Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57787) st6969 válasza ovics (#57786) üzenetére


st6969
őstag

"akár félig nyitva is megáll (nyilván nincs értelme)"

Nagyon is van értelme. Akár azért, mert valaki szereti résnyire nyitva hagyni közvetlen mosogatás után (ha nincs benne alapból ez a funkció), had száradjon (én a kiáramló pára miatt ezt nem szeretem), viszont gyakran van, hogy a gépet bepakoljuk, de még nem indítjuk, mert a gyerek még issza a kakaót, vagy épp még kallódik egy-egy tányér, bögre, kiskanál...és 1-2 dolgot sokkal kényelmesebb betenni úgy, hogy csak annyira nyitod ki, hogy be tudd tenni. Ugyanez, ha nem érsz rá épp kipakolni, de 1-2 dolgot ki akarsz venni, ami elöl van. Nem kell azt a hatalmas ajtót minden alkalommal vízszintesig nyitni. Bagatellnek tűnhet, de szerintem fontos, hogy az ajtó bármilyen pozícióban megálljon (biztos megszokható az is, ha nem).

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.