Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88751) Pttypang


Pttypang
veterán

Nekem csak ez esett be ma a napi torna mellett.

Holnap lesz egy Jeff-es futas, meg elsejen a Happy New Trail, innen ki jon arra?

Everybody lies.

(#88752) LanyUs válasza Napfénysüti (#88749) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm azt lehet megvárnám, mert Hoka 48, Saucony 48, Sketchers 47,5 és Nike Pegasus csak 47-es kell. Ha a méretezés Hoka kb. akkor + fél szám fűzővel megvan, de ha a méretezés Nike, akkor 48,5-ből akárhogyan is tépem a fűzőt kijár a sarkam :R

[ Szerkesztve ]

(#88753) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ma reggel letudtam az év utolsó futását.
Boldog új évet minden aktív tropik tagnak! Köszönöm az egész évi támogatást és a kedves szavakat. Holnap reggel folyt köv.
Jó pihenést mindenkinek, aki pedig ma még indulna valami versenyen annak pedig hajrá.
1180 km jött össze idén. Ha bele számítom a nyári sérülést , akkor elégedett vagyok. :D
Szép napot !
Jövő évre ha van már valakinek bármilyen terve futással összefüggésben arra kíváncsi vagyok.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#88754) Napfénysüti válasza LanyUs (#88752) üzenetére

Hoka: 43 1/3 - 27,5 cm
Puma: 43 - 28 cm

Més que un club!

(#88755) Alg


Alg
veterán

Valami agresszívabb terepcipőből lát valaki best buy-t most 46 körüli méretben? Sziklásabb, technikásabb terepre kicsit billegős nekem az Xodus, a régi Dynafit Feline meg már eléggé a végét járja…

Agravic Flow-ról vélemény?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#88756) LanyUs válasza Napfénysüti (#88754) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm! Akkor a puma 48,5 még nekem is nagy :(

(#88757) margithid


margithid
veterán

Letoltam én is az idei utolsó futást, 12-13 km, szokásos adag :)

(#88758) LanyUs


LanyUs
senior tag

"A fájdalom csak rövid ideig tart, de a siker örök!" - írta egyszer Tom :R Ez járt a fejemben a fájdalmaim közepette, mert szénné futottam magam 3k-n. A mai felmérő 10k elmarad, eddig hagyomány volt, de cooper teszt lett helyette. :)

Szilveszteri Malackergető futás 2023.12.31.

Első körben a nagyobbik lányom indult 400m. Nagyon szépen futott. :R

Majd kedvet kapott, hogy üldözzük a malacokat a városban! Látni akarja Őket! Ironman babakocsiba be és előre álltam a 6-os pályán vele. Rekortánon indultunk majd kivittek a városba is emelkedőn stb. Ment a mosoly, hogy babkocsival állok rajthoz :)

Brutál bekezdtem 172-es pulzus azonnal és nem tudtam pihenni az emelkedő miatt. Egyesével vadásztam le azt a néhány embert elöl ( volt pár gyors, de nagyon hátul kezdtek és nem tudtak a tömeg miatt jönni ), majd beálltam a motoros rendőr mögé. Toltam, ami a csövön kifér. Levegő nuku, szívem majd kiugrott, de ki tudtam tartani. Baromira nem komfort zóna volt. Mögöttem jöttek, küzdöttek fel akartak jönni Ránk. Dórika drukkolt gyerünk apa! Gyerünk apa toljad! :C

3150m lett 12:50 alatt. Abszolút első lettem a 300-ból, persze vegyes csapat, de akkor is.

Best estimated 1 mile effort (6:12)
3rd best estimated 1k effort (3:39)

A malacok a végén elém akartak jönni, mert elengedtek, na akkor pakoltam nekik egy 03:40 körülit rátámaszkodott az apahajó a babakocsira és akkora lépéshosszal tolta, mint amekkora kifért, ehhez az ütemet maxra tette ismét a befutóhoz... A seggemen vettem a levegőt :DDD Volt ám a célban meglepi! A babakocsis vezette a mezőnyt, mögötte küldték a malacok :) Az elején a gyerekek azonnal a babakocsisnak drukkoltak, mert hátrányban van, na de rutinnal a lejtőn előnyére fordította ( na de fel is kellett tolni oda ) :DDD

Na ezzel a történettel búcsúzom. Szép napot és Boldog Új Évet Minden Futótársamnak :K

[ Szerkesztve ]

(#88759) ballazol válasza SirRasor (#88728) üzenetére


ballazol
senior tag

PC-n nyitom meg a garmin.com-ot, és ott a Napi összesítés oldalon mutatja a tevékenységeket
a sárga lapot is
ha rányomok, akkor nyitja meg az adott futás tevékenységet új oldalon, ott nyomom a 2. printscreen-t icescream screen recorder-ben
nagyon jó kis progi, ajánlom :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#88760) ígyvanferi válasza LanyUs (#88758) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na hát ez brutál, gratulálok mindkettőtöknek! :R Szép évzárás volt.

