Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64901) cyberkind válasza FoxiestFox (#64900) üzenetére


cyberkind
félisten

Iron Sky is pocsékul sikerült.

Swaggerkedünk, swaggerkedünk? :DD

Paranormal Cocktivity

(#64902) FoxiestFox válasza cyberkind (#64901) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Miért, neked tetszett? :D
Mi az a swagger? Nem beszélek hipsterül! :P
Trailerek alapján trashkult volt kinézőben, ehhez képest nagyon gyenge lett szerintem.

(#64903) cyberkind válasza FoxiestFox (#64902) üzenetére


cyberkind
félisten

Viccelsz velem? :Y
Imádtam azt a filmet, nagyon jó, megvagyok veszve a folytatásért, rég röhögtem annyit mint azon a filmen. :D

(én se tudom mit jelent, csak honosítom az ifjú titánok szavait, swagenda) :DDD

Paranormal Cocktivity

(#64904) FoxiestFox válasza cyberkind (#64903) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Voltak pillanatai, de én nem szórakoztam valami jól.
Lesz második rész? Kíváncsi vagyok, mi maradt még a tarsolyban. :D
De jó régóta várom már ezt a Kung Fury-t, úgyhogy előbb ez legyen meg, eszetlen csapatás van kilátásban. ;]

(#64905) cyberkind válasza FoxiestFox (#64904) üzenetére


cyberkind
félisten

Tarsoly ;)

Paranormal Cocktivity

(#64906) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Imitation Game
hd,dts
rendben volt ez a film. élveztem, tetszett.
8/10

(#64907) FoxiestFox válasza cyberkind (#64905) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jézusom. :DDD
Remélem most nem lesz az, hogy ha a trailereket láttad, akkor láttad a filmet.
Várós-listára feltéve.

(#64908) eeXaa válasza #54715584 (#64871) üzenetére


eeXaa
addikt

..jahh, erre én is emlékszek... még az első teaser előtt mikor felreppent hogy J.J. rendezi, posztoltam is hogy tuti überkirály lesz, és hogy a dizni a legjobb dolog ami történhetett a SW-el .. emlékszem, nem találtam egyetértésre e téren .... :))

(#64909) emiki6 válasza eeXaa (#64908) üzenetére


emiki6
veterán

Én nem emlékszem olyan disney filmre, ami úgy igazán jó lett volna. :N igaz, nem láttam az összeset, de amit láttam az mind középkategória.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64910) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A forgatási képek a Star Wars Celebration livestreamből

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#64911) oriic válasza emiki6 (#64909) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Avengers? :)

Live-Die-Respawn

(#64912) brownus


brownus
veterán

(#64913) oriic válasza FoxiestFox (#64904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az Iron Sky nagyon jo film volt, legfokepp azert mert egy mocskos nagy tarsadalomkritika.

Live-Die-Respawn

(#64914) eeXaa válasza emiki6 (#64909) üzenetére


eeXaa
addikt

John Carter pl.
..de tulajdonképpen a dizni marketing gépezetére gondoltam...

[ Szerkesztve ]

(#64915) madgie válasza eeXaa (#64914) üzenetére


madgie
titán

Tron, WALL-E, Up...

(#64916) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látva ezt a Batman v Superman trailert, ez iszonyat dark lesz! :D

"Tell me..do you bleed?" ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64917) eeXaa válasza madgie (#64915) üzenetére


eeXaa
addikt

jaja.. a Wall e-t viszont nem láttam még... lehet rá is megyek a hétvégén...

(#64918) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Batman v Superman

Leaked trailer: [link] (valószínűleg törölve lesz hamar a videó)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64919) gyuromoj válasza .LnB (#64918) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez keménynek néz ki. Mobil netemet beáldoztam érte. :)
Hétfőn jöhet az 1080p.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#64920) .LnB válasza gyuromoj (#64919) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen! Úgy néz ki itt nem a csillámpónis-csilli-villis zúzásra kell számítani mint a Marvel filmeknél. A DC jól felmérte, hogy más stílusban kell támadniuk ha el akarnak valamit érni. És én ennek nagyon örülök, remélem kapunk egy kemény, sötét, tökös filmet.

