Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) robotkutya válasza Sárpac (#57799) üzenetére


robotkutya
tag

Köszi, ez megnyugtató.

3D blu ray lemezek beszerzésére tudtok adni tippeket, vagy ez nagyon off? Nem kell magyar kiadás, külföldi forrás is jó, köszi.

(#57802) *H* válasza almi (#57798) üzenetére


*H*
aktív tag

Itt adható meg, hogy pl. áramszünet után, ha újra van tápellátás, milyen állapotba kerüljön a készülék.
PWR=Bekapcsol függetlenül attól, hogy milyen állapotban volt előtte.
STD=Kikapcsolt/készenléti állapotban marad (standby).
LST=A tápellátás megszűnése előtti állapot áll vissza. Vagyis, ha be volt kapcsolva akkor bekapcsol, ha kikapcsolt állapotban volt akkor marad készenlétben.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#57803) almi válasza *H* (#57802) üzenetére


almi
senior tag

Áháá, köszönöm szépen! :)

Ezt az opciót PWR-re állítottam és valamiért az idő is aktualizálódott. Azt hittem, hogy valami köze van ahhoz is, de lehet, hogy csak a beállítás frissítése miatt, vagy nem tudom.

Köszi.
Üdv.

(#57804) #94529552 válasza Norbika76 (#57790) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha megnyomod a 3D gombot, akkor elsőre a 2D>3D beállítás jön be, innen jobbra léptetve találod meg a megfelelőt. Ha a két képet látod, akár jobb-bal, vagy alul-felül, akkor még nem jó helyen vagy.

(#57805) Cooper911


Cooper911
senior tag

Meg tudnátok mondani, hogy az LG garancia érvényesitéséhez hol kell beregisztrálnom a TV-t illetve milyen szám kell hozzá? Nincs gond a TV-vel csak szeretném ha élne rá az LG-s gari.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#57806) Cooper911 válasza Norbika76 (#57786) üzenetére


Cooper911
senior tag

Próbáld meg felrakni pendrive-ra és a TV-be dugva lejátszni. Ha úgy megy akkor a lejátszó progi beállitásaival lesz gond, esetleg próbálj másik lejátszó progit. Ha úgy sem megy akkor az állománnyal van gond.
A TV 3D-s beállitásait is érdemes végignézni, lehet hogy függöleges osztású képet vár és közben nem az.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#57807) SirBenji


SirBenji
újonc

Kérdeznék valamit.
Passziv 3D-nél mikor bd50 iso-t nézel jobb a minőség mint half ou vagy sbs-nél?

Valamit melyik LG tv-nek van twin tunere? Upc kábelünk van boxal.

(#57808) yvsmad válasza SirBenji (#57807) üzenetére


yvsmad
őstag

Nem igazán értem, hogy az 1. mondatban mit akartál kérdezni.

[ Szerkesztve ]

(#57809) cidalain válasza Cooper911 (#57805) üzenetére


cidalain
veterán

LG gari = Magyarországi vásárlást igazoló számla VAGY magyar garanciajegy.
Tudtommal a regisztráció nem feltétele a hivatalos 2 éves gyártói garinak.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#57810) yvsmad


yvsmad
őstag

Az új évjáratban már nincs 46" vagy 47"-os tévé?

(#57811) Norbika76 válasza #94529552 (#57804) üzenetére


Norbika76
csendes tag

Nagyon köszönöm a jó tanácsot ,kipróbálom!

(#57812) SirBenji válasza yvsmad (#57808) üzenetére


SirBenji
újonc

Mindenki half ou meg sbs 3d filmekről beszél passzív tv-nél. De mi van ezekkel a 3dbd filmekkel? Azok vannak bd25 meg bd50 isokba. Van valami különbség ezek között az LG-n?

