Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#80801) szabonagyur válasza Armagedown (#80798) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Szerintem meg is válaszoltad a kérdésedre a választ. Ez a gép konkrétan minden részében széthullik, akkor ezt, hogy lehetne ajánlani. Úgy is kérdezhetem, mi benne a jó?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#80802) ivana válasza Armagedown (#80798) üzenetére


ivana
Ármester

"Annyira nem rossz mint mondjátok" ja csak olcsó gagyi műanyagból van, horpadós fedlap, gyenge zsanérok, meg laikus számára is rossz billentyűzet (én erre vagyok rápörögve :D ), illesztési hézag, és akkor még ott a gari is. Szóval egy trágyadomb a gép és azon csodálkozol mi a baj vele?

(#80803) lacy8 válasza Tikakukac (#80768) üzenetére


lacy8
csendes tag

Mi az az igény amiből le kell adni hogy beférjen a keretbe?

15"
HDMI
bluetooth
vebcam
új lehetőleg +2évgari

Más valaki esetleg?

(#80804) ivana válasza Whysperer (#80799) üzenetére


ivana
Ármester

A 650 az intel és m haswell, a 455 amd. Az előbbi jobb.

(#80805) premete válasza szabonagyur (#80801) üzenetére


premete
veterán

De eltekintve a kritikán aluli anyaghasználattól, a gagyi zsanéroktól, a vacak műanyagtól, a használhatatlan billentyűzettől, a xar kijelzőtől, az értékelhetetlen garanciától, illesztési hiányosságoktól, a többi azért rendben van, nem?
Esetleg lehetne ajánlani vitrinbe, matyómintás terítő alá, rá egy NDK-s vázát, műanyag virágokkal? :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#80806) Tikakukac válasza lacy8 (#80803) üzenetére


Tikakukac
titán

Úgy amblokk. Ennyiből lefostozott gépek vannak, főleg nem minőségi gépek, pláne nem újak bő garival.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80807) premete válasza Tikakukac (#80806) üzenetére


premete
veterán

VEB kamerához nehéz hozzájutni, rég bezárt már a VEB Kamera- und Kinowerk Dresden :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#80808) ivana válasza lacy8 (#80803) üzenetére


ivana
Ármester

Ha kicsit visszaolvasol írtuk, hogy 125k-ért A544 a minimum újban, ha 100-at sikerül összeszedni, akkor 125 is lesz előbb utóbb rá, sajnos ez alatt nincs normális gép, igazi foshalmokat kapsz csak, a fuji csak egy ritka darab.

(#80809) szabonagyur válasza premete (#80805) üzenetére


szabonagyur
félisten

Persze minden más rendben van, nekem a doboza nagyon tetszik amúgy.

A matyó minta és a NDK váza nem illik össze, ez már sok lenne a gépnek is, így Önnek ezt nem ajánlom.:)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#80810) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Laptopot keresek 100k-ig. Ismerősnek kéne, játszásra.

Üdv. Johnny

(#80811) szabonagyur válasza jonnyjoker01 (#80810) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Jó keresést ;)

Pasziánszra és pinball-ra vannak jó használt, minőségi üzleti gépek garanciával.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#80812) Tikakukac válasza premete (#80807) üzenetére


Tikakukac
titán

Ujjlenyomat-olvasó. Ezt is ritkán látom sajnos. Pedig még infósként is fontosnak tartom a magyar nyelv megtanulását és szókincsének elsajátítását, szvsz ez az alap.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80813) Vermilion69 válasza szabonagyur (#80811) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Úristen, de nevetek :DD :)) (komolyan, élvezet ezt a fórumot olvasni..)

(#80814) Gergosz2 válasza Bálint85 (#80793) üzenetére


Gergosz2
veterán

ilyen gép jelenleg nem létezik ennyi pénzért. Amiket leírtál kb 400-500k-s gép fogja csak tudni.