Superman előtt, hogy meghajlanak az emberek.. "False God" :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64921) brownus válasza .LnB (#64916) üzenetére


brownus
veterán

k.rvára remélem :K

és a sw teaser, tyűűűűűű :D sürgősen sw hétvégét kell tartanom, mind a 6ot!

[ Szerkesztve ]

(#64922) gyuromoj válasza brownus (#64921) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem is, úgy se láttam meg eredeti nyelven.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#64923) emiki6 válasza eeXaa (#64914) üzenetére


emiki6
veterán

A John Carter valamiért nem tetszett, ahogy a PoP se, elég középszerűek.

Madgie: A Tront majd meg kell néznem, a wall-e, up nem volt rossz, de azért más kategória, mint az sw. :P

Orichalcos: Avangers? Az is disney? :DDD lol

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64924) oriic válasza emiki6 (#64923) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, az is Disney.

Live-Die-Respawn

(#64925) Tibiajax válasza .LnB (#64920) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de mindig is ez volt.. a Marvel világa volt a színesebb, a DC meg a sötét, komor. és ez lesz a jellemző a nagyfilmjeikre is, ez így teljesen rendben van/lesz. szerintem

mindezek mellett, bár hangulatos a tréler, nem bírom ezidáig sem felfogni :), mi lesz egy összecsapásból, superman ellen hogyan lehetne bármiféle esélye is az ember batman-nek... atomfegyverekkel??

(#64926) gyuromoj válasza Tibiajax (#64925) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pedig Batman legyőzi a képregényben. :) szerintem itt sem lesz másképp. Abban a ruhában, aminél világít a szeme Batman-nek.

ígyvanferi
Pontosan nem tudom, de talán van belőle rajzfilm. Esetleg keress utána, hátha van róla írva valahol.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#64927) emiki6 válasza Tibiajax (#64925) üzenetére


emiki6
veterán

Kicsit olyan, mint a Hulk vs Ironman. Bár Ironmam "regenerálódását" egész jól kitalálták, szerintem Batmannek is lesz 1-2 trükk a tarsolyában, viszont kriptonit nélkül nem fogja tudni megsebesíteni, legyengíteni. De ezt inkábbmásra bízom. :B

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#64928) ígyvanferi válasza gyuromoj (#64926) üzenetére


ígyvanferi
addikt

^^
Az olyasmi, mint Starknak a Hulkbustere?

[ Szerkesztve ]

(#64929) .LnB válasza Tibiajax (#64925) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A képregények világában a Marvel volt a komolyabb, földhöz ragadtabb. Nem azt mondom, hogy komorabb, de komolyabb. Stan Lee ezzel emelte fel a Marvel-t oda ahol most van, (fontos hogy ez a Marvel képregények felemelkedésének időpontjára értendő!).

"Amikor a DC az időtájt újra divatba hozta a szuperhősöket, és megbízást kapott a kiadójától (a cég ekkor már Marvel néven futott), hogy új karakterekkel lovagolja meg a siker hullámait, már fél lábbal kívül volt az ajtón, így nem volt veszítenivalója. A sztorik kidolgozásában is szerepet vállaló rajzolótársaival (főleg Jack Kirbyvel) Lee problematikus, komplex, esendő hősök egész sorát teremtette, az X-Men és a Fantasztikus Négyes tagjaitól kezdve Hulkon, Doktor Strange-en és Vasemberen át Fenegyerekig és Pókemberig, és mindannyiukat ugyanabba az univerzumba helyezte.

Legendás státuszához hozzájárult, hogy fiataloknak szóló, a komoly, érettebb témáktól mégsem visszariadó történeteibe társadalmi-szociális kommentárt csöpögtetett"

Ezért piszkálom én mindig a Marvel filmeket (de nem kell komolyan venni sose engem, ez csak hülyülés a részemről) , mert a képregények után az ember pont nem ezt várná. A Winter Soldier szerintem az első ami hű Stan Lee örökségéhez a sztorija alapján. Persze ebben nagyon közrejátszik a Disney. Üzletileg pedig megkérdőjelezhetetlen, hogy melyik a sikeresebb.