(#57813) yvsmad válasza SirBenji (#57812) üzenetére


yvsmad
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#57814) #94529552 válasza SirBenji (#57807) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem tudok twin tuneresről, de akkor dupla CI+ modul foglalat is kellene. Két csatornát nem lehetne nézni egyszerre, ez másik márkánál sem működik, hiába twin tuneres. Ha két szolgáltatód van, és azért kellene, akkor talán a legjobb megoldás lehet erre egy Mediacard +1 Mediabox a UPC-től.

yvsmad Szerintem nincs már 47-es, helyette van a 49-es. Ha túl nagy lenne akkor meg van 42- 43-as.

(#57815) yvsmad válasza #94529552 (#57814) üzenetére


yvsmad
őstag

Szomorú... de más márkánál is ez a tendencia.
Ráadásul magasabb kategória elérhető 42"-43" méretben, mint 47"-ban.

(#57816) MrCsiT


MrCsiT
addikt

HDMI ARC infó:

Vettem egy Panasonic SC-HTB170 soundbar-t, és nem akart rajta a TV megszólalni. HDMI ARC-n, HDMI -vel összekötve (a HDMI kábel ilyen Hama csoda, állítólag még 4k-t is átvisz, ha át át, ennél 500 Ft-tal lett volna olcsóbb a sima, gyengébb kábel, hát ezt vettem.)

Itt a TV-s topicban találtam meg, hogy a nagyon nem segítőkész helpes LG47LA690S-en ugyan kapcsoljam be a menüben a "bemeneti lista" részen az alul szép zölddel elérhető Simplink funkciót, és voilá, szól a hang!
(olyan nehéz volna nekik a HDMI ARC hangmenünél ezt a helpet kiírni. :W :((( )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#57817) robotkutya


robotkutya
tag

Sziasztok!

55UB850V elso benyomasok: Szuper a tv, eddig minden jo, 42-esnel hatarozottan nagyobb, de kb 2 perc utan megszoktam, s mar lepnek is feljebb meretben, haha. A kepminoseg nagyjabol tokeletes, csak ezermillio dolgot lehet kalibralni, amire meg nem volt idom, mert azonnal beszippantott egy IMAX 3D mozi. Viszonylag messzirol neztuk, 2.5m is megvolt, igy lehet, h csak bebeszelem magamnak, de mintha jobb lett volna a film minosege, mint full hd-s teveken a 3d-nek, legalabbis amiket eddig lattam. Talan csak az elso napi lelkesedes mondatja velem, de tenyleg IMAX elmeny volt, kicsiben.

Maga a keszulek elegans, letisztult, visszafogott, a webOS meglepoen fluid, jol hasznalhato. Csak volt egy kis aggodas, mert az LG storeban nem volt netflix, anelkul meg mar letezni sem birunk (first world problem), es hiaba allitottam at a locationt, keves volt neki. Vegul sima ugy volt, csak elsore nem vettem eszre, hogy kulon lehet service countryt valasztani. 4k streamre is upgradeltem a netflix accot, nagyon tuti, csak egyelore kicsi a 4k valasztek.

Nem teljesem ertem, hogy miert adtak 2 taviranyitot, most akkor a magic remote vagy a hagyomanyos az ajanlott? Nem vagyok apple fan, de sztem almaeknal az ilyesmi reszletekre is ugyelnek, na mindegy, van meg miben fejlodni, majd kitapasztalom melyik a jobb.

Laptopot rakotve volt egy kis meglepodes, hogy a win7 es/vagy az integralt videokartya nem tamogatja ezt a felbontast. Van egy dedikalt nvidia is a notimban, de az valahogy csak jatekoknal aktivizalja magat. Van erre valami megoldas, hogy ne nezzen ki olyan szarul a windows a teven?

Meg annyi, hogy a PS4 menuje kozelrol nezve kiabranditoan fest, mintha nem is kurrens konzol generacio lenne, de jatek kozben nem vettem eszre semmi zavarot, gyonyoru a kep. Tavolabbrol nezve persze a menu sem latszik elmosodottnak, pont olyan mint nativ felbontasban fullhd teven.

Meg egyszer koszi a segitseget mindenkinek, eddig nagyon elegedett vagyok.

