Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82151) nLali válasza bajnokpityu (#82150) üzenetére


nLali
senior tag

még a végén a nem hallók is hallani fognak, illetve a hallók is felülbirálják tapasztalatukat.
Ugye az az elfogadott, amit a fül hall, azt az agy feldolgozza. Sokszor van említve, hogy hifizés, zenélés, zenehallgatás közben ez a képesség tud fejlődni/fejlődhet. Mármint nem a halloszerv képességei, hanem a feldolgozás. Megpróbálom érthetően feltenni a kérdésem. Nem hozzáértésemből adódóan lehet, hogy marhaság az egész. Elképzelhető lehet, hogy a tanult, hallott, olvasott ismereti anyag az agyban befolyásolja azt, hogy végülis milyennek hallunk egy hangot? Legyen ez digitális jelfeldolgozásról új infó pl. Vagy ( kevéssé életszerű példa ) egyszer csak megtudom, hogy a kedvenc csellómnak a húrjai csillámpónifarokszőrből vannak és ettől változhat-e, hogy milyennek "vélem" hallani.

[ Szerkesztve ]

(#82152) bajnokpityu válasza nLali (#82151) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Szerintem igen, de egyúttal a hibás előtanulmány is képes hamis adatokkal traktálni az agyat, mindkét irányban működik a dolog.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#82153) bkercso válasza nLali (#82149) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem okosodsz, ellenben a topik tele van ezzel. :N :K

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#82154) bkercso válasza nLali (#82151) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az agy úgy van huzalozva, hogy bizonyos korrelációkat figyel. De nagyon sok fajtát. Az egyedfejlődés alatt alakul ez ki, de genetikailag alkalmas rá a szerkezete, azért alakul ki. Szóval tanulható, igen.

Pontosabban szerintem az tanulható, hogy a tudat alatt érzékelt dolgokból minél több legyen tudatos.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#82155) Tamoo válasza nLali (#82151) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Sőt, bizonyos szinten az is befolyásolhatja, hogy milyennek hallod, hogy mit látsz. Az aktuális lelki/érzelmi állapotról nem is beszélve. :)

[ Szerkesztve ]

(#82156) Dorian válasza Tamoo (#82155) üzenetére


Dorian
félisten

Hát még a tudattágítók :D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#82157) AMDFan válasza bajnokpityu (#82126) üzenetére


AMDFan
addikt

A linux kernel jelenleg is elég sok ASM kódot tartalmaz, ott ahol az szükséges. Manapság a cél "streamer" eszközök is általában valamilyen embedded linuxot futtatnak, nem írnak alá saját oprendszert, főleg nem ASM-ben. Sőt a user interface az általában valamilyen, a C-nél kevésbé hatékony scriptnyelvben íródik, például pythonban.

(#82158) python1 válasza AMDFan (#82157) üzenetére


python1
veterán

Bennem? (OFF):F(/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#82159) AMDFan válasza emvy (#82120) üzenetére


AMDFan
addikt

A digitális halkítással kapcsolatban írtam egy blogbejegyzést korábban, hátha érdekes lehet: [link]

Ami durva volt, hogy ha jól emlékszem a 12 bit vs. 16 bit vakteszten már elhasaltam.

(#82158) python1: Nem :D Most már python2 vagy python3 az ami menő :) Te már elavultál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82160) bkercso válasza AMDFan (#82159) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az te vagy. Én átmentem. :B
:R

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#82161) bajnokpityu válasza bkercso (#82160) üzenetére


bajnokpityu
félisten

lehet alacsonyabb a tápzajod? :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#82162) bkercso válasza bajnokpityu (#82161) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem simán lehet ettől, de nem feltétlen. 12 bietn is lehet élvezni, csak számomra nem úgy.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#82163) emvy válasza AMDFan (#82159) üzenetére


emvy
nagyúr

Vicces modon az istenitett LP-nek van kb. 11-12 bites felbontasa.

while (!sleep) sheep++;

(#82164) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Hétvégén tesztelgettünk frontendeket (streamer) + ifi iUSB a patikussal. Három teljesen eltérő hardver x86/cubox/Allo USBRIDGE és valahol közös őssel (debian) rendelkező szoft körítés. A három frontend minimális különbséggel ugyan úgy szólt az iusb hallható volt de annyira minimális volt a változás, hogy megegyeztünk ebben a láncban értelmetlen berakni.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#82165) ngx válasza ngx (#82096) üzenetére


ngx
újonc

Sziasztok!

