Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24801) Szulita28 válasza hegyimorc (#24798) üzenetére


Szulita28
senior tag

Ja hogy meg is vetted :). Nem vitatom, h összességében fotózni jobb, mint a 17 f1.8 (ami alá kéne a sony-szenzi, h vmennyire pariban legyen a Fuji-val). Engem általában is nagyon zavar az értékesés, és ez sajnos manapság nehezen védhető, főleg kompaktoknál. Ezért is nem veszek még egyszer 100e fölött vázat. De ez én vagyok, másnak meg a másik vonal az érdekes, és ezzel nincs is gond

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#24802) gorgo válasza hegyimorc (#24798) üzenetére


gorgo
őstag

morc: Ha majd megismerkedtetek az x100-zal írhatnál egy rövid szösszenetet! :)

Más, fél off: nettó 50-ig (csak új számlásat, cégnek kéne) milyen fotóapparátot ajánlanátok? Nyilván nem MILC lesz az alacsony ár miatt. Ennyiből mit lehet, aminek szép és élethű színei vannak (vagy ha az nem akkor RAW fileban ment). Nem létszükség semmi extra, szuper fényerő, szuper sorozatsebesség, űber képminőség. Persze sz*r sem.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#24803) Szulita28 válasza Parci (#24786) üzenetére


Szulita28
senior tag

Én nem értek ezekhez a handzsabandzsákhoz, de ha abból indulok ki, h 5-6 éve még P900-am volt, most meg egy Tab7 2, és mekkora a különbség, hogy a 8 éve vett csúcs-szuper CRT-tévémhez képest most 2/3 áron 3D-set tudnék venni, és hogy az első D7D-vázamhoz képest most a kis G5 milyen képeket köpdös ki magából, akkor vannak vízióim, h 5-6 év múlva milyen elavultak lesznek a mostani szenzorok bizonyos szempontokból :).
De az tény, h ezek a mai szenzik is baromi jók már. Én ugyan nem nézegettem, de Rumi szentségelt vagy 2 hete, h mennyire elképesztően jó a Fuji X-E1 magas ISO-n - meg is kívántam (nem Rumit, a Fujit :D )

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#24804) hegyimorc válasza Szulita28 (#24801) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Az értékesés engem is zavar. Két dolgot tehetek ellene.

1) Ami nem kell olyan nagyon, hanem inkább csak vágyom rá - mint pl az X100 - azt akkor veszem meg, amikor már sokat veszített a kezdeti árából.

2) A másik pedig annak a tudomásul vétele, hogy ha használok valamit majd később olcsóbban eladom az nem "bukás" vagy "veszteség", hanem a használat ára.

Mikor dönthettem, hogy 17/1.8 vagy x100, akkor úgy döntöttem az x100 mellett, hogy arra gondoltam, ha nem jön be, 1-2 hónap múlva pár ezressel olcsóbban eladom. Maradni fog, de ha nem így lenne akkor is megérte volna, hogy kipróbálhattam és megismerhettem.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24805) madgie válasza hegyimorc (#24804) üzenetére


madgie
titán

"ha nem jön be, 1-2 hónap múlva pár ezressel olcsóbban eladom."

Aha, ezt hittem én is. Aztán hipp-hopp buktam rajta vagy 25 ezret (úgy, hogy használtan vettem én is).

(#24806) Szulita28 válasza hegyimorc (#24804) üzenetére


Szulita28
senior tag

Van egy 3. is, amiből kiindultunk. Olyat kell venni, ami értéktartó(bb) ;)
De kár ragozni, mert két külön vonalat pengetünk, és mindkettő védhető a maga oldaláról.
Sok sikert a Fujihoz! :)

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#24807) FEDman válasza madgie (#24805) üzenetére


FEDman
addikt

No de neked olyan jó érzéked van ahhoz, hogy hogy lehet rossz ütemben gépet venni hogy azt már szinte tanítani kéne. :DDD

(#24808) madgie válasza FEDman (#24807) üzenetére


madgie
titán

Az tuti :DDD

Szulita28: szerintem ötszáz képet nem kattintottam el vele :D

[ Szerkesztve ]

(#24809) Szulita28 válasza madgie (#24805) üzenetére


Szulita28
senior tag

(Pedig a tiéden még én is mélyen elgondolkodtam, de azután győzött az észérv, és az X-E1 mellett kötöttem ki. Elméletben :DDD )

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#24810) hegyimorc válasza gorgo (#24802) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Sok újat nem tudok hozzátenni a neten olvasható véleményekhez.