de miért linkeltél egy 290k-s gépet? :D :F

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#80815) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Notebook vásárlásán töröm a fejem és a segítségeteket szeretném kérni. Előre is nagyon szépen köszönöm!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
2015. január
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
Maximum 170.000 forint
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Programozás, virtualizáció, minimális játék, photoshop
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
A játék nem prioritás.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Mindkettő. A legjobb ár-érték arányú gépet keresném. :)
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Első körben nem fontos az ssd. Később ha kivitelezhető, a lemezmeghajtó helyére betetetnék egyet.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15.6, nem fontos a fullhd, de minimum 1366x768.
(8) Notebook tömege?
Nem igazán szempont. Tapasztalataim szerint mindegyik gép 2.5kg körül mozog, ami számításba jöhet.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Mindenképpen nélküle.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Ahogy írtam, első körben mehet a standard hdd+odd kombináció. De ha belefér a keredbe, odd helyett lehetne ssd. A hibrid hdd-sdd megoldások annyira nem szimpatikusak. Memóra a virtualizáció végett nem árt. Ha alapból 4 gigás az annyira nem gond, de bővíthető legyen 8-ig.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Webkamera és hdmi.
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Inkább a cpu teljesítménye inkább szempont, szóval i3, vagy i5.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
erről a gépről sajnos lecsúsztam, ha jól emlékszem 160k körül volt az ára.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Kizárólag új.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#80816) Gergosz2 válasza lordjancso (#80815) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát sokat nem vesztettél. Gyakorlatilag 820M-nek semmi értelme mert csak egy hajszállal jobb mint egy IGP.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#80817) lordjancso válasza Gergosz2 (#80816) üzenetére


lordjancso
senior tag

Mi az az IGP? De ahogy írtam, a VGA annyira nem prioritás, mert én ha játszanék is a gépen, akkor kb olyan játékokkal, amik egy jól felszerelt mosógépen is elfutnának (Fallout2, Baldurs Gate, régi point&click játékok, indie játékok).
Elsősorban munkagép lenne.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#80818) spyduck válasza lordjancso (#80817) üzenetére


spyduck
nagyúr

Probaltal mar rakeresni a neten? :)

(#80819) lordjancso válasza spyduck (#80818) üzenetére


lordjancso
senior tag

nem, de a hozzászólásomnak nem is az igp volt a lényege.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#80820) Dhampir válasza jonnyjoker01 (#80810) üzenetére


Dhampir
félisten

A G505 vagy a Z585 egy tízessel drágábban AMD A8 procival, 12 hó garival innen, de érdemes részletesebben átnyálazni a jelenlegi listát. Esetleg még a gyengébb AMD A6-5200M Radeon 8570M-el 95.000-ből kijön.

[ Szerkesztve ]

(#80821) Bayonetta95 válasza Khelben (#80790) üzenetére


Bayonetta95
újonc

Szia!

Egy indoklást kaphatnék? Laikus vagyok és így ránézésre nekem úgy tűnik, hogy az általam linkelt gép erősebb (i5 vs i3 processzor, stb.).

Előre is köszi a választ.

Üdv

(#80822) Tikakukac válasza Bayonetta95 (#80821) üzenetére


Tikakukac
titán

Játékra nem proci kell. Amit kinéztél játékteljesítményben az asztalimban kényszerből berakott 8k-s karival vetekszik. Döntsd el akkor vajon mekkora proci kell, hogy kihajtsa. Core2 közép-teteje kb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80823) Khelben válasza Bayonetta95 (#80821) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kinéztél játékra egy vga nélküli gépet, ez elég indok? :)

(#80824) premete válasza Tikakukac (#80812) üzenetére


premete
veterán

Ez a VEB (Volkseigener Betrieb) is már a második volt ugyanattól a tagtól. Sajnos, sokan egy mondatot sem tudnak helyesírási hiba nélkül leírni; régebben ez szégyen volt, most pedig büszkék is rá. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#80825) frigo779 válasza Khelben (#80703) üzenetére


frigo779
újonc

Köszi, szóval az árkategóriában és az igényeimhez képest ez a legajánlottabb gép? Fog rajta menni a játék "rendesen"?

(#80826) Darthforce92


Darthforce92
tag

Sziasztok! Nővérem laptop vásárlásához szeretnék segítséget kérni.Előre is köszi!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Lehetőleg karácsony előtt, esetleg a két ünnep között.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 185-190e
(3) Felhasználási kör? (Office, játék, filmezés, böngészés. (<--- erre halad a felhasználás gyakoriságának sorrendje)
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? (Far cry 4 és hasonló kaliberűek, bár legtöbbet wow tölti ki jelenleg) Minél erősebb ,annál jobb.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Ésszerű kompromisszum a kettő között. Hordozni ritkán hordozza, az esztétika és az anyag használat kevésbé fontos szempont.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Ha belefér a keretbe ,akkor igen. Szerintem már az az ssd-vel kombinált hdd elég lenne.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? A jelenlegi 15,4 wxga és elég neki.Picit kisebb talán lehet nem tudom.
(8) Notebook tömege? Azért néha elvinné, szóval előny ha könnyebb ,de nem fő szempont.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?Ram min 4 giga, hdd min 500 és jó ha van ssd.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! [link] [link]
[link]
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak új, de nyitott vagyok használtra is ötlet szintjén , ha az sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#80827) ivana válasza Darthforce92 (#80826) üzenetére


ivana
Ármester

Dobj rá még egy kicsit és vegyél n szériás asust. Az inspironban nem bíznék, az asus x széria se túl jó és ne 840m legyen a gépbe üert az még elég gyenge. Használtat játékra nem ajánlok, használtan csak üzletit azon viszont nehéz workstation kategóriát szerezni.