(#57818) tysonn198810


tysonn198810
tag

Sziasztok!
Tudna valaki nekem abban segiteni,hogy ha letoltottem egy alkalmazast lg lb 650v-re,azt hogyan tudom eltavolitani rola?
elore is koszi!

iPhone 14pro max

(#57819) Gtaati válasza robotkutya (#57817) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló! örülök neki, majd kitapasztalsz mindent! Azt megkérdezhetem hanyas firmware van rajta? Köszi!

(#57820) gbela


gbela
senior tag

Tegnap beüzemeltem az új 42LB671V-t.
Gépre van kötve, leginkább arra is lesz használva általános monitor, de leginkább filmnézésre.
Minden jó, de 1-2 apróság zavar, illetve kérdéses.
Hangja egyelőre nem az igazi. Mik a javasolt beállítások? Smart segít? Pl basszust nagyon hiányolom, előtte egy sima 2+1 hangszórószett volt a gépen, az jobban szólt.
Sarkokban van egy kis sötétedés, olvastam, hogy ez normális. Szóval ezzel semmit nem lehet kezdeni?

Képen amúgy még nem állítottam, valaki hivatkozott itt valami leírásra erről, de nem igazán találtam. Tudna valaki linkelni? Nincs kedvem végignyomogatni próbálni a sok variációt, valami bevált beállítás főleg filmnézéshez jól jönni.
Köszi!

(#57821) Sárpac válasza gbela (#57820) üzenetére


Sárpac
nagyúr

LCD smart tvknek amik fél milla alattiak mind fos a hangja erősítő kell melléjük +5.1, sarkokon sötétedés direct ledes tehát normális!
Képbeállítást ki kell tapasztalni, de vannak review-ok ott is találhatsz hozzá esetleg bekalibrált képhez értékekeket amit aztán a te készülékeden is be tudsz állítani. Tökéletes nem lesz mert minden panel más egy picit nincs két egyforma, de közel azonos lesz az eredmény.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#57822) Tamarel válasza gbela (#57820) üzenetére


Tamarel
senior tag

Azóta is tesztelgetem a hangot.
Most itt tartok:
- minden szoftveres cucc kikapcsolva
- eq erre állítva
100 Hz +3
300 Hz +2
1 kHz +1
3 kHz 0
10 kHz -1
- balansz bátran elhúzva jobbra 3-mal, mert a faltól balra néz a tv

Az alacsony és a magas tartomány így vállalható, de a közép torz egy picit (ez eq-tól független, sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#57823) gbela válasza Tamarel (#57822) üzenetére


gbela
senior tag

köszi a segítséget, és Sárpac kollégának is!

(#57824) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló! Valaki tudja, hogy az LG TV Remote a telefonról hogyan kapcsolódik a Tv-hez? Mert nem találja a Tv-t, nem látja. Mert ezzel az alkalmazással megoldható állítólag, hogy atv képét-hangját átrakjuk a mobilra.

Másik kérdés, hogy valakinek LG NFC matricája van-e? Illetve hol lehet ilyet szerezni, mert én nem kaptam a tv-hez:(

Köszönöm!

(#57825) Sárpac válasza Gtaati (#57824) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ala natúr wifivel nem fog menni, nálam úgy megy, hogy tv és a teló is wifi routerre jelentkezik fel ekkor működik elég szépen. Meg lehet viccelni vele a család többi tagját! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#57826) Gtaati válasza Sárpac (#57825) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló! Az Lg telóval wifin a tv lan-on meg wifin is próbáltam de nem ment:( lehet az UB850 túl új a programhoz?:(

(#57827) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv.

valaki próbálta már a time machine-t Mobile rack + notebook hdd kombóval?
kaptam egy ilyen ötletet, hogy az jobban megéri árba, ha rack-t veszek és notebook hdd-t, minthogy külső winyót veszek erre a célra...
rohadtul nem értek hozzá.

viszont ha ez tényleg müködik akkor tényleg tök olcsón megusznám mert van laptopom, és esetleg ha kimütöm belőle a winyót, akkor csak rack kell :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#57828) Benoe77 válasza gbela (#57820) üzenetére


Benoe77
őstag

Nekem ez a képbeállítás jött be leginkább (50LB671V tv-n):
[link]

Arra figyelj, hogy bemenetenként lehet az értékeket változtatni, csak egy részénél lehet megadni, hogy minden bemenetre alkalmazza.

