) Djuree válasza boogie84 (#4527) üzenetére


Djuree
félisten

egyszer vettem fel gyűrűt, flex-el kellett levágni, nem jött le sehogy :DDD többet soha, max jeggyűrűt, de azt is a nyakamba :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4531) boogie84 válasza Gaboman (#4529) üzenetére


boogie84
veterán

Ha nyáron is előjön a perverzióm, akkor felkeresem. Köszi!

(#4528) TayRol: Mint írtam én sem vagyok gyűrűbuzi, de ez nem átlagos... :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4532) shiNIN válasza boogie84 (#4527) üzenetére


shiNIN
tag

Szerintem se rossz :) Nagyon mutatós gumiminták vannak, Cilinek is igen pöpec az egyik.

Nekem nincs gyűrűm, egyszer volt egy igen helyes, bordó tűzzománc spirálmintával. Odavagyok a spirálmintákért :D Nem volt teljesen zárt, szét lehetett hajtogatni, tágítani, levenni... Néha vettem csak fel, mert ugye zavaró egy ilyesmi az ember ujján állandóan, nem tudom, mások hogyan tudnak gyűrűt hordani, sok hónapja nem láttam :(

Valami ütős gyűrűt szívesen vennék én is, de olyan ötlettelenek vannak. Ami pedig kicsit is érdekes, az fiú méretre van. Annyira sose kellett, hogy csináltassak :D

10 fok van, remélem, felszáradnak az utak és nem kell varacskos disznót csinálni szegény Ciliegiából a hétvégi motorozáshoz, ő nem szokta meg azt.

(#4533) shiNIN válasza Djuree (#4530) üzenetére


shiNIN
tag

Érdekes. Amit én normálisan fel tudtam húzni, az mind lejött szappannal.
Anyámnak volt karikagyűrűje, amit sose vett le és a munkában megvastagodott az ujja és nem tudta lehúzni.
A jeggyűrű a többi ilyen házassági sallanggal együtt nem érdekel, úgyhogy nekem olyanom nem lesz.

(#4534) ALI_G


ALI_G
veterán

Székesfehérváron 20 fok van :DD

(#4535) boogie84 válasza shiNIN (#4532) üzenetére


boogie84
veterán

Végre valaki akinek tetszik a dolog. :) Anno a érettségire kapott pecsétgyűrűm kétszer ha volt rajta... De ezek tetszenek. :)

(#4534) ALI_G: Remélem ki tudod használni. Én nem tudok kimenni a kapunál lévő vizesárok miatt. :( + itt nincs olyan hű de komoly idő.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4536) Daywalker válasza boogie84 (#4535) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát itt sem volt egy "leszarom a bokám" olyan jó idő van. Mondjuk beteg is vagyok kicsit, akksi sincs benne a motorban, olajat és gumit is kell cserélni, szóval meg se fordult a fejemben, hogy akár az állványról is levegyem:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4537) stifi válasza Daywalker (#4536) üzenetére


stifi
senior tag

én holnap biztosan előveszem, fel kell rá próbálni a sárvédőt, amit télen vettem.. ha meg már kitolom, gurulok is egyet, állítólag zsír idő lesz, 10 fok felett emlékeim szerint komfortosan tudok haladni (sál, maszk, thermo aláöltöző, thermo bélés, megmozdulni alig lehet de nem fázom)

:)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#4538) ALI_G


ALI_G
veterán

Micsoda hiánycikk a 600-as hornet :C
én 1,1-ért odaadom!

boogie84: á, még dolgozok

[ Szerkesztve ]

(#4539) Topiccsendőr válasza ALI_G (#4538) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

mi lesz utána?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#4540) ALI_G válasza Topiccsendőr (#4539) üzenetére


ALI_G
veterán

milyen kérdés ez? honda! :DDD

mielőtt elindulna a pletyi, nem adom el :) De most komolyan el lehet adni egy 2006-os hornetet ennyiért?!

(#4541) Daywalker


Daywalker
addikt

Na, addig-addig kerestem, amíg lehet, hogy találtam Michelin Power One papucsokat újonnan nagyon jutányos áron (bolti ár -20%). Hamarosan kiderül! Már várom, elég jókat olvastam róla.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4542) TayRol válasza Daywalker (#4541) üzenetére


TayRol
veterán

joaz. csak kozuton hamar kopik, de palyan nagykiraly (szinten csak a teszteket olvasva).

szerk: persze, csak valamihez kepest puha/kemény:)

[ Szerkesztve ]

(#4543) Daywalker válasza TayRol (#4542) üzenetére


Daywalker
addikt

Én azt olvastam jó pár helyen, hogy normálisan használva 5-7000 km-t is elbír, főleg mert a középső rész keményebb. Amúgy biztos le lehet koptatni 3 ezer alatt is:DDD Majd kiderül élőben:DDD

Szerk: most látom, hogy van már Bridgestone S20 előrendelés. Hát durva ára van: 95 körül lenne a szett...lol.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4544) Topiccsendőr válasza ALI_G (#4540) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ne add el, jó az, csak a lábtartóval csinálj valamit :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#4545) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Troyfater

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#4546) Integra válasza Topiccsendőr (#4545) üzenetére


Integra
titán

ha van egy kis szerencsém, jövő héten ráülhetek egy seggpróba erejéig :))

rohadt jó az a fordulatszám villantó (is).. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4547) csongi válasza titko (#4500) üzenetére


csongi
veterán

Viszonylag olcsón megúszta :) 250en után 500-as adjad neki :D

Lassan tavaszodik :) De még szétfele szedem a mocit, egyre kevesebb rajta ruha. Április lesz mire összefele szerelem. :D

[ Szerkesztve ]

(#4548) yodamastah válasza TayRol (#4542) üzenetére


yodamastah
őstag

Power One-bol is van road/track keverek. Utcara az valo. De mondjuk ovatosba motorozni eleg egy sporttura gumi is.... Vagy ugy lehet sporolni a kozepen, hogy egyenesbe lassan, kanyarkoban meg mint az allat :D

(#4549) yodamastah


yodamastah
őstag

SSP-t nezzetek ejjel, Balazs 8. lett az idomeron :)

(#4550) Kasza08


Kasza08
őstag

Sziasztok srácok!
Szétbontottam az RS 125-met, külön adtam el a blokkot és a vázat. A váz papíros, szóval ahhoz forgalmi, törzskönyv stb. jár amiben ha jól emlékszem benne volt a motorszám is. Adás-vételit csak most csináltunk, viszont azt nem tudom, hogy a motorszámhoz mit kell írni? Azt a motorszámot, ami eddig benne volt, vagy azt ami ezután lesz? Mert hogy ugye én még a régivel vettem, de az eladó már újjal akarja átíratni. Hogy is van ez ilyenkor pontosan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.