Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58901) Beni2360


Beni2360
félisten

Szakértők!
Várható LF szériában az LB730 tudásával rendelkező TV?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58902) hamizoli válasza yvsmad (#58899) üzenetére


hamizoli
tag

Nekem 42lb731van és meg tudom erősíteni, hogy a talpa az ezüst színű és alumínium. Csak alul aranybarna árnyalatú a hangszóróknál(szinte észre sem venni).
#58881 yvsmad: Leírhatnád a beállításaidat, mert sokat kipróbáltam(összefoglalóban lévőket, yt-os videót, fórumos hsz-eket) de egyik sem jött be igazán. Most az "eredeti" van elállítgatva :)

régi név:hammer1

(#58903) yvsmad válasza blakey (#58900) üzenetére


yvsmad
őstag

Kicsit egyértelműbben is írhatták volna...
Na mindegy, a lényeg az, amit eredetileg ki akartam hozni belőle, hogy nincs érdemi különbség a két készülék között.

(#58904) yvsmad válasza hamizoli (#58902) üzenetére


yvsmad
őstag

Szín, fényerő vagy mozgás nem jó nálad?

(#58905) yvsmad válasza Beni2360 (#58901) üzenetére


yvsmad
őstag

7-es LG-ből már csak UHD van, amiknek a típusszáma UF7xx(x): link

[ Szerkesztve ]

(#58906) Beni2360 válasza yvsmad (#58905) üzenetére


Beni2360
félisten

A tulajdonságaira gondoltam. 2.1 hang, képjavító cuccok stb.Tőlem lehet 6-os széria is.
tudásával rendelkező TV?
Ezek a 652 ódivatú talpakkal, nem valami szépek és rengeteg dolog hiányzik ami a 730-ban benne van.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58907) hamizoli válasza yvsmad (#58904) üzenetére


hamizoli
tag

Még a mozgás nem az igazi a többit nagyjából belőttem. Kb 2hete van meg de sokat még nem tudtam tesztelgetni, előtte egy régi samsung volt ahhoz képest furcsa.

régi név:hammer1

(#58908) Beniben válasza huncutka1029 (#17962) üzenetére


Beniben
tag

Köszönöm, nagyon sokat segített a leírás!

Annyit tennék hozzá, hogy miután beírod a 0413-at, nem a gyári távval kell tovább küzdeni, hanem ugyanúgy a Harmony-val (az általad beírt TV típus (LG 26LE5300-UE) esetén!
Azt is hozzáteszem, hogy aki az infra-hack módszerrel küzd, az ő tevékenységét is siker koronázza, mivel a in-start.wav lejátszása után megjelenő menünél a gyári távon egy "settings" gombot nyomva az "Installation Menu (V 2.23)" menüben találja magát és mentheti is a csatornalistát a "TV link-loader" menüpont alatt!

Fentieket az LG 42LM670S-ZA típusnál tapasztaltam!

Mégegyszer kösz mindenkinek, mert az LG Magyarország csak a vállát rándította!

:R

[ Szerkesztve ]

"Ede, bibe, lude, post mortem nulla Voluptas!"

(#58909) amtibacsi válasza SEMY (#58883) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Köszi. Hol kell ezt megadni ? Csatornakeresésnél vagy a CI modulnál ? Az a gond, hogy nálunk most vezették be a digi kábelt és csak háromjegyű azonosítót tudott mondani az ügyfélszolgálat. Nincs még ötjegyű. Milyen TV-d van milyen szofttal egyébként ? Milyen azonosítót adtál meg ?

[ Szerkesztve ]

(#58910) Stevenstyle válasza Beni2360 (#58906) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Jelen állás szerint nem várható. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem is lehet, de ha az előző évek gyakorlatát veszem alapul, akkor nyár végén, ősszel érkezhet még egy-két modell, de túl sokra nem érdemes várni. Másrészt az idén alapjaiban átalakított modellpaletta miatt sem valószínű, hogy behoznának egy komolyabb FullHD modellt, házon belül konkurenciát állítva ezzel az UHD smart Tv-iknek.

Szerintem csekély rá az esély.

(#58911) yvsmad válasza hamizoli (#58907) üzenetére


yvsmad
őstag

Délután összeírom, ha addig meg nem előz valaki.
Nálam is egy régi Samut váltott, ami ráadásul még napokig itt volt, ugyanabban a szobában, úgyhogy egymás mellett láttam a 2 tévét. A mozgás nálam sem lett tökéletesen ugyanolyan jó, mint a Samun, de már nem bántja annyira a szememet, mint a gyári beállításokkal.