(#57829) cidalain válasza Gtaati (#57826) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem sem ment. Nem ismerte fel a TV-met (LB650).
Az alap funkciók azonban működtek, P+-, hang +- tudtam vezérelni tabletről. De az meg minek, teljesen mindegy hogy a tabletet vagy a távirányítót emelem fel az asztalról.

100 éves LCD monitor-TV-t is ki tudtam kapcsolni vele miközben tesóm gépezett. Kissé megállt benne az ütő, azt hitte elromlott :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#57830) gbela válasza Benoe77 (#57828) üzenetére


gbela
senior tag

Köszi ezt is. Szép részletesnek tűnik, kipróbálom.

(#57831) amtibacsi válasza Gtaati (#57824) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Az LG TV Remote csak azokon a modelleken működik, amelyeket felsorol. Kétirányú kezelést nem tud, a TV képét nem tudod a mobilra átteni. A régebbi változatban lehetett Youtube-on keresni és átküldeni a TV-re, az újabb verzióból ezt kivették.

Az NFC matrica nálam csak annyit csinált, hogy a Play-ről le tudtam tölteni az LG TV Smartshare progit, amit egyébként nem lehet megtalálni. Direkt linket csinált hozzá. Maga a progi nekem semmit sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#57832) Shingen válasza Gtaati (#57794) üzenetére


Shingen
addikt

MM-ban engem is próbált egy Samsng inges srác lebeszélni az LG-ről

Egyértelmű a samsungos le akart beszélni Lg-ről :D

風林火山

(#57833) Shingen válasza robotkutya (#57817) üzenetére


Shingen
addikt

Gratula a Tv-hez! :)

風林火山

(#57834) Beni2360


Beni2360
félisten

Na még 1x neki futok, hátha most akad válaszoló kedvű fórumtárs! :C :C

Szasztok! Érdeklődnék a következő TV után: LG 40UB800V LED TV, már elég sokat átolvastam a topicban de 04.18. óta síri csönd. Most vonla a t-homnál kamatmentes részletre 24 hónap x 5490 Ft= 131 760 Ft. Meg éri váltani egy 6 éves LG plasmáról? Ugyan az a méret. Válaszokat előre is köszönöm :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#57835) gacsoi válasza amtibacsi (#57831) üzenetére


gacsoi
senior tag

Érdekes, mert nállam úgy működik, hogy mikor elindítom a programot a telefonon, bejön az alap felület, felűl az éppen futó csatorna képével, és hangjával. Ha viszintesbe fordítom a telefont, akkor átvált teljes képernyős módba.

(#57836) gacsoi válasza gacsoi (#57835) üzenetére


gacsoi
senior tag

Az viszont elképzelhető hogy csak a Netcast rendszerű modelleken működik.
Van olyan, hogy LG TV plus. Állítólag ez már tudja a 2015-ös modelleket is, de itt meg nem látok műsor streamet.

(#57837) Shingen válasza gacsoi (#57836) üzenetére


Shingen
addikt

Azokon azt hiszen nincs.
csak a netcast rendszere szánt appnál.

風林火山

(#57838) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló!

Valaki tudna abban segíteni, hogy a tvhez(55UB850)-hez csatlakoztattam az LG BP740-es blue ray lejátszót és a tv is illetve a lejátszó is támogatja a HDMI-n az UHD Deep Colour funkcit de az összes hdmi csatit végig próbálva azt az üzenetet írja ki a tv h nem működik az UHD Deep Colour funkció mert nem jó a készülékek közötti hdmi verzió...."HDMI-verzió nem egyezik" ez mitől lehet mivel lehet a gond? Én a hdmi kábelre gyanakodom, de nem tudom milyen verziójú ami van, milyen verziójú kellene hozzá?