Ami nekem nem tetszik az a könnyen eltekeredő EV tárcsa. Kicsit szar helyen van, de az ember párszor elbassza, utána megtanul rá jobban figyelni. Szerintem megszokható, de jó, hogy az x100s-ben javítottak rajta.
A másik az OK gomb, mert az nagyon mélyen van és csak a körmöm hegyével tudom benyomni. Az X100s-ben ez is jobban kiemelkedik.

Ami nagyon tetszik az a gépből kieső jpeg. Ez az első olyan gépem, aminél elég gyakran valódi alternatívának érzem a RAW feldolgozással szemben. (Nem olyan értelemben, hogy ne tudnék többet kihozni a RAW-ból, hanem úgy, hogy nem biztos, hogy megéri a pluszmunkát.)

Egyetlen gépnek biztosan nem ezt választanám, de ha valaki korábban úgy gondolkodott, hogy két MFT váz két rágyógyult fix obival vállalható, akkor simán lehet az egyik váz és obi helyett egy ilyen a második.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24811) hegyimorc válasza Szulita28 (#24806) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Az objektíveken kívül nem sokminden tartja az értékét.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24812) MLaca válasza robi-k (#24799) üzenetére


MLaca
őstag

első körben ajánlom cikkemet az obiról, második körben pedig a magánvéleményem így hangzik összehasonlításban: hozzám a 20 (ekv. 40) mm közelebb áll, univerzálisabb, mint az ekv. 34 mm és picit nagyobb is a fényereje (mivel hosszabb is, jobban lehet játszani a mélységélességgel), azonban az olympus minden szempontból jobban van összerakva, az AF motor fényévekkel jobb és gyorsabb, mint a 20-as panáé. számomra patt-helyzet: vagy mindkettőt, vagy egyiket sem :)

http://mlzphoto.hu/

(#24813) robi-k válasza MLaca (#24812) üzenetére


robi-k
őstag

Köszi, a cikkedet még a megjelenéskor olvastam, jó cikk és segítség nekünk,ljúzereknek :) Azt tudom, hogy jó kis obi, de pont a panával való összehasonlítás érdekel (mivel van 20/1.7 obim már van, és tetszik is).

(#24814) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Csak én gondolom rosszul, hogy a fényerős obikat általában kevesebb fényhez veszik a felhasználók, Ámde amikor tesztet keresek egy ilyenről, alig találok olyat ahol kevés fényben tesztelik őket.(kocsma,színház,esti utcakép stb..)
Így nem tudok dönteni sem most, sem később.

(#24815) Studi válasza .: JuSzT :. (#24814) üzenetére


Studi
addikt

Vagy épp a kisebb mélységélesség miatt. ;-)
Vagy azért, mert általános igazság, hogy az objektívek picit lerekeszelve nyújtják a legjobb teljesítményt, és nem mindegy, hogy f2-ről, vagy f4.5-ről zársz még két blendényit.
Vagy azért, mert általános igazság a gyártóknál, hogy a nagyobb fényerejű objektívek jobb kivitelezési minőségűek.
Most reflexből ennyi. :-)

(#24816) need válasza Studi (#24815) üzenetére


need
addikt

Studi!

Szeretném még 1x kifejezni hálás köszönetemet az Oly 45mm 1/8 objektívért.. :R :R :R

nagyon baba a cucc.. ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#24817) Marseille199 válasza .: JuSzT :. (#24814) üzenetére


Marseille199
senior tag

Igen, Morcnak van igaza. Bár valóban, én is szívesen néznék olyan tesztképeket, ahol nem egy nyitottrekeszes kép van, hanem több ami nyitva, esetleg picit blendézve készül valós élethelyzetekben :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#24818) Studi válasza need (#24816) üzenetére


Studi
addikt

Nincs mit! :-)

(#24819) Mercutio_ válasza Studi (#24789) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kaja, pia,... :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24820) arn válasza MLaca (#24812) üzenetére


arn
félisten

Amikor eloszor kezbe vettem a 20asat, nem ertettem mire ez a nagy felhajtas. Nem szerettem hasznalni, de annyira univerzalis a latoszoge, hogy nagyon hozzam nott. Mar en is begyujtottem jopar obit, ha meglesz az em5, akkor egy reszre repulni fog.

