Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131701) BBéci válasza Vasy09 (#131697) üzenetére


BBéci
titán

Jobb felső sarokban: Téma tudnivalók alatt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#131702) sixer66 válasza greike (#131700) üzenetére


sixer66
senior tag

Valóban, mert már alsó bass reflex van feltünteve. :U

(#131703) Vasy09 válasza BBéci (#131701) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi szépen! :R :R :R

Gamertag: Vasy09

(#131704) mp54


mp54
senior tag

Pana50G30 tvből szeretném a tvműsor hagját átvinni HDMI/ARC-vel Arcam 400-ba. HDMI kábel a tv-n az ARC képes HDMI2-be dugva.
Beállítások:
Tv/beállítások/link beállítások/VIERA link/be.
/AV 1-es kimenet (ez mi?) beállítása mi legyen: TV, AV2, Monitor?
A mozivas kiválasztott bemenete mi legyen, hogy halljam a tv-t? (Hiszen a HDMI kimenetén jön vissza a hang!)
Kösz!
jelenleg optikán hozom ki...

[ Szerkesztve ]

(#131705) lemmy9 válasza mp54 (#131704) üzenetére


lemmy9
őstag

Kérdés, hogy ARC képes-e az Avr.
Ahogy látom nem.

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#131706) Dorian válasza mp54 (#131704) üzenetére


Dorian
félisten

Optika is pont olyan jó tévéműsoroknak.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#131707) Almost01


Almost01
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Onkyo tx nr535 erősítőm és egy Panasonic okos tvm. Hogyan állítsam be hogy a tv a hangfalakon szóljon, ne a tv hangszóróin. Egyszer már sikerült, de elàllítódott. Hdmi cec és arc be van állítva.
Köszönöm szépen.

(#131708) CoroStar86 válasza Vasy09 (#131697) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Köszönöm a tanácsokat mindenkinek, a Proson mellett döntöttem. :) Több tesztet és véleményt találtam róla, mint a Jamoról, nem mertem kockáztatni. :) Remélem a szomszédokat nem haragítja meg rám nagyon a ládikó. :D

(#131709) claire78 válasza Almost01 (#131707) üzenetére


claire78
senior tag

TV hang belállitás, hangszóró kiválasztás, házimozi. Nálam így működik.

(#131710) Mizurichi


Mizurichi
tag

Hello!
Segítséget szeretnék kérni. Van egy Oppo 105d lejátszóm, ami hdmi-vel össze van kötve a Marantz sr 7005-ös házimozi erősítővel. Van külön egy Audia Flight One sztereó erősítőm, ami a frontokat hajtja meg, amit szerettem volna az Oppo sztereó kimenetével össze kötni analóg ic-vel. Na most ezt megtettem, de azóta folyamatosan búg a Marantz erősítő. Ha kihúzom az ic-t az Oppóbol, azonnal elhallgat a búgás. Az Audia nem búg. Valaki tudna segíteni ezen probléma megoldásásban?? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#131711) BBéci válasza Mizurichi (#131710) üzenetére


BBéci
titán

Nálam is megesett hasonló, az erősítőből kihúztam a TV-be menő HDMI-t és megszűnt a búgás. Aztán a HDMI maradt a helyén, és a tévéből húztam ki az antennát, akkor is megszűnt. Földhurok leválasztó orvosolta a problémát, amit az antenna kábelbe iktattak be.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#131712) Mizurichi válasza BBéci (#131711) üzenetére


Mizurichi
tag

Köszönöm, holnap kipróbálom:)

(#131713) clyvejhamma


clyvejhamma
aktív tag

Sziasztok!
BF-en akciózott Klipsch R28F, 5.0 szett ( R-25C+ R-14s ) mennyire jó vétel 250-ért?
Diamond 10.5 szett cseréjén gondolkozom, Pioneer LX-72 mellé.

üdv,
Viktor

(#131714) Nemir Ombe válasza clyvejhamma (#131713) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Az a szegény Pio azért jobbat érdemelne ..... ;)

Hmm ....

(#131715) DJMDJM


DJMDJM
tag

Sziasztok,

Elkezdtem nézelődni, hogy 2. zónához milyen polcsugárzót kellene választani. Ezt kiszúrtam akcióban. Milyen lehet vagy milyen alternatívát tudnátok javasolni? Nem kevés m2, de nem is kell disco-t csinálnia.

Ez sokkal gyengébb lehet?