(#88761) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A soproni szilveszteri Lővér körrel megvolt az 2023as év utolsó futása is :)
Eredményes évet zártam, teljesítettem a kitűzött céljaimat...csak a bokaficam nem hiányzott a végére. :D
Köszönöm az áldozatos egészéves edzői tanácsaidat :R nélküled nem sikerült volna ennyit fejlődnöm :N

B.Ú.É.K. skacok! 🍀🐖🍾🎆

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88762) bandus válasza xy.zsolt (#88761) üzenetére


bandus
veterán

Szep munka, gratula hozza, legalabb ennyit jovore is!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#88763) bandus válasza LanyUs (#88758) üzenetére


bandus
veterán

brutalis futas, nagy gratula. szerencsere nem indultam ott, biztosan akkor akasztanam szogre az osszes futocipom, amikor valaki letol egy versenyen babakocsival :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#88764) meszi85 válasza xy.zsolt (#88761) üzenetére


meszi85
csendes tag

Szép teljesítmény :C
Én is megjártam és kurxa hideg volt :D
Melyik voltál?

(#88765) tisn válasza LanyUs (#88758) üzenetére


tisn
addikt

Gratulálok!

Kevésbé kalandos családi szilveszteri futason voltunk gyerekekkel, asszonnyal.

A fiúk nagyon lehagytak, lanyomekat megeloztuk, terd birta a betont, jó volt...

Szerk. 1009km lett az év , 4800 bico, 600km gyaloglas, 320 ora foci + kondi... Es még mindig dagi :F

[ Szerkesztve ]

(#88766) xy.zsolt válasza meszi85 (#88764) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Az aki majdnem utolsónak startolt és végig csak előzött. :DDD
Piros bringásfelső volt rajtam....így a ködben is látszottam :)
Ja és VN1 WTR-ben, gondolom ahogy te is....mert elég hideg volt 9kor.

Gratula nektek :C :R

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88767) meszi85 válasza xy.zsolt (#88766) üzenetére


meszi85
csendes tag

Szeretsz előzni? :DDD Nekem sok mindenkit nem kellet :DD
Bringával mentem a helyszínre, meg haza. De nem volt jó bemelegítés, szét fagytam. :N
Idén sokan voltak, a képek között sem látlak.
Igen abban futottam.

(#88768) xy.zsolt válasza meszi85 (#88767) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Pedig futottam [link] :DD
Bringára biztos nem ültem volna 1 percig sem ilyen hidegben :N ...annak a korszakomnak tavaly véget vetettem :K

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88769) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#88768) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88770) tomcica válasza LanyUs (#88758) üzenetére


tomcica
Topikgazda

EZERT edzettel egesz evben :K :C :R nagy elmeny volt olvasni :C

2024-re a sok szo helyett legyen ez a kep a motto az egesz forumnak:

(mi ma-holnap meg full pihenon vagyunk,kedden kezdjuk a munkat...csutortok es pentek oda lett pakolva elore :DDD egyik nap 60perc emelkedozes a halados fajtabol,pentek tempo + faradt labra 4km gumi...ulve zuhanyoztam)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#88771) Peterhappy válasza xy.zsolt (#88769) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na jól van, látom Te is mindig belepislogsz, ha fotóznak.

(#88772) Peterhappy válasza LanyUs (#88758) üzenetére


Peterhappy
őstag

Itt is gigagrat Bonyhád legjobb futójának!

És persze az Apjának is ;)

fun fact: nálunk is volt babakocsis verseny. Tavaly egyetlen induló sem volt, idén egy anyuka, 0:52:24 idővel teljesítette a 6.2km-t...

Futócimbi csak összetett 10. lett, 3:50 körüli átlaggal. A top3 20 percen belül futotta a 6.2km-t. Erős mezény volt.
Én Feleségemmel együtt kocogtam, Őt támogattam, bátorítottam. Nemrég kezdett újra kocogni, ráadásul három hete dögrováson van Ő is a légúti mindenfélékkel. Utolsó lettem a korosztályos férfiak között, de még az eggyel idősebb korcsoportot figyelembe véve is :D :B De megérte, kéz a kézben futottunk be a célba, ilyen sem sokszor adatik meg az életben, nagy élmény volt.

