Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#42001) |AP| válasza TayRol (#41999) üzenetére


|AP|
veterán

én így foglaltam össze nemrég.
Röviden: képtől és helyzettől függ, hogy milyen defish megoldást célszerű alkalmazni. Érdekes képek születhetnek, de nagylátót nem helyettesít.

(#42002) Studi válasza TayRol (#41999) üzenetére


Studi
addikt

Pollai játszott vele nem is olyan rég, csak akkor te épp Pentaxoztál, vagy ki tudja. :P Keress vissza! :P

(#42003) TayRol válasza |AP| (#42001) üzenetére


TayRol
veterán

azért ez elég meggyőző.

(#42004) rbalint88 válasza madgie (#41984) üzenetére


rbalint88
addikt

akinek ilyesmi váza van, nem értem, miért nem az ebayen próbálkozik. 100fontokért (38 pénz) mennek a régebbi oly penek és kis panák...

tőlem ma azt kérdezték, hogy nem akarok-e 85-ért egy 14-42 powerzoomot. de, sőt, rögtön kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#42005) |AP| válasza TayRol (#42003) üzenetére


|AP|
veterán

nekem is tetszik, amit ki lehet belőle hozni. Más az eredmény, mint nagylátóval, de pont azért tetszik. Viszont 75-nél kapsz olcsóbban is ebayről, nem?

(#42006) TayRol válasza |AP| (#42005) üzenetére


TayRol
veterán

most hirtelen az indexen láttam csak, és a képe érdekel. van nálam egy 9-18, az elég jó cucc.

(#42007) Studi válasza rbalint88 (#42004) üzenetére


Studi
addikt

Azt a hirdetést láttam én is az irányjelzőn, gondoltam megkérdezem, hogy a rátekert GH-t is adja hozzá ennyiért? :DDD

(#42008) |AP| válasza TayRol (#42006) üzenetére


|AP|
veterán

mint a hosszú, defishelős hozzászólásomból látszik, nagylátót nem helyettesít.
A 9-18 az egy k.rva jó nagylátó obi, a halszem meg mindig halszem marad, defish után is. Halszemként viszont nagyon jó képe van.

(#42009) Mercutio_ válasza TayRol (#41999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ne is gondolj rá, különben is mire megtanulnád használni már rég eladtam :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42010) madgie válasza rbalint88 (#42004) üzenetére


madgie
titán

És abból mennyit nyúl le az ebay és a paypal? Kifizetik a postát is? Gondolom az sem két forint külföldre.

Érted, itt bemegyek hazafelé a GLS-hez, leadom, másnap ott van, egyszerű és nagyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#42011) HollyBoni válasza madgie (#42010) üzenetére


HollyBoni
veterán

Paypal és ebay eladótól jó sokat nyúl le. Ebay 10% paypal 4%. :(

(#42012) schawo válasza rbalint88 (#41963) üzenetére


schawo
titán

Gyorsan megváltál attól a gx1-től, amiért pár hete akkorát kepesztettél.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#42013) rbalint88 válasza schawo (#42012) üzenetére


rbalint88
addikt

Ki mondta, hogy megváltam tőle? :) Itthon van, köszöni, jól érzi magát. A G3 ment el csak. A GX1 meghirdetésével úgy voltam, hogy ha jó áron megy el, akkor vigyék, jó a G3, de az ment el hamarabb, így leszedtem mindkét hirdetést.

madgie: nem tudom mennyit nyúl le, a posta az belátásod szerint működik. vagy te állod vagy ráterheled a vevőre, ezt meg kell adni a hirdetés feladásánál. de még mindig jobb áron megy, mintha itthon szerencsétlenkedne vele az ember.

[ Szerkesztve ]

(#42014) schawo válasza rbalint88 (#42013) üzenetére


schawo
titán

Ja, oké, értem. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#42015) TayRol válasza |AP| (#42008) üzenetére


TayRol
veterán

de mondjuk 50e körül simán kipróbálnám, azért a nagylátó két és félszer ennyibe kerül.

(#42016) |AP|


|AP|
veterán

NX Mini, barbie-edition:

(#42017) Parci válasza |AP| (#42016) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

valószínűleg valami hülyeség lesz, például nem lesz rajta gomb, hanem érintős lcd és helló, de azért várjuk ki a végét. 1" bsi 20 mp szenzor, elektronikus zár, 22 fps, 1/6000 s záridő, 24 fix és 24-70 kitobik stb. akár érdekes is lehet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42018) |AP| válasza Parci (#42017) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem felesleges tovább vékonyítani a vázakat, amíg az obi továbbra is bumszli. Bár arra a 24mm fixre 12mm vastagságot mondanak...