[ Szerkesztve ]

(#131716) Kovaratis válasza DJMDJM (#131715) üzenetére


Kovaratis
őstag

Sziasztok! Remélem megtaláltam a legjobb topicot a problémámnak. Vettem egy Intel NUC-ot itt a hardveren (D54250WYKH) amin szeretnék filmet lejátszani. Van egy Yamaha RX-V450-es házimozi erősítőm. Van valami gurunak ötlete hogy hogyan tudok minimum 5.1-es hangot varázsolni közöttük?
Köszönöm a segítséget előre is! :)

(#131717) DJMDJM válasza Kovaratis (#131716) üzenetére


DJMDJM
tag

HDMI-n nem megy a hang?

[ Szerkesztve ]

(#131718) Kovaratis válasza DJMDJM (#131717) üzenetére


Kovaratis
őstag

Elvileg igen, de az erőlködőn nincs HDMI. Meg a PCn is muni csak. Még nem érkezett meg a NUC, csak jövő héten. Addigra akarom fejben összerakni.

(#131719) kenand


kenand
veterán

Sziasztok!

Vettem használtan (az ország másik csücskéből) egy Onkyo TX-SR 606. Bár rákérdeztem az eladóra és azt írta nincs vele gond )(sőt a HDMi-re is rákérdeztem, ki is próbáltattam és azt mondta megtette) úgy tűnik nekem HDMI hibás. Nincs kép a HDMI outon. A setup sem jelenik meg. (fekete a kép, a másik Onkyo-mon ilyenkor totál kék színű a kép (ha nincs bemenet hozzákötve) és a setup gomb megnyomására feljön a setup menü. tt totál sötét a kép a TV nem talál inputot.
Tény az egy másik modell, de szerintem ennek is így kellene viselkednie.

Valakinek tapasztalata a 606-os Onkyoval?

(#131720) lemmy9 válasza kenand (#131719) üzenetére


lemmy9
őstag

Világmeretű botrány van az Onkyok Hdmi hibájával kapcsolatban. Azonnal vidd vissza.

Szerintem!

(#131721) kastore


kastore
újonc

Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok,és szeretném ha segítenétek hogy mit vegyek!Semmim sincs tehát minden kellene!A szoba 20 nm,zenét főleg elektronikus zenéket hallgatok!Ár terén nem vagyok nagyon eleresztve szóval minél jobb ár/érték arány lenne jó!Kb 350e forint a büdzsé!Előre is köszönöm bárminemű segítségeteket!

(#131722) kenand válasza lemmy9 (#131720) üzenetére


kenand
veterán

5 éves másik Onkyommal semmi gond sincs, tökéletes minden HDMI-je...azt hiszem a 309-esnek felel meg..

Engedtem rá egy factory resetet
Annyi történt, factory reset után hogy a menüben a HDMI mód Pass through-ra állt be (gondolom ez az alap) . Ilyenkor ha az Asus Opay lejátszót hozzákötöm és elindítom a lejátszót az ASUS logó még megjelenik- gondolom valami kis felbontású kép- a TV-n, de amikor vált a felbontás, töltődne a főmenü akkor eltűnik a kép , a TV azt írja no input. Ha a HDMI menüben bármit átállítok (auto, 720p, pl) akkor már az ASUS logo sem jelenik meg.
XBOX 360 képe nem jelenik meg...próbáltam legalább 3 különböző HDMI kábelt....ha közvetlenül kötöm az Xboxot, vagy az ASUS Oplayt a TV-be ugyanazokkal a kábelekkel akkor a kép rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#131723) rootmin válasza Kovaratis (#131718) üzenetére


rootmin
tag

Létezik miniHDMI - HDMI adapter és kábel is, ez nem gond.

5.1-es hangot* egy ilyen, vagy hasonló adapterrel tudsz átvinni. (létezik koaxos verzió is)
Belföldön is kapható, jókora felárral.

* Mivel S/PDIF alapból nem támogatja az újabb szabványokat, az ilyen átalakítókkal csak DD és DTS 5.1 vagy PCM formátumokban tudsz hangot átvinni. DTS-HD és társai csak HDMI-n mennének át, de ebből következően az erősítőd nem is támogatja ezeket, tehát számodra nem lényeges.

[ Szerkesztve ]

(#131724) Kroland25


Kroland25
tag

Üdv Mindenkinek!
Rég jártam erre sok változás nem történt eddig a moziban,az egyik velodyne sub bekerült hàtra a fotelek mögé így valóban kaptam egy egysegesebb teltebb hangot!Tervben volt a subok cseréje is de ez sajna az idén már nem jön össze!
Viszont bomlik a front oldal egy 123" méretű vászon amelyet egyelőre egy Epson tw 7200 fog kiszolgálni:)Egy új készülèkállvány is bekerül majd a vászon alá,konkrét típus még nincs kiszemelve!Löttem még egy képet a jelenlegi felállásról,a vàrható felállás december közepèn esedékes,addig mèg kicsit távól kell lennem!
További szép hétvégét mindenkinek!!

