Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25701) Mercutio_ válasza jjeahh (#25700) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem nincs abban semmi meglepő, hogy aki bakizik az kér elnézést, ha többször, akkor többször :N és itt egyébként is béke van, már eddig is túlragoztuk a dolgot.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25702) makszi


makszi
aktív tag

Sziasztok!

Ide írnám kérdésem, mert ezt a topicot sokan nézik.
Panasonic LX7-et jól látom hogy nem lehet 140-alatt megvenni itthon?
Esetleg érdemes Ausztriába kimenni érte?
Ha valakinek van jó ötlete ne tartsa magába! :R

(#25703) Freddy76 válasza Parci (#25694) üzenetére


Freddy76
addikt

Pár napja valaki megkérdezte a nikon topikban, hogy a d7000 valóban nem tud 3d követő af-et? Megkérdeztük, hogy ezt mégis honnan vette, nos a pixinfóról. A d7100 tesztjében úgy írták le a 3d követőt, mint "új funkció az elődhöz képest...". Nos, megnéztem, a d7000 (2,5 évvel ezelőtti) tesztjében szóról szóra ugyanazt írták, csak akkor a d90 volt az előd. Minden, amit a d7100 af-jéről írt a tesztelő, szóról szóra megegyezett a d7000-ről írtakkal, csak a fókuszpontok számát cserélte ki...

És ez a teszt 80%-ára igaz volt. D7000 teszt kopipészt, adatokat átírta, mehet "nyomdába".

Amúgy lehet, hogy ők is olvassák a ph fórumot, mert miután leírtam ezt a nikon topikban, átírták a cikket :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25704) Mercutio_ válasza Freddy76 (#25703) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy valaki súgott nekik ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25705) Parci válasza jjeahh (#25700) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

légy erős, mlaca még jobban kiakadt volna, de gondolom látta, hogy kollégaként már felhördültem, ezért nem szólt hozzá. de miután együtt találtuk ki lacával anno, hogy legyen fotós rész a ph-n stb., valamint végső soron csak én felelek az egész katyvaszért, ami itt van, ezért legalább annyira autentikus vagyok. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25706) Marseille199 válasza FEDman (#25676) üzenetére


Marseille199
senior tag

Ezt hogy érted? 1/90s, azzal nincs is baj, még 1/50-el sem. Alatta néha vannak bajok. :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#25707) nord_ válasza Mercutio_ (#25680) üzenetére


nord_
veterán

Most már tudom, honnan volt annyira ismerős az a fizimiska! :)

(#25708) FEDman válasza Marseille199 (#25706) üzenetére


FEDman
addikt

Igen, no de akkor itt is kitartod a szabály felét, nem? :)
Sőt, ahogy nézem néha 1/10s is. Nekem is kb. ez a tapasztalatom, ha odafigyelek egész stabilan kitartom a 1/20s a kis ekv. 90mm Olympus obival. Néha 1/10s is megy, de azt már csak néha. Szerintem ezek kifejezetten jó értékek.

Az analóg kontra digi között meg én is néha észre veszem magamon hogy van különbség. Ez szerintem elsősorban pszichés és annak köszönhető, hogy egy full manuális cuccnál, ahol a nyersanyag se végtelen ott az ember sokkal jobban megtisztel 1-1 kockát. Ezzel egy AF-es digi vázon annyira egyszerű a fotózás, hogy az nagyon könnyen elkényelmesíti az embert. Magam is néha észreveszem, hogy digi géppel sokkal flegmábban fotózom. Aztán összekapom magam, jobban odafigyelek és akkor onnantól a kis stabi mentes Panával is mindjárt ki tudom tartani amit kell. :)

(#25709) madgie válasza nord_ (#25707) üzenetére


madgie
titán

Anno messzire futottam az indexról a hasonló fazonok miatt, de hát kísért a múlt :))

(#25710) gorgo válasza Gondwana (#25672) üzenetére


gorgo
őstag

"vagy a zár berázza". IGEN, jó eséllyel!
Vettem most egy oly 40-150-et, amiben ugye nincs stabi. Felcsavartam G3-ra is próbaképpen. Volt nap, továbbá a váz is alapból a reciprok szabály dupláját állította záridőhöz (1/sec-ben). Azaz minden nagyon szépen ment 100 mm fölött is!!! (tehát: volt fény). 50 képből kb. 49 nem mozdult be kézből!

