Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58651) HofiZoli válasza ruti (#58650) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Szerintem pont ezért kell vinni pendrive-on anyagot, és mindegyik tv-n tesztelni. Távirányítót elkérni és beállítani a készüléket.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#58652) yvsmad válasza ruti (#58650) üzenetére


yvsmad
őstag

Nagyon sok mai tévében már nincs is analóg tuner, ezért is csodálkozom, hogy azok miről mennek vajon az ilyen boltokban... Amelyikben van is, ott sem viszik túlzásba már a minőségét, mert alig van vevő, akinek ez kell a sok beépített DVB-C/-S/-T tuner mellett. Szóval az analóg tuner minősége nem sokat fog mutatni abból, hogy jó minősgű HD-s digitális forrásról mit fog produkálni a készülék. Saját tapasztalat, hogy míg a 7 éves 5-ös samu képe analógról egy trágyalé, addig külső digitális tunerről partiban van néhány mai tévével is.

[ Szerkesztve ]

(#58653) ruti válasza Lacielvtárs (#58617) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ja, mielőtt el nem felejtem, Lacielvtársnak köszi a lenti válaszokat :R
-
bár yvsmad tapasztalata miatt jelenleg jól elbizonytalanodtam
-
nekem digi kábelen kell az SD adás a lehető legjobb minőségben, gyerekcsatornák miatt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#58654) mastodon


mastodon
aktív tag

Sebességteszt webOS 1.3 és 2.0!
A 2.0 nálam hasonló, egészen elfogadható sebességű, igaz, set top box-szal tv-zek, ami gyorsan vált csatornát.

(#58655) yvsmad válasza ruti (#58653) üzenetére


yvsmad
őstag

Gyerekszobába kis képernyő is elég, ott meg kevésbé jönnek ki a képhibák.
Egyébként meg a gyereket a mese fogja érdekelni, nem a képminőség.

[ Szerkesztve ]

(#58656) yvsmad válasza mastodon (#58654) üzenetére


yvsmad
őstag

Nálam a WebOS 1.3 sem lassú, semmivel sem lassabb, mint a Samu H6470.

[ Szerkesztve ]

(#58657) #94529552 válasza yvsmad (#58649) üzenetére


#94529552
törölt tag

Azt ajánlanám neked, hogy még tuningold, állítgasd azt a tévét, és valószínűleg majd meg leszel vele elégedve, hacsak nem egy hibás példányt fogtál ki, de szerencsére erre nem nagyon van példa. Nálam a gyengébb és olcsóbb 671V csodálatosan szép képet produkál, és a régi Samu tévémet simán lepipálja. Szinte csak HD adást és gépről filmeket nézek.
A mozgásmegjelenítése pedig teljesen hibátlan. Nem mondom hogy tökéletes tévé, mert olyan ugye nem is létezik. Lehetne gyorsabb, meg nagyobb is. Majd egyszer talán, még az idén kicsit gyorsul, de ha nem hát az se baj.
Az analóg megjelenítése elég gyenge, ebben tényleg sokkal jobb a samu, ám nem nézek már analóg adást, ezért ez nem érdekel. A gyenge digitális, normális sávszél nélküli adással sem érdemes sokat kínlódni. Azok a töltelék csatornák annyit is érnek ugye. A focinál jelentkező dse sem tudott eltántorítani ettől a tévétől.
3D-re nagyon bevált, a passzívot a gyerekek is nézhetik, ezért ez is fontos szempont.

(#58658) Lacielvtárs válasza ruti (#58653) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igazán nincs mit, de a biztonság kedvéért oda is írtam hogy melyik típussal vannak tapasztalataim :K
alapvetően én megvagyok elégedve ezzel a típussal, épp tegnap néztem meg rajta 3Dben a Galaxis Őrzőit :K

Mindenki
okés hogy a tévémen van egy lan port, de ha - lehet egy két hónapon belül - hozzájuthatok egy ip tévéhez, akkor ki lehet valahogy hagyni az ip boxot?
vagy az a lan portra dugva az IP tévé, nem működne úgy mint egy T ip tv box?
bocsi, ha marhaságot kérdezek :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58659) pjen válasza ruti (#58650) üzenetére


pjen
félisten

Szia.nem kell semmi.A Tv egy vizuális múfaj.Mért nem azt Veszed meg ami Neked tetszik,az összes marketing dumát tedd félre.Nyilván vannak funkciók amelyek kellenek,de alapvetôen azt vedd amelyiken NEKED legjobb a kép.

