Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143951) Peterhappy válasza emiki6 (#143946) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én a Crank első részét nagyon szeretem, a második - szerintem - botrányosan rossz volt.
Viszont a Ravasz az agy... filmet nemrég újráztuk, ráadásul angolul, magyar felirattal és parádés volt!!!

(#143952) erahurka


erahurka
félisten

Ti hol nézitek a moziműsort, meg hogy milyen premierek lesznek? Az Est.hu nagyon király volt, de úgy tűnik bedőltek a járvány alatt. A Port.hu felületét gyakorlatilag nem értem. Más ötlet?

(#143953) Miklós315 válasza erahurka (#143952) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Hogyhogy nem érted?
Van egy külön menüpont/link (ahogy tetszik) "Mozi premierek", arra klikk és aztán ott is vagy...

"Szerintem."

(#143954) erahurka válasza Miklós315 (#143953) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ez egy átláthatatlan katyvasz. Miért nem választják el dátum szerint? A moziműsor szintén katyvasz.

(#143955) belinho válasza erahurka (#143954) üzenetére


belinho
senior tag

(#143956) fant0mi válasza erahurka (#143954) üzenetére


fant0mi
addikt

Mafab? [link]

(#143957) Miklós315 válasza erahurka (#143954) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Van egy "fejléc/menüsor" az 'évek' számára, a filmek meg időrendben következnek.
Tudsz váltani "dátum/cím szerint".
Mi kell még? :)
(Jó filmek, de az másik kérdés... :))

"Szerintem."

(#143958) hoffman_ válasza Tibiajax (#143949) üzenetére


hoffman_
nagyúr

haladsz a korral, örömmel látom.
még a végén flixed is lesz :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#143959) erahurka válasza Miklós315 (#143957) üzenetére


erahurka
félisten

Egy olyan lista, mint Mozipremierek.hu-n. Hogy ott a dátum, és alatta hogy mi jön. Nem ömlesztve.

(#143960) Tibiajax válasza hoffman_ (#143958) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D várj csak, várj, már..fizetek is elő rá. egy egész évre, előre, csak hogy nézhessek filmeket
xd

(#143961) PuMbA válasza Tibiajax (#143960) üzenetére


PuMbA
titán

Csak jelzem, hogy HBO Go / Max-ra kell előfizetned, hogy megnézd a Rush Hour-t ;]

[ Szerkesztve ]

(#143962) radi8tor válasza belinho (#143955) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Démonok között - kiváncsi vagyok hogy elcseszték vagy hozza a színvonalat.

⭐ Stella

(#143963) belinho válasza radi8tor (#143962) üzenetére


belinho
senior tag

Az egyik legjobb horror széria mostanság, ha nem a legjobb. Én sokat várok tőle, 18-as besorolást kapott mint az első rész, remélem lesz olyan jó is.
Új a rendező, de az előzetes alapján nem lesz rossz.

(#143964) Tibiajax válasza radi8tor (#143962) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sajnos ezt már nem Wan rendezte...
mást nem is fűzök hozzá. ennyi bőven elég

(#143965) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Wrath of Man

Szájbarágóssága miatt bő fél órával hosszabb az indokoltnál, 12 éven felülieknek már coolságát vesztetten komolytalan megoldásokkal operál, és a hab a tortán, hogy a magyar címe (Egy igazán dühös ember) tökéletesen megragadja a tartalmat (forgatókönyvi mélységet), szóval csalódás... amúgy: klisétengerrel körülölelt sablonhegyek.
A zenétől meg agyf.szt kaptam 10 mp után (baromira lusta "zeneszerzőt" találtak).

Ami érdekes volt benne, az az, hogy Scott Eastwood kiköpött Clint Eastwood (a szeme körül, az arca, stb.; rá lehet majd építeni filmeket, hozza a fater karizmáját) :D
Ezzel együtt Statham meg anti-Statham volt (nyomta a szürke terminátort), kár érte.
5/10

#értékelés

"Szerintem."

(#143966) Laraxior


Laraxior
titán

Most komolyan ez mi volt ez a Nicholas Cage-s Willy f@szomvilága...
Jó ideje nincsen szerencsétlennek egy normális filmje, de ez.... :(
Pont a minap néztem a Tolvajtempót megint... jobb lenne ha csak simán nyugdíjba menne. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#143967) hoffman_ válasza Laraxior (#143966) üzenetére


hoffman_
nagyúr

[link]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#143968) shotika válasza Laraxior (#143966) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem is borzalmas a film, de annyian örültek itt neki, hogy nem szerettem volna lehúzni :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#143969) eeXaa válasza Miklós315 (#143965) üzenetére


eeXaa
addikt

Most az a baj hogy lehúztam a Nic Cages sz.rt?