Aztán készítettem időzített képet is, nem állványra ugyan de leraktam a gépet fix kőlapra, 1/60sec záridővel 150mm fókusszal. Két kép készült, mindkettő bemozdult! Kizárásos alapon berázta a zár... (váz is, obi is könnyű, gyutáv nagy).

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#25711) gorgo válasza orrlyuk (#25686) üzenetére


gorgo
őstag

cool, gratula!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#25712) madgie válasza gorgo (#25710) üzenetére


madgie
titán

Nagyon kéne már az a fránya elektronyos zár.

Az X100 központi zára után nekem is fura volt megint a "dobálós" G3-at kézbe venni ,de hamar adaptálódtam a kicsikéhez (csak a hangja, azt nem szeretem).

(#25713) b.vr válasza madgie (#25691) üzenetére


b.vr
őstag

"Inkább képeljetek tovább"
:)
Akkor még néhány fotó, GF3+Oly 45/1.8 témában, a tavaly októberi prágai túrámról. Nekem legalábbis nagyon jó emlékek! :) Prága pedig mindenképpen gyönyörű város.
(A csúcs-szintű jégkorongot ugyanis legalább annyira szeretem mint a jó koncerteket, és az NHL-lockout miatt fél évig visszajöttek a tengerentúlról a legnagyobb orosz sztárok, köztük a kedvencem, Pavel Datsyuk (de hát mondhatnám Radulovot, vagy az ellenfélnél játszó szlovák óriást, Zdeno Charát, ők olyan nevek mint a fociban Messi vagy CéRonaldo) szóval amikor Prágába jött a CSKA játszani, nem bírtam ki hogy ne utazzak. Iszonyú olcsó a meccsre a jegy, pedig a pálya mellett ültem (egy NHL meccsen ez többszáz dollár lenne, itt pedig átszámítva nem volt még 3ezer ft sem) Kicsit aggódtam hogy beengedik-e egyáltalán a gépet, de nem volt gond. Viszont csak 1 objektívet mertem vinni, akkor még csak a kit-oby volt az Oly mellett, szóval egyértelmű volt a választás, előzetesen persze bizonytalan voltam hogy mennyire lesz alkalmas utána városi fotózásra. Sajnáltam hogy nem tudok odaállni a templom lábához hogy mégis benne legyen az egész (mint kis túlzással az Oly 9-18-al meg lehetne tenni) de aztán nem bántam, mert ha nem fért bele, hátrálni meg nem tudtam, akkor izgalmasabb épület-részeket kezdtem keresni.
Meg elszúrtam hogy nem vette előtte meg a nagy memóriakártyát (csak utána…) és hát annyira el voltam telve látnivalóval hogy szűk 24 óra alatt is simán telifotóztam a kártyát jpg-vel, RAW-ba menteni esélyem sem volt, úgyhogy utána a jpg színeit kellett tologatnom.
Egy "kakukktojás" van, könnyen kiszúrható, a nagylátószögű a meccsen, az mobillal van.
Na elég a szövegből, lementettem emailből a válogatást és feltöltöttem flick-re, remélem látható az album.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#25714) gorgo válasza .: JuSzT :. (#25688) üzenetére


gorgo
őstag

Hát azért óvatosan azzal a mega-giga TV-n visszanézéssel.
Hívass elő pár papírképet (remélem nem szentségtörés amit írok:) ) is. Ezek a "csúnya" kijelzők meghülyítik az embert. Pláne egy elsősorban mozizásra hangolt eleve helytelen színvilág, ahol nem elég a túl sok kontraszt és telítettség, ráadásnak még az arányokat is eltolják.
Már az OMD hátsó lcd-je is olyan brutál, hogy hozzá képest a monitor képe is "szerény"...

Madgie: mindent megszoktam már a G3-on, kivéve a zárhangot. Azt sosem fogom. :DDD

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#25715) .: JuSzT :. válasza gorgo (#25714) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Már egyre biztosabb vagyok, hogy ami nekem tetszik, az köszönőviszonyban sincs a színhelyességgel, meg a valósággal. De végtére is azért csinálom hogy nekem jó legyen amiket lövöldözök koca módra.