Házimozi és ennek komponesnseinek beszerzésében lehetőségem van segíteni akit esetleg érdekel privin megtalál!!

(#131725) Kovaratis válasza rootmin (#131723) üzenetére


Kovaratis
őstag

Köszönöm!

(#131726) clyvejhamma válasza Nemir Ombe (#131714) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Köszi!
Valahogy sejtettem a választ. :)

(#131727) Nemir Ombe válasza clyvejhamma (#131726) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

"Fekete péntek" akcióban van/lesz mostanában Castle Knight 4/Knight 5, Canton Gle 496, QAcoustics 3050 szett, szerintem mindegyik jobb mint az a Klipsch ....de láttam valahol Kef Q 500 vagy 700 szettet is 300e alatt .... nézz körbe szerintem .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#131728) LamehTheDark válasza dunkel (#131069) üzenetére


LamehTheDark
csendes tag

Köszönöm a választ Dunkel!

A szoba, ahol a Focal 3.0-s Chorus 826 W-s rendszer van, 28nm-es, de a légteret nem tudom lezárni a folyosó még további 5nm, ezt is lehet hozzá kell számolnom, ha a megfelelő mélynyomót szeretném kiválasztani.

Ajánlottad a 800W sub helyett az SVS SB12-NSD-t vagy a T12-est. Ezeket hol lenne érdemes beszereznem, esetleg tudsz tippet adni vagy tud valaki más esetleg Black Friday keretében vagy használtan? ...és a kettő közül melyiket? Hallgassam meg őket valahol HIFI és házimozi teremben és döntsek?
Marantz AV-SR7005 hajt mindent egyébként.

A hátsó dobozokat vszleg megrendelem onnan, amit ajánlottál (Homecinesolutions.fr), mert sehol máshol nem találok, pedig eddig a kábelek kivételével az összes eszközt sikerült használtan beszereznem.

Bárki tanácsát szívesen fogadom!

"Do not waste time, that is the stuff life is made of!"

(#131729) dunkel válasza LamehTheDark (#131728) üzenetére


dunkel
őstag

Esetedben inkább az SVS-t ajánlanám, az nagyobbat tud szólni. 33nm határeset, nemtom' 1db elég lesz-e belőle, valószínűleg igen. Innen kellene megvenned, itt kapsz mellé 45 nap próbaidőt. Ha kevés a kraft akkor újratervezés (SB13 ultra, 2db SB12 vagy kisebb pénzből váltani passzív membránosra). Németből se lenne szignifikánsan olcsóbb egyébként, 500 Euró.

T12-t innen lehet megvenni. Erről tudni kell, hogy a gyári lábat cserélni kell alatta (butítja a hangját) és keményebb használatkor a grillt le kell venni mert zizeg, az RCA csati süllyesztett nem minden kábelt fogad. Az SB12 nem rendelkezik egyik felsorolt konstrukciós hibával sem.

[ Szerkesztve ]

(#131730) Nemir Ombe válasza LamehTheDark (#131728) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Sub ügyben én ezeket is megfontolnám [link] vagy (szinte) ugyanez nagyobb teljesítménnyel, szebb kivitelben és több "extrával" [link] attól függően mennyit szánsz rá ..... eddig még sehol nem okozott egyik sem csalódást és a hazai árakhoz képest, közel feláron vannak .... ;)

Hmm ....

(#131731) dunkel válasza LamehTheDark (#131728) üzenetére


dunkel
őstag

Majd egy fél év múlva számolj be mire jutottál. ;]

(#131732) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni 5.1 hangfal szett kiválasztásában.

Amim van:

Denon avr X2200W erősítő
Eltax Shine 8 sztereo hangfal

A szoba 16 m2.

A tervem az lenne ,hogy amit ajánlotok 5.1 + az én 2.0 hangfalaiból 2 menne a konyhába zóna 2 funkcióként.

40% film és 60% zene lenne a hangfalak sorsa, a keret pedig 200~Ft körül mozog!

Fontos lenne az ár/érték arány és tudnék is várni vele ha esetleg valami szett BlackFriday alkalmából kerülne hozzám.