(#80828) Darthforce92 válasza ivana (#80827) üzenetére


Darthforce92
tag

N szériás asus hol a legolcsóbb Kaphatnék linket szerinted azon belül melyiket érdemes venni? Előre is köszi!

(#80829) redwhite78 válasza Darthforce92 (#80828) üzenetére


redwhite78
aktív tag

n550

never go full retard

(#80830) Darthforce92 válasza redwhite78 (#80829) üzenetére


Darthforce92
tag

Sajnos nem hinném, hogy ennyivel hajlandó lenne emelni a keret összeget. Esetleg maradva az eredeti összegnél valami másik készülék? Nem feltétlen kell laptopszalon-ról lennie.

(#80831) Tikakukac válasza Darthforce92 (#80830) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor mondjuk esetleg ne akarjon csodát, attól, hogy kari van még nem kell bezabálni, hogy majd megjelenik a szent laptopangyal és ad neki olcsón bikavasat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80832) Darthforce92 válasza Tikakukac (#80831) üzenetére


Darthforce92
tag

Az volt a kérdés , hogy az említett hardverkomponensekkel és árral van-e jobb minőségű laptop vagy olyan amit ajánlanál. Illetve , hogy a linkelt eszközök alkalmasok-e a megnevezett játék futtatására? Hol vártam el vagy tettem utalást az általad említett dolgokra?

(#80833) Tikakukac válasza Darthforce92 (#80832) üzenetére


Tikakukac
titán

Definiáld: futás.

Ha lenne ennyiért ilyen vagy jobb, netán olcsóbban hasonló, azt írnánk le. Nem mókaoldal ez, hogy leírunk 3 kateggel más gépet, csak azért, hogy 10hsz.-el több legyen aznap a számla végén. Bár van aki ezt csinálja máshol, törekedni kell a tömörségre.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80834) Sobod87


Sobod87
tag

Sziasztok!

Notebook vásárláson gondolkozom, valakinek van valamilyen tapasztalata vagy véleménye az ASUS N550JK-CN281D-ről?

Köszi előre is!

(#80835) ZavaBalazs válasza Sobod87 (#80834) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Ne gondolkozz, vedd meg.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#80836) Tikakukac válasza Sobod87 (#80834) üzenetére


Tikakukac
titán

Wifije annak is kuka, más baja úgy egyből nincs, majd az idő kideríti.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80837) Sobod87 válasza Tikakukac (#80836) üzenetére


Sobod87
tag

Mit értesz ez alatt? :)

(#80838) Tikakukac válasza Sobod87 (#80837) üzenetére


Tikakukac
titán

Hogy 3 mega felett már imákat mondasz úgy, hogy 1 szobában ülsz a routerrel.

Hát ennyire. Írt tulaj mit tegyen. Hát most ezért nem bontanék szét megint egyet, de 51-esekből kiindulva ugyanaz, el van kottázva.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80839) Sobod87 válasza Tikakukac (#80838) üzenetére


Sobod87
tag

Ezen most hangosan felnevettem, pedig nincs jó kedvem. Ennyire gatya?

(#80840) ZavaBalazs válasza Sobod87 (#80839) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ennyire azért nem veszedelmes a helyzet. most mértem vele egyet:
fél méter
~4 méter + egy átlós fal
mondjuk írhattam volna fordítva is, az eltérés csak kutya, cica, mérési hiba :)
(itt egy mobil mérés viszonyításnak)

aztán nem tudom, lehet nagyobb sávszélnél jön a gyengélkedés, és azért nem találkoztam vele. sajnos már nem vagyok schönherzes, pedig ott tudnám tesztelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#80841) Tikakukac válasza ZavaBalazs (#80840) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez a baj. Ezt konkrétan ez az X52 megüti, ami az ipari hulladék legalja.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80842) ZavaBalazs válasza Tikakukac (#80841) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát de ha egyszer ennyi az albis wifi... :(