Természetes színmódot választottam a tévén. Lett volna még egy kiemelt mód is.

Felbontásilag a samsungnak is jó a kijelzője, de akkor is teljesen más volt tévén.

(#25716) Mercutio_ válasza madgie (#25709) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mé mi a baj a télapóval? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25717) need


need
addikt

ugye minden ezzel [kezdődött]

ha most 1 kicsit politikus akarok lenne akkor ezt én úgy nevezném hogy a szövegkörnyezetből kiragadott
rész volt..! természetesen a szövegnek volt eleje..ez volt a közepe..és volt vége is..!
amiért én csak a Misinek tartozok elnézéssel.. :R a nem pontos idézetért..!
Na meg Misi volt már ez egy éve is..ki a rák emlékszik mindenre pontosan!

azt jó tudni és erre utaltam is..olyan az egész mint a köröző keselyük..várnak..várnak..és lecsapnak csöcstől..!
Én még csak másfél éve csinálom..vagy is én azóta fényképezek..elvitathatatlan hogy elég sok okosságot olvastam tőletek..de néha azért engem rettenetesen frusztrál hogy itt annyi az okos ember..!
és ilyenkor mindig eszembe jut..minek is válaszoltam én ennek a jó embernek!

ezzel együtt azt gondolom..hogy lezárhatjuk ezt a dolgot..!

U.I:becsszó kipróbálok én is egy Panát..mert most már fúrja az oldalamat milyen lehet vele..fotózni és milyen ha nincs stabi!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#25718) HollyBoni válasza madgie (#25712) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezt én sem értem, nem lehetne normálisan megoldani mindent elektronikus zárral? Milyen hátránya van?

(#25719) Marseille199 válasza need (#25717) üzenetére


Marseille199
senior tag

Ja, nem problémo. Én tudom, hogy nem rosszat akartál ezzel :)
Meg így minden letisztult :)

Sok okos ember meg mindenhol van :)
Legalább mi legyünk összetartóak, ebben a kis közösségben.

Tényleg: Nem akarunk újra fórumtalit? Most már jó idő lesz, nem feltétlen kell kocsmázni (sör azért lehet). Mondjuk egy normafás kirándulás, vagy ilyesmi? Biztos jönnének páran gyerekestől-asszonyostól. Jó lenne :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#25720) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Boltot ajánljatok nekem, ahol sok tapizható kipróbálható gép van. Fehérváron a MM-ban volt 3milc és 4 tükrös. Ebből 3 volt kipróbálható. Van olyan hely, ahol nagyobb a választék?

(#25721) MLaca válasza eddie1978 (#25720) üzenetére


MLaca
őstag

van például a B&H Photo boltban New Yorkban. vagy hol keresel ilyen boltot?
budapesten például a medikernek van hatalmas élő készlete. kipróbálni nem lehet a gépeket, de megnézni, megfogni meg lehet.

[ Szerkesztve ]

http://mlzphoto.hu/

(#25722) arn


arn
félisten

Egy portreobinal emberekhez ugyis kell a rovidebb zarido... Ennel tuti nem izgulnek az em5re. Viszont egy templombelsonel majd ugyancsak jol jon. Az lesz az erdekes, ha le sem kell majd csavarni a zoomot, mert sotet obival is kitart az ember hasznalhato zartidoket. Ezert tartogatom az obikat... Remenyeim szerint majd kitagul a hasznalhatosagi kor.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#25723) eddie1978 válasza MLaca (#25721) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Természetesen NYC a cél. :D
Medikernél vettem még a néhai Pana FZ4 gépemet. Lehet felugrok majd valamikor.

Köszönöm!

(#25724) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Ez se egy mai postaláda. @ Népsziget

(#25725) FEDman válasza need (#25717) üzenetére


FEDman
addikt

Lehet én vagyok már túl régi vágású, de számomra azért elég idegen az a mentalitás mikor egy vallottan kezdő fotós butaságot ír és mikor azt a tapasztaltabbak a helyére teszik akkor arra úgy reagál hogy keselyűt kiállt.

(#25726) Studi válasza FEDman (#25725) üzenetére


Studi
addikt

Písz! Need_ azt is leírta, hogy neki egészségügyi oka is van, hogy másképp látja a stabi témát.

