Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#861) Gondwana válasza mv (#860) üzenetére


Gondwana
addikt

Keress vissza az utolsó hozászólásaim között a nagyonhosszúra, illetve itt, a harmadik Attention alatt találod, hogy milyen hibaüzenetekre számíthatsz.
Én szeptember elején készülök egy TS16GCF300 beszerzésére - azért CF és nem SSD, mert amire kell, arra lineáris sebesség 25MB/s felett bármekkora megfelel, ha pedig a CF túlélné az X31-et, amibe rakom, még lehet boot drive a T60-ban (van SATA CF adapter is itthon) vagy bármi másban, más 5V-ról is üzemelő SLC megoldást még nem találtam.

Szerk.: Jelenleg is a HDD helyén egy TS16GCF133 van, aminek tulajdonképpen elégedett lennék a produkált teljesítményével (leheletnyivel gyorsabb, mint a 4200RPM HDD ami helyére került), a 32GB 133x szerintem nem felelne meg, mert nagyobb a flash blokkmérete, azaz sok kis írásnál látványosan lassúbb lenne - feltételezem.

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.