(#143970) Miklós315 válasza eeXaa (#143969) üzenetére


Miklós315
aktív tag

:Y
Hogy jön össze a két dolog?
A Cage-film totál nem veszi magát komolyan (irrealitásában következetesen benne marad a szerepben), a Statham-film meg olyan (nolani) komolysággal követ el jelenetről jelenetre butaságokat (a saját realitását nem veszi komolyan), hogy a Cage-film több feszültséget generál, mint a Statham-film.
Mindkettő 5/10-es középsz.r, de egyik alulról "felemelve", másik "lesajnálva" oda.

"Szerintem."

(#143971) eeXaa válasza Miklós315 (#143970) üzenetére


eeXaa
addikt

Lol :)

(#143972) madgie válasza Miklós315 (#143965) üzenetére


madgie
titán

A zene baromi jó, eleve feszült hatást kelt, nekem a GoT jobb időszakában lévő trackjeire emlékeztetett, itt a monotóniája szerintem Statham csökönyös küldetéstudatára utal, hogy akkor is megtalálom, kik tették ezt a fiammal.

(#143973) Miklós315 válasza eeXaa (#143971) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Miért? (hagyjuk a másik filmet, tök irreleváns)
- a Wrath of Man kőbuta forgatókönyve teljesen debil-hülyének nézi a saját nézőjét: két órából egyet arra pazarol, hogy bemutatja nekünk, milyen furfangos-csavaros bosszú-thriller-heist filmet láthatnánk, ha nem azzal lenne elfoglalva, hogy a szánkba rágja, mit néznénk, ha hagyná...
- a karakterek és az akciók john wick-i vicckategóriák: Statham osztja a fejlövéseket, a jéghidegvérprofi katonabrigád és a csatolt tégla (valószínűleg hasonló körből(?)) többszörösen is amatőr (1. Stathamet nem veszik elég komolyan, amire azt a magyarázatot kapjuk, hogy "tudod hogy kedvellek" by Bullet..., 2. Jad(Eastwood) az origója az egész problematikának (mészáros, folyton kikezdi a rendet, tekintélyt, stb.), erre a tök jogos felvetésre ("aggódok miatta" by csapattag) Serge (ex-őrmi(?)) válasza az, hogy "katona. követi a parancsot" (aha! hát végülis nem volt - de! - precedens, hogy többszörösen parancsot szeg, nem követi azt, hogy civileket mészárol feleslegesen, hogy visszapofázik, stb....).
Más karakter-hülyeségek: a végén a fullpáncél brigád ellen ülnek a nyitott (be nem csuknák) kocsiban, de onnan is kimásznak pisztollyal meghalni... (felveszik a harcot a támadókkal)

Más forgatókönyvi hülyeség: 1. Statham bandája is megfigyelés alatt tartja jó ideje a depót/kocsit, de fel se tűnt, hogy egy másik brancs is megfigyeli, ahogy a várható támadás is váratlanul éri őket..., 2. "apró" hiba, hogy egyrészt van biztonsági kamera-felvétel, és nem talál meg a szövetségi hivatal egy ex-katonát..., sem a banda nem jut hozzá a képhez és találja meg, miközben egy nemzetközi kamuéletet simán megold (álca), és a szövik passzív támogatásával végiggyilkolják az alvilági konkurenciát, 3. az egyik jelenetben még felügyelik a fiút, a másikban meg a kutya sem őrzi, ezért Jad megy oda, hogy feleslegesen kinyírja (itt megjegyezném, hogy Jad nem visel maszkot sem, miért? ez lehetne indok a "szemtanúkra", de a film egyáltalán nem foglalkozik ezzel, így még inkább buta megoldás), ergo következetlenek a saját filmükkel a forgatókönyvírók (indok: van felvétel, a történet szempontjából az is mindegy lenne, hogy Statham korábban hogyan "képzelte el", nincs szükség erre a "félrevezetésre", pláne hogy a film fele elmeséli, amit nem enged kikövetkeztetni... következetlen), Bulletet feleslegesen - leleplezően - védi az "1" támadáskor, aminél Statham terminátorozik (épp kivégzőpózban várja a véget, de megússza), így a csalifigura (Sweet Boy) is funkcióját veszti...
Stb., stb.

