Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144851) Tibiajax válasza radi8tor (#144850) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

info ez is. aki épp készül rá, csak h mit várjon, kb.
nálam ennyit bírt ki a szentem. kritikát ezért nem, pár szót éppen lehetne írni, de inkább a lényeget írtam le, aztán.. ennyi
tudod mit, írok. mert még a végén törlöd ezeket a hszeimet is

1. amikor egy pizzásdobozzal támasztanak ki egy 100kilós garázsajtót
2. amikor a betörők a házadban megütik ököllel a fiadat, az apa reakciója pedig: 'Héé.' - és szomorú arcot vág.
3. amikor egy mondattól mégis bepipul a főhősünk és 2db perc alatt megtalálja az elkövetőket a nagyvárosban és még egy pillanat múlva már a lakásban bent van. csak úgy..

akkor Tibi sajnos megfogja a távvezérlőt, és megnyomja a stop-gombot, megköszönve a lehetőséget..
mert a többi inennstől már nem érdekes. bármi legyen is az

[ Szerkesztve ]

(#144852) oriic válasza Tibiajax (#144849) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó sokáig húztad a megNEMnézését! :D

Live-Die-Respawn

(#144853) radi8tor válasza Tibiajax (#144851) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"mert még a végén törlöd ezeket a hszeimet is"

???
Komolyan nem értem az ilyen kifakadásokat. De ha neked ettől jobb napod lesz írj csak ilyeneket nyugodtan. ;)

⭐ Stella

(#144854) erahurka válasza Tibiajax (#144851) üzenetére


erahurka
félisten

LULWUT szerintem baromi jó volt. Jobb mint a túlértékelt John Wick.

(#144855) mephi666 válasza Tibiajax (#144851) üzenetére


mephi666
nagyúr

Amikor a fiát megcsapták, nehezen fogta vissza magát... később lesz is rá magyarázat, hogy miért :) ez a "senki" álca része volt, hogy full unalmas, hétköznapi életet élt... aki tudta, hogy ki ő, az fosott rendesen, mint John Wicktől... nem rossz film amúgy sör+popcorn mellé... számomra egy fast&furious-tól szórakoztatóbb is

Tegnap újráztam az edge of tomorrow-t:
Ez korrekt film és logikailag teljesen rendben... lefektetnek egy viszonylag egyszerű szabályrendszert, amihez végig tartják magukat, ezért nehéz bele kötni is... nem akarják bonyolítani és túlmagyarázni, hogy aztán a készítők is elveszítsék a fonalat, majd darabjaira hulljon az egész... ez tényleg megérdemli a folytatást :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144856) oriic válasza mephi666 (#144855) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont a minap néztem újra én is. Az a gondom, hogy bár nagyon örülnék ha elkészülne a folytatás, de egyelőre nem igazán tudom, hogy mi lehetne az alapsztori. (újabb meteor csapódik be az idegenekkel?)

Live-Die-Respawn

(#144857) radi8tor válasza oriic (#144856) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos hogy lesz, hihetetlen pénzt költöttek a marketingre.

Németeknél alien tároló dobozt tettek le őrökkel valami téren.
Japánoknál valódi (élethű, mozgó) lekötözött alient vittek teherautón körbe a városban.
Ja és Amazon a megjelenés előtt Tomorow War mintás dobozokban küldte ki a csomagokat USA-ban.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#144858) Tibiajax válasza mephi666 (#144855) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, ott még nem is kapcsoltam ki, bár elég mélyet vágott már bennem
de utána.. szóval az, amikor valaki minden magyarázat nélkül egy lakásban már bent van. de mindezt ráadásul pillanatok alatt.. értem én, hogy kibszottul pörögnie kell a film tempójának, mert aztán rohadtul rohanunk, nincs idő magyarázásra ma már a filmekben, ez nem a 90-es évek már.. de, akkor is
ezt a jelenséget gyűlöltem már a the strangers végén is.. amikor ott volt a zárt ház, ami a csaj menedéke volt ugye végig és mégis, csak úgy egyszer csak ott termett bent a szobában az a 3 díszfasz..
ezeket én elég nehéz viselem sajnos. a nem hihetőséget, a faék irracionalitásokat egy filmben. nekem ehhez egyszerűen nincs türelmem, nem hogy azonosulni nem tudok vele, csak felbassza az agyamat. vagy ma már azt sem, egyszerűen fogom és off