(#58660) cdfrank válasza MrChris (#57979) üzenetére


cdfrank
csendes tag

Szia! Oda tudod berakni a Conax kártyaolvasót, amibe a MindigTV fizetős csatornáihoz szükséges kódkártyát helyezheted. Én így használom, 1 távirányító, 1 áramfogyasztó eszköz... :)

(#58661) pjen válasza Lacielvtárs (#58658) üzenetére


pjen
félisten

Olyan,hogy IP tv nincsen.Maximum egy C tuneres ,, kártya olvasós Tv hez juthatsz.Az IP Tv t.nek egy kábel Tv szolgáltatása.

(#58662) Lacielvtárs válasza pjen (#58661) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, bocsi, de ez nem világos nekem :W
én most az ip tévé-s t-home-ra gondolok, ahol UTP kábel megy egy boxba amit a T ad...
és mivel van egy lan port a tévén, gondoltam hátha elég oda bedugni az utp kábel és be tudnám fogni az ip tévés adás - ami lehet hogy c tuneres - :K
bár ennyire nem rétek hozzá, csak egy merész kérdés volt ;]

upsz valami lehet kezd derengeni :DD
" Analóg TV vétel
Digitális TV vétel (földi/kábel/műholdas)
Digitális műsorszórás vétele
CI+

Igen
DVB-T2/DVB-C/DVB-S2
A készülék alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.
Igen
"link

akkor ez azt jelenetemé hogy a lan porton keresztül tudnám fogni, vagyis kaphatnék egy ehhez megfelelő kártyát a T-től?
ha jól veszem ki a szavaidból? :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58663) pjen válasza Lacielvtárs (#58662) üzenetére


pjen
félisten

A T.az iptv szolgáltatást box on keresztül nyújtja,úgy tudom kártyája nincs is,bár én UPC s vagyok.Tehát Neked,hogy megmaradjon az IP a T nél box kell. :((

(#58664) Lacielvtárs válasza pjen (#58663) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha, de jó, hajrá új digitális világ ;]
no mindegy, azért reménykedtem hogy nem kell majd újra még egy távirányító
de a válaszod nagyon köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58665) Beni2360 válasza Lacielvtárs (#58664) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nálam már évek óta müxik az IPTV T-Homtól.
1: Koax kábelen jön be a cucc.
2: Adnak egy modemet ami egyben wifit is sugároz, ebbe megy bele a koax kábel, van hátul 4db lan csati ,2 telefon amiből nekem csk 1 ad telefon vonalat.
3: Az egyik lan csatit kötik össze az IPTV boxxal amiben van 320 gb vincsi a felvétel és idő eltolásos tv-hez.
4: IPTV boxból jön ki az adás HDMI-in a TV-hez, ennek a távirányítóját kell használni a tv csatornák váltásához stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58666) Lacielvtárs válasza Beni2360 (#58665) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem és köszönöm a te válaszod is, csak én pont azt akartam kikerülni hogy még egy távirányító meg egy eszköz legyen...
abban reménykedtem hogy az upt kábel mehetne bele a tévébe és akkor ki lehetne venni a boxot a képből, de akkor ezek szerint nem lehet :U
mindegy ez van...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58667) yvsmad válasza #94529552 (#58657) üzenetére


yvsmad
őstag

A színeket már tuningoltam tegnap este is, de lehet, hogy az lesz a vége, hogy a Pana tunerjéről fogom járatni, mint a régi Samut, mert arról szebb a kép.
Viszont a mozgással többet nem tudok kezdeni. Annyit csináltam tegnap, hogy ezt az eddig legjobbnak talált értékeket (szín és mozgás) beállítottam a 'Haladó 1' képüzemmódba is, mintegy mentés képpen, hogyha az eltekert Sport visszaállna gyárira vagy tovább hangolnám és nem találnék vissza akkor ott is meglegyen.