A következőt néztem ki, érdekelne a véleményetek, illetve ha van jobb szívesen venném ha javasolnátok!

Boston Acoustics Classic Series MKII 5.1 (CS260/23/225+SUB 10)

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#131733) Nemir Ombe válasza ilovedigweed (#131732) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Idézet a "témaösszefoglalóból" (1. bejegyzés):

"Ajánlásunk értelmében 1:2 körül legyen az erősítő és az 5.0 szett áraránya, amit új/listaáron kell nézni. Kapitális hiba – gyakran beleesnek a kezdők – amikor az erősítő árával megegyező, vagy annál olcsóbb hangdobozszettet néznek ki maguknak."

Mellesleg az a szett már egy jó ideje annyi [link] , nem csak most "árazták le", egy viszonylag normális belépő szett, de semmi több .... ;)

Hmm ....

(#131734) dunkel válasza Nemir Ombe (#131733) üzenetére


dunkel
őstag

A 4 pont és kacsintós szmájli nálad általános mondatvégi írásjellé vált. Minden mondandódat ezzel zárod, miáltal értelmezhetetlenné válik mit is akarsz velük kifejezni.

.... ? mély ismereteim és szakértelmemnél fogva tudnám még folytatni naphosszat, de legyen elég ennyi. Nyugi, privátban szívesen folytatom, ott legalább nem fog senki ellenvéleményt formálni.
;) ? csak neked (mindenkinek?) elárultam a tutit, ma is érdemes volt felkelned

(#131735) dunkel válasza ilovedigweed (#131732) üzenetére


dunkel
őstag

Azt írod a zene a fontosabb. A kereted szűkös, döntsd el melyik a fontosabb vagy mennyit vagy még hajlandó beletenni.
A denont eladva már egy jó sztereót össze lehet lapátolni ~330-ból.
A denon mellé 200-ból viszont még használtan sem lesz egy jóféle 5.1 szetted, nem beszélve arról, hogy az X2000 még belépő kategória hangminőséget tekintve: mozira is kompromisszumos, zenére meg főleg.

(#131736) Nemir Ombe válasza dunkel (#131734) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Azt gondolsz a 4 pont és a kacsintós szmájli "mögé" amit akarsz .... nekem csak "szimplán" tetszik .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#131737) dunkel válasza Nemir Ombe (#131736) üzenetére


dunkel
őstag

Remek. Nagyon kedves tőled, hogy kisajátítod ezeket az írásjeleket - ugyanis azzal, hogy minden 3. hozzászólás a tiéd és mindegyik ezekkel végződik ezt teszed. De hogy még bevallottan értelme (jelentése) sincs csak tetszik: :))

(#131738) lemmy9 válasza dunkel (#131737) üzenetére


lemmy9
őstag

"minden 3. hozzászólás a tiéd"

Pedig csak azt kéne mormolnia, Nemír Ombénak hogy " nem írom be, nem írom be, nemír ombe....." ;]

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#131739) ilovedigweed válasza Nemir Ombe (#131733) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Teljesen tisztába vagyok a kapitális hibával viszont jó áron jutottam hozzá és úgy gondoltam nem hagyhatom ott.

Írásotokból kivéve a denon erősítő illetve a Boston hangfalszett jó lehet valamire mert mind a kettő normális belépő szett?!

Azért írtam 200K mert sajnos ennyi van rá. Nem szerettem volna ennyire belemászni de ha a 200K-s szettből meg tudom venni a legjobbat akkor megveszem...

Ha van jobb, esetleg 200.000Ft-ért tudnátok ajánlani másik belépő szintű 5.1 szettet?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#131740) Nemir Ombe válasza ilovedigweed (#131739) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Nem "kapitális hiba" csak ne legyenek túlzott elvárásaid, főleg ne zenén, mint előttem is írták ..... továbbá; arra akartam rámutatni, hogy az ára nem csak BF napján ennyire kedvező..... ;)

Hmm ....