Nekem kb harom obi eleg, de meg nem tudom, hogy milyen leosztasban. A stab hasznalata elegge atvarialhatja a dolgokat.

Eddig: 14-150, 20, 45
Lehet: 9-18, 45, 40-150 (ebbol a zoom nincs meg)

Velemeny?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24821) Parci válasza arn (#24820) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez utóbbi az ideális hármas szerintem/nekem is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24822) Marseille199 válasza madgie (#24797) üzenetére


Marseille199
senior tag

Köszi! :)

Ui: Ja, néztem én is a höfbraut :DD

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#24823) gorgo válasza .: JuSzT :. (#24814) üzenetére


gorgo
őstag

Ha rám hallgatsz akkor azt az obit veszed meg, amelyik látószöge a legjobb számodra! Fényerőben minimális a difi, rajzban sem akkora, kicsit szebb a háttérmosása a 17-nek, ellenben a 20-nak picit erősebb. Én is így voltam anno mikor megvettem a 20 mellé a 25-öt. Igaz, ott nagyobb a difi pro/kontra egyaránt. Mindegyik obi egyértelműen fasza, bármelyiket megveheted, csalódni nem fogsz, legfeljebb magadban. :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#24824) gorgo válasza Parci (#24821) üzenetére


gorgo
őstag

jól értelmezem? nagylátó + tele, középen (18-40 között) meg semmi ? Végül is ezzel is lehet élni, nem vagyunk egyformák.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#24825) Studi válasza gorgo (#24824) üzenetére


Studi
addikt

Ha nagyon belegondolunk, akkor nem annyira extrém ez. Ha a klasszikus prime-sorokat nézzük, akkor a 28-35-50-(80-85)-135 a jellemző. a 9-18 lefedi a 28-35-öt. Aki jobban szereti a 35-öst alapnak használni, mint az 50-est, annak már teljesen jó alapobjektívnek is. 80-tól meg már megint minden megvan egész 300-ig!

(#24826) Parci válasza gorgo (#24824) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ja, benéztem, én 14-150-nek olvastam. oly fronton nincs is igazán értelme a 40-150-nek (oké, olcsóbb), mert a 14-150 pont ugyanakkora, szinte ugyanolyan fényerős és képminőségben sem igazán rosszabb.

de egyébként logikus volna egy 9-18, 20, 35-100 is például. magyarán, nem rossz az szerintem, ha nagylátó ekv. 35 mm-ig, majd tele ekv. 70 mm-től. nem olyan fontos, ami közötte van (vagy másért, például a 20-as még fényerősebb és zsebrevágható vele a cucc), a legtöbb képnél úgy is valamelyik irányba tolnád a kompozíciót.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24827) madgie válasza Parci (#24826) üzenetére


madgie
titán

Nekem még mindig a 12-20-45 a nonpluszultra mft sor, de tuti nem fogok ennyi lóvét elkölteni fotócuccra. Mondjuk most a húszas hiányzik, forgatáson van a G3, kéne oda is a normál tartomány.

(#24828) Warter


Warter
őstag

Nekem 14 - 25 - 45-175 van, néha hiányzik a 9-18, de annyira nem, hogy emiatt költsek is rá. Az idő 95%-ban úgyis a 25-ös van fent.

[ Szerkesztve ]

(#24829) nord_ válasza Parci (#24826) üzenetére


nord_
veterán

Annó kánonos koromban egy alkalommal 12-24, 28-135 párossal mentünk nyaralni. Mintha fixeket használtam volna, annyit cserélgettem az objektívet. Papíron marha jól hangzott ez az átfogás, de gyakorlatban nagy szívás volt, hogy városnézős, tájfotós túrán a lehető legrosszabb helyen volt elvágva a sor.
Amikor a Sigma 30 1.4 és Nikkor 16-85-tel voltam, sokkal nagyobbnak éreztem a játékteret, pedig ismét csak két objektív volt nálam (ami érdekes módon erősen hajazott a filmes időkben használt 24-85, 50 1.4 párosomra).
Nem véletlenül mondom, hogy ha nem fix, akkor a legfontosabb zúm 24-ről indul és minimum 85-ig tart. :) (Nyilván, van, akinek más a preferencia, de egy madárfotós vagy halszem-mániás amúgy is külön műfaj.)

