Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51001) .: JuSzT :. válasza Gondwana (#51000) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

:))

(#51002) MrChris válasza Gondwana (#51000) üzenetére


MrChris
nagyúr

hú waz elsőre nem is értettem mit is akarsz :D

(#51003) Gondwana válasza MrChris (#51002) üzenetére


Gondwana
addikt

(Hajnal 4-ig meló, utána 7-kor boot, a legkisebb helységben "download" közben telefon elő, hogy mi hírek a PH-n, egy pirinyót benéztem, ennyi. Különben is a 65536 a következő kerek szám itt, a PH-n!)

(A GH1-kereső hirdetés meg valódi, csak tőlem távol esik földrajzilag, olcsó videós kitobjektívvel kellene neki.)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#51004) .: JuSzT :. válasza Gondwana (#51003) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Akkor vannak érdekes véletlenek, ennyi. :)

(#51005) jmakk válasza Studi (#50994) üzenetére


jmakk
őstag

Egy jó Kodakot kipróbálhatnál! :DDD

(#51006) .: JuSzT :. válasza Studi (#50994) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Vedd meg a jó árasított Stylus 1- et innen az apróról. Majd cseréld el velem a szettemre :D

(#51007) eeXaa válasza jjeahh (#50998) üzenetére


eeXaa
addikt

...pedig van különbség, nem is kevés az egyes generációk közt, főleg ha a raw-okat nézzük..
...egy csomó feature, kényelmi funkció jelenik meg szintén, modellről modellre...
..A G3-at több mint 2 évig használtam, és elmondhatom hogy köszönő viszonyban sincs a GX7-el
...Amúgy meg én is meg tudnám csinálni a képeim 80 százalékát egy telefonnal, de más lenne a végeredmény..

(#51008) Studi válasza .: JuSzT :. (#51006) üzenetére


Studi
addikt

Sztájlusz 1-et ajánlott már valaki csere-berével, de nem mozhatott meg. Nagyon jó felépítésű gép, de valahogy mégsem az igazi. Talán nem az E-M10 bemutatónapján kellett volna a kezembe vennem... :DDD

(#51005) jmakk: E-300-at már vettem a hónapban, Kodak ezzel letudva. :)

[ Szerkesztve ]

(#51009) jmakk válasza Studi (#51008) üzenetére


jmakk
őstag

Lehet jobban jártál azzal. :D

(#51010) jjeahh válasza eeXaa (#51007) üzenetére


jjeahh
nagyúr

persze, hogy van, de mind csak olyanok számára érdekes, akik ki is használják.. én a saját igényeimről írtam csak, nekem tökéletesen elég amit tud bármelyik ma kapható nagyobb szenzoros váz, amelyiken 5 gombnál meg 1 tárcsánál több van :DDD az egyedüli ficsőr amit hiányolok a gépemről az az evf :) sokat álmodoztam focus peakingről, meg pár pana g-s ficsőrről, stb., de a valóságban amikor ezeket a featureokat kipróbáltam végül egyik sem igazán hódította meg a szívemet...egy evf + egy legalább pana 16mp-es szenzor nekem több mint elég, mondjuk utóbbi már luxus, a régi 12mp mft szenzorral sem megyek amúgy sem iso400 fölé, max egy évben egyszer, és verőfényes napsütésben sem képelek már egy ideje, hogy a dinamika ne legyen elég. tudom, fél éve-éve pont ezekre panaszkodtam még, de azóta sokat tanultam, szvsz egy átlagos hobbifotós igényeiből sokat lefarag néha, ha megtanul fotózni :D (ezt most megint nem rád értem, hanem magamra :D )

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#51011) Parci válasza jjeahh (#51010) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez így van, az e-pl1 igazából nem korlátozott semmiben (akciófotót azért nem lőttem vele)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51012) .: JuSzT :. válasza jjeahh (#51010) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

De amiket mondasz, azok amiatt alakultak ki benned, mert nem képes rá a géped. :) kompromisszumok.

Ha képes lenne, akkor mennél iso 400 fölé, meg ha vízálló lenne akkor szakadó esőben is fényképeznél stb stb.

szvsz..

(#51013) arn válasza Gondwana (#51003) üzenetére


arn
félisten

:C

Két számítástechnikus beszélget:
- Szia! Kölcsön adnál 1000 Ft-ot?
- Adok 1024-et, hogy kerek legyen!