Esetleg valaki?

Köszi!!!

(#82166) bajnokpityu válasza emvy (#82163) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ellenben elég alacsony a jittere :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#82167) #32361984


#32361984
törölt tag

No meg is jött a van damme kábelem. Ez gyors volt.
Még sosem próbáltam ki több kábelt is ugyan azon a rendszeren. Holnap után jön a belden is. Kíváncsi vagyok nagyon hogy mennyire érzékeny a fülem. Fogom e hallani a különbséget a 200ft/métereshez képest.

(#82168) nLali


nLali
senior tag

Légyszíves pár szóban írj majd véleményt. Nekem meg a Sure panelem jött meg ( tökhepiszmályli )

(#82169) Eugene Roe válasza #32361984 (#82167) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Majd ne tartsd magadban a tapasztalataidat! :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#82170) seatleon


seatleon
csendes tag

Szerintem már ez nem a hifiről szól általánosságban.Vettem egy Nad rendszert: c352 c542 c422. Ehhez szeretnék hozzá illő hangfalat. Eddig egyetlen hozzászólást láttam ,hogy a Tannoy Rev. R3 tán illik hozzá. Segítsetek,
akinek van tapasztalata. Mission 765? Köszönöm előre is.

(#82171) #32361984


#32361984
törölt tag

Gyári jumpert kivettem. Hangfali oldalon 5centisre blankoltam a kábeleket és átfűztem mindkét csatlakozón.
Itt a pozitív jelet apró nyilakkal jelölik amiről utólag ugrott be az itteni, régebbi hozzászólások alapján, lehet irányt is jelöl. :U
Kicsit szkeptikus voltam, hogy a rendszerem képes bármilyen különbséget is megmutatni egy 200 és egy 1500ft/m es kábel között. Ennek ellenére első bekapcsoláskor valami olyat vártam, hogy most le fog esni az állam, de ez elmaradt. Már majdnem elkezdtem az anyázást, hogy egy napot dolgoztam a semmiért és akkor még ott van a belden is. De pár perc múlva kezdett kisimulni a kép és elkezdtem észrevenni az apró változásokat ami összességében nem is volt olyan kicsi, mert mindenhol javult a rendszer. A legszembetűnőbb változás a közepeken történt. Végre megjött a bowerses dinamika no még nem teljesen, de majd a leendő dac befejezi a munkát. A mélyekkel eddig sem volt gond néha még túl sok is, de most tisztább, feszesebb lett.
Szerintem a tér is szélesedett mert az egész mint ha közelebb jött volna.
Ezek után kíváncsian várom a belden megérkezését.

No meg egy kis segítség azoknak akiknek nem maradt zsé hangfalálványra. Páronként 30kg ez a remekbeszabott oszlopzsalu ahol a durva kövek érintkezését 2cm es nikecel hivatott csillapítani. A kivitelezés elég kezdetleges biztos lehetne még agyalni mindenféle variáción, akár betonnal vagy homokkal feltölteni ami még vagy 20 kiloval növelné a darabonkénti súlyt. Szerintem a nagy mélyeket amit néha még soknak is érzek, ezeknek a kockáknak köszönhetem. De a legnagyobb előnye az ára. Kőkemény 2000ft.

