Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63351) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Förtelmes Főnökök 2
Nem volt olyan borzalmas ez. Jó nyílván nem ér az első rész nyomába, de ezt a fajta közutálatot szerintem nem érdemli meg. A karakterek jók voltak és itt jegyzem meg hogy Jennifer Aniston egy dög, (:P) maradjunk annyiban. Kevin Spacey meg maga az istenvilágkirálycsászár. Lényegtelen hogy egy rohadék politikus, vagy egy rohadék főnök, ez a faszi még a reggelimet is eltudná játszani. Ennyi.
Maga a film szoval nem volt rossz, de tény hogy felesleges.

6/10

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#63352) Enton


Enton
addikt

Én nem emlékszem moziban sem ilyenre meg így gépen se tapasztalom ezt a LFE gondot. Annál idegesítőbb ez a konahéj motyogása eredeti nyelven, még szerencse hogy lehet rajta orvosolni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#63353) Cthulhu Dawn válasza Enton (#63352) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Akkor nem csak nekem kellett 1-1 helyen bekapcsolni a feliratot ezek szerint :DDD . Már a True Detective-ben sem szerettem.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#63354) emiki6 válasza Enton (#63352) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor nem csak én nem értettem. :D
Szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63355) #54715584


#54715584
törölt tag

Azért nem olyan vészes az, Jeff Bridges sztem sokkal rosszabb :)
Bár aki jobban tud nálam angolul, az majd megmondja :D

[ Szerkesztve ]

(#63356) Cthulhu Dawn válasza #54715584 (#63355) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Motyogásilag a Black Sails című sorozat leköröz mindent :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#63357) gerii válasza Cthulhu Dawn (#63356) üzenetére


gerii
addikt

Akkor csak nem én vagyok süket :)

(#63358) Enton válasza #54715584 (#63355) üzenetére


Enton
addikt

Az a vicc az egészben hogy nem végig. De vannak jelenetek mikor már komolyan mivan? Most ez beszél? Egy olyan 40% kb, de nem számoltam.

Mondjuk alapvetően centert kiemelem hisz hajlandóak alulméretezni a hangerejét a szövegeknek, de itt szembetünű nagyon.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#63359) Enton válasza Enton (#63358) üzenetére


Enton
addikt

Meglestem a magyar hangsávval is, de ott sem hallottam LFE hangoskodást.

Hun: Dolby AC3 48000Hz 6ch 640kbps
Eng: DTS 48000Hz 6ch 1536kbps

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#63360) bagyulajuve válasza Tibiajax (#63350) üzenetére


bagyulajuve
addikt

miért nem? a moziban is úgy volt....adott egy alaphangulatot pedig :W

Resistencia eterna

(#63361) devil-k válasza Tibiajax (#63350) üzenetére


devil-k
nagyúr

Oh, ne aggódj, majd valamelyik extra extra, szuper kiadáson kap majd helyet. Nyilván több bőrt akarnak lehúzni arról a bizonyos rókáról, mint pl. a Hobbitnál. 1 év múlva jön a bővített kiadás, arra megint rá fog cuppani a sok fan.

(#63348) Viszlát
Azért van is mire elszállnia. :U

(#63334) Vikthor
Én belenéztem, nekem nem tűnt brutálisnak. Tény, hogy a szub sávot megdolgozták rendesen, de mit vár az ember ha egy űrhajó belsejében van? :D Viccet félretéve, majd újranézem a rendszeren és megnézzük, hogyan is fekszik ez a dolog. Egyébként nálad 100%-ra van felcsavarva a szub? :Y

Egyébként ha visszaemlékeztek, a Sötét lovagok is nagyon kemény szubsávot kaptak!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#63362) S e t h válasza #54715584 (#63308) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt az arcot nem tudom kitörölni a retinámból, mivel elég komoly félreértés volt beválogatni a Game of thrones c. sorozatba, de hamar orvosolták is és ki lett baszarintva.Mármint ha nem tévedek, de ezt a réveteg bájgúnár fejet nehéz feledni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#63363) Viszlát válasza devil-k (#63361) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem az elszálltság semmilyen körülmények között nem lehet pozitív dolog, de ne lovagoljunk a szavakon. :)

Régi filmjeit szeretem én is, de ettől még az utolsó pár filmje középszerű (a TDKR még a középszerűséget is éppencsak megüti), sok-sok negatív vonással, a megalománia jól érzékelhetően átszövi a rendezését. Persze nem ő az első (és valószínűleg nem is az utolsó) aki nem tudja jól kezelni a sikerességet, viszont én meg nem tudok és nem is akarok elnézni neki dolgokat azért, mert 5-10 éve csinált jó filmeket. Majd ha megint összeszedi magát és sikerül visszatalálni a Memento-Batman Begins-The Prestige vonalra, akkor majd én is lelkendezni fogok az adott filmért, ahogy ezért a háromért a mai napig teszem. :)

(#63355) monstre: azt nem tudom, hogy mennyire tudsz angolul, de Bridges szerintem is rosszabb, csupán azért, mert "görgeti" a szavakat a szájában. Southern barátunk sem így beszél ám alapból, csak hát ez egyfajta védjegye lett, az újkeletű sikeressége egyérteműen ehhez is kapcsolható. Mondjuk engem nem zavar, Georgia-ban van a cég központja, napi szinten gyönyörködhetek a déli dialektus csodás hangzásában. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#63364) devil-k válasza Viszlát (#63363) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ízlések és pofonok. :U Szerintem azért tett le az asztalra, de szerintem nem is beképzelt (annyira).

