Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57051) TRob1 válasza *H* (#57049) üzenetére


TRob1
veterán

Van, le is szedtem, de nem tudtam használni. Vmi 4 jegyű kódot kellet pc-n beírnom, ott el is fogadta, de tv-n nem ment. Dobott új kódot újra és újra... míg nem ment a kukába. :U

¤ R'n'R ¤

(#57052) luckyman válasza *H* (#57049) üzenetére


luckyman
aktív tag

Akkor elnézést kérek, én sokszor kerestem de nem találtam. Sőt, fizetősöket egyáltalán nem. Holnap megnézem, köszi.

(#57053) bubble6912


bubble6912
csendes tag

Sziasztok,
egy kis segítségre lenne szükségem
LG 55LB700V tv és cam modul, Digi műholdas előfizetés,
a csatorna beállításhoz, mentéshez, rendezéshez, törléshez szeretnék segítséget kérni.
Megtalál több mint 800 csatornát, hogy lehet gyorsan, könnyen leszűrni, vagy hogy csak azt hozza be ami kell, és hogy lehet usb-re kimenteni, hogy tudjam pc-n szerkeszteni?
végigolvastam több fórumot, kitöröltem felesleges tp-t, utána keresésnél újra behozta mind a 800 csatornát. Mentési lehetőséget sehol se találok tv-n, próbáltam fórum leírás alapján Installation menu-t keresni, Menü/Gyors/Csatornák/Csatorna hangolása/Csatorna másolása menü sincs ebben a típusban.
Szóval egyenlőre nem jutottam előre.
köszönöm a segítséget

(#57054) blakey válasza TRob1 (#57051) üzenetére


blakey
titán

Most próbáltad? Nálam minden eszközön tökéletesen működik, kér kódot amit a weboldalról kell leolvasi, simán bepötyögöd az app-ba és kész, lassan egy éve használom minden eszközömön, mac, pc, android, ios, blu-ray lejátszó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57055) TRob1 válasza blakey (#57054) üzenetére


TRob1
veterán

Kb. 3 napja, akkor tettem fel Nas-ra is a Plexet. Aztán ment levesbe, mert valami prémium, fizetős dologról írt. Gyakorlatilag semmit nem tudtam csinálni, mert a tv-n csak egy 4 jegyű kódot láttam folyamat (ami mindig változott, ha pc-n elfogadtattam az épp aktuálisat)

Lassan 1 éve?!? :Y Hisz mostanában jelent meg LGAppstore-ban.

¤ R'n'R ¤

(#57056) blakey válasza TRob1 (#57055) üzenetére


blakey
titán

Nem írtam, hogy LG-n :) De tudom, hogy elérhető, ha nem tudod megoldani akkor ott a serviio, azzal még a buta tv-n is tudtam váéasztani, hogy milyen hangsávval és felrattal szeretném nézni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57057) cidalain válasza szaszura (#57050) üzenetére


cidalain
veterán

Mondjuk jelenleg talan az 42LB42LB5610-lehetne hasonlitani.
Az ujonnan 90 penz. A tied hasznalt, 3 eves, gari mar nincs ra.
Szerintem 60 korul valahol. Nem tudom mekkora a hasznalt lcd teve kinalat-kereslet igy ennek fuggvenyeben az eladasi ar is valtozhat par ezrest ide-oda.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#57058) #94529552 válasza bubble6912 (#57053) üzenetére


#94529552
törölt tag

Automata hangolásnál mindet visszarakja. Ha törölted a felesleget, akkor marad kb 20 tp. Kézi hangolással tp-ként egyesével lekeresteted a csatornákat, (a Hálózatkeresés Ki állásban legyen) úgy hogy itt a Frissítésre kattintasz.
A fenti összefoglalóban pedig le van írva a csatornák mentése és PC-s szerkesztése is. A tévén is lehet egyesével pakolgatni, vagy külön Kedvenc listákba is lehet rakni, de az hosszabb procedúra.

(#57059) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok,
Tudnátok finom beállításokat adni xbox one-hoz?
Tv-m típusa : LG 42LM640S

Legfrissebb firmware, állványon van a készülék

(#57060) iviivi75 válasza mobilizmo (#56999) üzenetére


iviivi75
tag

ugy látom akkor ez azóta se változott ,(2012 tv-m van) érdemes ujratölthetö elemekben gondolkodni,az az érdekes ,hogy azok az elemek eggyátalán nincsennek lemerülve,és rejtély hogy mért csak ilyen rövid ideig birja én egy idő utánn meguntam most mig tudom okostelefonnal használom a tv ,távirányitóként ez van.