(#42019) HollyBoni válasza madgie (#41984) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezmiez az EP1, te hirdeted?

(#42020) madgie válasza HollyBoni (#42019) üzenetére


madgie
titán

(#42021) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Nem vagyok hozzászokva a nyilvánossághoz, ezért ért váratlanul, és ezért örülök most:)

Még tavaly volt ez a tűz a kisebbik állomásunkon, épp a környéken voltam, GX1-gyel, 45-össel fényképeztem egy párat, aztán kerestem az esethez köthető indexes vasutas fórumokat, kiraktam pár helyre egy álló képet:

Nem sokkal később megkeresett e-mailben a Today's Railways Europe magyar külsős cikkírója, hogy enyém-e a kép, és ha igen, felhasználhatná-e egy, a magazinban megjelenő cikkéhez. Természetesen, írtam, és kerestünk egy fekvő formátumú képet a cikkhez:

Ma megkaptam a tiszteletpéldányomat is, és hát jó volt viszontlátnom a képemet nyomtatásban, a cikkben, a nevemmel.

Az eset idején a városi tévében is lement egy tudósítás az esetről, ismerősökön keresztül tudomást szereztek a képeimről, és mivel videót én nem csináltam ott, hát diavetítés ment pár képpel, a nevem megjelölésével, az is igen jól esett. :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#42022) HollyBoni válasza madgie (#42020) üzenetére


HollyBoni
veterán

Bakker, ennyiért még dísznek is jó. :( Kár hogy most költöttem el minden pénzem.

(#42023) Gondwana válasza scarabaeus (#42021) üzenetére


Gondwana
addikt

... mert akit egyszer a mozdony füstje megcsapott... :C

Azt ugye, jól látom, hogy GH1-re még elméleti igény se nagyon merül fel sehol?

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#42024) MrChris válasza Studi (#42007) üzenetére


MrChris
nagyúr

G5-t keresnek a zindexen!

(#42025) pajibá válasza MrChris (#42024) üzenetére


pajibá
tag

Én kínálnám a G6-omat, de nincs emailcíme. :W

(#42026) TayRol válasza pajibá (#42025) üzenetére


TayRol
veterán

Mivan a g6-tal? Eladod?

[ Szerkesztve ]

(#42027) HollyBoni válasza TayRol (#42026) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én is kíváncsi vagyok miért szeretné eladni. Ha nekem olyan gépem lenne sosem adnám el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42028) pajibá válasza TayRol (#42026) üzenetére


pajibá
tag

Még rágódom a dolgon. Nehéz megint átállni a D90-ről. :((
Rágódom.

[ Szerkesztve ]

(#42029) MLaca válasza pajibá (#42028) üzenetére


MLaca
őstag

:DDD (én eladtam a GH3 panámat, majd másnap (!) vettem egy másikat, mert nem bírtam nélküle. csak ha már poénból feladtam hirdetésben, nem csinálok segget a számból, ha jön egy vevő - és elvitte :( )

[ Szerkesztve ]

http://mlzphoto.hu/

(#42030) pajibá válasza MLaca (#42029) üzenetére


pajibá
tag

Megértelek. Én is attól félek, hogy úgy járok, mint Te. :((

(#42031) nord_ válasza Gondwana (#42023) üzenetére


nord_
veterán

Van az a pénz. :)

(#42032) MrChris válasza pajibá (#42025) üzenetére


MrChris
nagyúr

ezt nem tudtam, Robiról tudtam, hogy régóta szeretné eladni...
Mi baj van a G6-al? Igazi mindenes, bár semmiben sem kiváló de a közepesnél jóval jobb. Ha csak fotóznék és koca videóznék akkor nem kéne, akkor em10.

(#42033) MrChris


MrChris
nagyúr

aki ma korán kelt és érdekli az égbolt fotózás ritka látványban lehetett része. Hold és Vénus fél holdnyi távolságban látszott egymáshoz képest. Ennyire szoros együttállásra nem emlékszem. Megpróbáltam lefotózni, de csak az OM100/2.8-t tudtam elővenni állvány nélkül :(

(#42034) MrChris


MrChris
nagyúr

namégegy, :) A 12-32 nagyon szuper, csak kutyafuttában kattintottam néhányat, de teljesen rendben van, komoly képi hibát nem látok rajta. Hihetetlen hogy milyen pici és OIS is van benne. Ma kicsit jobban bevetem. Ha lesz rá veszek majd egyet!