(#58668) Beni2360 válasza yvsmad (#58652) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ez az analóg tuner kérdés érdekes mert nekem koaxon jön be az adás és abból lesz IPTV .
A második Tv-n csak a koax van bedugva és majdnem minden adás persze a HD nem beszámítva analógon vehető. Azt tudom, hogy ha minden csatorna át áll digitális adásra akkor már box nélkül semmi sem lesz nézhető.
De állítólag 2015 őszére leveszi a t-hom a kódolásokat a kábel adásokról és akkor már nem kell bérelni tőlük extra boxot.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58669) Z.É.T. válasza Lacielvtárs (#58666) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Többiek erősítsenek, vagy cáfoljanak meg, de elvileg valahogy a Magic Remote képes pl a STB-ot is vezérelni, nem?
(nekem MR nélküli LB650V-m van és T-home IPTV-m, így kipróbálni nem tudom, csak feldobott valami összepárosítási lehetőséget)
Másik verzió, hogy androidos telefonról-tabletről vezérli az ember mindkettőt.

(#58670) huncutka1029 válasza Lacielvtárs (#58666) üzenetére


huncutka1029
addikt

csak sat, vagy kábel esetében hagyhatod ki a boxot, IP tv-nél nem.Ez a kakukk tojás.
A TV lan-on keresztül nem képes dekódolni sajnos.
:(

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58671) Lacielvtárs válasza Z.É.T. (#58669) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az ötlet nem rossz, köszönöm, de nekem vagyis a családban nincsen droid :W
windows mániások vagyunk ;]

huncutka1029: köszi az infót, akkor itt az ideje a LG-nek ezt is kifejlesztetni ;]
és valami huszáros vágással tólni ki a népnek egy firmware frissítést erre is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#58672) huncutka1029 válasza Z.É.T. (#58669) üzenetére


huncutka1029
addikt

szia igen a magic képes vevzérelni a HDMI-vel, vagy optikán rákötött eszközöket (box db dvd, stb) Menü--> univerzális távirányító-->beállítás menüben
Telefonnal nem hiszem az csak a tv-t tudja....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58673) Z.É.T. válasza huncutka1029 (#58672) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Telefonnal simán lehet a boxot, én évek óta azzal tolom. :) (van hozzá külön app)

(WP: én is szívesen lennék "mániás", ha nem lenne vagy 10 olyan dolog, amire nem képes az androidhoz képest...)

(#58674) huncutka1029 válasza Lacielvtárs (#58671) üzenetére


huncutka1029
addikt

úgy tudom IOS-ra is van távirányító applikáció az LG-hez.
Vagy kell egy chromecast dongle, ahhoz lehet lan- adapterrel csatlakozni, és úgy HDMI bemenetként box nélkül talán kivitelezhető az IPtv megoldás.... (ha nincs külön kódkártya is a boxhoz.....)
Akkor kell még egyezkedni a Tréhómmal, hogy adjon modult, és hozzá kártyát.... DE ez megint nem jó, mert a ci slot csak a saját tunert dekódolja....

Na jól kinyírtam az okfejtésemet! ;]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58675) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

hogyan kell pixelpontos átvitelt összehozni a 670es LG és a pc között?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#58676) Beni2360 válasza Z.É.T. (#58669) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel az IPTV box nem egy hagyományos ketyere és elég bonyolult menürendszere van, ebből kifolyólag nem valószínű, hogy tudja más távirányító vezérelni. Ha ránézel és használod e szerint és megnézel egy MR irányítót akkor már a gombokból is láthatod, hogy nem fog menni. :))
Van a T-homnak külön fóruma az IPTV-re ott pontos válasz kapsz mert vannak állandó belső emberek. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58677) Beni2360 válasza huncutka1029 (#58670) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez a kakukk tojás minden TV felvételi és nézhetőségi indexét felül múlja.
Digitális adásnál történő felvétel behatárolja a második csatorna nézését, csak a sávon belül tudsz navigálni, míg az IPTV-nél bármelyik csatorna elérhető és másodikként felvehető.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58678) Stunts666 válasza bajnokpityu (#58675) üzenetére


Stunts666
őstag

Mi az a pixelpontos?