Köszönöm!

(#57839) #94529552 válasza gbela (#57820) üzenetére


#94529552
törölt tag

A képbeállításhoz itt is van egy bevált settings: [link]
A tévék hangjánál mindig jobb lesz egy jó külső 2.1-es eszköz, de ha igazán jót akarsz, akkor idővel egy Házimozi erősítőt és 5.1-es hangfalakat veszel hozzá. Első lépésként elég egy erősítő, és két álló front hangfal is.
Nagyon sok ilyen használt, kiváló minőségű cuccot lehet találni, ha ebben segítség kellene: [link], bár ott kicsit maximalisták a fórumozók.
A tévénél hogy normálisan szóljon kb.:
Smart hang: Ki
Hang Mód: Standard
Hangeffekteknél, Tiszta Hang: Ez egyéni, a beszédhangok jobb értéséhez, 2 vagy 3. szint
Virtual Surround: be
Hangszínszabályzó is egyéni, pl ha kevesled a mélyet, akkor húzd fel akár maxra is(100 Hz).
DTV: szerintem Auto
Nálam nem torzít semmit, igaz 47"-os de a hangrendszere ua. Simán jó filmezéshez is (amíg ki nem próbálod normális külső hanggal), de akkor tolni kell neki a hangerőt bátran, viszont az 5.1-es rendszerhez sehol sincsenek a tévék hangjai.

(#57840) ilyenezalaci válasza Beni2360 (#57834) üzenetére


ilyenezalaci
tag

LG plazmáról nyugodtan válthatsz:) Én azért 40-es méretben inkább egy jó full hd tévét vennék hasonló árban.

(#57841) ilyenezalaci válasza Beni2360 (#57834) üzenetére


ilyenezalaci
tag

Végignézve a T-Home akciós kínálatát, az LG-k közül a legjobb ár/érték arányút választottad. Az akciósok között még az OFF márka 48-as készülékét is ajánlanám nem sokkal drágábban. Olvass utána (ha még nem tetted) az IPS és a VA panel közötti különbségre. Gondold át, hogy mennyi hely van a szobában, ahova kerül, milyenek a fényviszonyok, melyik napszakban használod majd leginkább, nézitek-e oldalról, vagy csak szemben ülve, szeretnél-e 3D-t, ha igen, akkor aktívat, vagy passzívat, ha játszol majd rajta, hasonlítsd össze az input lagjukat, stb...Gondold át, hogy fogsz-e adni neki UHD-s tartalmat, ha igen, nézd meg, hogy milyen távolságból ajánlott nézni. Mindezt elégedett LG tulajként ajánlottam.

(#57842) #94529552 válasza Beni2360 (#57834) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mert nincs ilyen típusú UHD tévés fórumozó jelenleg, valószínű azért nem nagyon kapsz választ. Mondjuk én is egy jobb féle FHD tévét javasolnék (42LB6xx), mint ezt. Ha csak nem te már tesztelted, és minden tekintetben megfelelő lenne neked.

(#57843) Cooper911 válasza Adebayor (#57827) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ha a rack-be beraksz egy notebook HDD-t akkor tulajdonképpen egy külső HDD-t kapsz. Árban ezek valóban kicsit olcsóbbak mint a gyári megoldások.
Szóval elvileg jó lesz az.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#57844) Cooper911 válasza cidalain (#57809) üzenetére


Cooper911
senior tag

Köszi.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#57845) cidalain válasza Adebayor (#57827) üzenetére


cidalain
veterán

Igen, próbáltam!

LCPower HDD case, benne egy WD Caviar Blue 2,5" 320-as HDD.
Elsősorban azért ilyen az én kialakításom, mert már megvolt a winyó egy elromlott laptopból, így kézenfekvő volt csak házat vennem. Valami 4000 körül volt kb egy éve, USB 3-as.