(#58912) olasz69 válasza yvsmad (#58899) üzenetére


olasz69
senior tag

Mivel nekem LB731V van és jól látom a színeket akkor biztosan!
Haveromnak LB730V van azt is láttam!
A talp ezüst nálam, az biztos!!
Ha visszaolvasol már le lett írva a honlaptartalmának "hibái"vagy valami erre utaló!
Pont a 730-731 is az egyik ilyen volt!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#58913) olasz69 válasza yvsmad (#58898) üzenetére


olasz69
senior tag

Az memoria megtelt hiba nem feltétlen akkor jelentkezik ,ha sok feltelepített app van! Sőt!

Sokat töröltem anno,pont emiatt,de ugyanúgy előjött! Csak a yt-t videát,böngészőt hagytam meg !

Egy adott alkalmazás használta memória telik meg amit nem ír felül ,nem töröl ezáltal újraindul az alkalmazás!
Memória megtelt az alkalmazás újraindul!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#58914) nikos21 válasza yvsmad (#58898) üzenetére


nikos21
aktív tag

értem,de a gyári App ok vannak rajta én semmilyen plusz dolgot nem raktam rá. pl böngészés közben írja ki és olykor a hdd röl nézett filmek mondjuk 3D film közben. Ezért furcsálom ezt a dolgot, elég idegesítő amikor böngészés közben kilép :F

(#58915) olasz69 válasza nikos21 (#58914) üzenetére


olasz69
senior tag

Nálam a Yt és a hdd-ről vezetékesen /usb/ ,a tv saját médiaplayerével lejátszott 3D tartalom(MKV) alatt jött elő!

A gyári appok ritkítva vannak,szinte semmi nincs fent!

Várom a webOs 2.0 Lite-t /

2014 decembertől használom az lg lb731v tv-m, nem túl régen

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#58916) Stevenstyle válasza nikos21 (#58914) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

A memória megtelt hibának, mint azt már olasz69 kolléga is leírta semmi köze sincs a tulajdonképpeni szabadon felhasználható tárhelyhez vagyis a háttértárhoz! A RAM típusú memóriáról van szó. A legtöbb ilyen jellegű probléma a 650-es készülék használata közben merült fel, nem ilyen gyakorisággal, de előfordult már szinte az összes 2014-es WebOS 1-el szerelt modellnél. A hiba elsősorban a rendszer optimalizálatlanságára, illetőleg az ebből fakadó, "rossz"memóriakezelésre vezethető vissza.

Tipikusan úgy lehet a legkönnyebben előidézni a jelenséget, ha előtte több app meg volt nyitva, huzamosabb ideig használva volt (youtube, böngésző) és ezután rányitunk rá még egy memória igényesebb appot, pl.: a média lejátszót és megkínáljuk valami komolyabb tartalommal. Elég nagy esély van rá, hogy legalább a film felénél letérdel a rendszer (ezért is várják sokan a 2.0-ás frisítést).

A megoldásképp addig is annyit tehetsz, hogy bezárod a többi alkalmazást, hogy ne fusson a háttérben és/vagy Tv kikapcs, bekapcs, mivel az biztos, hogy üríti a memóriát.

yvsmad: nem is értem miért kell találgatni a különbséget amikor egyrészt a téma összefoglalóban is (7XX széria, ergo, ha bármi komolyabb eltérés lenne, az ki lenne emelve külön) és az LG oldalán is ott van feketén-fehéren, hogy csak a szín a különbség, ami ez esetben az alsó káva díszcsíkját jelenti. Először olvassunk és értelmezzük az olvasottakat könyörgöm emberek :)

[ Szerkesztve ]

(#58917) olasz69 válasza Stevenstyle (#58916) üzenetére


olasz69
senior tag

:R Köszönöm a válaszokat!
Tisztelt Topikgazda! :R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#58918) nikos21 válasza olasz69 (#58915) üzenetére


nikos21
aktív tag

dettó,
(#58916) Stevenstyle én a tv smart funkciót nem használom, csak film és tv adást nézésére használom frissítés után vagyok és ezért próbáltam az appokat szóval nem tudom meddig tart ez még ha közép kategóriás is. köszönöm a tájékoztatás.