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51014) jjeahh válasza .: JuSzT :. (#51012) üzenetére


jjeahh
nagyúr

iso400 fölé nincs amikor mennem, szakadó esőben meg így is fotózok :DDD de amúgy sokszor kapok kölcsön fesztivál, koncertfotózáskor jobb szenzoros gépet (60d, d7000), azokkal sem lövök jobb képeket, csak azért használom őket az oly mellett, hogy ne kelljen folyton obit cserélnem...mondjuk utómunkánál cserébe sokkal többet szívok :DDD

Parci: ja, neked sincsenek olyan magas igényeid, olyan témára gerjedsz, amire nem is kell jobb, pár favolt képed exif-jében régebben amikor megláttam mivel lőtted őket, sokkolt :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#51015) Parci válasza jjeahh (#51014) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

gyereket már nehezebb, de az is megy az x10-zel, csak több a kuka, ha pillanatképet szeretnék. viszont úgy tűnik, a gyerek csak nem megy el :DDD, úgyhogy idő éppen van újrapróbálkozni mindig :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51016) .: JuSzT :. válasza jjeahh (#51014) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Valahol az már tudatos fotózás, hogy ismered a rendszered, azt fotózol vele amire tudod hogy alkalmas. Ergo ilyen szemlélettel mindig minden géppel jó képek születnek.

Kitobival nyilván nem megyek egy alagútba negrót fotózni :)

(#51017) .mf válasza jjeahh (#50998) üzenetére


.mf
veterán

Pont az okádék fényszennyezésen, amit épp, hogy próbáltam leirtani róla? :DDD

A világosítás sajnos zajosodással jár. Ha a vöröses tónust kékesíteni a színhőmérsékletet csökkentem, a csillagok színes kavalkád helyett egyen-kékek lesznek... nem könnyű. Ha valaki kedvet érez kísérletezni, itt van az eredeti és két módosított változat; valamint két time-lapse is -- arra van valakinek tippje, hogy a csúnya nagy bandinget hogyan lehetne csökkenteni bennük?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#51018) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#51016) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, amikor csak a GF1 volt a 20/1.7-tel pár hét után már tudtam, hogy mi az amit meg se próbáljak meglőni vele, mert csak valami bénaság születne.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51019) jjeahh válasza .mf (#51017) üzenetére


jjeahh
nagyúr

nem nagyon értek a csillagfotóhoz, csak egy ötlet volt, mert nekem is sötétnek tűnik :D

(#51016) .: JuSzT :.: mondjuk ebben lehet van igazság, egy ff lapkával + F0.95-ös obival sztem több kocsmafotót lőnék :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#51020) Parci válasza Mercutio_ (#51018) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akciófotó távoli madárról? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51021) Mercutio_ válasza Parci (#51020) üzenetére


Mercutio_
félisten

:K
Távolban egy fehér vitorla :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51022) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Nézte valaki a tegnapi Máté Bencés dolgot?

Akárki akármit mond, a tehetség kurva kevés ahhoz amit csinál. Mi pénz volt ott b+... nem csak a felszerelésre gondolok, de szeretnék én olyan irodát magamnak, amilyen lest épített ki magának.

(#51023) Sefter válasza .: JuSzT :. (#51022) üzenetére


Sefter
veterán

azért Ő is kicsiben kezdte..maga építette az első "csühös" leseit.
Először nem a pénze volt meg az üzlethez, hanem a tehetsége/türelme/kitartása és ezt tudta forintra váltva kamatoztatni..részemről maxi respect neki :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#51024) arn válasza .: JuSzT :. (#51022) üzenetére


arn
félisten

en azon rohogtem, hogy vmelyik musorban ugy volt beallitva, mint vmi csoro hippi muvesz, aki egy szakadt ladaval maszkal, kozben meg az obijanak a frontuvege tobbe kerul.

manapsag az a muvesz, akire azt mondjak, hogy az :) ezt most nem ra mondom, csak ugy altalaban.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51025) .: JuSzT :. válasza arn (#51024) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Konkrétan valami hasonló elgondolás alapján tudatosan kerülöm a fotós szakirodalmat. Magamnak fényképezek, és nekem ne más mondja meg hogyan harmadoljak, meg hova rakjam a képen a csajom mellét :D

Kivagyok ettől a művész dolgoktól. Egy fehér papíron egy barna karika, bekeretezve, ráírva hogy 3 millió forint, és akkor az már kibaszott értékes mű, ettől az már művészet, és menő olyat csinálni / venni.