Tapasztalatok:
+Majdnem minden szuper
-Nagyon lassan ismeri fel a tévé a HDD-t. Bedugás után kb 1 perc is eltelik. Emiatt (vagy nem), nem sikerült időzített adás felvétel még úgy hogy a TV kikapcsolt állapotban volt. Gondolom a TV bekapcsolt, de a winyót még nem látta egyből, így el sem kezdte a felvételt. Úgy gond nélkül megy, ha a TV már bekapcsolt állapotban (és a winyó már felismerődve lóg rajta) van amikor kezdődik a felvétel ideje.

Nem tudom hogy ez a komplett megoldásoknál is így megy e, vagy sem. Vagy ha Y kábelen hoznám le a TV-ről akkor hamarabb kapna áramot/vagy több áramot kapna, így gyorsabb lenne a feléledés. Vagy hogy van e köze hozzá hogy a TV csak USB2, a rack meg USB3. Vagy ha nem kínai lenne a rackem, hanem 3× ennyibe kerülő Zalman, akkor is ilyen lenne e, nem tudom. Na ezek a nyitott kérdések, amikre még nem nagyon kerestem a választ...

(#57844) Cooper911
Nincsmit. Remélem jól tudom :)
Én sem regisztráltam külön a tévémet. Minek adjam meg plusz 1 helyre az adataimat, ha nem muszáj?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#57846) Benoe77 válasza cidalain (#57845) üzenetére


Benoe77
őstag

Komplett megoldásnál is találkoztam már ilyen lassan éledő HDD-vel. Már azt hittem tönkrement, mikor egyszer csak csatlakozott...

(#57847) cidalain válasza Benoe77 (#57846) üzenetére


cidalain
veterán

Ez erdekes. Mondjuk film/ fotok lejatszasakor letojom a lassu felismerest, nincs jelentosege ennek az 1-2 percnek. Viszont ha emiatt nem megy a kikapcsolt allapotbol valo felvetel az ugy elegge gaz...
Egy Y usb kabelt lehet megerne kiprobalni. Asszem van is valahol.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#57848) Cooper911 válasza cidalain (#57847) üzenetére


Cooper911
senior tag

Vagy egy USB-hub-ot. Nálam közvetlen TVre rádugva nem ismerte fel, HUB-al meg igen. (WD passport USB2)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#57849) cidalain válasza Cooper911 (#57848) üzenetére


cidalain
veterán

No, de milyen gyorsan ismeri fel igy?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#57850) Beni2360 válasza ilyenezalaci (#57841) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!! - Pumma Elnézést a későbbi válaszért.

Általában szemből 3.5 m távolságról nézzük a Tv-t. Tv és film nézés a fő szempont. IPS gondolom jobb.
Jóformán egész nap mehet a TV mivel nyugdíjasok vagyunk időnk mint a tenger :-)
3D-ben meg nem tudom melyik a jobb? a passzív vagy az aktív? És itt van még, hogy szemüveget hordunk.
Már volt egy próbálkozás amolyan piros-kék szemüveggel amit a laptopról tv-re kötve,-Avatar- de nem volt valami nagy durranás, főként nappal teljesen be kellett sötétíteni mert oldalról be zavart a napfény.
Jobb oldalról van az ablak.
UHD milyen távolságról érdemes nézni? mert ez a 3,5m távolság adott. Annak idején 72cm-ről 102cm-re való áttérésnél egy hétig zavaró fejfájásunk volt.
Játék már a korom végett sem jöhet számításba. :-) max nettes póker.
Általában nagy felbontású filmeket szerbuválok be. MKV stb. Most már jöhetne a full hd formátum is.
Van külső média lejátszóm. T-hom, jövő héttől hd-s csomagom lesz. De van DIGI HD lehetőségem is.
Végül a smart tv lehetőség.Van egy droidos 2gb ram,4 procis 16gb háttér tárolós kütyüm, gondolom ez azért veri a beépített smartot? Hát egy kicsire hosszúra sikeredet, de nem egy DVD lejátszó vételéről van szó.

Pumma: Azokat is nézegettem csak nem értem miért jobb egy full hd mint egy 4k ?

Akoor még 1x köszi mindenkinek Béni :R :R :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.