(#58919) Stevenstyle válasza nikos21 (#58918) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Amennyiben csak Tv adás és semmi smart és utána egy film lejátszás is gondot okoz, úgy én gariztatnám a helyedben. A jelenség létező, de ilyen mértékben azért nem szabadna jelentkeznie.

Más: LG support meg erősítette, ez alapján az összefoglalót frissítettem: LF63X esetében 32 és 40" Direct LED, 43" és attól nagyobb Edge LED háttérvilágítást használ. LB közép és felső kategória leírásánál külön, még egy helyen (a zárójelben) jeleztem, hogy csak a díszcsík színe a differencia a modellek között. Remélhetőleg így informatívabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#58920) miti5


miti5
tag

Utána nézegettem közbe a távirányitóknak,de nem találok olyan hagyományost amin van smart gomb,azt a funkciót csak a magic-kel lehet előhozni a tv-ből???LA 7es sorozat..
üdv!

(#58921) Beni2360 válasza Stevenstyle (#58910) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönöm kielégítő válaszodat. :R :R
Az LB730 ami kinézetre és felszerelésre egy jó széria, legalább is nékem.
Csak volna 30 k-val olcsóbb az 55LB 730 reméljük lesz akcióban, mert a 47 kicsi és hiányzik az 50 -es méret. :Y
És úgy látszik egy jól sikerült mert sok helyen eltűnik a kínálatból.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58922) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ismerősöm TV-t szeretne vásárolni. Én az LG 42LB650V-t javasoltam neki, tudtommal elég jó ár/éték aráyna van. Viszont neki sok a 42", beérné egy 81 centis TV-vel.

Melyik 32"-os LG TV-t javasoljátok neki?

Köszi. RR

═════════════════════════════════════════

(#58923) nikos21 válasza Stevenstyle (#58919) üzenetére


nikos21
aktív tag

addig nincs semmi gond amíg tv, film nézés van de ha már egy műholdas adást nézem elő jőn néha és ezt követően már egy sima app nál folyamatosan ki írja.
köszönöm az infót.

(#58924) Beni2360 válasza RootRulez (#58922) üzenetére


Beni2360
félisten

LG 32LB650V ha már ezt a típust választottad. [link]

Azért én inkább az LB731-st választanám sokkal de sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58925) Stevenstyle válasza RootRulez (#58922) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Ha nem fontos a 3D, akkor én inkább a 32LF630v-t ajánlanám helyette. A 3D-t leszámítva minden tekintetben jobb vétel. Szerintem!

Hozzáteszem tapasztalat még kevéske van vele a fórumon, de ismerve az LB650 gyenge pontjait, én jobban hajlok az LF630v felé, ha kell a 3D, akkor az LF650 felé.

Beni2360: LB730 viszont nincs 32"-ban :(

[ Szerkesztve ]

(#58926) RootRulez


RootRulez
félisten

Köszi a válaszokat! Nem feltétlen ragaszkodik a 3D-hez...

═════════════════════════════════════════

(#58927) robotkutya


robotkutya
tag

Sziasztok, 4k témában érdeklődöm. LG uhd tévén a youtube app alapból a 2160p-s verziót adja, ahol lehet? Csak mert desktop youtube verzióval ellentétben itt nincs lehetőség a lejátszás minőségének választására. Némelyik 4k-s videónál látszik, hogy extra jó minőség, máshol kevésbé vagyok biztos benne. köszi!

(#58928) vigyori78 válasza robotkutya (#58927) üzenetére


vigyori78
őstag

Elvileg ha desktopon és a tv-n is bejelentkezel akkor van egy két beállítás desktopon az eszköz lejátszásokkal és tv-vel kapcsolatban pl.: Mindig a legjobb minőséget válassza ki az internetkapcsolat minősége és a lejátszó mérete alapján.

(#58929) robotkutya válasza vigyori78 (#58928) üzenetére


robotkutya
tag

köszi! :)

(#58930) huncutka1029 válasza miti5 (#58920) üzenetére


huncutka1029
addikt

DEhogy is, miért gondolod?
a gyári távval előhozható.
Csak nem smartnak hívják, hanem, home, vagy premium a gomb neve.
Nézd, ez az LA gyári távja.
Piros karika alatti gombhozza be a "smart menü"-t

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58931) #94529552 válasza nikos21 (#58892) üzenetére


#94529552
törölt tag

Frissítés után volt gyári visszaállítás? Elvileg azt is meg kell tenni, hogy teljes értékűen működjön az új fw.
Néhanapján még egy 20-30 perces áramtalanítás sem árt.
Azt még leírhatná valaki, hogy milyen anyagot lehet 5.1-ben hallgatni a YT-on.

