Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104834) fragola.6035


fragola.6035
aktív tag

FELLOW ODE:
A dizájn olyan, amilyen, szép darab, de nem az én világom.
Szóval nagyon precíz kis daráló, szépen megmunkált minden darabja. A kések helye is pontos, nem kell központosítgatni a késeket, egyszerűen és hibamentesen cserélhető.
A forgó késtartót mértük gépműhelyben, lényegében nincs mérhető eltérés a tengelyirány és a kés merőleges síkja között, tehát bőven 0.01 mm alatti. A késtartó pontosan illeszkedik a motor köszörült tengelyére, semmi kottyanás nincs, kb.2 százados illesztés lehet.
Az állórészt nem tudtam kimérni, célszerszám kellene hozzá, az EK43-hoz való mérőeszközöm nem fért bele.
A motor elég pici csapágyakon fut, de gondolom elég lehet. Nagyon csendes, erős, nem erőlködik.
Az állítás fokozatos, biztos jobb lenne fokozatmentes, de filternél szerintem elfogadható. A nullpont kalibrálását is bárki el tudja végezni, aki tud kezelni egy csavarhúzót.
Presszó őrleményre nem alkalmas, még presszó közelire sem, így kotyogóval sajnos nem tudtam kipróbálni. Cupping brewerrel használtam, szerintem finom vele a kávé, ennél mélyebben az ízekbe nem mennék bele.
Elég egyszerű szerkezet, szerencsére ez az árán is látszik. Szerintem nagyon megéri az árát.

https://caffe35.webnode.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.