(#131741) Joshi válasza Nemir Ombe (#131736) üzenetére


Joshi
titán

Anno a zárójeleidért is megkaptad a magadét, most megint "különleges" karaktereket használsz. Mi ezzel a célod?

ui.: engem különösebben nem zavar, de kíváncsi vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#131742) Nemir Ombe válasza Joshi (#131741) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Mint irtam semmi.... csak tetszik..... :D

(és mindenki gondoljon hozzá amit csak akar .... )

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#131743) Joshi válasza Nemir Ombe (#131742) üzenetére


Joshi
titán

:R

(#131744) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok, 1-2 hete beszereztem Kácsánál egy normális tápkábelt a Denon X4200-hoz (+Polk TSi 300 család). Tanácsotokra a kipróbálás mellett döntöttem, így letét ellenében hoztam el egy Audioquest NRG-X3-ast. A hallgatási teszt során egy felmerült problémába ütköztem... ahhoz hogy pontosan el lehessen dönteni, hogy milyen változást hoz a kábel, egy azonnali váltásra lenne szükség, átkapcsolás szerűen. Na ez gyakorlatilag megoldhatatlan. Tehát mire az erősítőt kikacsolom, kábelt cserélem és visszaállok vele a teszt anyagra, eltelik, kb. 40-50s. Ennyi idő alatt, ha van minőségi (esetleg nüansznyi) változás azt már nem fogom tudni megkülönböztetni. Személy szerint semmilyen különbséget nem fedeztem fel a gyári és a dedikált tápkábel között. A fura az volt, hogy még a placebo hatás sem jött :)
Így a sorsa az lesz, hogy visszaviszem, mert ez így nekem nem ér meg egy 20-ast.

A kérdésem, hogy van valami jobban alkalmazható módszer a tesztelésre, vagy gyenge a rendszerem ahhoz, hogy kijöjjön a különbség / cseréljek fület, vagy ki-hogy fut neki egyáltalán egy ilyen tesztnek?
Ja és leszögezem, nem szeretnék kell-e kábel, van-e hatás, nincs hatás vitát generálni, csak érdekelnének a teszt módszerek, vélemények. Köszi!
+ ha ez nagyon kezdő kérdés, akkor sorry átírom a másik topicba, a tapasztalat miatt kérdeztem itt, túloldalon láttam már furcsa vitákat, félrevezetéseket.

[ Szerkesztve ]

(#131745) krx21 válasza gjanner (#131744) üzenetére


krx21
nagyúr

Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen műszaki magyarázata van annak, hogy egy erősítőben hangminőség javulást okoz a tápkábel cseréje?

(#131746) Tamoo válasza gjanner (#131744) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kellenek az ilyen vélemények/beszámolók is, jó hogy leírtad!

"vagy gyenge a rendszerem ahhoz, hogy kijöjjön a különbség"
Van aki ettől gyengébb rendszeren is "tapasztalt" már kategória ugrást és van aki sokkal komolyabbon is hasonlóan hozzád: semmit. :)

Sajnos ezt AB-zni csak így lehet, de emellett ajánlott a hosszabb teszt is. Pl. egy hétig hallgatod az új kábelt és utána rakod vissza régit.

[ Szerkesztve ]

(#131747) bajnokpityu válasza krx21 (#131745) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nálunk sokkal okosabbak se jöttek rá. Nem szűrés, nem nagy keresztmetszet, nem tudni miért van. Senki nem tudott mérhetően ellenőrizhető magyarázatot adni eddig.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#131748) krx21 válasza bajnokpityu (#131747) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem van egy feszültség regulátorom (nagyon pontosan tartja a feszt.) és ezt még megfejeltem egy hivox csodával (ha van benne egy jó kondenzátor már jó... :DD)
Ezek konkrétan a feszültség minőségét hivatottak nővelni. Én inkább ezekben hiszek....
Nem azt mondom, hogy a tápkábel csere effektus nem létezik, mert én még nem próbáltam, csak nekem kell egy kis műszaki "kapaszkodó", hogy higgyek benne. Tudom sokan pozitívan nyilatkoztak a csere után.
Amúgy én is képes vagyok egy kábelt megvenni, csak a minősége, anyag használata, külseje miatt.. :K

[ Szerkesztve ]

(#131749) bajnokpityu válasza krx21 (#131748) üzenetére


bajnokpityu
félisten

elhiszem, h egy P5 v P10 jó, de az ettől olcsóbb regulátoroknak én még csak káros hatását vettem észre. nekem meg a jó tápkábel, jó csatlakozások váltak be. alces a TV előtt szuper hatású, de sztereoba már nem raknám be, mióta kipróbáltam milyen nélküle. hozzátenném, hogy nálam, amikor napközben "rossz" a hang, akkor van 232V a dugóból, este meg inkább 230V, szóval olyan nagyon nem lehet torzulva a sinus alakja.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#131750) Patice válasza gjanner (#131744) üzenetére


Patice
nagyúr

Jó, hogy leírtad, másnak is hasznos lehet. És spóroltál egy kábel árát. Lehet keresni az okokat, de felesleges. Nem volt különbség, akkor nincs értelme arra a kábelre beruházni.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.