Nem akartam részletesen szétcincálni a filmet eredetileg, de ha már... szóval ilyen gondjaim vannak. :)

#143972 madgie:
Legyen úgy, nem ez a fő baja a filmnek :R

[ Szerkesztve ]

"Szerintem."

(#143974) madgie válasza Miklós315 (#143973) üzenetére


madgie
titán

Jad maszkját dulakodás közben húzza le az egyik biztiőr, akit az autóból szedtek ki, azért lövi le mindkettőt és utána a kissráchoz fordulva esik le neki, hogy b@sszameg, ez is látja az arcom, muszáj lesz lelőnöm.

Amúgy értem, hogy nem egy Oscart érő forgatókönyv, de az említett Heat is tele volt hasonló hülyeségekkel.

(#143975) Miklós315 válasza madgie (#143974) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Mondom, ez lehetne legitim érv, de "megfeledkezik" róla az amúgy szájbarágós forgatókönyv.
Plusz a karakter felépítése sem errefelé mutat...

"Szerintem."

(#143976) emiki6 válasza Miklós315 (#143970) üzenetére


emiki6
veterán

Nem lehet, hogy te vetted túl komolyan / túl nagyok voltak az elvárásaid?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#143977) Miklós315 válasza emiki6 (#143976) üzenetére


Miklós315
aktív tag

De. Komoly filmnek szánták, így komolyan akartam venni.
Ha nem komolynak szánták, akkor félreérthető a humortalansága.

"Szerintem."

(#143978) erahurka válasza Miklós315 (#143977) üzenetére


erahurka
félisten

Nem feltétlen kell humor hogy ne legyen komoly egy film. Én a világból kiszaladok mikor az elborult akció horrorok még megpróbálnak vicceskedni is meg kikacsintani hogy haha ez bénán vicces volt érted? A második Godzilla filmen is szétröhögtem magam, és nem a viccesnek szánt beszólásokon (bár szerintem általában azok is működtek valamennyire).

(#143979) mephi666


mephi666
nagyúr

army of the dead: ez nekem valahogy nem jött át

volt egy pillanat, amikor felcsillant nekem a remény, hogy "ha ezt Snyder meghúzza, még akár jó is lehet a vége", de ez sajnos nem következett be és egy sablon zombis valami lett, aminek kb mindenki meghunyt a végére... ez a pillanat egyébként akkor volt, amikor odaértek a széfhez és elkezdett az egyik tag viccelődni, hogy a halottak hasonló cuccokban vannak, mint ők: akár ilyen multiverzumos-idősíkos-időutazós kavarás is lehet a háttérben (azok a halottak pedig ő maguk, korábbról) :) ...na, ettől a ponttól kellene újravágni a filmet az edge of tomorrow / boss level készítőinek... nem volt egyébként bűnrossz a film, de volt benne sok kihagyott ziccer...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143980) eeXaa válasza Miklós315 (#143973) üzenetére


eeXaa
addikt

Szerintem csak direkt keresel olyan hibákat amik valójában nem léteznek. Sztem abszolute nem volt szájbarágós, sőt inkább újszerű volt teli fordulattal. Sose tudtam mi lesz a köv lépés.
Nem komoly film volt, hanem akciófilm komorabb hangvételben...
Szerintem G.R. egyik legjobb filmjeként fog emlékezni rá mindenki.
Amúgy hihetetlen hogy tud ugrálni a stílusok közt, amit sosem gondoltam volna... elég csak az elmúlt 10 év termését nézni tőle.
A Wrath of Man egy minden téren kiemelkedő ritka jó film, utoljára ilyen jó akció a Widows volt.

[ Szerkesztve ]

(#143981) emiki6 válasza Miklós315 (#143977) üzenetére


emiki6
veterán

Komolysága ellenére pont olyan komolytalani, mint a többi Statham film. Legalábbis én úgy éreztem.
Statham itt is egy hidegvérű vérprofi és elpusztíthatatlan akcióhős, aki csak azért sebesül, hogy lássuk, hogy mégiscsak ember. Itt is minden körülötte forog. Én pont erre emlékeztem a többi Statham filmből is és valami ilyesmire számítottam.

