Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#63001) MrChris


MrChris
nagyúr

G6 hdmi csatija melyik típus? Hdmi mini vagy hdmi micro?

(#63002) jjeahh válasza MrChris (#63001) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Úgy félórája böngésztem át a használatit, szerintem nézz bele mert a vége fele írja, mintha mini-t láttam futólag, de nem vagyok biztos :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63003) MrChris válasza jjeahh (#63002) üzenetére


MrChris
nagyúr

Tényleg, használati :)) és mini.

(#63004) schawo válasza MrChris (#63003) üzenetére


schawo
titán

RTFM :)) :)) :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63005) Studi válasza MrChris (#63003) üzenetére


Studi
addikt

Mintha rá is lenne írva a kis gumi ajtóra, de erre nem esküszöm meg. :)

(#63006) jjeahh válasza MrChris (#63003) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha veszel kábelt és esetleg kipróbálod azt a streames izét vele szólhatsz, hogy műkszik-e :D Mert ha nem, akkor én nem rendelek kábelt egyelőre... bár nem hiszem, hogy csődbemennék az ára miatt :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63007) |AP|


|AP|
veterán

(#63008) MrChris válasza Studi (#63005) üzenetére


MrChris
nagyúr

Uh szerencsére nem :D az lett volna a vérciki

(#63009) MrChris válasza jjeahh (#63006) üzenetére


MrChris
nagyúr

Találtam egy ilyet:
The HDMI jack on this camera is not active in live-view / movie mode, only in playback, meaning the G6 cannot be used with an external monitor or EVF. Do however bear in mind that the live-view monitoring experience on the camera for $650 is well above average.

(#63010) jjeahh válasza MrChris (#63009) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Uh... köszi! :R

más: ha jól látom a g6-ba már más akksi jár mint a g3-ba, ez gáz :((( no de ennyi probléma legyen...

pollai: tesónak linkeltem is :D mondjuk én nem rajongok azért, amikor lájkok akapján választják ki a "legjobb" fotókat :N

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63011) madgie


madgie
titán

Kint van FEDman koma E-M5 Mk II tesztje.

(#63012) |AP| válasza jjeahh (#63010) üzenetére


|AP|
veterán

"...mondjuk én nem rajongok azért, amikor lájkok akapján választják ki a "legjobb" fotókat" - szintúgy :K

(#63013) madgie válasza |AP| (#63012) üzenetére


madgie
titán

Nem baj, még a képek jogairól is lemondasz :D

(#63014) Parci válasza madgie (#63011) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és akkor ennyit a kexuálinfóról... :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63015) schawo válasza Parci (#63014) üzenetére


schawo
titán

A stabi kérdés miatt mondod? Nem vagyok nagy barátja a fent nevezett oldalnak, de azt se szeretem, ha visszakézből vannak lehordva, még ha te közvetlenül érintett is vagy az ügyben. Azért most megvédem őket.

Az említett gépnél a grafikonjukról leolvasható, ők is úgy találták, hogy ekv. 100mm-en (amin teszteltek) készült sikeres kép 1/2 záridővel is. Ez kábé megfelel FEDman cikkében olvasható 300mm 1/6-nak. Ez stabi nélkül természetesen sosem sikerült nekik sem ez. Viszont sikerült 1/16-tal, stabi nélkül. Ez pont 4 fé, amit megfogott a stabi. Viszont a régi E-M5 tesztjükben szintén 1/2-ig jutottak, de nagyobb sikeraránnyal, mint a Mark II-nél, és az akkori tesztelő pucéran csak 1/20-ig tudta kitartani a gépet, ez náluk 4,5 fé a régivel.

Ha viszont más miatt vagy rájuk zabos épp, akkor mondd, mire gondolsz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63016) Parci válasza schawo (#63015) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem a stabi miatt mondom, ezt a stabi dolgot te hoztad ma fel, én nem is olvastam ezen cikküket. általában viszont elég nagy kontárok, ordas hülyeségeket írnak le időről-időre, emellett valahogy... na mindegy, a médiapiaci részébe a dolgoknak nem megyek bele. nincs igazán miért szeressem őket, a lehordás pedig szerintem bőven jár a sok baromságért, amiket bitekbe vernek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63017) #40935168 válasza madgie (#63013) üzenetére


#40935168
törölt tag

Akkor meg már inkább Getty... ;]

(#63018) Mercutio_ válasza schawo (#63015) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jópárszor példákkal kitárgyaltuk itt az évek során a kexinfó hülyeségeit, “exkluzívnak“ előadott tesztjeit, stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63019) MrChris válasza Parci (#63016) üzenetére


MrChris
nagyúr

Az a probléma, ha infót keresel valami fotós cuccról és beírod a típust az ő oldaluk szerepel a magyarok között az első helyen, a prohradver pedig nemhogy második, hanem a második oldalra kerül. Nem mindig, de gyakran. Pl a gh3-ra a prohardver nálam csak 8. a listán. Lehet, hogy fizetnek érte vagy máshogy. Ezen nem lehet változtatni?
Viszont most FEDman odatette, grat! :R Üdítő a változás fogalmazásban, képtémában is!

