Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) Ispy


Ispy
veterán

Nem kell szinkronnal nézni és kész :DDD

Én eredeti hanggal néztem, hangfalakkal és teljesen jó volt (vagy legalább is nem volt más, mint szokott).

A csöpit szinkronosan néztem moziban, komolyan fizikai fájdalmaim voltam a szinkronhangoktól. :O

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#63902) harylmu válasza Ispy (#63901) üzenetére


harylmu
őstag

eredeti hanggal néztem én is (dts-hd), de 5 percenként kellett az erősítő hangerejét állítani. ha a beszédhangot hallom, az effektek vitték le a fülem. azt hittem megőrülök. :D

[ Szerkesztve ]

(#63903) mayday00 válasza PuMbA (#63899) üzenetére


mayday00
őstag

Ennek a filmnek semmi köze sincs a valósághoz, minden ami benn van, csak feltételezés. :K Feltételezzük, hogy......

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#63904) FoxiestFox válasza harylmu (#63902) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az amúgy megvan, hogy kb az összes ma elterjedt médialejátszó programban és házimoziban van hangerő-kiegyenlítés? Nagyon sok film van, melyeknél szükség van rá..

(#63905) harylmu válasza FoxiestFox (#63904) üzenetére


harylmu
őstag

kár hogy az interstellarnál is.

(#63906) cyberkind válasza FoxiestFox (#63904) üzenetére


cyberkind
félisten

És ezt hol kell keresni?

Paranormal Cocktivity

(#63907) PuMbA válasza mayday00 (#63903) üzenetére


PuMbA
titán

Persze értem - egyébként vannak benne valós dolgok: fekete lyuk kinézete, "időlassulás" meg még egy pár dolog, egy könyvbe ez le van írva, hogy mi valós és mi nem :) Csak akik azt mondják, hogy nem jó a hang azok még nem találkoztak ilyennel, valószínűleg azért mondják ezt. Nekem nem meglepetés egyáltalán. Egyébként megnéztem az ellentétes információk végett, hogy mekkora is a hangerőszint az angol és a magyar változatban és pont ugyanannyi, az egyetlen eltérés, hogy egy kicsit több a magyarba a nagyon-nagyon mély frekvencia :) Szegény hangmérnököt kicsit túlzottan szidjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#63908) FoxiestFox válasza cyberkind (#63906) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha a hangkártyád tudja, akkor annak a felületén, ha nem, akkor a médialejátszódban.
Én MPC-HC-t használok.

(#63909) fasirTTT


fasirTTT
őstag

sziasztok van 1 sorozat aminek nem jut eszembe a neve, de láttam róla 1 borítóképet ami olyasmi mint 1 kötött pulcsin lenne 1 gyilkosság. havas tájon aszthiszem. bünügyis vagy valami hadonló sorozat lehet.

ha valakinek derengne valami az írja már le

(#63910) cyberkind válasza FoxiestFox (#63908) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is MPC-HC-t használok, és ott jó az alapérték?

Paranormal Cocktivity

(#63911) FoxiestFox válasza cyberkind (#63910) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Fogalmam sincs, sosem használtam, csak mondtam, hogy van ilyen. :D
Bár régebben mintha kipróbáltam volna, akkor nem volt vele gondom. Pöcögtetni kell, és kiderül.

(#63912) genndy válasza fasirTTT (#63909) üzenetére


genndy
addikt

Ha sorozat akkor a sorozatos topikban lehet hogy előbb választ kapsz...
The Killing, The Killing

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#63913) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez már tényleg művészet: Tovább fokozza a fokozhatatlant a Mad Max: A harag útja új előzetese

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63914) madgie válasza PuMbA (#63899) üzenetére


madgie
titán

Majd ha meg akarok süketülni, akkor belemászok az orgonasípba :D

Mondjuk nekem csak a szám jár, eleve "sokat elvitt" a fülemből a metálkorszak :))

(#63915) PuMbA válasza madgie (#63914) üzenetére


PuMbA
titán

Én meg éppen hogy nagyon érzékeny vagyok a hangokra. Mikor feljöttem Pestre vidékről több napig nem tudtam aludni, mert annyira zavart a város hangja és van, hogy sokszor most is felébredek. Dream Theater koncerten a leghátsó sorban is sok volt a hangerő és füldugó kellett, ehhez képest valaki simán beállt a hangfalhoz 30cm-re, hát el se hittem... :) Ehhez képest az Interstellar kutyafüle szerintem a pár perces/tíz perces hangos jelenteivel, ezért nem értem a felháborodást :)