[ Szerkesztve ]

(#88773) xy.zsolt válasza Peterhappy (#88772) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:C mikor az élmény többet számít mint az érem :K 🧑‍🤝‍🧑

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88774) Peterhappy válasza xy.zsolt (#88773) üzenetére


Peterhappy
őstag

:) Háááát, érem akkor se lett volna, ha PB-t futok. De a tegnapi nap nem rólam szólt, ilyen is kell néha. Fiam is a mezőny végén végzett, de bevállalta, eljött, odatette magát, nagyon büszkék voltunk rá.
Főleg, hogy már 8-10 évesek egyesületi göncökben, meg 575 mezekben feszítettek, néhány kisgyereknek olyan futócipője volt, hogy én éreztem magam kellemetlenül az AY-ról, BS-ről lőtt akciós cipőink miatt.

Nem maradt erőm (kedvem) a délutáni görgőzésre, reggeli súlyzós edzés után szokásos 11.11km kocogással zártam az évet.
2053km lett a vége. Ahhoz képest, hogy tavasszal egy hónapig vért pisilve futottam, június eleje óta meg a hasammal szenvedek (és azóta sem sokkal jobb a helyzet), nem rossz.
De jövőre jobb lesz!
Főleg, ha végre valahára meggyógyulok :) Célok vannak, dolgozom értük becsülettel, már amennyire a körülmények lehetővé teszik.

Boldog új esztendőt kívánok magam is, s én is köszönöm az egész éves támogatásotokat, engem elviseléseteket. Még mindig ez az egész PH legjobb topicja :R

[ Szerkesztve ]

(#88775) itouchfan válasza xy.zsolt (#88769) üzenetére


itouchfan
senior tag

Mondjuk ilyen hölgyek után én is futottam volna... ;]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#88776) tisn válasza Peterhappy (#88774) üzenetére


tisn
addikt

Gratulálok a kissracnak :)

(#88777) Peterhappy válasza tisn (#88776) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi :R

(#88778) norby_42


norby_42
aktív tag

LanyUs, zseniálisan hoztad magad:DD

Gratulálok mindenkinek aki csak erre járt, meg futott idén, csak így tovább! Gyerek, családtag extra szorzó :D
Én ma csak sétáltam egy tízest az erdőben a feleségemmel, fiam meg elirányitottam egy másik úton, egy órán át vakarták róla a sarat...

1550 km lett ez az év, meg 13k szint, így öregesen. Most van három hónapom a maratonig, aztán lendületből végigfutom az évet...

Eat pasta, run fasta

(#88779) norby_42 válasza Peterhappy (#88774) üzenetére


norby_42
aktív tag

Fiadnak üzenem, hogy ügyes, és hogy van hely az EUs váltóban :C

Eat pasta, run fasta

(#88780) Peterhappy válasza norby_42 (#88779) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C
A kisebbik Lányomból hamarabb kinézem - bár jelképes tempóval -, mint a Fiamból.
Utóbbi max, ha kergethet maga előtt végig egy labdát :)

Gratula a távhoz, és főképp a szinthez! Én csak bringázással kiegészítve tudtam ennyit hozni. :R Örülök, hogy jobban vagytok!

Basszus, tényleg bő három hónap a maraton. Én azt hittem négy hónapunk van még.
Össze kell írnom, mikor hová megyek, ahhoz képest, hogy rühellek versenyekre járni, egész szépen sikerült telepakolnom már most a 2024. évet.

(#88781) Pttypang


Pttypang
veterán


Akkor a 2023 záró után pár órával jövök majd a 2024 nyitóval is.

Everybody lies.

(#88782) meszi85 válasza xy.zsolt (#88769) üzenetére


meszi85
csendes tag

Még jó h pirosba voltál :DD , nem is látszanál.
Miért nem a lányok után futottál? :D
Eskü néztem ezt a képet, de nem ismertem fel a WTR-t.

Kék gatyós mögött én :DDD

(#88783) xy.zsolt válasza meszi85 (#88782) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ezen a képen nem vagyok rajta mert hátul voltam a startnál. Jól belekedtél....lehet utol sem értelek az átlag 4:35ös tempómmal :D :P

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88784) Fred23 válasza LanyUs (#88758) üzenetére


Fred23
nagyúr

Gratulálok, nagy élmény lehetett, és szép emlék is lesz belőle biztosan!