(#63020) Parci válasza MrChris (#63019) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindezt szűz böngészővel? mert nálad azért is lehet első helyen ám, mert amúgy is nézed őket rendesen, a google pedig már rég személyre szabott találatokat ad...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63021) atok666 válasza MrChris (#63019) üzenetére


atok666
őstag

Probald ki incognito modban. Ha sokat olvasod oket, akkor elobbre rangsorolja nalad az oldalukat.

Atok

(#63022) Mirman válasza Parci (#63020) üzenetére


Mirman
őstag

Bocsánat hogy beleszólok , kíváncsiság képpen rákerestem a pana gh3-ra és nekem is a pixinfot sorolta első helyre , a PH-t pedig negyedikre pedig ezerszer többet nézem a PH-t , pixinfón ha pár cikket olvastam.

(#63023) Parci válasza Mirman (#63022) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze, ezzel együtt nem kizárt, hogy jobban optimalizáltak sajnos. ezer dologgal el vagyunk maradva, előbb-utóbb azért a seo-ra is ráfordulunk megint.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63024) schawo válasza Parci (#63020) üzenetére


schawo
titán

Teljesen szűz Operával, amit korábban sosem használtam, azzal is általában első a pixinfo. Most teszteltem. A GH4-nél a PH az első, PI a második, GH2 tesztnél PI 1., PH 6., D7100-nál, és E-M5 (régi) tesztnél PI 1., PH 2.

De nagyjából hasonló a normál böngető eredményei is, pedig kábé minden 10000. PH oldalletöltésemhez tartozik egy infós.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63025) Parci válasza schawo (#63024) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi a feedbacket. készülünk egy featúrával, ami majd ezen remélhetőleg javítani fog.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63026) ANOka válasza schawo (#63024) üzenetére


ANOka
őstag

Lehet nem szeretni a Pixinfo-t, de jelenleg azon az oldalon van szinten minden M.o-on kapható típusról egy részletes, mindenre kiterjedő de áttekinthető adatlap.
Én még nem találkoztam másik magyar oldallal, amin fent lenne egy ilyen adatbázis!

(#63027) Parci válasza ANOka (#63026) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt a részét elismerem

viszont lassan el is lehetne őket felejteni a francba itt, beszélgessenek inkább ők a prohardverről :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63028) jjeahh válasza ANOka (#63026) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hiába részletes, ha nem mindíg megbízható. Ha részletes adatlap kell, akkor én a dpreview-et szoktam bújni, aki annyit nem ért angolul, hogy White balance meg Shutter speed, az gondolom magyarul sem tudja mit jelentenek ezek a fogalmak :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63029) konyi79 válasza ANOka (#63026) üzenetére


konyi79
addikt

Jól mondod, adatlap. Mert az összes teszt ott lényegében egy adatlap.
Itt megtudsz olyat is a gépről, amit a gyártó honlapját olvasva nem.
De azt sem pontosan, mint pl mikor a NEX6-on nem lehet videó módban rekeszelni stb. Persze, iAuto-ban nem :DDD
De ez csak egy kiragadott példa, a rengeted fals információból.

[ Szerkesztve ]

(#63030) MrChris válasza Parci (#63020) üzenetére


MrChris
nagyúr

Lehet nem vagyok egyedül ezzel, de láttam már olyat pár éve, hogy valaki a semmiből előre került...egy kis 'segítséggel'.

(#63031) vendingo válasza Parci (#63023) üzenetére


vendingo
veterán

Ha fizettek a google-nek, akkor előrébb hoz titeket. Lehet ők is így csinálják.