(#63916) cyberkind válasza BITBOYS (#63913) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt a ku...! :Y

Eszméletlen lesz ez a film, pedig azt hittem hogy ebből se lesz semmi a sok késés után, és de, végre egy méltó folytatás szerűség a 2. résznek. :))
Tom Hardy meg egyre jobb lesz ahogy öregszik, én nagyon örülnék ha ő lenne az új James Bond (vagy ahogy én szoktam manapság mondani, Hámesz Bond :DDD ), js és természetesen moziban nézős. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63917) atike válasza BITBOYS (#63913) üzenetére


atike
nagyúr

Nagyon komoly!!! :Y :R :R :R

Nem kicsit várom!

(#63918) Enton válasza fasirTTT (#63909) üzenetére


Enton
addikt

Ő lesz a te sorozatod:

Fargo

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#63919) ígyvanferi válasza PuMbA (#63915) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ó, egy zeneértő kolléga. Az utolsó 3 koncertjükön idehaza én is ott voltam. :)

(#63920) Pitterix válasza BITBOYS (#63913) üzenetére


Pitterix
őstag

Na most már én is megfontolom a moziban való megtekintését.
De mintha egy, max két nagyon jó üldözős-lövöldözős-harcolós jelenet lenne csak..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#63921) #54715584 válasza BITBOYS (#63913) üzenetére


#54715584
törölt tag

Most látom csak, hogy a zene meg Junkie XL :D Jeeeeeeeee

(#63922) gyuromoj válasza BITBOYS (#63913) üzenetére


gyuromoj
veterán

:Y Jöhet :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#63923) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mozis lesz az biztos :D nagyon jó hangulata van ennek a bemutatónak is..gyanús :D A zene is jó áááá eddig minden klappol

mod: Nagyon jó ez az év filmtermésben :C

(#63924) gerii Vagy olyan lesz mint az új Dredd, megosztó, bár szerintem nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63924) gerii válasza BITBOYS (#63913) üzenetére


gerii
addikt

Érdekes a képi világa, kicsit művészfilmes hangulatú lesz. Vagy irtó nagy baromság lesz, vagy sokszornézős kultfilm.

(#63925) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van holnapra egy foglalásom a negyed 9-es Halálos Iramban 7-re az Alle-ba. Kell valakinek a helyem? Én csak csütörtökön tudok menni, mert dolgozok holnap este is.

Live-Die-Respawn

(#63926) #54715584 válasza BITBOYS (#63923) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#63927) cyberkind válasza BITBOYS (#63923) üzenetére


cyberkind
félisten

Az új Dredd nem megosztó, hanem maga a Dredd, ilyennek kell lennie Dredd-nek, nem egy picsának mint a régiben, nálam ez az új Dredd magasan a jó filmek között van, amit abszolút nem vártam. :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63928) BITBOYS válasza cyberkind (#63927) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezt én is pont így gondolom :K

(#63926) monstre Remélem a hang is jó lesz majd, totál agymenet lenne a játékidő :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63929) madgie válasza ígyvanferi (#63919) üzenetére


madgie
titán

(#63930) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kicsit más téma, de a hang miatt érdekes lehet :D Subot kapcsojjátokbe! VIDEO: LEGENDARY 28-LITRE FIAT S76 DRIVES FOR THE FIRST TIME IN 100 YEARS
Read more at https://grrc.goodwood.com/festival-of-speed/latest/video-legendary-28-litre-fiat-s76-driven-for-the-first-time-in-100-years#RZwl6FQUgtbo4D0P.99

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63931) FoxiestFox válasza BITBOYS (#63930) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Érdekes tech, de nagyon ormótlan lett szegény a hatalmas motor miatt.
Itt egy másik gépészeti csoda, ez már szerintem elég csinos is.

