Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25248) TommyGun válasza canniball (#25247) üzenetére


TommyGun
őstag

Az 50-es simót élményben mérni egy SV650-hez mondjuk? Egy biztos, a simo tulajnak vajmi közös témája lesz veled, ellenben nekem már jóval több veled, pedig nekem Burgmanom van.... Mitől lenne a simó motorabb mint egy 200-as Tmax mondjuk? A hondajogosok-nak se lesz közös témája a nagyrobogósokkal. Há'nemtom melyiken jobb az élmény...de az biztos hogy más.
Maradjunk annyiban hogy ÉN motornak érzem a burgonyát mert motorozni használom nem városi igás lónak, igaz melózni is ezzel járok mert azért 2 motort csak nem fogok tartani. De élmény motorozok, túrázok vele nem keveset, nem csak pöcsköszörúzök a főútvonalon vinnyogtatva tiltásig.
Hamár itt tartunk a robogózással mitn fogalommal mindenki tisztában van, még ha ez egy mondva csinált motor kategória is.

Aki itt topikol az motorozik függetlenül attól hogy motor-motor vagy roboó-motor.

És eszemben sincs megsértődni mert lerobogósoznak :)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.