(#42035) madgie válasza MrChris (#42033) üzenetére


madgie
titán

Szólhattávónhamarabb :)

(#42036) gorgo válasza MrChris (#42033) üzenetére


gorgo
őstag

Pont azt néztem én is reggeli közben :O pixcsába. Sem idő nem volt se nincs semmilyen telém. Leghosszabb obim egy 50/1.4. Mondjuk témába helyezni nem tudtam volna elég béna háztetők vannak felénk. Kár érte.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#42037) MrChris válasza madgie (#42035) üzenetére


MrChris
nagyúr

házból kilépve láttam. Celebszaremberekkel, lexarom kitérdekel hírekkel tele van a média. Ami meg 500, 1000 vagy még több évente egyszer látni annak nincs profitértéke. De hogy néger lesz a magyar Dániában, az kell...

(#42038) MrChris válasza gorgo (#42036) üzenetére


MrChris
nagyúr

nálunk meg légkábelekkel teli. Mint egy háború utáni ideiglenes gyorsmegoldás...

(#42039) scarabaeus válasza MrChris (#42033) üzenetére


scarabaeus
őstag

Aha, én korán kelek. Percre pontosan kiszámolva indultam a vonatomhoz, aztán szabad ég alá érve felnéztem, és ott maradtam. :) A következő vonattal mentem. Nincs telém a m4/3-hoz, viszont ezért tartom a pici Canon SX220-as kiskompaktot. (Pici... Az új GM1 váza mm-ekkel, de kisebb :) )

A másik fórum Csillagászat topikjában

Kicsit még a Vénusz-sarló is sejthető volt.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#42040) BumBum Jack


BumBum Jack
tag

Sziasztok !

Az lenne a kérdésem ,hogy angliában vásárolt olympus e-m5 ben van magyar menü?
Megéri ott venni csak vázat?

Előre is köszönöm!

(#42041) FEDman


FEDman
addikt

Ti aztán pörögtök rendesen, bő egy hét után néztem rá újra a fórumra.

Ezalatt ide írt kommentek száma: 378! :Y

:)

(#42042) .: JuSzT :. válasza FEDman (#42041) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Pedig a hétvégén szinte semmi nem volt, hullaszag :)

(#42043) erzol válasza BumBum Jack (#42040) üzenetére


erzol
őstag

Szia!
Én usaból vettem pl5-öt.Abban volt magyar nyelv. Gondolom ez egységes az olynál.

(#42044) Studi válasza BumBum Jack (#42040) üzenetére


Studi
addikt

Keresd (akár privátban) .mf-et, ha jól gondolom ő onnan hozott E-M5-öt (is :D) a közelmúltban.

szerk: ati3x: én is mindig angolul használom a műszaki cuccokat, érthetetlenek számomra a magyarítások. :)

[ Szerkesztve ]

(#42045) ati3x válasza BumBum Jack (#42040) üzenetére


ati3x
senior tag

Én svédbe vettem, és van benne magyar menü. ( igaz, angolul hasznàlom)

(#42046) Lassú Víz válasza Studi (#41940) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Tetszik az ötlet. Igyekszem úgy intézni, hogy ha a tapinapra nem is sikerül odaérni, a PIVO azért meg legyen, ha a többieknek is jó.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#42047) Freddy76 válasza Studi (#41940) üzenetére


Freddy76
addikt

Aznap jövünk haza Ausztriából, szerintem 5-re itthon vagyunk. Megpróbálok a tapira odaérni, sörre megyek.

No fuji...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42048) TayRol


TayRol
veterán

nem kell valakinek egy zsír újszerű, dobozos, karcmentes EP2, aminek hibás az exponáló gombja? :W (olyan mindt a szűz srác, túl gyorsan sül el)

[ Szerkesztve ]

(#42049) HollyBoni válasza TayRol (#42048) üzenetére


HollyBoni
veterán

Csak kíváncsiságból, mennyi? Rá kell ragasztani valami pici távkioldót. :DDD

(#42050) TayRol válasza HollyBoni (#42049) üzenetére


TayRol
veterán

Ja, van még 3 gyári akku, gyári táska, meg nyakbaakasztó, meg figyfene. ezeket is majd kiszórom.

Mennyi? Mondok egy 10e ft-ot, meglátjuk.:D

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.