(#51026) Ear001 válasza Sefter (#51023) üzenetére


Ear001
addikt

Teljesen igazad van, de én úgy tudom, hogy pénz is akadt azért az indulásnál. Amikor kiderült, hogy tényleg tehetséges az a Bence fiú, az apuka mélyen a bukszába nyúlt és megpróbált ideális feltételeket teremteni.

Engem ezek a művész, meg előadóművész meg akármilyen művész címkék visznek a sírba. Pláne, hogy harmad-negyedosztály ragaszkodik hozzá. Bajor Imréhez nem kellet kiírni semmi, Kisröcsögi Szűrszabó Hűdetünde előadóművésznőről meg majd az élet eldönti, hogy az-e, vagy csak annak gondolja magát. :O

[ Szerkesztve ]

(#51027) jjeahh válasza .: JuSzT :. (#51025) üzenetére


jjeahh
nagyúr

én a fotós szakirodalmat nem kerülöm, inkább megtanultam szelektálni mi a jó és mi a sz*r...ma már a fotózásban is gondolom megvan az a "business" réteg, ami zenében meg filmekben is, legyártanak egy filmet, amit megkajál a nép, néhány karakteres arcú senkiből csinálnak pár sztárt, dől a pénz...nem állítom biztosan, de valószínűleg ez megy...ez az egyik oka annak, hogy nem nézek tv-t :D bár ma már az interneten is nagyban megy a hüjítés...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#51028) jmakk válasza arn (#51024) üzenetére


jmakk
őstag

Azért ne felejtsd el, hogy ő ebből él. Neki ez munkaeszköz és igenis k.ra számít, hogy elkészüljön az a kép és a lehető legjobb minőségben. Személy szerint én nem cserélnék vele. Más az amikor hobbiból kattogtatok és más, amikor abból kell tejet-kenyeret venni.

[ Szerkesztve ]

(#51029) madgie válasza jmakk (#51028) üzenetére


madgie
titán

Szerintem ő már évek óta a lesépítésből él meg.

(#51030) arn válasza .: JuSzT :. (#51025) üzenetére


arn
félisten

nincs rola papirod es hattered, nem a vegeredmeny szamit :) aki onerobol fut be, annak 20x annyit kell letenni az asztalra. voltam par modern muzeumban a hetekben, hat, nem tudom, hogy ki finanszirozza azt, amikor hat emeleten keresztul a nagy budos semmi.

***

csinaltam a webdesignt meg egyebeket 10 even keresztul, de sokkal boldogabb voltam elotte, amikor olyat csinalhattam, ami nekem tetszik, es nem kellett megfelelni senkinek. most is olyan sz*r fotokat csinalok, ami nekem tetszik :D ha tetszik jo, ha nem, ugy is jo.

tovabba nem hiszek a muveszet penzesiteseben - engem az is orommel tolt el, hogyha egy katalogusban szerepelnek a fotoim, vagy egy kiallitason kiallitjak. ingyen. aki ebbol probal megelni, rafarag. ezt csak egy nagyon szuk reteg teheti meg, gyakran ok sem onerobol.

***

(#51028) jmakk: meglepodnek ha abbol fedezne a feleszerelest, utazast, stb, amit az ott elkeszult kepekert kap.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51031) .: JuSzT :. válasza madgie (#51029) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Igen, lehet hogy nem is a képeiből él, hanem építkezési vállalkozó :D

(#51032) zolka78 válasza .: JuSzT :. (#51022) üzenetére


zolka78
senior tag

Azért az is elhangzott benne, hogy az első lest amikor építette 7 éves volt. Azért kiváncsi lennék, hogy itt a fórumon hány olyan fotós, vagy fotózás után érdeklődő van, aki 7 évesen ennyire tudatosan állt a fotózáshoz. Egyáltalán a 7 éves gyerekek között elég kevesen vannak, akik ennyire komolyan tudnak állni valamihez, de nem is ezért vannak. Meg volt régen vele egy másik riport, a sikerei elején amikor még szinte gyerek volt. Akkor egy másik fotós mondta, hogy nem akarta elhinni mivel lövi a képeit. Aztán adott neki egy Pentacon 200/4 obit, hogy azért az még is csak jobb lesz, mint amit eddig használt. Úgy hogy azért eléggé alulról kezdte.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#51033) Sefter válasza Ear001 (#51026) üzenetére