szóval ez a három pont egymás után már sok volt nálam ebben a szépséges alkotásban is.
kár érte amúgy, mert voltak benne pl jól sikerült képek. ránézésre nem tűnt gagyi filmnek

(#144859) Miklós315 válasza Tibiajax (#144858) üzenetére


Miklós315
aktív tag

A kamera a tűzlépcső felől, a nyitott ablakon át jut be a lakásba (s vele mi és a hős is...), nem?

"Szerintem."

(#144860) oriic válasza radi8tor (#144857) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Izé, lehet hogy elbeszélünk egymás mellett, én az Edge of Tomorrow-ról írtam. :B Az alfa elpusztításával megszűnt ugye a fenyegetés, viszont talán a doki mondta, hogy ki tudja mennyi meteor vagy talán üstökös keringhet még az űrben ilyen lényekkel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#144861) radi8tor válasza oriic (#144860) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaa, ki foglalkozik már ilyen antik filmekkel. :DD

⭐ Stella

(#144862) Tibiajax válasza Miklós315 (#144859) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet.. ott akkor pont bebóbiskoltam. lehet
:D

(#144863) Vikthor válasza radi8tor (#144861) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Pl. itt ebben a topikban, nekem ez steelbookban van meg 2D+3D verzióban, szerintem ez egy jó kis pörgős akció scifi a maga nemében.

Erről beszéltem:

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#144864) mephi666 válasza oriic (#144856) üzenetére


mephi666
nagyúr

a film végén megváltozott a respawn-pont: nem a bázison ébredt TC, hanem jóval korábban (mielőtt megzsarolta volna a górét) ...lehet, hogy innen viszik tovább azzal, hogy "valamit bekavartak az alienek" ...van szerintem benne rendesen lehetőség :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144865) paatrick válasza mephi666 (#144855) üzenetére


paatrick
senior tag

Mivel Edge of Tomorrow-nál egyszerűbb időutazás nem létezik így persze hogy nehéz belekötni. Csak akkor jönnek a gondok mikor kikerülnek a loopból, és az itt se lett igazán megfejtve. Hasonlóan az Idétlen időkighez, ott sincs semmi hogy akkor miért.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144866) Bad Pritt válasza paatrick (#144865) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy annak a végén megmagyarázták, hogy miután meghal az alfa és vele együtt Tom Cruise, hogy került vissza megint a múltba a szörnyek nélkül? Nekem ez az egy sántított.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#144867) erahurka válasza Bad Pritt (#144866) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, ennek semmi értelme nem volt. Hacsak nem Tom Cruise vált Alfává azzal, hogy megölte?

Amúgy olvastam annak idején a könyvet, na az rettenet :DDD

(#144868) mephi666 válasza Bad Pritt (#144866) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kapott az alfától egy vérátömlesztést, ami kellett neki az időutazáshoz :) tuti erre fognak építeni, hogy ez az idegenek trükkje volt, hogy túléljenek: a biztos halál helyett TC életben tartását választották... mellékesen még visszább mentek a múltba