(#58932) gerejoe


gerejoe
tag

Hali urak.Lenne egy kérdésem,most lettem gazdája egy LB650V-nek ezzel kapcsolatban kérdezném meg hogy ha az házi mozi erősítő rá van kötve a tv-re optikai kábellel akkor nem kellene automatikusan átváltania a hangot arra ha bekapcsolom,mert az előző LG-m nél simán at váltott erősítőre,de itt úgy vettem észre manuálisan át kell nyomni a tv-t külső hang forrásra ha azon akarom hallgatni.De lehet csak én néztem el valamit.:)Válaszokat előre is köszönöm.

(#58933) vigyori78 válasza miti5 (#58920) üzenetére


vigyori78
őstag

De LA sorozathoz volt ilyen táv is ott a balra nyíl feletti kék gomb.

(#58934) huncutka1029 válasza gerejoe (#58932) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem néztél el semmit, ez valóban így van, neked kell menüből beállítani a külső hangforrást.
Vagy, ha a simplink, és sound sync funkciót támogatja az erősítő, akkor be lehet állítani, hogy automatikusan bekapcsoljon, ha bekapcsolod a tv-t.
De akkor folyamatosan ott szól minden. ilyenkor is manuálisan kell átkapcsolnod, ha tv saját hangját szertnéd

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58935) gerejoe válasza huncutka1029 (#58934) üzenetére


gerejoe
tag

Köszönöm a gyors választ.

(#58936) #94529552 válasza miti5 (#58920) üzenetére


#94529552
törölt tag

Innen is lehet venni távirányítót: [link] Elvileg az utóbbi évek távirányítói kompatibilisek, de erről egy tv-szakit is meg lehet kérdezni, vagy egy ajánlást kérni rá: [link]

#58924) Beni2360 LB671V dettó, bár sajnos abból sincs 32"-es.

[ Szerkesztve ]

(#58937) nikos21 válasza #94529552 (#58931) üzenetére


nikos21
aktív tag

rendben kiprobálom este.

(#58938) papp_no1


papp_no1
senior tag

sziasztok! Megjött az új tvcske, nagyon szép a képe, a vékony kerettől egyenesen elolvadtam.

Kérdésem volna nem enged manuálisan beállítani szimbólium küldés sebességet és modulációt se, ezt h lehet elérni? már végig nyomkodtam a menüt de nem jön hozza be a hd-s csatornáim 90%át. :R

(#58939) huncutka1029 válasza papp_no1 (#58938) üzenetére


huncutka1029
addikt

hangoláskor az egyéb szolgáltatók opciót jelöld ki, és a teljes keresést, ne a gyors keresést.
És az automatikus csatornarendezést se jelöld ki, mert akkor utána nem tudod sorba rakni őket.
Ha tudod a frekiket, és nem akarsz mindent újra hangolni, akkor menj a csatorna menü--> kézi hangolás menübe, ott tudod megadni a kívánt frekit, és modulációt, nyomj a frissítésre, majd a tárolás-gombra.
Régebbi modelleken hibás volt a fordítás, (store) gyári bemutató-nak fordították, ha jól emlékszem.
ezután .

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58940) papp_no1 válasza huncutka1029 (#58939) üzenetére


papp_no1
senior tag

Köszi sikerült! :) :R :R

(#58941) papp_no1 válasza papp_no1 (#58940) üzenetére


papp_no1
senior tag

Bocsi a dupláért de még két kérdés : szoftfrissítést magától megcsinálja a tv?
A programokat A-zig belehet rendeztetni a tvvel v manuálisan kell mozgatnom a tárhelyeket?

(#58942) kd


kd
tag

LG 32 LD 650- em van tudom nem mai darab de nagyon megvagyok elégedve vele ezidáig szuper volt nagyon ,de sajnos az elmúlt napokban nem tudok you tube ot nézni azt mondja,hogy nincs elérhető tartalom . Megnéznétek,hogy nálatok is fenn áll ez a probléma? Rádió, időjárás stb.. működik rendesen szóval nem hálózati probléma áll fenn.