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#80843) Tikakukac válasza ZavaBalazs (#80842) üzenetére


Tikakukac
titán

Teljes szériát kimértem 3 féle routerrel, hónom alatt egy rendszergazdival aki látott már azért routert, kicsit többet, mint én vagy a legtöbb ember. Ott ez volt a plafon, de stabilan 25. És mondhatnánk, hogy én qrtam el valamit, de a postaládám tömve van ilyen 23-25 megabites levelekkel, tehát ez elég valós, akinek jobb inkább az a csoda.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80844) brumi1024 válasza ZavaBalazs (#80842) üzenetére


brumi1024
veterán

Mérj belső hálón. Egy gépet rákötsz a routerre, a másikat wifin és ilyenkor normális wifi kártya esetén el kellene érni a router maximumát, átlagosabb darabok esetén 50-60 Mbps-t. N66u-val, jó Broadcom kártyával, korrektül megtervezett géppel, nem zajos környezetben mértem én már 200-220 Mbps körül is, az az N450 wifinek eléggé a teteje.

[ Szerkesztve ]

(#80845) Sobod87 válasza ZavaBalazs (#80840) üzenetére


Sobod87
tag

Köszönöm szépen. Lehet megveszem. :)

(#80846) ZavaBalazs válasza Tikakukac (#80843) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nézd, én elhiszem neked, "picit" többet láttál már mint én, jobban is értesz hozzá, én csak ennyit tudtam hozzátenni, hogy az enyém egy ilyen átlagos 30 Mbit körüli wifit hiba nélkül elvisz falon keresztül is. sajnos jobbon nem tudom csekkolni, otthonra végül nem hisztiztem ki a 120-at csak azért, hogy 2 hetente egy estén gyorsabb legyen a yutyúb, máshol meg passzolom. BME-n jobb ennél a wifi? eddig csak használtam, nem méregettem, de ha igen akkor ránéznék.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#80847) ivana válasza Tikakukac (#80838) üzenetére


ivana
Ármester

Mi a probléma vele? A fém ház?

[ Szerkesztve ]

(#80848) brumi1024 válasza ZavaBalazs (#80846) üzenetére


brumi1024
veterán

Általában jobb, igen.

(#80849) Tikakukac válasza ZavaBalazs (#80846) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát, bent amire nekem kell a wifi, tökéletes, itthonra betáraztam mindenből, szóval könnyebb diagnosztizálni :B

ivana: Az biztos, hogy nem driver és kari. A vezeték és az antenna a ludas, hogy ezekből melyik, fogalmam sincs, fedlapra tippelek. Amit ha valaki szerez bontós gépet, megcsinálom, de nem nagyon van kedvem saját kontóra bontogatni konzumer gépeket, mert ha bereccsen valami akkor nekem reszeltek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#80850) hukli21


hukli21
tag

Sziasztok! Kútba esett sajnos a laptopvásárlásom pár hónapja, így most ismét a segítségeteket kérném!

Ahhoz, hogy tudjunk segíteni a következő kérdésekre kéne válaszolnod:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?- Még januárban
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 150k
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Egyetemistaként a következők fontosak: Multimédia, sok gépelés (word, excel), kis játék.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Igen, World Of Tanks, alapgrafika, de ez fontos, hogy menjen rendesen
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Általában vigyázok a dolgaimra, és nem hurcolásznám nagyon sokat, így talán inkább teljesítmény
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Mindenképp, de a vásárlásnál feltétlenül nem szükséges, később is ráér. Mindenesetre hagyományos HDD-re nincs szükségem, sok adatok nem tárolok, 128GB SSD több mint elég.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6, matt persze jobb lenne, de nem feltétel.
(8) Notebook tömege? Nem fontos.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Mindegy
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Mint mondtam tárhely minimális, RAM-nak elég alap 4GB, majd bővítem, optikai meghajtó nem feltétel.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Csak a WOT.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)

Az alábbiakat néztem eddig:

[link]

[link]
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak új

Gondolom azt fogjátok mondani, hogy ennyiből nehéz megoldani az igényeimet, de ez tényleg a max, amit rá tudok szánni most, apróbb kompromisszumok beleférhetnek.

Lenovo Z50-70-et is néztem, nagyon tetszik az accutype miatt is, de gari miatt felejtős szerintem.

Minden segítség/vélemény jól jön, köszi! :)

Z3c-->LG G2-->Nexus 5--> Huawei P8 --> Iphone 4s --> LG G3

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.