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144869) koncsik válasza oriic (#144856) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

alapsztori: el kell pusztítani a nagymama anyatüskést, de csak a covid-19 tüskefehérje képes erre, ezért egy űrhajóst (és egy gyereket (az úrhajós zabigyereke), aki elbújt az űrhajón a kutyájával) c-19 pozitív tünetekkel küldenek a bolygóra. de a visszaútra csak egy ember vagy egy kutya+gyerek jöhet a kevés minden miatt. War of Spikes (part 1 persze ez is). Part 2: gondok a hazaúton, esetleg egy Alien v. Predator is elbújt a hajón. stb.
Szerk.: bocs a többi hsz.-t csak sajátom megírása után olvastam, War of T.-hoz írtam.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#144870) negyven2 válasza Bad Pritt (#144866) üzenetére


negyven2
veterán

Korábbi időpontra kerül vissza, de eleve korábban is hal meg és keveredik össze az "időutazós" vérrel. Hiszen az egész Párizsi akció a másnapi csata előestéjén van (ahol az Alpha vérével találkozik először a film elején).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#144871) oriic válasza Bad Pritt (#144866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A robbanás után volt a jelenet, hogy az omega vére egyesült TC-vel (korábban ugye az alfa vére került bele, lehet a változás miatt került vissza korábbra), a kérdés, hogy ezzel ő lett ez az omega, meg hogy hozzák vissza így a dögöket. A film végén ugye arról volt már szó, hogy ellenállás nélkül harcolnak a csapatok. De Párizsban meg egyből meghaltak a kitöréstől a dögök, szóval most a világon maradtak vajon lények vagy sem? :D Nyilván ez csak felesleges agyalás a részemről, simán ki lehet hozni egy folytatást.

Live-Die-Respawn

(#144872) Peterhappy válasza erahurka (#144867) üzenetére


Peterhappy
őstag

A könyv nálam az év csalódása, épp úgy két hónapja olvastam. A filmet nagyon szeretem, azt hittem a könyv még azon is túl tehet, hát nem. Mármint nagyon nem.

Bár nekem gyanús, hogy a fordítás se sikerült valami jól (az angol változathoz pedig én kevés voltam/vagyok).

(#144873) brownus válasza erahurka (#144812) üzenetére


brownus
veterán

[kép] ennyire? :D

(#144874) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Cannibal Apocalypse (1980)

Elfogadhato megvalositas, a forgatokonyviro koncepcioja a vietnami PTSD x kannibalfilm vonalon amennyire fura, annyira konzekvensen megy vegig. Imadom ahogy tobb kulonbozo keparanyt is hasznal, bar par jelenetnel nem az igazi a felvetelek osszevagasa. A szineszek foleg olaszok, de elfogadhatoak.

Furcsa, de meglepoen jol mukodik. Inyenceknek erdekes lehet. 5/10.

Double team (1997)

A 90es evek kvintesszenciaja, maximumra jaratott akcioval, annak alafekvo sztorival, zsenialis diszletekkel es ruhakkal es tulzasba vitt akciojelenetekkel. A sztorit igazabol nem nagyon tudtam mindig kovetni (es ez nem az en hibam volt), viszont az akciojelenetek siman az Archer vagy a John Wick szintjen mozognak. es Rodman kb arra van, hogy szornyu szovicceket szorjon, kb mint Schwarzenegger a Batman and Robinban.

Kepzeld el a Zoolandert, 007et es a John Wicket, amiben egy ponton (light spoiler) tigrisek tamadnak mindenkire egy aknamezon egy kolosszeumban. Az Archerben nem csinaltak ennyire extrem jelenetet, itt pedig elo filmben osszejon.

realisan 5 / 10, egyebkent viszont ez a tokeletes fuzio John Woo es Holywood kozott. Rodman es JCVD teljesen realisan kapta meg a Razziet a filmert, ugyanakkor auteur filmkent nezve ez egy csoda. Ha imadod a tultolt akciofilmeket, persze. Egyebkent keruld :DDD.