Sefter
veterán

"Amikor kiderült, hogy tényleg tehetséges az a Bence fiú..."

ezt írtam én is :)

Psn ID: sefter_hun

(#51034) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#51031) üzenetére


Mercutio_
félisten

A képei és az azzal elért díjak adják el a szolgáltatást amit kínál.
Sok pénzes, többé/kevésbé tehetséges ember szívesen fizet azért, hogy olyan helyről és körülmények között fotózhasson madarakat ami csak ilyen lesekből megoldható. Ha még Bencével készül egy közös pózolós fotó is az már pluszbónusz ;]
Lényegében egy sikeres startup ami mára befutott és termeli a pénzt a nyugodt megélhetéshez és ha okosan csinálja egyre több egzotikus országban is lesznek ilyen lesei, esetleg az utak szervezéséért is megkapja a jutalékot, stb.

Én egyébként nem sajnálom tőle, megdolgozott érte.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51035) arn válasza zolka78 (#51032) üzenetére


arn
félisten

o a kivetel, aki 20x annyit tesz le az asztalra... :) most hiba is volt a tobbit idekavarni, en nem ra ertettem. orulok, ha vkinek magyarorszagrol indulva sikerul barmit is elerni. az baromi nagy dolog. tobbnyire csak ugy mukodik, hogy akkor hiszik el neki, amikor kiment, es ott azt mondtak, hogy jo.

lsd little g weevil, es hosszasan lehetne sorolni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51036) jmakk válasza madgie (#51029) üzenetére


jmakk
őstag

Igen, de tizedannyi ember ülne be a leseibe, ha nem lenne a "falra akasztva" a sok plecsni, hogy "Év természetfotósa 20xy" meg "BBC Photo of the Year". Ahhoz meg azért kellettek a képek és a feleszerelés. És muszáj neki a szintet tartani, mert amúgy elfelejtik, de nagyon-nagyon gyorsan.

(#51037) eeXaa


eeXaa
addikt

..a fotózás szerintem a mai formájában a közelében sincs a művészetnek, inkább egy iparág, egy produkció az előírt sémák szerint szabadon válogatva... nem nagy kunszt... exponálsz, plussz utómunkázol valamennyit rajta,.. mégha egy adott sorozatról, koncepcióról van szó, sem lehet azt művészetnek nevezni... inkább egyfajta dokumentáció... nem véletlenül nem ismerték el művésznek a fotósokat a háború elötti festők, írók, szinészek...ma sem az bármennyire is próbálják ezt lenyomni az ember torkán...

(#51029) madgie : :)

[ Szerkesztve ]

(#51038) madgie válasza jmakk (#51036) üzenetére


madgie
titán

Mondom, leseket gyárt, tervez. Külföldre is, legalábbis azt mondta régebben.

Persze ehhez kellett XY díj, sok idő, meg pénz. De legfőképpen elhivatottság és tehetség. És ez a lényeg.

(#51039) arn válasza eeXaa (#51037) üzenetére


arn
félisten

mindent lehet muveszi szinten uzni... a fotozas kicsit olyan, mint az otlet. nem becsulik sokra, mert akar hamar is elkeszulet egy jo kep (akar szerencsevel). de meg sincsenek mindenkinek jo otletei, illetve megis van aki tobbszor talal bele a tutiba :)

illetve ott van a tudatos fotozasnak az a resze, amiben rengeteg munka van. sok elo es utomunka. meg ha maga a kep csak pillanat is volt. de epp ez a szep az egeszben.

"amikor megall az ido" - a festeszet sem szolt masrol evszazadokon keresztul. aki kiemelkedot akar alkotni csinaljon olyat, amit senki mas. lehet senkinek se tetszik, de lehet kesobb errol lesz hires.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51040) eeXaa válasza arn (#51039) üzenetére


eeXaa
addikt

...örülök, hogy felhoztad a festészetet mint példa, mert nagyon jólmutatja az arányokat, hogy annyi évszázadon keresztűl, annyi festő közül, mennyinek is maradt fent a neve mint "művész" ...
...ma sem más az arány, kizárt hogy több korszakalkotó művész legyen napjainkban, mint mondjuk a világháborúk előtti 100 évben...