[ Szerkesztve ]

(#57061) szaszura válasza cidalain (#57057) üzenetére


szaszura
csendes tag

Köszönöm a választ kb én is ennyire számoltam :R :)

[ Szerkesztve ]

(#57062) travis84


travis84
csendes tag

Sziasztok! 2 méteres nézési távolságból melyik tévé a jobb, a 42-es, vagy a 47-es? A két tévé 42lb731/730 illetve 47lb671. Árban nem sok különség van köztük. Köszi előre is!

(#57063) Gtaati válasza blakey (#57056) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Serviio-nal hogyan tudtad megoldani, hogy tudj hangsávot váltani? Nálam csak felirat váltás megy a hangsáv az inaktív.(LG 55UB850v) Köszi! :R

(#57064) papp_no1 válasza Gtaati (#57063) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szerintem ez függ attól is,hogy mekkora szobába akarod. Nekem 3x4 m2 a szobám és 42"-es tv van. Talán még a 47-es beférne az öszképbe. Ha választani kéne én a nagyobbat választanám.

(#57065) ferensz válasza TRob1 (#57055) üzenetére


ferensz
senior tag

Igen, én is próbáltam és Plex Pass kéne hozzá elméletileg, hogy működjön :(((

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#57066) Shingen válasza travis84 (#57062) üzenetére


Shingen
addikt

Hali!
Szerintem 2m inkább a 42" legyen persze ha esetleg a falra rögzíted akkor a 47" is jó.
Általában az a vélemény mindig a nagyobbat válasza az ember, mert utána bánni fogja. :DD
LB 7xx amelyik tetszik mert csak színben van különbség a két 7xx között.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#57067) Dave567 válasza papp_no1 (#57064) üzenetére


Dave567
addikt

Szerintem ez félre ment.. :R

Gtaati: Inkább a Plexet nézd meg, serviioval nekem nem ment a váltás.

(#57068) papp_no1 válasza Dave567 (#57067) üzenetére


papp_no1
senior tag

Bocsi, travis84-nek akartam :)

(#57069) luckyman


luckyman
aktív tag

Plex bizony fizetős. Csak nem maga az app, hanem választható idejű előfizetés kell rá, ha jól láttam. Annyival nem jobb ez.

(#57070) #94529552


#94529552
törölt tag

Kuponos akciók az MM-ben: [link]
luckyman Nálam az ingyenes verzió megy a gépen. :K

[ Szerkesztve ]

(#57071) blakey válasza luckyman (#57069) üzenetére


blakey
titán

Hol fizetős? Gépen, Samu lejátszón ingyenes, ios-en, androidon, wp-n meg kell venni az app-ot de a szolgáltatás ingyenes, semmit nem kell venni ahhoz, hogy használni lehessen a szolgáltatást.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57072) luckyman


luckyman
aktív tag

Ezek szerint benéztem valamit?
Megtaláltam LG tárban. Telepítés előtt regisztrálnom kellett a tárba ( ilyennel sem találkoztam még ). OK, tévére települt, de egy 4 jegyű pin kódot ad meg, hogy a plex honlapján adjam meg ezt. Jó, regisztrálok oda is, letöltöm és telepítem a plex szervert, aztán megadom a megfelelő helyen a pint. A gépen azt írja, hogy rendben van, a tévén pedig, hogy marhára sajnálja, de jelenleg csak plex pass előfizetők használhatják, és keményen dolgoznak rajta, hogy mindenki számára rövidesen elérhető legyen. Na most, ez a plex pas előfizetést takar, ha jól láttam. Nem fizetek elő, nincs plex passom, nem tudok semmit csinálni a tévén, mert nem enged tovább lépni.
Rosszul csináltam valamit?

Mondjuk engem a SS is tökéletesen kiszolgál, csak a megjelenése és a borzalmas minőségű borítóképek nem tetszenek.

Még annyit, hogy ugyan többször szóba került már, de megoldást senki nem mondott, talán most: hogyan lehet törölni az alkalmazásokat a tévéről? Nem csak a webos ikonját, hanem magát az appot? Mert eltűnik az ikon, de a memória nem szabadul fel.

[ Szerkesztve ]

(#57073) fotosjani válasza luckyman (#57072) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Nálam is ugyan ez a helyzet.