#értékelés

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#144875) Mik76 válasza Tibiajax (#144851) üzenetére


Mik76
senior tag

4. Amikor Tibi nem hasznalja a spoiler gombot... ?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#144876) paatrick válasza Bad Pritt (#144866) üzenetére


paatrick
senior tag

Nem magyarázták meg, ezért írtam hogy ezek a filmek akkor kerülnek gondba mikor le kell zárni az "időutazást". Persze elméletek vannak, én akárhányszor nézem meg a filmet sosem értem a végén miért a helikopterben éled újra.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144877) k-adi válasza oriic (#144783) üzenetére


k-adi
nagyúr

Fekete Özvegy
Black Widow
2021

Szerintem meg ritka lusta írás lett ez is. A captain bree után ez a 2. legpocsékabb film talán
A legtöbb jelenetben a fizika itt se létezik, rengeteg cringy párbeszéd van, az a pár bp-i jelenet se egy nagy durranás de persze jó látni a fővárost.. aminek a nevén is poénkodnak egy sort. Onnan lehet tudni, hogy a film szar, hogy sokkal érdekesebb a húga, mint maga Natasha aki a főszereplő. Már látszik rajta a megfáradtság, meg hogy ráunt a karakterre. Sokszor volt olyan feje, hogy "jó-jó eljátszom mert kell, de legyek már túl rajta". A zene is olyan semmilyen, egyedül a végén csendül fel az ikonikus dallam. Ami a legnagyobb fájdalmam, hogy amennyire behirdették az akciós jeleneteket, alig van köztük értékelhető, nagyon elmaradt a zúzás.. apropó, ha már zúzás, megint eljátsszák hogy N halhatatlan, miközben ő nem demigod csak sima halandó, mégis mikor kizuhan pesten, olyan simán érkezik a pocsolyába, hogy azt bármilyen akcióhős/kommandós megirigyelné. A főgonosz is egy nagy nulla, még a legrosszabb bond-villain is jobb nála kb. de ez a legkevesebb. A legrosszabb aspektusa a filmnek egyértelműen a ruszki kapitány és a szarul megírt szövegei, poénjai..

(#144878) mephi666 válasza k-adi (#144877) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha tudod, nézd meg újra alaposan a budapesti albi berendezését: amikor Natiék elkezdik a harcot, el van dőlve a jar mosogatószeres doboz, majd miután megbékélnek, szépen áll ugyanott :) meg a margarinos doboz is szerintem utólag került oda... nekem tetszett a berendezés, de eléggé olyan, mintha a 30évvel ezelőtti színvonalat vették volna alapnak, megfejelve pár lapostévével

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144879) erahurka válasza k-adi (#144877) üzenetére


erahurka
félisten

Florence Pugh helyesebb lányka mint Scarlett. Persze jöhetne mindkettő Netflixezni, nem küldeném el őket.

(#144880) k-adi válasza erahurka (#144879) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, szerintem is sokkal szebb scarletthez képest (mondjuk van is 11 év köztük :D)

[ Szerkesztve ]

(#144881) JSaN válasza k-adi (#144877) üzenetére


JSaN
addikt

Tegnap lattam en is, kb hasonlo a velemenyem mint amit le irtal. Kicist tobbre szamitottam, vagy nem igy ahogy meg csinaltak.
Budapesten konkretan akkor mi is volt az a nagy dolog amit a korabbi filmekben Natasha es Clint mindig emlegetett? En egy hawkeye cameora szamitottam minimum. Ehhez kepest csak elment fel vette a hugat meg volt egy latvanyos uldozes. Mondjuk amikor fel robbant a kocsi es pont be esett a metro aluljaroba az tetszett de csak ismeros helyszin miatt. A csaladi vacsora meg a boss duma volt kicsit sok.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#144882) oriic válasza JSaN (#144881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Budapesten konkretan akkor mi is volt az a nagy dolog amit a korabbi filmekben Natasha es Clint mindig emlegetett?"