(#63932) radi8tor válasza BITBOYS (#63930) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C :Y

⭐ Stella

(#63933) BITBOYS válasza FoxiestFox (#63931) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valóban szép, de a hang itt annyira nem jó. Viszont lehet mellette grillezni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63934) Bad Pritt válasza BITBOYS (#63913) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor én leszek az, akinek továbbra sem tetszik. :D
Mármint tetszik végülis, de Mad Maxnek ez túl művészieskedő számomra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63935) BITBOYS válasza radi8tor (#63932) üzenetére


BITBOYS
addikt

Többet már nem teszek be, ígérem FIAT S76 szép ez a monstrum (összeszerelés videó) :)

(#63934) HáGé A trailer mindenképp az, a film viszont valóban várós. Amúgy lehet Te érzed jól, maximum nem ér negatív csalódás mikor megnézed :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63936) #54715584 válasza Bad Pritt (#63934) üzenetére


#54715584
törölt tag

Fúúúúúúj :P

Azt viszont nem értem, hogy a TF3-as hp-t minek tették ebbe bele? Annyira jók a trailerek, hogy ezzel együtt már kételyeim támadtak.

(#63937) Ispy válasza cyberkind (#63927) üzenetére


Ispy
veterán

+1
Nagy kedvencem, remélem csinálnak folytatást (kár hogy a mozikban megbukott).

Fury
8/10

Nekem tetszett, átjött a hangulata, a hangok is jók voltak, igaz a film maga egy kliséhalom volt, de a szereplök nagyon el lettek találva.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#63938) BITBOYS válasza Ispy (#63937) üzenetére


BITBOYS
addikt

"de a szereplök nagyon el lettek találva." az biztos, kaptak gránátot is :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63939) Ispy válasza BITBOYS (#63938) üzenetére


Ispy
veterán

Na ugye, mondtam én. Mondjuk a végén a pitty fiú egy egész tárat meg 2 gránátot, de igy is csak éppen hogy meghalt

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#63940) eeXaa válasza cyberkind (#63916) üzenetére


eeXaa
addikt

...szerintem nincs esélye arra a szerepre... nekem az a gyanúm, hogy a tökéletes fogsor követelmény a mosolyhoz, neki pedig leginkább alul de borzalmasan néz ki.... aztán lehet nem lesz igazam

[ Szerkesztve ]

(#63941) haypro válasza eeXaa (#63940) üzenetére


haypro
senior tag

Ezek a színészek úgy váltogatják a fogaik kinézetét, ahogy akarják... Hülyeség hogy ezért nem kapja meg... :U

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#63942) eeXaa válasza haypro (#63941) üzenetére


eeXaa
addikt

...minden filmjében öszevisza áll, szval nem hinném...

(#63943) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

avengers: age of ultron IMAX posters

Én nem tudom ki csinálja az ilyen stílusú posztereket, de kitüntetést érdemelne :))

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#63944) Bad Pritt válasza eeXaa (#63940) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Daniel Craig után szerintem már nem a kinézet fog dönteni Bond szerepéről. Nála csúnyábbat nehezen találnak. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63945) cyberkind válasza eeXaa (#63940) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor ha nem ő, mégis ki jöhetne aki angol(brit)?

Paranormal Cocktivity

(#63946) Bad Pritt válasza cyberkind (#63945) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valójában nem angolnak kell lennie, hanem nem amerikainak. :D
George Lazenby pl. ausztrál volt (meg még mindig az), úgyhogy simán jöhetne Sam Worthington. Vagy ha stílust akarnak váltnai, akkor Ioan Gruffuddot el tudnám képzelni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63947) cyberkind válasza Bad Pritt (#63946) üzenetére


cyberkind
félisten

George Lazenby pl. ausztrál volt (meg még mindig az), úgyhogy simán jöhetne Sam Worthington. Vagy ha stílust akarnak váltnai, akkor Ioan Gruffuddot el tudnám képzelni.

Lazenby-t utálom ebben a szerepben, Worhtington még csak csak, de Mr Fanta, pfeej, ne már, Hardy kell ide.

Paranormal Cocktivity

(#63948) Cthulhu Dawn válasza Bad Pritt (#63944) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mickey Rourke? ;]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#63949) Bad Pritt válasza Cthulhu Dawn (#63948) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ő amerikai, totál esélytelen. De csak ezért. ;]

Christian Bale még nem olyan öreg, ő simán lehetne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63950) cyberkind válasza Bad Pritt (#63949) üzenetére


cyberkind
félisten

Bale-t simán elfogadnám, valszeg gyűjtői kiadású Bondokat vennék. :D
Amúgy 41 éves, Craig meg 47, szal 38 évesen kezdett Craig?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.