(#82172) maxxxboy válasza seatleon (#82170) üzenetére


maxxxboy
tag

A Canton-ok is kellemesen megvannak a NAD-al. Az Ergo széria is és fölötte már egész jók vannak. :K

(#82173) Mezga Aladár válasza #32361984 (#82171) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

No meg egy kis segítség azoknak akiknek nem maradt zsé hangfalálványra. Páronként 30kg ez a remekbeszabott oszlopzsalu ahol a durva kövek érintkezését 2cm es nikecel hivatott csillapítani. A kivitelezés elég kezdetleges biztos lehetne még agyalni mindenféle variáción, akár betonnal vagy homokkal feltölteni ami még vagy 20 kiloval növelné a darabonkénti súlyt. Szerintem a nagy mélyeket amit néha még soknak is érzek, ezeknek a kockáknak köszönhetem. De a legnagyobb előnye az ára. Kőkemény 2000ft.

Ez borzasztó. :( Inkább gyűjts egy kis pénzt normális állványra.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#82174) xxxxxxxxx


xxxxxxxxx
tag

Sziasztok nemrégiben vásároltam egy Advance Acoustic X-i125 készüléket.
Megtudnátok mondani hogy mire jó az On és Off lehetőséget kínáló APD funkció?

(#82175) s4tch válasza xxxxxxxxx (#82174) üzenetére


s4tch
veterán

Automatic power down?

(#82176) #32361984 válasza Mezga Aladár (#82173) üzenetére


#32361984
törölt tag

Ááá kizárt, hogy egy darab vasért 30-50eft ot adjak. Pityu vagyok nem hülye. ;] :R No meg tényleg jól szól rajta a bowers. Majd hitecizálom. :DDD
Ha lenne most 50em azt dac ra költeném izibe.

[ Szerkesztve ]

(#82177) fehér_ember válasza #32361984 (#82171) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nekem nagyon tetszik az állványod, így a nikecellel ráadást megy a tapétához is (a rétegződő hatás és a színek is összhangban vannak). Szerintem ilyen szempontból zseniális lett :C
Hifis szempontból viszont illene majd kipróbálni nikecelek nélkül és 1db. nikecellel is; hátha úgy mégjobb lenne a kapott hang. Viszont mindenekelőtt járasd a kábelt, mert úgy 24-30 óra elteltével fog megjönni rendesebben a "hangja".
Hidd el, hogy sokat számítanak a kábelek, és ez egy jó hangszórókábel. Esetleg majd még IC-t és Tápkábelt is fejlessz.

[ Szerkesztve ]

(#82178) salesman válasza #32361984 (#82176) üzenetére


salesman
őstag

Én az EPS habot kiváltanám parafával.

Türűűűdrááá!

(#82179) bkercso válasza salesman (#82178) üzenetére


bkercso
nagyúr

Bitumen!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#82180) fehér_ember válasza #32361984 (#82176) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ha lenne most 50em azt dac ra költeném izibe. -- Egy ilyenre gondoltál? :)

Ha már ötlet, akkor én a doboz alá valami gumilapot tennék, a két kő közé meg semmit (illetve ha mégis kellene, akkor oda is gumit vagy valami szilikon szerűt).

(#82181) Bakher
"Ráadásul lehet lukkal kifelé is fordítani"
Azt hittem direkt azért tetted nem állítva őket hogy ne látszódjanak a lukak. De akkor inkább oldalt a lukak és mehet bele akár ledes hangulatvilágítás is :)

[ Szerkesztve ]

(#82181) #32361984 válasza fehér_ember (#82177) üzenetére


#32361984
törölt tag

Köszönöm. :R de az nem tapéta. Én festettem, 1napot tartott a 4.5 méter széles fal.
Egyébként élőben mégjobban mutat a nyers kő. Ráadásul pont olyan magas mint a 603as bowers. Szerintem van benne potencial. Ráadásul lehet lukkal kifelé is fordítani és ahogy a salesman kolléga jelezte, parafával szigetelni.
Akit zavar, valamivel ami nem gipsz, lehetne lesimítani szinre festeni vagy csak simán leszinezni. Rezgőcsiszolóval megdolgozni. Többszínű gumilapok esetleg. Ráadásul többféle oszlopzsalut lehet kapni. Van henger is. Csak a zsalu kidolgozására kell figyelni mert van olyan is ami nagyon gány öntésű. Kisgyerek ezt fel nem borítja az tuti pláne ha meg is van töltve. Régebben olvastam hogy páran azért váltak meg a pocsugárzójuktól vagy kényszerültek falra rögzíteni mert jött a kicsi.