Most jöttem meg kocogásból, kellett, hogy elérjem mozgásból a kitűzött 750 kcal-os átlagos napi deficitet. Gondolom, a topikban szinte mindenki többet csinál, pedig nem is diétázik. :D

Hamarosan 2024.

(#88785) xy.zsolt válasza Fred23 (#88784) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én pont most csúsztam ki a deficitből :DD

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88786) Fred23 válasza xy.zsolt (#88785) üzenetére


Fred23
nagyúr

Komolyabban futóknak nincs ezzel semmi baj tartósan se. Ezért is szeretnék én is jövőre többet kocogni. :)

(#88787) Agony


Agony
aktív tag

Boldog - és izzadásban gazdag- Új Évet mindenkinek! :R

@Peterhappy: Sajnálom, hogy a mai edzés végéről lemaradt az 10 méter. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#88788) LanyUs válasza bandus (#88763) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm, de olvasol itt elég sok maszatolást részemről mit kínlódok össze az évben :) Annyi, hogy a babakocsi támaszkodás eleve kizárás lenne egy komoly versenyen, mert brutális előnyre teszek szert vele a lépéshossz növeléssel, amit a támasztás ad. Gondold el hirtelen kb. 20 kg-ot veszek le a testemről ugyanannyi izomerőnél + lejtő -> azonnal berepít 03:40-45 környékére. Akkor már hiába próbál behozni a gyors szekta, mert 03:20 kell hozzá, ahhoz meg rövid a táv. De ez egy ilyen játék, felfelé meg hátrányban vagyok.

Tom: köszönjük szépen a hasznos tanácsaidat és a fórumra szentelt időd :) Mindenkinek gratulálok a versenyen elért eredményekért és a 2023-ban megtett km-ekért. :R

Részemről zártam az évet 42 éves apahajó 2 gyerekkel 192cm/95kg:

Futás:
Activities 180
Distance 2,151.5 km
Time 216h
Elev Gain 13,228 m

Szobabringa: 168 óra

E-bike:
Activitiesn11
Distance 233.5 km
Elev Gain 3,453 m
Time12h 46m

Crossfit 31 óra

(#88789) zzola válasza LanyUs (#88788) üzenetére


zzola
félisten

Szép teljesítmény!

Én nem hiszek az újévi fogadalmakban, de most mindent felteszek a sportra, holnaptól.

Minden kedves sport és fórumtársnak boldog és PR-ekben gazdag új évet kívánok!

(#88790) jimpo


jimpo
aktív tag

#MY2023
Egy mondatban az év:

2023 futás szempontjából távban több lett, 3 489 km 303 óra :)

2023 bringa csak amennyi muszáj volt főképp augusztusban... :(
Azért adta, októberben egy félmarcsa PB csak becsúszott utána. A végére belejöttem... :DDD

Az egész éves Tempó, Pulzus és Power így néz ki egymás mellett. Tök jó mert rajta a tavalyi is. Igaz a százalékokat megnézném tizedes érték kíséretében is. :K

Tegnap megvolt az idei utolsó munka is, csak a szokásos 5 km 300 W körüli teljesítmény. A tempó amit meg épp ad. Fújt is a szél rendesen, most egy hétig nem is erőltetem főleg egybe. :P
Sajnos a pulzus futáskor ~5 ütéssel magasabb hónapok óta. Pedig az alvás közbeni átlag rendben van. :B

Gratula mindenkinek az idei évhez.
A munka folytatódik tovább, aztán győzzétek le idei önmagatokat! ;]
Az erő legyen mindannyiunkkal.
:R
BÚÉK

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#88791) Alg


Alg
veterán

Én is dobok egy évösszefoglalót, a staisztikákkal kezdve (bocsi, kicsit hosszú lett :B ):
Összes:

A futás így nézett ki:


Kicsit felemás év volt, a bringa eléggé visszesett, a futásból ennyit sikerült kihozni - finoman szólva sem ez volt életem legboldogabb éve, kb. az utolsó 4 hónapra sikerült magam szellemileg, lelkileg és fizikailag is valamennyire rendbe szedni. Az összes régi PB-t sikerült megdönteni ezért elégedett vagyok a formával, és a 100km hét alapján bőven lehet emelni a heti távokon mert bírja a futómű - persze csak okosan, lépcsőzetesen.
Egyéb sporthoz kapcsolódó dolog, hogy kipipáltam egy nagyon régi bakancslistás nyaralásomat, eljutottam Madeirára, és hát persze hogy futottam is :C

TOP futóemlékek:
1. Madeirai levada futás két futótárssal, lépcsőedzéssel, barlanggal, óceánparton sprinteléssel, Runner's world címlapkép-érdemes fotóval (na nem rólam) - nem fogják olvasni, de köszönet Tamásnak és Ildinek érte.