(#57074) blakey válasza luckyman (#57072) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy az LG app-pal van valami, semmire nem kell előfizetni, igaz nincs LG-m amin teszteljem, de minden máson, az általam leírtakon, előfizetés nélkül működik.
Akkor az LG-n még nem 100%-os a működés, reméljük hamar megoldják

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57075) luckyman válasza blakey (#57074) üzenetére


luckyman
aktív tag

Úgy legyen. De hogy nehogy félreértsük egymást, nem a szerverről beszélsz, ami a gépre kell, hanem a plex média lejátszóról, ami a tévére kerül? Mert szerintem Pumma a szerverről beszél. Az ingyenes, igen.
Bár az érdekes, hogy a briteknek fizetni kell érte, itt meg ingyenes lenne.

[ Szerkesztve ]

(#57076) blakey válasza luckyman (#57075) üzenetére


blakey
titán

Amúgy a Playz-t töltsétek le a Storeból, ha van. Innen ill. itt gy videó és egy leírás, Hátha ez megoldás lehet.

Az appról beszélek, Samsungra ingyenes, android, ios, wp fizetős, Opera storeból Sony tv-re is ingyenes, tudtommal, LG-re még nem telepítettem.

Esetleg Chromecasttal meg lehet próbálni streamelni a tv-re.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57077) direwolf válasza blakey (#57076) üzenetére


direwolf
őstag

Én ezt múltkor letöltöttem, mert ingyenesnek hirdette magát, aztán regisztrációt kért ami fizetős. Azóta persze változhatott.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#57078) luckyman válasza blakey (#57076) üzenetére


luckyman
aktív tag

Annyira nem vonz, hogy ennyit dolgozzak vele. Talán majd egyszer.
Azért köszi.

(#57079) blakey válasza direwolf (#57077) üzenetére


blakey
titán

Minden platformra megvettem, (android, iOS, wp, kb. 500 HUF volt, Samsungra ingyenes és a gépekre is) rendszeresen használom.
Egyébként a másik ami használható de nem ilyen "szép" az a Serviio.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57080) Gtaati válasza luckyman (#57072) üzenetére


Gtaati
őstag

Hello, nalam is pontosan ugyanez van es nem tudom a plexet hasznalni....

(#57081) #16695808


#16695808
törölt tag

van egy régebbi lcd tv-m, van hdmi bemenete meg usb. filmeket az usb-ről lejátszik.
nos van egy D-Link DCM 704 kábelmodem és routerem amin van egy ilyen menü: Enable the Media Server (DLNA),
ha a routerbe bedugok hárta egy usb pendriveot vagy merevlemezt akkor a win7 alól látom annak tartalmát tehát működik!
azt szeretném megcsinálni, hogy kikapcsolt pc mellett a tv-n nézni tudjam (dlna?) a routerbe dugott usb merevlemez tartalmát. hogyan tudnám ezt megcsinálni.
a tv egyébként LG 32LD350 sajna nincs dlna támogatása (de már hackelt usb-vel, ami azt jelenti hogy ha a tv-be bedugok egy pendriveot akkor lejátsza a rajta lévő videókat)
várom az ötleteket.

(#57082) #94529552 válasza luckyman (#57072) üzenetére


#94529552
törölt tag

App törlése: My Apps gomb a távon, majd kétszer fel az appon és Ok (Ha egyszer fel, akkor jobbra-balra lehet helyezni)
A tévé memóriájából is érdemes törölni a régen használt weblapokat, üzeneteket,stb. Egy 10-20 perces áramtalanítás is megteszi ezt magától.
Vagy fw fissítés után egy visszaállítás is mindent töröl, még a csatornákat is.

(#57083) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, ismerősöm vett egy LG 42UB820V tévét és monitorként szeretné használni 4k-ban. HDMI kábelen megy az adat, és azt mondja hogy csak 30 hz-en megy. Mivel nem találtam konkrét leírást arról hogy ez a TV milyen felbontáson mennyi hz-et bír monitorként, így gondoltam megkérdezem itt, hátha valaki tudja. Anno volt egy 100hz-es szintén LG tévém, aminél oda volt írva a paraméterekhez hogy a bemenő videó jelet csak 60hz-en kezeli. Szerintem itt is az lehet a probléma. Valakinek valami ötlet?

Ja, és nem HDMI kábellel fel lehet tornázni 30 fölé, ha mégsem ez a baj?
Előre is köszi!

A játék az nem játék!