Igen akár ilyen is jó lenne. Már alig várom hogy meglegyen a zsé. Már egyszer összegyülytöttem 100ezret rá csak asszonynak más volt a terve. :(( No sebaj még pár hét-hónap és megint meg lesz.

[ Szerkesztve ]

(#82182) #32361984 válasza salesman (#82178) üzenetére


#32361984
törölt tag

Jó ötlet. :R

(#82183) python1 válasza #32361984 (#82181) üzenetére


python1
veterán

Nyugi,komolyabb rendszerekben is láttam már betontömböt millás hangsugárzók alatt. A kidolgozásán dolgozhatsz egy kicsit.
A fal meg k...jó

[ Szerkesztve ]

(#82184) #32361984 válasza fehér_ember (#82180) üzenetére


#32361984
törölt tag

Látod? Van benne bőven variálhatóság. Vagy a második polcra virágcserép. :DDD
Egy bolti álványt ami stabil is valamennyire megveszed 30 ért aszt annyi.

(#82185) emvy válasza fehér_ember (#82177) üzenetére


emvy
nagyúr

A lenyeg az, hogy ha az embernek keves penze van, azt erdemes tapkabelre kolteni. Igazabol en eloszor vennek egy jo tapkabelt (ezustbol, nyilvan), es ha majd kesobb lenne penzem, akkor probalnek loni a jofogason egy MP3 lejatszot -- az ezust tapkabel ugyis bedurrant a hangnak.

while (!sleep) sheep++;

(#82186) ngx válasza emvy (#82185) üzenetére


ngx
újonc

Na de csak a konnektorig?
Ezüst drót kellene egészen a biztosítótábláig, vagy még inkább a közeli trafóállomásig. Sőt! Inkább egy saját erőmű amiben már a generátorok is ezüsttel vannak tekercselve.

:-)

(#82187) emvy válasza ngx (#82186) üzenetére


emvy
nagyúr

ne trollkodj, az uccso meteren az addig szomoru elektromagneses mezo is jobb kedvre derul -- bar az ezustnek sajnos kicsit tul csillogo a hangja (mert ugye az ezust csillogo), hasonloan ahhoz, ahogy a titan domnak femes a hangja, a textilnek meg puha

while (!sleep) sheep++;

(#82188) fehér_ember válasza emvy (#82185) üzenetére


fehér_ember
addikt

Á dehogy, inkább szar kábelekkel egész életen át cserélgesse a komponenseit, és elégedetlenül halljon meg :P
Amúgy a Vandamme hangszórókábel is méregdrága, nem is szabadna ajánlgatni ;]

Ezüstből is csak monokristályosat ;)

(#82187) emvy
Tévedtem. Mióta jobb erősítőim vannak (fúúúú ... házimozisak) . Azóta az Alu magassugárzók is jobbak, kevésbé "élesek".

Amúgy meg sosem az ezüstről hanem az ezüstözöttről voltam rossz véleménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#82189) emvy válasza fehér_ember (#82188) üzenetére


emvy
nagyúr

Varj, a magassugarzokat nem nyalogatni kell, hanem hallgatni.

while (!sleep) sheep++;

(#82190) python1 válasza emvy (#82187) üzenetére


python1
veterán

Nálam az ezüst a nyerő összekötőnél(xlr),és semmilyen fényes karakter nem jelentkezett szerencsére,bár a kábel sem egy szar szennyezett ezüst.

[ Szerkesztve ]

(#82191) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Sziasztok!

Hangrendszert szeretnék építeni.
Sajnos nem nagyon értek hozzá(tehát fogalmam nincs semmiről szinte), időm pedig nem sok van, úgyhogy nem tudom elolvasni a teljes összefoglalót, csak azokat olvasom amik fontosak lehetnek.