Van annak a páncélnak egy két trükkje: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64930) genndy válasza Tibiajax (#64925) üzenetére


genndy
addikt

Batman hogyan gyűzi le SP-t (nem tények, csak találgatás, félig-meddig a rajzfilm alapján):
Teletömi a zsebét kriptonittal aztán csókolom. És/vagy az (új) SP a Napból meríti az erejét, nem véletlenül volt a plakáton is sötét borongós az ég. Az elsötétítést Batman meg megoldja.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#64931) brownus válasza Tibiajax (#64925) üzenetére


brownus
veterán

kryptonit gyűrűvel, és olyan fegyverekkel, amikben vagy amiken kryptonit bevonat van :) mint az egész estés animációs filmben is volt. plusz ott még a nyilas emberünk, asszem arrow,ő is kapott egykét nyílvesszőt ahol a nyílvesszőhegyek kryptonittal voltak bevonva! ezt még zupaman adta neki, hogy ha szükséges, akkor batman állítsa meg. mert benne megbízik

(#64930) genndy , jaja, no sunshine, no energy

[ Szerkesztve ]

(#64932) ígyvanferi válasza .LnB (#64929) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk én túl sok trükköt itt nem látok, ami a páncélhoz köthető. Legalább a kriptonit a páncélból jött volna, de még azt is más valakinek kellett kilőnie Supermanra.

(#64933) spiky03 válasza .LnB (#64918) üzenetére


spiky03
veterán

Jó lesz ez is majd, csak messze van még
moziban nézős lesz tuti.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#64934) .LnB válasza ígyvanferi (#64932) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, nem mutat sokat az a videó sem. De tulajdonképpen exoskeleton-ként is funkcionál az armor, és a szokásos Batman kütyük biztos megtalálhatóak lesznek benne a filmben is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64935) ígyvanferi válasza .LnB (#64934) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az mondjuk igaz, hogy a bőrhacukát hamar kilyuggatná a szuperembör. Egyébként ha rögtön tarkón lőné egy kriptonitos golyóval, szerintem egész sok időt spórolhatna. De azt hiszem nem véletlen nem én írom a forgatókönyvet.

(#64936) pohár válasza ígyvanferi (#64935) üzenetére


pohár
félisten

jó, de honnan van kriptonitja?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64937) FoxiestFox válasza pohár (#64936) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Kriptonról.

;]

(#64938) oriic válasza pohár (#64936) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kepregenyt nem ismerem de jozan paraszti esszel Azt gondolom hogy vag beszerzi fekete piacon vagy megtudja hol zuhant le a hajo es onnan gyujti be. Esetleg ellopja valahonnan.

Live-Die-Respawn

(#64939) madgie válasza pohár (#64936) üzenetére


madgie
titán

Fent volt az óelikszen.

(#64940) .LnB válasza pohár (#64936) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[Lehet így lesz a filmben is]

"kedvencke" lettem ezzel a kommentel [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64941) ígyvanferi válasza madgie (#64939) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De az már jófogás.

(#64942) pohár válasza FoxiestFox (#64937) üzenetére


pohár
félisten

wow :Y :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64943) student válasza pohár (#64824) üzenetére


student
őstag

nocsak JJ leszokott lens flare-ről? vagy csak trélerbe nincs ;]

(#64944) atike


atike
nagyúr

Ismét Batman vs Superman leaked teaser (ha az előzőleg postolt link nem menne... :DDD

(#64945) brownus válasza atike (#64944) üzenetére


brownus
veterán

:(

az igénytelenség netovábbja :P ;] oké, ez csak egy trailer vagy teaser, de akkor is....

(#64946) atike válasza brownus (#64945) üzenetére


atike
nagyúr

Na igen.... Ebből kb tényleg semmit nem lehet kivenni.... :DDD De mégis rendesen szétmegy a weben... :)

Uh az új SW trailer... Huh. Durva! :R

(#64947) brownus válasza atike (#64946) üzenetére


brownus
veterán

már a fb arcképem is ez :D

kép aláírásnak: too much meth, már várom, hogy anyám hívjon, hogy kisfiam már megint? ugye nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#64948) pohár válasza brownus (#64947) üzenetére


pohár
félisten

hátha van ügyelet a pszichiátrián, szerintem nézz be ;] ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64949) atike válasza brownus (#64947) üzenetére


atike
nagyúr

......jajj.... ez fájt... :DDD :DD :DD :DD

(#64950) gyuromoj


gyuromoj
veterán

How Furious7 Created a Digital Paul Walker For His Unfinished Scenes..

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.