(#58679) TaylorPro válasza Beni2360 (#58676) üzenetére


TaylorPro
addikt

A MR gond nélkül vezérli minden funkcióját az IPTV boxnak. Volt már róla szó nem egyszer itt, rá kellene keresni mielőtt kijelentünk valamit. Az IPTV boxnak is van nagyon jó droidos vezérlő programja ugyan úgy mint a TV-nek.

[link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#58680) yvsmad válasza Beni2360 (#58677) üzenetére


yvsmad
őstag

Csak akkor, ha kártya kell a digitális adás vételéhez. Diginél pl. csak a fizetős csatornákhoz kell kártya, a többi szabadon fogható, így nincs behatárolva, hogy a kártyával éppen fogott csomag más adóit nézheted csak.

(#58681) Beni2360 válasza TaylorPro (#58679) üzenetére


Beni2360
félisten

Olvasgatok elég sokat de erre nem kerestem rá.
A link pl nem erről szól, mivel én legalább is csak a felvétel opciós boxot helyezem előnyben és erről is írtam.
A sima IPTV box egy nulla részemre.
Nekem is van a telón androidos távom de az a T-Hom saját appja, de a kettő nem megy egy appról.
De azért köszönöm a kisegítést szívesen veszek minden tanulási lehetőséget, hisz a jó pap is holtig tanul. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58682) Beni2360 válasza yvsmad (#58680) üzenetére


Beni2360
félisten

kedves fórumtárs!
Való színű két malomban őrlünk, én nem írtam fizetős csatornákról.
Ha neked DIGI digitális kábel Tv van akkor indítsál el egy felvételt és utána nézd meg, hogy melyik csatornákra kapcsolhatsz át.
Mivel nekem a mindkét szolgáltató be van kötve gyakorlatból tudom mondani, van ahol plusz 5 csatit, van ahol csak 3 csatit lehet a felvétel mellett nézni.( Holott az IPTV-n bárhova kapcsolhatsz.)
De a DIGI kódolt csatornákhoz nem tudok hozzá szólni mert azok nincsenek igényelve.
Remélem így már érthető voltam.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58683) galga2


galga2
csendes tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt állok. Érdekelne, hogy a webos 2.0-ás tv-n a böngészőből megy az Rtl a Tv2 és a Teleteka/ Mediaklikk -ről a videók? Ha valaki megnézné és leírná mi a helyzet !Köszönöm.

(#58684) ma.ci23 válasza #94529552 (#58499) üzenetére


ma.ci23
tag

Köszi,így már jó lett. :C Nem nyúltam semmi máshoz csak amiket írtál haladóban.3D-hez tudsz valami jó beállítást ajánlani vagy így használjam ott is?

(#58685) bajnokpityu válasza Stunts666 (#58678) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hogy ha a gép 1920*1080at ki, akkor egy 1920*1080as felbontású TVn pontosan az jelenik meg, amit a gép kiad.
perpillanat, nemtom hova állítgassam a menüjét, ha PCre állítom is leszed vagy 15pixelt körben, és látszik a betűkön, hogy át van méretezve.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#58686) TaylorPro válasza Beni2360 (#58681) üzenetére


TaylorPro
addikt

Az IPTV felvevős és nem felvevős boxnak ugyan az a távja. Legalábbis amit én láttam. És amit linkeltem, az alapján beállítható az univerzális távirányító. Ha már viszi a boxot, a TV képernyőjére kirakható a teljes értékű box távirányító, míg az MR az alap funkciókat viszi.

Pixel 8 Hazel

(#58687) orc88


orc88
őstag

Üdv.

Játékra vennék pchez 32 colos TV-t. 32lb5610-t néztem ki.70e-ert venném. Vélemény? Esetleg egy másik? Max 75-76e-t adnék érte.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#58688) Stevenstyle válasza TaylorPro (#58686) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Pontosan.