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#63365) bagyulajuve válasza S e t h (#63362) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Én úgy tudom, hogy zenei kötelezettsége miatt nem tudott részt venni több részben. Amúgy én jobban csipáztam, mint az újat, mert sokkal sunyibb képe van és jobban el tudom képzelni valami köpönyegforgatónak :D

Resistencia eterna

(#63366) S e t h válasza bagyulajuve (#63365) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehet, ennyire nem követtem, viszont GOT fórumokon volt a kiválasztása ellene nem kevés komment.Számomra nagyon feminin volt az adott karakterhez.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#63367) madgie válasza S e t h (#63366) üzenetére


madgie
titán

A mostani Daario meg megjegyezhetetlen tucatarc. Abszolút nem volt jó váltás.

(#63368) Vikthor válasza devil-k (#63361) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen mert lehetne 200%-on is de délállásban van 100%on amikor nem rak rá a sub erősítője plusszt se mínuszt.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#63369) bagyulajuve válasza Viszlát (#63363) üzenetére


bagyulajuve
addikt

végre valaki, akinek nem tetszett a TDKR (sztem Nolan leggyengébb filmje, sőt bárki rendezte volna, akkor is gyengének tartanám)
a Daario-s témában is egyetértünk :DDD

Resistencia eterna

(#63370) horush válasza Enton (#63359) üzenetére


horush
addikt

Miért volt szükséges ezt spoilerbe tenni? :U

[ Szerkesztve ]

(#63371) devil-k válasza bagyulajuve (#63369) üzenetére


devil-k
nagyúr

"sztem Nolan leggyengébb filmje, sőt bárki rendezte volna, akkor is gyengének tartanám"

Akkor miről is beszélünk?

(#63368) Vikthor

Magyarul a 200% = 100%-kal?

Szerk.
Már értem! :)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#63372) Vikthor válasza devil-k (#63371) üzenetére


Vikthor
nagyúr

akár így is nézhetjük. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#63373) bagyulajuve válasza devil-k (#63371) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"a TDKR még a középszerűséget is éppencsak megüti" - csak erre reagáltam, az előzményekre nem ;)

Resistencia eterna

(#63374) PuMbA válasza Enton (#63359) üzenetére


PuMbA
titán

+10dB a Sub-on? Nem sok az egy kicsit? Mert pont dupla hangerőt okoz és a falak nem elnyelni szokták a mélyeket, hanem erősíteni... :)

[ Szerkesztve ]

(#63375) devil-k válasza PuMbA (#63374) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nekem +1 dB van és ez úgy van beállítva, hogy nem kell hozzányúlni se koncertnél, se akciófilmnél és olyan "finomságoknál", amik megtornáztatják a szubot rendesen.

- mozi bolondéria -

(#63376) #54715584 válasza Enton (#63358) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem a center -2/-3dB-n van. Amikor néztem a filmet, akkor csak a beszédnél volt baromi halk, amikor jöttek a hangosabb részek, a center is jól szólt. Szóval tuti a beszédhang volt halkra keverve.
A basszussal nálam nem volt gond.

(#63363) Viszlát Bridges nekem olyan, mintha nem szavakat görgetne a szájában, hanem tényleg lenne benne valami, ami miatt nem tudja rendesen kiejteni a szavakat :D
McConaughey nem okozott gondot, sztem simán érthető volt.

(#63377) #54715584 válasza S e t h (#63362) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem is emlékszem már rá, mikor volt benne és ki volt az. Imdb meglepett, mikor néztem az oldalát. :)

(#63369) bagyulajuve akkor fokoznám ezt még kicsit, nekem a trilógia nem jött be. Persze voltak jó vágóképek, meg baromi jól szólt, és volt néhány komoly jelenet, de unatkoztam mindhárom rész alatt és feszengtem, hogy mikor lesz már vége.

(#63378) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Gyorsan megnéztem ki mennyire értékelte..
Kiderül mennyire a szem a lélek tükre :)
I Origins,

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63379) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Actors recalling their best roles :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63380) genndy válasza devil-k (#63361) üzenetére


genndy
addikt

Nem fog jönni, mert Nolan nem csinál olyat. Ami a moziban volt, az kerül rá a lemezre, slussz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#63381) devil-k válasza genndy (#63380) üzenetére


devil-k
nagyúr

De az az, hogy lemaradt a Nolen féle felvezető?

- mozi bolondéria -

(#63382) Pearce válasza devil-k (#63381) üzenetére


Pearce
aktív tag

A bevezető vagy a mozinak külön lett csinálva vagy a blu-ray-es extrák között lesz.