Amúgy az érdekes dolog az, hogy sokan nem is érzékeljük, hogy a mai technológia milyen lehetőségeket rejt magában az 1-2 évtizeddel ezelőttihez képest, pedig akkor is bőven készültek jó képek. A gyors technikai fejlődés, erős marketing állandó elégedetlenséget próbál generálni a saját cuccokkal kapcsolatban. Mindig van szebb, mindig van jobb, pedig nem mindig tudjuk racionálisan elmondani, miért is szeretnénk a másikat. Holott egy pár éve nem nagyon álmodhattunk elérhető áron használható ISO1600-ról, ekv. 90mm-es, 1,8-as objektívvel, stabilizálva.
Én sem tagadom, a jelenlegi cuccaim messze meghaladják az én tudásomat, és az itthonülő, netfüggő életmódom miatt túl keveset is használom ahhoz, hogy igazán tudjak fejlődni. Többet kellene használnom az eszközeim, és kevesebbet bújni a netet. Gyakorlatilag feldolgozhatatlan mennyiségű információ zúdul ránk, és a lényeget hajlamosak vagyunk elfelejteni emellett... :-(

(#25727) Studi válasza Marseille199 (#25719) üzenetére


Studi
addikt

Én örülnék, mert az előzőről lemaradtam. :-(

(#25728) Freddy76 válasza Marseille199 (#25719) üzenetére


Freddy76
addikt

Hát, ez is egy ürügy a sörözésre, szóval ha mehetnek tükrösösök is, én benne vagyok.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25729) Marseille199 válasza Freddy76 (#25728) üzenetére


Marseille199
senior tag

Hajjaj, nálad nem voltak bajok a sörrel, azt tudom. Melegben meg jobban üt :D

Emlékszel még, mit mondtál az x10-el kapcsolatban? Lehet élnék majd a lehetőséggel :)

Studi: Jó móka lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#25730) Freddy76 válasza Marseille199 (#25729) üzenetére


Freddy76
addikt

Ne is mondd, túlságosan is szeretem, az a bajom.

Nem emlékszem, de minden bizonnyal semmi olyat, amit megbánnék. Ha mégis, akkor azt letagadom :D. Mit ígértem?

Ja, é Neevous is jöjjön, jön nekem sörrel :K.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25731) Marseille199 válasza Freddy76 (#25730) üzenetére


Marseille199
senior tag

Valami kölcsönszerűséget :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#25732) Freddy76 válasza Marseille199 (#25731) üzenetére


Freddy76
addikt

Persze, ésszerű keretek (pl. nem két hétre) között megbeszélhetjük.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25733) Marseille199 válasza Freddy76 (#25732) üzenetére


Marseille199
senior tag

Rendben. Dobok majd privit :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#25734) Szulita28 válasza eddie1978 (#25720) üzenetére


Szulita28
senior tag

Fotoplus, bp-i bemutatóterem. Azt nem tudom, végig lehet-e nyomogatni a cuccokat, de vitrin mögött elképesztő mennyiségű és minőségű fotóscucc van kirakva. Egyet-kettőt biztosan kézbe adnak.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#25735) FEDman válasza Studi (#25726) üzenetére


FEDman
addikt

Ez oké, de betegségét én nem keverném ide, ennek ehhez semmi köze. Ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy nem is őt, hanem azt kritizáltam aki ekkora marhaságot mondott neki.
Csak hát a probléma ott van hogy azóta kiderült nem is pontosan ezt mondták neki, vagy legalábbis pont a lényeget hagyta le. Végeredményben így az üzenet elég nagyot torzult és elég nagy butaság lett belőle. Azóta ezt az egyet be is látta és ez így rendben is van. Az egyetlen szépséghibája a történettel, hogy ez nem csak erről a két emberről szólt, hanem egy csomó kezdőről akiket egy ilyen hiányos flegma kijelentés bizony csúnyán félrevezethet.
Na ezt próbáltam én és még itt páran tisztába tenni, hogy ne lógjon ez a félrevezető félinfó így a levegőben. Erre keselyűket kiáltani szerintem nem volt túl ízléses..