Talán az lepett meg, hogy mindenki egytől egyig, az ellenséges banda és a pénzszállítócég összes terepmunkása is kimurdált. Arra számítottam, hogy legalább a csaj vagy sweet boy átvészeli, de nem. :D Ezt még azzal lehetett volna tetézni, ha H is elvérzik a végére... :D
A film legérdekesebb része, hogy mekkora ürességet hagyott maga után. Így belegondolva, azzal, hogy "szimpátiát" keltettek Jaddel szemben (csak azért ölt civileket, mert meglátták az arcát és bepánikolt, tehát cselekedetei érthetőek), azzal a bosszú kiteljesedése elvesztette az erejét, nem volt elég nagy az ellenszenv az ellenséggel szemben, amitől az elégtétel kielégítő lett volna.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#143982) Farkassacred válasza emiki6 (#143981) üzenetére


Farkassacred
őstag

A Blöff óta ő is egy igen unalmas karakter lett.. A tehetsége pedig meglenne a jó filmekhez, de a pénz döntött..

(#143983) emiki6 válasza Farkassacred (#143982) üzenetére


emiki6
veterán

Lehet, hogy unalmas, de nekem mégis a kedvencem a ketegóriában. A tipikus karaktere az egyszerűsége ellenére mégis szórakoztató és szerethető.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#143984) brownus válasza eeXaa (#143980) üzenetére


brownus
veterán

utobbi időből nagy kedvencem tőle az aladdin és a gentleman :) utóbbi imádni való
(a dizni remake tudom, tudom feministább lett, kiherélték az aladdint kicsit, meg az eredeti üzenet is halvány benne, de ettől még rohadt jó)

ja, a prime-ra sok magyar alkotás került fel.

elkezdtük a chick fight, hát, inkább mentem olvasni, de majd eccer befejezem, annyira nem szar végülis... :D

még egy gondolat a streamelős cuccokról. ugye lassan lesz hbo max, és dizni + is itt a balkánban. szóval nagyon úgy tűnik, hogy a netflixet fogom elhagyni. (!?) még nem biztos ez azé

[ Szerkesztve ]

(#143985) perempe válasza Miklós315 (#143965) üzenetére


perempe
addikt

Én az Akkumulátort (1994) láttam mostanában, ami tetszett. Nem csak azért, mert énekeltem kórussal a Michael, Row the Boat Ashore-t, ill. láttam párszor az Erkelben a Nabuccót. Érdemes megnézni ezt is, nem csak a Csereüvegeket és a Kolyát. Beneveznék az Általános iskolára is.

Lehet, hogy kiruccanok Lengyelországba is, jöhet pl. a Rövidfilm a szerelemről.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#143986) Farkassacred válasza emiki6 (#143983) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nekem csak az nem tetszik, hogy maradandó filmje nem igazán készül már. Bár ezt az újat még nem láttam, hátha az majd az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#143987) shotika válasza Miklós315 (#143970) üzenetére


shotika
őstag

"Mindkettő 5/10-es középsz.r, de egyik alulról "felemelve", másik "lesajnálva" oda."

Zseniális a fogalmazás :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#143988) Mik76 válasza Miklós315 (#143973) üzenetére


Mik76
senior tag

Hmmm....

"kőbuta forgatókönyv"
"a karakterek és az akciók john wick-i vicckategóriák"

Nekem ez ugy hangzik mint az atlag Statham film a Bloff ota. Nem igazan ertem a meglepetest. Kerem haladjanak tovabb, nincs itt semmi latnivalo... :N

[ Szerkesztve ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#143989) mephi666 válasza Mik76 (#143988) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem volt ez rossz film: nem egy ravasz, blöff, revolver, spíler kategória, de GR-tól egy jó próbálkozás... szerintem minden stílusban tud lerakni jó filmet :K még ha meg se közelíti a klasszikusokat, az átlagot bőven felülmúlja... ebben nekem az idővezetés tetszett, a zene viszont nagyon jellegtelen volt: 20perc után már untam a monoton tü-tű-tű-tü-tű-tü-tű-t :D ...pedig anno a spíler után évekkel is volt, hogy asszonnyal kocsikáztunk az országban, közben egymás után x-szer meghallgattuk a rock n roll queen-t :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143990) emiki6 válasza mephi666 (#143989) üzenetére


emiki6
veterán

Egyik kedvenc jelenetem, mikor a 2 orosz a kocsiban egymásnak mutogatja a durvábbnál durvább sérüléseit, majd jön 1-2 és a másik, hogy megszerezzék a zsozsót, mit sem sejtve... :)) és az utána következő tortúra is ikonikus. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#143991) erahurka válasza mephi666 (#143989) üzenetére


erahurka
félisten

Az Arthur Királyban amúgy szerintem pont Richie volt túltolva. Minden rohadt jelenet egy ilyen menőre vágott narrált cucc volt, azt vártam mikor lesz már 5 perc ahol csak simán beszélgetnek vagy mennek valahova. :DDD

(#143992) KISDUCK válasza erahurka (#143991) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát az az Arthur király jó nagy f#s lett. Kár hogy ugyan azt a stílust húzza rá G.R. majdnem az összes filmjére. Ezt a stílust a Spíler után el kellett volna engednie, mert már ott nem működött.