(#57084) Lézerparaszt válasza Lézerparaszt (#57083) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Közben sikerült rájönni hogy a videókártyával van a baj, ami HDMI-n nem támogat csak 30 hz-et. Ha erre jár egy admin akkor akár törölheti is a HSZ-t. Bocsi a zavarásért :)

A játék az nem játék!

(#57085) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
1 kis segítséget szeretnék kérni LG 42LA620S TV beállításához.

Vettem házimozit és Blu-Ray lejátszásnál (vagy BD lejátszón keresztül HDD-ről lejátszásnál) látok egy érdekes hibát. A TV-t a HDMI beállítások/képbeállítások módosításával már sikerült úgy beállítani, hogy a mozgás szép sima folyamatos legyen, azonban ilyenkor gyorsabb mozgásnál pixelesedik/kockások a kép. Nem a teljes kép, hanem csak filmben gyorsan mozgó dolog közelében látni képhibát.

Ha átkötöm más HDMI csatlakozóra, amin még az alapbeállítások vannak, akkor film lejátszása nem sima, picit darabos (ami főleg kamera mozgásnál látszódik), de ilyenkor amikor nem annyira gyors a mozgás, akkor nem látok kockásodást.

Próbáltam cserélni HDMI kábelt az erősítő és a TV között, de nem oldotta meg a gondot.

Kérdés: van valami megoldás arra, hogy úgy be lehessen állítani a TV-t, hogy a mozgás is tükörsima legyen+ne legyen gyors mozgásnál kockásodás?

Vagy ez nem is a TV-n múlik? Kipróbáltam azt is, hogy HDD-t rákötöm közvetlen a TV-re és ekkor a kép folyamatos (de a jelenlegi beállításon levő, kockásodó HDMI porthoz képest 1 hajszálnyit kevésbé olyan sima) és ugyanannál a jelenetnél nem kockásodik a kép.

Szerintetek TV beállítási probléma vagy az erősítő/BD lejátszó környékén van inkább a hiba?

(#57086) luckyman válasza #94529552 (#57082) üzenetére


luckyman
aktív tag

Én csak az MR-ot használom. Ráviszem a pöttyöt az app ikonjára, megnyomom a görgőt, felugrik és felette megjelenik egy X, azt megnyomom és eltűnik. Azt gondolná az ember, hogy ez a törlés, de valójában csak az app bélyegképét tünteti el. Majd kipróbálom amit írtál. Köszi.

(#57087) aronpapa válasza luckyman (#57086) üzenetére


aronpapa
tag

Hát pedig eltávolítja, mert az MR-rel az "x"-re kattintás után megkérdezi, hogy biztosan el akarom-e távolítani az alkalmazást.

(#57088) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#57085) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Úgy tűnik a TrueMotion technológia ilyen. A BD lejátszó 1080p@24 beállításával picit javított a dolgon, hogy ár nem 60 FPS-el megy a kép.

(#57089) spiritex


spiritex
veterán

Mit nyomhatott meg anyósom a távirányítón, hogy eltűnt az M1 a kedvenc (FAV) listából? Nem vagyok ott, ezért telefonban kéne segítenem neki. Ha megnyomja az 1-es gombot, akkor feladja az 1. digitális csatornát (ami a DUNA) és az 1. analógot (ami pedig az M1), tehát így is oda tud váltani, de érdekelne, hogy van valami gomb, amit ha véletlenül megnyomott, akkor kivette az M1-et a kedvencek közül? Mert ha van, akkor talán vissza is tudná tenni oda.
A beállításokban tudom, hogy hol van az egész, de az neki magas, hogy oda bemenjen, és ott szerkesztgessen Kedvenc listát.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#57090) twingos


twingos
tag

üdv

Leírnám én is a tapasztalatomat Plex-el kapcsolatban. Én pár napja vettem 50LB670 készüléket és mivel van egy Synology Nas-om így egyértelmű volt számomra, hogy a Tv-re is az kell. Szintén jött a pin kérdés, és ugyan az, mint másoknál.
Aztán ma az egész napomat szinte azzal töltöttem, hogy próbáljam rávarázsolni a tv-re a Playz-t. Regisztráltam az Lg fejlesztői oldalán is, hogy a leírások alapján majd jól feltelepítem. Csináltam is vagy 323 féle telepítést, csomagot, módosítás, átírást, de csak odáig jutottam el, hogy a Menüben ugyan megjelent, de el már nem indította. Elolvastam a létező összes fórumot, de nem jártam sikerrel.
Igen tudom, lehetne a Smart Share-ben is, de az nekem nagyon puritán, se leírás a filmhez se semmi.
Ezen felbuzulva PayPal-al megvettem a Playz-t 3 fontért, és kb a fizetés után 45 másodpercre ott is volt a Tv-n az app, megadtam a Nas ip címét és tökéletesen ott van minden, ahogy kell, leírásokkal, borítókkal, háttérképekkel együtt.
Ja és igen UK accountra kell állítani a LG store-t és a Tv-t is. Kicsit más appok lesznek, de azok simán törölhetőek. Természetesen nem minden app érhető el országunkban.