- Milyen készülékekkel rendelkezel már, mit szeretnél még hozzá?
Van egy számítógépem, hozzá egy Sound Blaster X-Fi HD hangkártyám, de az az igazság, hogy nem tapasztalok szinte semmi különbséget az alaplapi és e között. Az érdekesség az egészben az, hogy az autómban is jobban szól a zene, mint a számítógépemből, pedig az autóban jóval kisebb teljesítményű hangszórók vannak, nem olyan hangosak. Nem tudom, hogy ennek az oka az, hogy az AKG K92 és a Genius SW-G2.1 3000 kevés lenne, vagy tényleg feleslegesen vásároltam meg a hangkártyát.
Mindössze ennyi a cuccom.

Nem tudom, hogy ehhez vegyem a többi dolgot, vagy pedig egy teljesen új rendszert építsek fel. Nekem az utóbbi jobban tetszik.
A lényeg az lenne számomra, hogy Pendrive on tárolnám a zenéket, és ha úgy döntök, hogy zenét szeretnék hallgatni csak bedugom és már nyomja is.

- Mekkora a rendelkezésre álló pénzösszeg, mit akarsz lecserélni?
Maximum 150 ezerre gondoltam mindennel együtt, de ha lehet akkor inkább 100 körül. Nem cél a nagyon nagy hangerő, nem akarom, hogy a szomszéd is ezt hallgassa, de azért legyen benne kakaó. A hangsúly a tiszta torzítás mentességen van nálam.

- Milyen zenei műfajokat hallgatsz?
Mindenfélét. Rocktól kezdve reppig, poppig.

- Milyen eredményt vársz, milyen hangzást szeretnél elérni?
Tiszta hangokat szeretnék. Az autóban egy álom zenét hallgatni, még ha nem is tudom hangosan.

- Mekkora, milyen elrendezésű és berendezésű helyiségben használod-használnád a rendszert?
Egy teljesen átlagos méretű szobába, körülbelül 6x6 méter lehet.

- Újat szeretnél vagy lehet használt is ?
Ha lehet, akkor maradnék az új dolgoknál.

[ Szerkesztve ]

(#82192) Dorian válasza #32361984 (#82176) üzenetére


Dorian
félisten

A zsalukő alapvetően tök jó, hallottam már nagyon jó hangfalakat nagyon jól szólni pont zsalukövön. Viszont az expandált polisztirolt bszd ki onnan, valóban bitumenes vastaglemez lenne a jó megoldás, hangdobozokat pedig még tüskével is válaszd el.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#82193) Dorian válasza emvy (#82187) üzenetére


Dorian
félisten

A jó minőségű ezüst kábelnek nem "csillogó" a hangja, hanem pontos, kis torzítású, részletező. Mint ahogy a jó minőségű ezüstözöttnek is. Viszont utóbbiból van rengeteg szar minőségű, ami szintén nem csillogó, hanem rengeteg magasfrekis torzítással terhelt, amit a tapasztalatlan fül valóban csillogóként írhat le.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#82194) #32361984 válasza Dorian (#82192) üzenetére


#32361984
törölt tag

Tervezem átdolgozni. A nikecel pont kéznél volt azért esett rá a választás. Viszont a bitumen lap nemtom mennyire fogja csillapitani a két betonkocka közötti rezgést. Esetleg valami tömörebb szilóval megragasztva. Az aljára meg vagy gumi vagy parafa. Van már ezer féle spéci anyag csak utánna kell járni. Lehetne olyat is csinálni belőlle mint ahol feltöltik homokkal és középen van egy gerinc, tetejére egy lap amire támaszkodik a hangfal.
Gondoltam arra is hogy fúrok négy pici lukat a hangfal aljába, akkorát ami fogadja a hangfaltüske "anyáját" .
Nem tom melyik a nagyobb gány. Egy felfelé fordított tüske ami összekaristolja a hangfal talpát vagy egy precizen kivitelezett beépítés. Az álló hangfalaknál szögletes vajon az anya? Mert akkor az tényleg pepecs meló lesz. Vagy ezeknek a pocsugárzóknak nem elég vastag az alsó lapja egy beépítéshez?