(#58689) peternac válasza bajnokpityu (#58685) üzenetére


peternac
tag

a képaránynál levágás nélkülit kell kiválasztani+a bemenetnél számítógépet kell beállítani, így 1:1 pixel mapping és kicsi input lag lesz a végeredmény

(#58690) yvsmad válasza Beni2360 (#58682) üzenetére


yvsmad
őstag

Van egy Panasonic BD felvevőm 2 DVB-C tunerrel és van még 2 db DVB-C tuneres tévém itthon 1 Digi előfizetéssel. Kimondottan boxnak nevezhető eszközöm nincs itthon, kártya egyik készülékben sincs.
Bármelyik készülékkel bármelyik adót tudom nézni korlátozás nélkül, a Panával 2 különböző adást tudok felvenni egyidőben, szintén korlátozás nélkül.
De hagyjuk a Digit, nézzük mondjuk a UPC-t, ahová kártya kell. A 2 tuneres, felvevős UPC box-szal 2 különböző adást lehet felvenni vagy az egyiket nézni is korlátozás nélkül, egyetlen kártyával. Na ezt hogy csinálja a box?

[ Szerkesztve ]

(#58691) Beni2360 válasza TaylorPro (#58686) üzenetére


Beni2360
félisten

OK, lényegében egyről beszélünk és a linked egy hozzászólásra irányít engemet.
Kár erről tovább............ :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58692) TaylorPro válasza Stevenstyle (#58688) üzenetére


TaylorPro
addikt

Az összefoglalóba bele lehetne írni mert visszatérő dolog.

Pixel 8 Hazel

(#58693) huncutka1029 válasza galga2 (#58683) üzenetére


huncutka1029
addikt

szia

a napokban tettem fel videót, és tesztet WEBOS2-ről.
RTL most böngészőből megy, Silverlight támogatás megvan, sőt jelezték kollégák, hogy webos1.3 frissítéssel is megy már.
TV 2 online nem megy mert flash-t használ, ezt nem támogatja a tv.
Indításkor fekete képernyő fogad, Flasplayer10.1 or higher required to play. üzenettel.
A Webos nem támogatja a flas plugint.
mediaklikk, az a digitális adás szolgáltatása, ha a tv-n bekapcsolod a HBBTV opciót, akkor minden gond nélkül megy.
ez nem a böngészőből, hanem a tv táv piros gombjának megnyomásával aktiválódik.
Ez szolgáltató függő, hogy melyik adón, milyen csomaggal teszi elérhetővé...
PR telecomnál például sokáigf nem ment, most viszont csak a HD adóknál elérhető, de ott minden királyi adónál
M1-2-3 Duna duna world.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#58694) yvsmad


yvsmad
őstag

Újabb akadályba ütköztem az LB730 tévémnél: sehogy nem tudok hangsávot váltani, sem menüből, sem a 2 távról. Néhány adó több hangsávot küld, pl. egy eredetit és egy magyar szinkront.
Menüből csak annyit tudok kiválasztani, hogy Mpeg vagy Dolby, stb. típusú hangsáv legyen-e, de mi van akkor, ha pl. mindkető Mpeg? Akkor hogy tudok váltani? Egy Audio gombot igazán rárakhattak volna az egyik távra ennyi pénzért.

(#58695) LucasGrant válasza yvsmad (#58694) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Beállítások -> Általános -> Nyelv, hang elsodleges nyelve. Itt tudod módosítani

(#58696) yvsmad válasza LucasGrant (#58695) üzenetére


yvsmad
őstag

Kösz, valamiért csak a Hang menüben kerestem, az Általánosra nem gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#58697) yvsmad válasza LucasGrant (#58695) üzenetére


yvsmad
őstag

Be tudtam állítani elsődleges és másodlagos hangsáv nyelvet. Ezek között hogy lehet váltani menet közben? Vagy ez továbbra sem működik?

(#58698) mastodon válasza Z.É.T. (#58673) üzenetére


mastodon
aktív tag

Melyik app-pal lehet a T-HOme-os IPTV set top boxot kezelni?

(#58699) Beni2360 válasza mastodon (#58698) üzenetére


Beni2360
félisten

google play áruház,be ít t-homa és máris megtalálod
T-home oldalon is fent van a link
Tessék:

https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.telekom.taviranyito

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58700) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok!
Jött egy frissítés a LA 660 ra. Most a 04.25.05 vagyok, és a 04.27.02 jött ki. Felrakta már valaki? Lehet tudni mi változott? Köszi előre is..

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.