(#63383) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Korrigálnám magam a múltkori után: akkor azt mondtam, hogy az Enter the Matrix nem ad hozzá sokat az univerzumhoz, ez így nem igaz. Itt egy élőszereplős átvezető a játékból, ami segít megérteni jó pár karaktert és az ő kapcsolataikat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63384) cyberkind válasza Viszlát (#63363) üzenetére


cyberkind
félisten

Sajnos ez valamilyen szinten igaz, elég sok hiba van benne, amiket egy záró résztől nem várna az ember, itt is látszik hogy a TDK túl jól sikerült, idő előtt lőtte el a puskaport, ám még így is bőven kiemelkedő a TDKR, abszolút lezárja a sztorit és minden szálat(na jó, Bane halála vagy mije az vicc), és ott van benne egy ügyes és okos lehetőség a folytatásra, de nem kell mindenáron, szomorú bevallani, de ez az új Batman nálam jobban tetszik mint a SW4-5-6, már többször is láttam őket. :D

Paranormal Cocktivity

(#63385) Cthulhu Dawn válasza #54715584 (#63308) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ez nem csak egy Audi reklám :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#63386) #54715584 válasza Cthulhu Dawn (#63385) üzenetére


#54715584
törölt tag

Valószínű, csak másfél órás lesz :D

(#63387) oriic válasza Bad Pritt (#63383) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogyne tenne hozzá, nem is keveset...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#63388) Bad Pritt válasza oriic (#63387) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Áh, a többi átvezetőnek már sok értelme nincs a filmek szempontjából. Maga a játék meg inkább vicces, mint jó. :D
A Path of Neo jó lett volna, ha ilyen átvezetőket kap, az hasznos lett volna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63389) cyberkind


cyberkind
félisten

Csillagok között

Majd tán később írok pár sort most csak kérdeznék mert eufória van de valami hihetetlenül. :Y

Amikor bemegy a fekete lyukba Cooper, és kilövi magát, utána hova kerül(azonkívül hogy "szellem" lesz), meg hogy találták meg?
Itt van egy pár számomra nem megértett dolog

Paranormal Cocktivity

(#63390) emiki6 válasza cyberkind (#63389) üzenetére


emiki6
veterán

Egy 3 dimenziós helyre, ahol az idő van megjelenítve. Aztán a féreglyukba kerül, ahol kezet fog Brand-del, de valószínűleg ott is csak mint gravitáció van jelen (tehát nem kerül vissza az időben), aztán pedig már a Szaturnusz mellett köt ki és az emberek addigra meg is alkották az az űrállomást, ahol a korház van, ahol felébred, onnan érte mennek és megmentik. Azt hiszem épp arra jár egy űrhajó, de lehet hogy észlelték és odasiettek.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#63391) pohár


pohár
félisten

Mission: Impossible Rogue Nation - Fate

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63392) oriic válasza pohár (#63391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hohohóóóó ez mekkora állat lesz. :D :C

Live-Die-Respawn

(#63393) harylmu válasza cyberkind (#63389) üzenetére


harylmu
őstag

tessaract. itt lehet az időn keresztül a gravitáció segítségével kommunikálni

[ Szerkesztve ]

(#63394) cyberkind válasza harylmu (#63393) üzenetére


cyberkind
félisten

:R
Erre voltam főként kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#63395) Vikthor válasza harylmu (#63393) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én így ismertem eddig... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#63396) #54715584


#54715584
törölt tag

Alien Outpost
Monsters: Dark Continent

Miért egyszerre a kettő? Mert a 2 film 80%-ban megegyezik.
Mindkettőben faszagyerek katonák bohóckodnak, mindkettő keleten játszódik, és nem elég hogy vannak alienek, még a helyi erőkkel is meg kell küzdeniük. Folyamatos a fejetlenség, a kiabálás, a lőszer sosem fogy el.
Utóbbiban kicsit több szörnyike van, de azok is inkább viccesek.
Mindkettő borzalmasan, kegyetlenül, szörnyen, botrányosan rosszul és gyengén sikerült. :(

Ezek bizony egy hatalmas 0 pontot érnek, mindkettő szégyen a sci-fire nézve. Ráadásul próbálták a D9-et leutánozni.

(#63397) HuMarc válasza emiki6 (#63390) üzenetére


HuMarc
addikt

Te vagy Artúr király a Gyalog galoppból, hogy kevered a 3 és az 5 számokat, vagy én értek félre valamit?

(#63398) BITBOYS válasza pohár (#63391) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bad Robot stúdió?! megfelelő cgi biztosítva :) állat

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63399) oriic válasza #54715584 (#63396) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Dark Continent közvetlen folytatása a Monstersnek, vagy külön sztori? Mármint tudom hogy folytatás, de ugyanazzal a gárdával?

Live-Die-Respawn

(#63400) gyuromoj válasza pohár (#63391) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jónak tűnik, remélem holnap eldobom az agyam a trailer-től. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.