Csak gondoltam jelzem, hátha ebben a nagy Plex mizériában más is ezzel szív esetleg.
És csak halkan jegyzem meg, hogy a SmartTv-t és a WebOs-t ne nagyon keverjük össze, mert a leírások nem mindenhol egyértelműek.

Szép estét
üdv

www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

(#57091) blakey válasza twingos (#57090) üzenetére


blakey
titán

Jó tudni, hogy működik. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57092) nightshadow


nightshadow
veterán

Kipróbáltuk: LG webOS 2.0 [link]

(#57093) Lacielvtárs válasza nightshadow (#57092) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát ez nagyon jól hangzik :K
köszi a linket :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57094) spiritex válasza spiritex (#57089) üzenetére


spiritex
veterán

Esetleg OK vagy Info gomb utáni vagy közvetlenül csatorna váltás utáni FAV gomb teheti ezt? Sajnos nem tudom kipróbálni.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#57095) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Még mindig visszatérnék a műsorújság kis képére, gondolom már unjátok, de szeretnék a végére járni. Ügyfélszolgálat visszaejlzése szerint egyedi eset lehet, mert náluk működik rendesen viszont kábeles tv műsoron nem tudták kipróbálni csak digitális földfelszínin. Tehát kérésem annyi lenne, hogy aki digitális földfelszíni vételt használ az letesztelhetné ezt a műsorújságot, hogy tényleg látszódik-e a nézett csatorna képe a megtekint gomb megnyomása nélkül. Mivel itt többen írták már, hogy nekik sem megy én örülnék neki ha jeleznék az LG felé, mert akkor nem egyedi eset és akkor jobban kivizsgálnák. Kicsit feleslegesnek érzem kihívni ezért a szervízt, mert véleményem szerint nem fog tudni semmit csinálni vele. Előre is köszönöm aki megteszi a bejelentést az LG felé.

más: azt írták a mai napon(meg is lepődtem, hogy pár óra múlva jött a válasz kérdésemre), hogy augusztusban lesz frissítés ki tudja talán már a webOS 2.0-át is tartalmazza majd

(#57096) Erdei88


Erdei88
veterán

LG 49UB820-ról mi a tapasztalataitok? Érdemes lenne egy olyat vennem? Web OS a legkisebb mértében sem érdekel, ahogy a 3D sem

90%-ban FullHD,Blu-ray filmeket és sorozatot nézek a TV-n. A hangszórós sem fontos, mert van itthon egy szerényebb házimozim.

(#57097) farkas-j válasza #16695808 (#57081) üzenetére


farkas-j
őstag

A DLNA topicban írtam a kérdésedre választ!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#57098) jilian


jilian
addikt

Hello!

Épp a Skyfall-t nézem...
Nektek hogyan van beállitva a hang, hogy zenéknél, eseményeknél ne legyen nagyobb a hangerő?
Lehetséges a hangot úgy belőni, hogy mindig egyforma legyen?

(#57099) papp_no1 válasza spiritex (#57089) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szia , távirányítón FAV gomb, aztán a zöld picit nyomhatta meg és azzal törlődik a kedvencnek beállított csatorna. Visszarakni : FAv gomb, piros aztán kijelöli a csatornát és fav gomb ismét.

(#57100) spiritex válasza papp_no1 (#57099) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi előre is, de csak, hogy egyről beszélünk-e, nála a FAV gomb az lépteti a kedvenc csatornákat, tehát minden egyes lenyomásával a következő kedvenc csatornára lép. Így is lesz alkalma megnyomni a pirosat? Megnyomja a FAV-ot, ugrik egyet, majd rögtön megnyomja a pirosat? (Viszont van egy List gombja is, ami csak a kedvencek megjelenítésére van állítva.)

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.