(Béla is kipróbálta a fizetős reklámozást, és egyből előrébb sorolta az oldalát)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63032) schawo válasza vendingo (#63031) üzenetére


schawo
titán

Én azt figyeltem meg, hogy nem kell folyamatosan fizetni. Elég néha egy kicsit elkölteni náluk, máris jobb pozícióba kerül az oldal az ingyenes keresőben is.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63033) Parci válasza vendingo (#63031) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, pixinfó után már csak a béla hiányzik... kicsit nehéz elhinnem, hogy ha hirdetek 15e ft-nyi adwords kampányt, akkor a napi 1 millió fölötti oldalletöltésű lapcsaládunkat majd jól előrébb sorolja. vagy ilyen nagy oldalnál már többet kell hirdetni?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63034) schawo válasza Parci (#63033) üzenetére


schawo
titán

Na ja, mondjuk nem ilyenre van tapasztalat, nálam sem. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63035) konyi79 válasza Parci (#63033) üzenetére


konyi79
addikt

Nem kell itt ezzel foglalkozni, beírom -A6000 teszt- kidobja a PH-t elsőnek, pedig nincs is itt teszt. A pi ott az oldal alján. Kibuknak itt a kettős ügynökök, lehet sorolni kinek hányadik ;]

Vicc volt, zárjuk le inkább.

(#63036) Tikakukac válasza Parci (#63033) üzenetére


Tikakukac
titán

Na a guglis sorolás külön fejezet, mikor a saját írásomat nem dobja fel, de a szlovák sufnis boltét igen akkor tépem ki a panelt az eizoból.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#63037) hibavissza


hibavissza
veterán

[meike vaku]

[ Szerkesztve ]

(#63038) Haugland


Haugland
aktív tag

Sziasztok,
Aki teheti és szívesen próbálna (remléhetőleg) gyorsan közlekedő versenyautókat fotózni aa hétvégén, annak:
Eger rally

Én vasárnap megyek (ha minden igaz) úgyhogy egy G6 + 14-140 (II) + 20 trio már tuti, hogy lesz ott...persze fotóstudás nélkül :)
De majd jól bekapcsolom az intelligens automata módot "oszt jóvan" :)

(#63039) schawo válasza Haugland (#63038) üzenetére


schawo
titán

Rallye + 20-as. Humor Herold :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63040) fattyu válasza schawo (#63039) üzenetére


fattyu
veterán

bátorság kérdése... :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#63041) .: JuSzT :. válasza schawo (#63039) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Manual fokusszal max

(#63042) schawo válasza .: JuSzT :. (#63041) üzenetére


schawo
titán

A kerekek alatt manuál fókusszal sem működik jól a 20-as :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63043) szaby_gyerek


szaby_gyerek
tag

Rally-t 20-assal? Miért ne? Nem kell mindent sportfotós szemmel nézni, inkább csak fotós szemmel. Persze a kötelező képeket meg kell lőni a száguldó járgányokról, bukkanó, kanyar, sodródik, sebesség.. utána pedig lehet egy kicsit máshogy is tekinteni az egészre. :)
Kb. 2-3 évig én is állandóan technikai sportokat fotóztam tükrössel. A végén már csak úgy potyogtak a tipikus sportfotók a gépből, helyi lapok le is hozták a képeimet, aztán meguntam. Jött a m43 és embereket kezdtem fotózni. Ezzel az új szemlélettel pedig újra kimentem a pálya mellé meglőni ezeket: Link1, Link2

(#63044) schawo válasza szaby_gyerek (#63043) üzenetére


schawo
titán

Ez vicc csak volt a gyorsan közeledő versenyautó (ahogy ő írta), és a 20-as kapcsolatára :D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#63045) Haugland válasza schawo (#63044) üzenetére


Haugland
aktív tag

Hat....nem vagyok rosszindulatu gyerek, de remelem, hogy todom hasznalni a 20ast a fa tovebe 'letamasztott' kocsik fotozasara :)

Ez lesz egyebkent az elso bevetese az obinak... Egy francia munkatarsam GX7-esehez adtak 'ajandekba' en meg lecsaptam ra, "minek az neked?!" felkialtassal :) Igy ezust szin ide-oda....felkerul a fekete g6- ra :)

(#63046) ati3x


ati3x
senior tag

oh yeah! :Y Tutira hasznàlható! A neve is gyöngyszem, de P
főleg ezek a mondatok:

"A Super Spy Ultra High Power Zoom 80X Telescope egyik legnagyobb előnye az ára, hiszen amíg egy tükörreflexes gép objektívjére akár tízezer dollárt is költhetünk, ez csupán 220 dollárba kerül." :)) :))

(#63047) hemaka válasza ati3x (#63046) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kegyetlen cucc, ezutan a dslr csak nooboknak valo. :D

(#63048) cool13


cool13
őstag

Mercutio_ köszönöm itt is a jóságod! :R

[ Szerkesztve ]

(#63049) Studi válasza cool13 (#63048) üzenetére


Studi
addikt

Összetéveszted szerintem valakivel. :U ;]

(#63050) Tikakukac


Tikakukac
titán

Első genes 20mm-es Pana obinak mi a reális ára? Esélyesen tényleg venni kell egyet, úgy készítem akkor a céges tárcát.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.