[ Szerkesztve ]

(#25736) fattyu válasza FEDman (#25735) üzenetére


fattyu
veterán

a konkrét személyeskedős beszólás amit azért moderációhatáron belül adott elő kifinomultan szintén roppant stílusos volt...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#25737) eddie1978 válasza Szulita28 (#25734) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Köszönöm! Tároltam az infót.

(#25738) Mercutio_ válasza fattyu (#25736) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem kell ezt túlragozni: need a következő sörözésen büntiből mindenkinek fizet 1 sört :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25739) gorgo


gorgo
őstag

Fórumtalit! Fórumtalit! Fórumtalit!

Igen, most már kimozdulhatunk a füstös sötét kocsmából és a Normafa kiváló ötlet. A síház nem olcsó, de minőségi borválasztéka van (felteszem sör is) van egy CBA is a közelben... Hétköznap nincs tömeg sem, sőt még esti buszjárat is van.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#25740) Freddy76 válasza gorgo (#25739) üzenetére


Freddy76
addikt

Alternatíva: 58-as kisvendéglő a Libegő aljánál, a Zugligeti út végén. Van beülős, kiülős, van csapolt meg nem csapolt sör, meg néhány kaja (gulyás, cigánypecsenye, palacsinta, ilyesmi). Egyszerű kisvendéglő a villamos egykori végállomásának épületében, egyben az ott működő kemping recepciója, tehát nem kell drága budai helyre gondolni.

291-es busz öt perc, 22-es busz 10 perc, 61-es villamos 15 perc.

És nem azért mondom, mert nekem gyalog 10 perc :N .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25741) Marseille199 válasza Freddy76 (#25740) üzenetére


Marseille199
senior tag

Adom az ötletet. Drága helyek nem az én zsebemnek valók. Jó lenne összeszervezni urak. Ki vállalja? :DDD

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#25742) Gondwana válasza Marseille199 (#25741) üzenetére


Gondwana
addikt

(Ha Szabadka, vagy Palics, én vállalom! - De akkor a buszt intézze más!)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#25743) gorgo


gorgo
őstag

Nekem kb. tök mindegy, ha nincs tömeg/szmog/zaj bárhová megyek. Külön jó, ha bicajt ki lehet kötni és rálátásom van. Szerda kivételével bármely nap.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#25744) rbalint88 válasza gorgo (#25743) üzenetére


rbalint88
addikt

Ezek a szempontok mást is érintenek, de a Normafára vagy Zugligetbe tekerjen fel 45-17-tel az, akinek hat anyja van :DDD

(#25745) Marseille199 válasza rbalint88 (#25744) üzenetére


Marseille199
senior tag

Hát, rakgdmegnekirendesen :)

Egyébként váltós bringa nincs? Képzeld magad Mercxnek, aztán nyomd fel :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#25746) Studi válasza rbalint88 (#25744) üzenetére


Studi
addikt

Miért, nem nehéz obi sem a 45, sem a 17! :DDD

(#25747) rbalint88 válasza Studi (#25746) üzenetére


rbalint88
addikt

Ott a pont :) főleg a 35mm cctv nem az ;)

Marseille: "megragom", de abban nem lesz köszönet, ha utána mellettem kell ülnie valakinek :DDD
Váltós bringa eladósorban, boltban. Plusz azt nem kötöm ki sehol. A hintaló: [link]

(#25748) fattyu válasza rbalint88 (#25744) üzenetére


fattyu
veterán

én 16/43al járok :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#25749) rbalint88 válasza rbalint88 (#25747) üzenetére


rbalint88
addikt

Bakker, offba akartam.
Nadena, nem a reklám helye, de a hintaló és egy picit más felszereltségű, de ugyanilyen vázas S-es méretű eladó. S-es gyakorlatilag új, M-esen a váz használt, többi újszerű. 270eFt/db áron elvihetők

fattyu: az is jó, nekem ez a gyári. ezeket adták kerékhez/hajtókarhoz. (53-17 nem lenne már a világom, az lett volna a másik opció.)

[ Szerkesztve ]

(#25750) hegyimorc válasza rbalint88 (#25744) üzenetére


hegyimorc
senior tag

A kempingig még nem olyan meredek, közel sem olyan ide feljönni mint a Normafáig.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.