[ Szerkesztve ]

JAJA DE MI HAJCSA

(#58943) Tutu7030 válasza kd (#58942) üzenetére


Tutu7030
veterán

"Bizonyos régebbi YouTube-alkalmazások támogatása 2015 áprilisát követően megszűnik"

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#58944) kd válasza Tutu7030 (#58943) üzenetére


kd
tag

??? :Y és van valami megoldás erre? Vagy várnak még 1-2 évet és messziről lelövik a tv-t is hiszen már úgy is régi.. ezért fizettem annó egy rakás pénzt... :((( vegyek újat azon megint lesz egy darabig elérhető alkalmazás. esetleg valami firmware ?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

JAJA DE MI HAJCSA

(#58945) huncutka1029 válasza papp_no1 (#58941) üzenetére


huncutka1029
addikt

ha beállítod az automatikus frissítést, akkor megcsinálja.
De manuálisan is lehet.
Keres meg a tv leírásba menüben a szoft.verziódat. a számot jegyezd meg, azután menj fel az LG.com oldalára, válaszd ki a tipusodat, és a támogatás, letöltés menüpontban keresd meg a szoftvert.
Ha a száma nagyobb mint ami a tv-n van, akkor töltsd le, és csomagold ki az .epk filét egy frissen formázott (FAT32) usb pen-re, aminek a gyökeében létehozol egy pontosan ilyen nevű mappát:
LG_DTV ebbe tedd a kicsomagolt szoftot.
kikapcsolt tv-re csatlakoztasd a pent, és bekapcsolás után meg fogja találni a frissítést és megkérdezi frissítsen e?
Programokat nem tud sorba rendezni a tv, egyesével át lehet mozgatni őket, de ez hosszú idő.
egyszerűbb megoldás:
Menüből kikeresed a csatornalista exportálása opciót, és a penre kimásolod.
ezt a chanshort nevű progit töltsd le, és ezzel nyisd meg a tv által létrehozott .tl filét.
Ebben kedved szerint rendezheted a csatornákat, egy dologra figyelj!!!!!
Semmilyen körülmények közöttse nevezd át a fájlt, mert akkor nem tudja visszaolvasni a tv!
Ugyanabban a menüben, ahol "send to usb" kimásoltad, válaszdd ki a receive from usb opciót, és máris bemásolja az általad szerkesztett csatornalistát.
utána a tv kikapcsol. ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58946) huncutka1029 válasza kd (#58944) üzenetére


huncutka1029
addikt

nagyjából így lesz.
Ezt hívják tervezett avulásnak, és szerves része a piaci vadkapitalizmusnak.
Ne mondd, hogy még nem találkoztál ilyennel....
Használsz telefont? kb milyen időközönként jön ki egy gyártó új modellekkel?
ehhez képest a tv-k esetében az évi egy modellváltás nem is sok... :N
Melyik gyártónak lenne érdeke örök élet+ 1napra up to date műszaki cikket gyártani? Utána mit adna el?
Persze nem azt mondom, hogy ez így van jól, de tenni ellene nem sokat tudunk.... :U

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58947) papp_no1 válasza huncutka1029 (#58945) üzenetére


papp_no1
senior tag

szuper! Köszi szépen a csatornás tippet, ha windowsos gépen leszek akkor meg is csinálom!

A szoft frissítést hol lehet beállítani mert sehol nem találtam?

(#58948) huncutka1029 válasza papp_no1 (#58947) üzenetére


huncutka1029
addikt

beállítások--> általános-->tv leírása menüpont
itt lehet ki, és bekapcsolni az automatikus frissítést.(frissítések automatikus keresése) Legalább is Webos2 ben, gondolom a tavalyiaknál is itt van.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58949) papp_no1 válasza huncutka1029 (#58948) üzenetére


papp_no1
senior tag

Hú a jelenlegi 3.23.36 és felkínálja a 4.45.25-öst :p felrakom rá köszi

(#58950) huncutka1029 válasza papp_no1 (#58949) üzenetére


huncutka1029
addikt

Sok sikert,
ez egy kipróbált frissítés,
Jó tanács, ha akarod megfogadod, ha nem ,hááát nem...
Csak akkor frissíts, ha nagyon muszáj, és alaposan utána olvastál mi változik, mert sajna sokszor nagyon bug-os béta verziókat is kiadnak, amik több bosszúságot okoznak, mint amennyit használnak.....
;)

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.