2. WTF BRZSNY & WTF BUDA: két verseny csodálatosan szép erdőben - egyiken sem hoztam olyan hatalmas eredményt, mégis pozitívumként marad meg, élvezetes futások voltak és mindkettőn éreztem hogy végre alakul valamiféle állóképesség terepen is.

3. Bécs maraton céges váltóban, első 2 szakasz, 24km pontosan 2 óra alatt, félmaraton PB, meglepően stabil tempó, adta nap volt

+1: Lindkogel Trail, brutális volt a 20k pálya, meredek lefeléken az akkor még rossz szememmel elég szenvedős volt, de idén visszamegyek az egyel hosszabb távra.

Extra köszönet bandus kollégának a közös futásokért és a Lindkogel meghívásért ;) Nagyon igyekeznem kell mert lassan utólérsz ;)

Jövőre tervek: megcélozni a 2000km összes futást és az 5000km bringát - de nem fogok megszakadni érte, ha valami közbejön és kevesebb lesz hát ez van, a lényeg hogy jól érezzem magam a bőrömben. Még az is lehet hogy kinézek valami maratont év vége felé...
Nagyon titkos terv pedig: felszedni vagy 5 kiló izmot, de ezt már említeni sem merem :B :U

Minden fórum/sporttársnak sérülésmentes, egészségben és PB-kben gazdag új évet és sok-sok elkoptatott akciós futócipőt kívánok!

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#88792) SirRasor


SirRasor
őstag

jimpo +1 az évösszefoglalóra :D Röviden tömören ennyi.


BUÉK futás :)

Ráadásul ezzel a futással kaptam meg a "2023-as futó platina" kitűzőt, amiért nagyon tepertem egész évben :B

A 4db negyedéves, fejenként 300km-t kellett hozzá teljesíteni, azaz megvan az 1200 km.

Egyébként egy brutálisan rossz évet zárok, mert elég rosszul kajáltam szinte végig és az alvás is bőven optimális alatt volt.

Jövő évi terv:
-alvás rendberakása
-kaja rendberakása
-minden reggel Wim Hof légzés + hideg zuhany (talán holnap még nem :DDD)
-futásmennyiség tartása a súlyzózásmennyiség növelése mellett
-időablakos kajálás visszahozása (minimum 8-16 a hétköznapokon)
...szép kis lista...

Kitartást mindenkinek a következő évre :)

Make Love not war!

(#88793) zzola válasza SirRasor (#88792) üzenetére


zzola
félisten

Gratulálok a platinához! Nekem sajnos nem jött össze, mert egy retek évet zártam...
De majd jövőre! ;]

(#88794) bandus válasza Alg (#88791) üzenetére


bandus
veterán

Gratulalok, eleg szep evet pakoltal ossze, iden is legalabb ilyet, vagy meg jobbat :R es persze legalabb ennyi kozos futast, remelem 24-ben egyre kevesbe foglak feltartani :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#88795) bandus válasza SirRasor (#88792) üzenetére


bandus
veterán

ha tulvallaltad magad, akkor elsonek ezt a wim hof marhasagot huzd le a listarol, ennek ugyanis semmi bizonyitott pozitiv elettani hatasa nincs :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#88796) Maximum1


Maximum1
őstag

(#88797) Alg


Alg
veterán

Jó reggelt 2024 :DD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#88798) LanyUs válasza Alg (#88797) üzenetére


LanyUs
senior tag

Szép! Kemény vagy! :R

Nálunk havas/jeges eső esett reggel + szél. Igazi élményfutás volt :) Újévi 80 perc laza szélben, esőben 12.20 km Pace 6:43 /km Time1h 21m

Készült rólam egy profi fotós célfotója a légszomj végén tegnap. Mindkettő kezed "lekötve" futás közben :) Mögöttem a malacok, akiket elvileg én kergetek :)

(#88799) xy.zsolt válasza Alg (#88797) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szép kezdés 👍

Te sem a Stephansplatz-on szilvesztereztél :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#88800) inf3rno


inf3rno
nagyúr

BUÉK!

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.