...vagyis ezzel az egésszel kapcsolatban, én azt gondolom, ha valakit 50 év távlatából is elismernek nemcsak mint kiváló iparost, azt joggal nevezhetjük művésznek..

[ Szerkesztve ]

(#51041) arn válasza eeXaa (#51040) üzenetére


arn
félisten

ott is van azert, akik nem veletlenul vannak emlegetve, meg olyanok is, akikrol sose beszelnek, meg olyanok is, akinek felesleges volt a kezebe adni az ecsetet :) legalabbis egy muzeumot elnezve. pl egy caravaggio vagy egy el greco kep harom kilometerrol virit. de racsodalkoztam olyan festokre is, akikrol sose hallottam, meg voltak olyanok is, akikrol a mai napig nem ertem miert hiresek. se rajztudasuk, se semmi.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51042) Studi válasza MrChris (#50995) üzenetére


Studi
addikt

Teljesen jó az E-M10, de sokallom a 170-et egy gépért, ráadásul a kártyám is lejárt, azt is hosszabbítani kellene előtte, az +8. És mivel jó a váz, egyelőre (egy bolond kivételével :P :DDD) senki nem is akarja eladni. :D

Teljesen jónak érzem a GX7-et is, csak egy kicsit furcsa egyelőre a hirdetés előélete. Mindegy, lehet, hogy rákérdezek még egyszer.

Nagyon érdekelne az NX30 is -40%-al, de akkor meg csak kitobival lennék, kezdhetném az üvegeket cserélgetni, hajkurászni. Szóval emellett most szépen elsétálok.

Egész jó lenne az E-M5 is, de néhányszor azért jól jött a Pana wifi távvezérelhetősége.

No meg tök jó a G6 is, nem gondoltam volna, hogy ekkora a kereslet rá. :D

(#51043) eeXaa válasza arn (#51041) üzenetére


eeXaa
addikt

...nehéz az egészet átlátni, megérteni, a legtöbbjük nem nyilvánvaló azoknak akik nem értenek hozzá, sokszor egyáltalán nem az esztétikai hatás a lényeg, nem akar lenyügözni, stb. ... de biztos lehetsz benne hogy nem véletlen vannak azok a darabok a múzeumban...

(#51044) theporcupine


theporcupine
tag

Meg ott van a másik oldal is. Sok népszerű alkotás, kép van, ami meg giccs. Itt a PH kezdő és haladó oldalon is, szerintem. Napokban beszélgettem erről családban és nehéz valakit meggyőzni róla, hogy a giccs nem jó dolog (mert neki tetszik és kész). Azokat sok ember találja jónak és tetszetősnek és népszerűek az alkotók. Amennyire nehéz egy kívülállónak néha megérteni egy elvont alkotás értékét, annyira nehéz az átlagnak a népszerű dolgok értéktelenségét. De a tudás (tanulás) számít, szerintem. Segít megítélni a dolgokat.

https://www.flickr.com/photos/nomorethanwaves/

(#51045) hegyimorc válasza zolka78 (#51032) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Egyáltalán a 7 éves gyerekek között elég kevesen vannak, akik ennyire komolyan tudnak állni valamihez"

Szerintem meg a 7 éves gyerekek között nagyon sokan vannak akik ennyire komolyan tudják, hogy űrhajósok, traktorosok meg ... akármik lesznek, csak aztán amikor mégsem lesznek azok akkor ezek elfelejtődnek. Akiből mégis az lesz, azzal meg lehet példálózni, hogy lám, ő már akkor is mennyire tudta :D

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#51046) arn válasza theporcupine (#51044) üzenetére


arn
félisten

szvsz epp ezert az a jo alkotas, ami tetszik a kozonsegnek, de a kozizles hataran egyensulyoz.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51047) eeXaa válasza arn (#51046) üzenetére


eeXaa
addikt

...ezt hívjuk tisztességes iparos munkának ;)

(#51048) MrChris


MrChris
nagyúr

Szerintem a legjobb és leghitelesebb természetfotós művész szentpéteri józs... bocsánat, művész nevén joe betersburger :D

(#51049) Mercutio_ válasza MrChris (#51048) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ne legyé má trolibusz :N :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51050) .: JuSzT :. válasza MrChris (#51048) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Szerintem Terry Richardson , különösen a korai képei tetszenek. :DD elég "mélyen"szántó

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.