[ Szerkesztve ]

(#82195) emvy válasza #32361984 (#82194) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyebkent az a problema ezekkel, hogy nincsenek jo meroeszkozeid. Tehat fogalmad sincs, hogy az allvany valojaban mit okoz. Valoszinu, hogy a 'valtozas' inkabb placebo, de ha nem az, akkor sem tudod, hogy kevesbe vagy jobban szinezett/torzitott hangot kapsz.

Vannak eleg jol bemert allvanyok, peldaul az isoacoustics cuccok.

while (!sleep) sheep++;

(#82196) python1 válasza #32361984 (#82194) üzenetére


python1
veterán

Simán be tudsz építeni tüskét,menetes fabetét a neve amit a hangsugárzó doboz aljába tekersz,ha vékony az anyag akkor pillanatragasztóval még tudsz stabilizálni a betéten,amit a külső menetre kensz,vagy a dobozba fúrt lyukba..
Ha MDF lapot a beton méretére kialakítod,mehet a tetejére,de a két bolkk közé is mehet MDF.

(#82197) AMDFan válasza emvy (#82187) üzenetére


AMDFan
addikt

Meg hát ugye az sem számít, hogy az erősítőn belül sima tyúkbélen megy a Záram, hiszen ha egyszer meg lett regulázva az a fránya elektromosság, hogy szépen libasorban menjen, akkor utána már tudja a dolgát.

(#82198) bkercso válasza #32361984 (#82194) üzenetére


bkercso
nagyúr

A bitumen nyeli az energiát. Tehát csillapít.
Tüske alá meg szokás tenni a tüske "másik felét", vagyis nem karistol. :)

emvy: Mindig van itt a fórumon egy ilyen placebós ember, és mindig más. No offense, csak úgy megfigyltem. :) Ha lenne mérőeszköz, mit mérnél? Mi van, ha ez is ilyen -100dB-es dolog? Komolyan kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#82199) ngx válasza fehér_ember (#82188) üzenetére


ngx
újonc

Azért almát almával.

Nagyon nem ugyanaz a dolog amikor a hagszórókábelről beszélünk vagy amikor a tápkábelről.

A hangszórókábelen megy maga a hasznos jel, egyértelműen felfogható a hatás és világosan hallható a különbség a kábelek között.

De egy tápkábel annyira "messze" van a hasznos jeltől, hogy mérnök aggyal fel nem tudom fogni, hogy akkora hatása lenne, mint amit egyesek neki tulajdonítanak. És azon túl, hogy nem tudom felfogni, nem is hallottam semmit amikor kipróbáltam.
A tápegység minden hificucc egyik legfontosabb része. És ha egy tápegység jól meg van építve, akkor azon nem igen megy át a hálózati zavar.

Aki meg ennyire érzékeny az legalább a következőt csinálja meg:
Szereljen fel a megszakító után egy 1:1-es jóminőségű leválasztótrafót (ezzel a házban keletkező tranziensek jó részét kiszűri). Onnan külön árnyékot kábelen vigye el a tápot a hifinek.

Várom a beszámolókat :-)

(#82200) #32361984 válasza emvy (#82195) üzenetére


#32361984
törölt tag

Itt most igazából a kevés pénzből megfelelő a cél.
Kizárt hogy pénzt, ráadásul olyan sokat állványra költsek.
Akkor már elblattyogok egy fűrésztelepre és veszek keményfát. Tudom azt sem mérték ki de nekem nem ér meg 50 ezret egy pár perces mérés.
Ebben nagyobb az élvezet. Speciel nekem a 80as évekből pont a szarból várat hiányzik. Abban nincs semmi kihívás hogy elblattyogsz veszel 2milláért egy cuccot és zsírkirályság talán csak a két milla megszerzése lehetne a macera.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.