(#24830) Mr.Csizmás válasza nord_ (#24829) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

városozni/múzeumozni egy 20-55 kellene...nekem :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24831) Studi válasza Parci (#24826) üzenetére


Studi
addikt

14-150 <=> 40-150 személyes tapasztalat? Gondolkodtam rajta, hogy kéne pénzt kivenni a 14-150-ből, és elég lenne nekem a 40-150, de ha minőségben nem nyerek vele, akkor lehet, hogy nem variálok, maradok a túristazoomnál egyelőre.

Amúgy jó lenne egy grandiózus telezoom összehasonlító teszt (14-150, 14-140, 40-150, 45-150/175/200), kíváncsi lennék. Tudtok ilyenről? :-)

(#24832) scarabaeus válasza Studi (#24831) üzenetére


scarabaeus
őstag

Meg az is jó lenne, ha már a Tamron-féle 14-150 is benne lehetne, letehetnék már az asztalra ők is, hogy össze lehessen ereszteni őket.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#24833) jjeahh


jjeahh
nagyúr

sigma 19mm F2.8 építési minőségre milyen? vagy inkább pana 14mm F2.5? nálam a kis méret nem számít, sőt, ha már a markolat kicsi, jobban szeretem, ha az obi van akkora, hogy meg tudjam markolni...már pedig csak akkor vennék inkább panát, ha sokkal jobb a sigmánál, mivel kb fele akkorának tűnik.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#24834) robi-k válasza Studi (#24831) üzenetére


robi-k
őstag

Felajánlás: egy összehasonlító teszthez szívesen kölcsön adnám az oly 40-150 és a pana 20 obimat :)

(#24835) Mr.Csizmás válasza jjeahh (#24833) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pana mindenkepp, 14 szelesebb, 19/2.8?? bics pliz ott a 20/1.7 aminek remek ara van a tulajdonsagaihoz merve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24836) madgie válasza Mr.Csizmás (#24835) üzenetére


madgie
titán

A 20/1.7 szvsz az egész rendszer svájci bicskája. (én meg eladtam :D)

Szulita28: úgy értem, létezik nála feladatspecifikusabb cucc (sőt) ,de majdnem mindenre jó. Én komplett nyaralást fotóztam vele végig, gondolkodásra késztetett, de nem éreztem komoly hiányát a telének, nagylátónak (utóbbinál pár képes panoráma és voila).

[ Szerkesztve ]

(#24837) Szulita28 válasza Parci (#24826) üzenetére


Szulita28
senior tag

7-14+25+35-100? :D

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#24838) Szulita28 válasza madgie (#24836) üzenetére


Szulita28
senior tag

A svájci bicska az a valami, ami mindenre jó elméletben, a gyakorlatban pedig semmire? :DDD (Volt nem egy..)
A 20-as persze frankó kis cucc ;)

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#24839) jjeahh válasza Szulita28 (#24838) üzenetére


jjeahh
nagyúr

kár, hogy 3x annyiba kerül mint a sigma meg a 14-es pana...vagyis az árából kijönne egy 45 f1.8, és a sigma, esetleg pana ebayről...ami azért durva...legalábbis az én pénztárcámnak...50-es manuál mellé kellene valami nagylátó, lehetőleg olcsón, és használt is belefér. talán a 45-ös oly az egyetlen amiért kiadnám azt a pénzt amit elkérnek érte, újan

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#24840) hegyimorc válasza madgie (#24836) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"A 20/1.7 szvsz az egész rendszer svájci bicskája. (én meg eladtam :D)"

Már nekem sincs meg. Elkezdett zavarni a hangja és ha az elejére valami szűrőt tettem, mindig attól féltem, hogy tőből szakad ki az egész amikor letekerem :-)

Pedig jó lenne a mérete, a fókusztávja és a fényereje is, csak mechanikailag kellene rendbe tenni.