(#143993) Viszlát


Viszlát
addikt

Highlander (1986) - 6/10 2/10
Hegylakó
#értékelés

Jóságos ég, ez nagyon durván nem öregedett jól (leszámítva a Who Wants to Live Forevert, az még mindig ütős)... Nem azt mondom, hogy életem filmje volt anno, de azért a VHS-es időszakban volt kultja, ha jól rémlik még TV sorozatot is csináltak belőle. Én gyerekkoromban láttam utoljára, akkor még szinkronosan, a nézőtárs most először, de amikor először meghallottuk Christopher Lambert skót akcentusát, vagyis a próbálkozását, egyszerre tört ki belőlünk a röhögés.

Jobb lett volna ha ez is megmarad szép emléknek, katasztrófa úgy ahogy van. Bolygónyi lyukak és még annál is nagyobb logikátlanságok a sztoriban, elképesztően pocsék színészi játék, koreográfia, kameramunka és rendezés, röhögcséltünk, de baromi kínos volt az egész. 2 pont, amiből 1.9 a Queen zenéje és a skót táj, a maradék 0.1 meg a nosztalgiafaktorért.

Úgy terveztük, hogy megnézzük az összeset, perpill kétes a folytatás, de ha lesz, arról is beszámolok.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#143994) mephi666 válasza Viszlát (#143993) üzenetére


mephi666
nagyúr

A többit szerintem hagyd nyugodtan :D

A sorozat nagy kedvencem volt 10éves fejjel :) Adrien Paul-nak nem sok egyéb karakter jutott... habár filmből későbbi részekben felbukkan: talán a 2000es években volt 4-5. rész vele, ami nem lett annyira katasztrófa?

Ui: én Lorenzo Lamas - Snake Eater-eket táraztam be :) neki a Renegade sorozata volt jó, amit kb 25éve sokat néztem... a harley-ja nagyon menő volt (dina asszem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#143995) Cs1csó válasza Viszlát (#143993) üzenetére


Cs1csó
félisten

A többi rész sokkal de sokkal rosszabb, és ha már itt logikátlanságokat látsz a többitől el fogod dobni az agyad.
Főleg a 2. rész borzasztó, teljesen el van baltázva, a 3. rész nem lenne rossz ott inkább már csak a logikátlanság van hiszen úgy folytatják ott a dolgokat mint ha nem lett volna 1. vagy 2. rész.
A Hegylakó 4-et meg sem néztem, ott már a sorozattal is próbálnak "kacérkodni" botrány.

(#143996) perempe válasza Viszlát (#143993) üzenetére


perempe
addikt

Inkább ez, mint pl. egy Gravitáció vagy A gombák földjén. Jobb filmeket se nagyon nézek újra.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#143997) negyven2


negyven2
veterán

America: The Motion Picture - Official Trailer

Feldobta a Netflix az előzetesét, de mire megnéztem volna, addigra a videó private lett.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#143998) brownus


brownus
veterán

Nézem a Prime-on a my name is salt dokut, 32 percnél tartok de nem bírom tovább, befejezem. Aki végig nézi vendégem egy matcha teára/sörre . ( [link] )

nem akar szakmát tanulni a gyerek, ezt nézesd meg vele :d
anugy szép film, de folyamatos pisiingerem van, meg az a sok föld és sár…. Ahhhh

hoztak vizet, még nézem egy picit…

beletekertem, 45 perc és érdekes de még mindig örülök hogy ide születtem Európába :)

1:04:00 körül nagyon már látni a nagyokat

[ Szerkesztve ]

(#143999) k-adi válasza negyven2 (#143997) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát ez.. jó nagy ökörségnek tűnik de tuti kajálni fogják itt is

(#144000) brownus válasza brownus (#143998) üzenetére


brownus
veterán

Lejárt a szerk. idő , 1:14 után meg van 8 hónap! gyümölcse , omg.

Megkostolnám azt a sót. Gyönyörű , nagy kristályos

evente 40000 család csinálja ezt évről évre , omfg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.