Ma már lehet, hogy inkább a 25/1.4-et venném helyette. Nincs valakinek egy fölösleges? :)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24841) madgie válasza hegyimorc (#24840) üzenetére


madgie
titán

A 25/1.4 szvsz nagy, akármilyen hülyén hangzik is ez. Persze csak a 14/2.5 és 20/1.7-hez képest és mondjuk egy G3 méretű vázon.

(#24842) Studi válasza hegyimorc (#24840) üzenetére


Studi
addikt

Volt, múlt héten írtam is, miért nem szóltál? :-)

Lett belőle 17/2.8, számomra sokkal jobban használható palacsintának tűnik egyelőre.

(#24843) arn válasza Parci (#24826) üzenetére


arn
félisten

Egy alapzoom kell, meg egy tele. A tele valszeg csak vesz esetere kellene, ha mar olyan olcso (rajzra is jobb, konnyebb). Igazabol nem azt neztem, hogy mit fedek le, hanem hogy melyik mennyit lenne a gepen. Porosodo obinak meg draga a turazoom, 50mm felett gyenge is.

A lyuk a ebben a tartomanyban nekem olyan gyakran, hogy kozelebb megyek :) jo lenne az a 12-60, es akkor nem lenne mirol beszelni.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24844) Studi válasza madgie (#24841) üzenetére


Studi
addikt

Azért egy 5 centis, 1.4-es fényerejű, 200g-os objektív még nem vészes. :-) Nem zsebben hordós kategória, ez tény.

De legalább több anyag lehet benne, mint a 14/2.5-ben, ha már jóval nehezebb, mint a 45/1.8.

(#24845) madgie válasza Studi (#24844) üzenetére


madgie
titán

Nekem sem nagy, sem nehéz ne legyen. tudom, idézőjeles a nagy és a nehéz ebben az esetben, de a cucc-fétist asszem magam mögött hagytam (bizonyíték erre a G3 :D), minél könnyebb és kisebb legyen fotós lom, ennyi számít.

szerk: tudom, fotózzak okostelefonnal :DDD

szerk2: monjdjuk az öt centi tényleg nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#24846) hegyimorc válasza madgie (#24841) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Jó, hát nem lehet minden palacsinta. Ilyen alapon a 45-ös is nagy.

"Vázragyógyult" obit én is szívesebben választok a palacsinták közül, de a 45, 25 vagy az olyan "összecsomagolható" zoomok mint a 9-18 még beleférnek a "kicsi" kategóriába. A 60-as makró már tényleg bazi nagy, főleg napellenzővel. :-)

[ Szerkesztve ]

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24847) hegyimorc válasza Studi (#24842) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Vagy nem vettem észre vagy még nem érett meg bennem az elhatározás ( vagy az is lehet, hogy írtam :D , mert valakinek írtam aki ilyet hirdetett, csak az azért nem jött össze mert nincs kedvem a nettó ár fölött fizetni használt obiért)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24848) madgie válasza hegyimorc (#24846) üzenetére


madgie
titán

"Ilyen alapon a 45-ös is nagy."

Az is :D

(#24849) hegyimorc válasza madgie (#24848) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Csak aztán nehogy az legyen a vége mint a 14/2.5 obimnak. Utólag azt mondom, hogy azt szinte csak azért vettem meg mert kicsi. Nem is használtam szinte soha :DDD ( már nincs meg )

Hátha lesz majd valami felújított huszas, változatlan méretben ...

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#24850) jjeahh válasza hegyimorc (#24849) üzenetére


jjeahh
nagyúr

nem igazán értem ezt a minél kisebb obira törekedést, zsebben éppen belefér palacsintával, de elég hüjén néz ki egy kidudorodott nadrág, és valami brutális öv kell oda, hogy ne csússzon le a súly miatt...őszintén én még az ultrakompaktot se raktam soha zsebre...és a legtöbb mft amúgy se a markolatról híres, palacsintával még az obit sem lehet megfogni, ha meg mutató-hüvelykujjal tartod mint egy mobilt, ahhoz túl nehéz...persze ez is mint sok minden más, szubjektív...ezért kérdeztem az előbb, mi a véleményetek a sigmáról, tesztekben jókat írnak, de építési minőségről semmit.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.