Pedig elég egyértelmű szerintem. Amikor korábban Reykov-ra vadásztak, akkor nem csak az ő embereivel, hanem a magyar kommandósokkal is harcoltak, erre volt az utalás már korábban. (Metrónál a búvóhelyen mondja is Natasha, hogy ott kellett várniuk)

Technikailag Hawkeye cameo volt, hiszen a hangját hallottuk meg a képét láttuk a végén. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#144883) JSaN válasza oriic (#144882) üzenetére


JSaN
addikt

Ohh igen a szellozo csatorna, tele volt karcolva utalva ra hogy egyparszor voltak ott.
Cameo technikailag volt a vegen, :K de azert en kihagyott ziccernek tartom az egeszet, tobbet is ki lehetett volna hozni belole a rajongoknak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#144884) mephi666 válasza JSaN (#144883) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, de akár kecskemétre is leugorhattak volna, mert a telephelyen "vasat" (ötvözött acélt) árulunk :D ...egyik ismerős régen poénkodott is, hogy én vagyok a helyi vasember :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144885) oriic válasza JSaN (#144883) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Cameo technikailag volt a vegen"

Meg a visszaemlékezésben, amikor Dreykov lányát nézte Natasha az ablakból a robbantás előtt, akkor Hawkeye beszélt vele rádión.

Live-Die-Respawn

(#144886) Thunderzolee

Üdv!

A minap néztem a Hang nélkül 2-t.
Egyszercsak vége lett a filmnek. Most nem értem, jön valami harmadik folytatás? Vagy ez így hogy? :F
Mert érdekes volt, de így, h semmi vége nem lett, ez bosszantó. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#144887) erahurka válasza Thunderzolee (#144886) üzenetére


erahurka
félisten

Megölték a szörnyet, milyen véget akarsz még? Fél óra dialógot a semmiről, mint sok más filmben?

(#144888) paatrick


paatrick
senior tag

Megnéztem én is a Fekete özvegyet. Hát jól megkaptuk feleim :DDD Szegény Viktorunk megnézi a filmet és elszörnyed. Vidéki Magyarországon random niggák vacsoráznak a helyi büfében miközben szemben egy csóri roma javítja a legújabb bmw-t, majd megérkezik hozzá az asszony az afrohajú félvér lányával. Romagyerekek is a köves placcon fociznak, világítás nincs. Hát ezért építjük a sok stadiont hogy így lejárassanak minket? :P

A film elég egyszer nézős lett, főleg amiatt hogy a gonosz szereplő teljesen súlytalan. Nekem mondjuk a szovjet kapitány bejött :DDD pedig az elején baromi idegesítő karakter volt amíg fel nem vette a ruhát.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144889) mephi666 válasza paatrick (#144888) üzenetére


mephi666
nagyúr

Én azt nem tudtam kivenni, hogy milyen sört ittak... pattinthattak volna 1-1 doboz borsodit a sültkolbász+kenyér+mustár kombó mellé :D

Ui: Cpt Mikulás tényleg jó volt :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144890) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Black Widow

Mainstream-napok, újabb "gyöngyszem"... ;]
Yelena beszólásai jók, Guard szentimentalizmusa oldja kicsit a lapos, bugyuta írású sztorit (eléggé érdektelen, és valljuk be: rossz időzítésű - ezt Natasha méltatlanul semmilyen "elbúcsúztatása" is igazolja, ott van, mert muszáj, de púp a film hátára), a zene jellegtelen, de legalább tolakodó, a látvány sem nyűgözött le (az operatőr egy sor filmen dolgozott, amiknél nem volt gondom, de itt kapkodónak éreztem az egész kameramunkát és fura, nem előnyös szögeket is használt, továbbá a koreográfiák sem valami "nagy hűhák", szóval nem tudott megnyerni ez az egész hacacáré).
A félmondatos történetet túl sok akcióval akarták kitölteni, de miközben túl megalomán az egész, egyszerűen kisstílű és elnagyolt-vázlatos a cselekmény és a tét sem érződik.
Az Ant-Man1, a TGotG2 vagy a Black Panther szintjére helyezem: közepesnél gyengébb, felesleges epizód.

#értékelés

"Szerintem."

(#144891) paatrick válasza mephi666 (#144889) üzenetére


paatrick
senior tag

Hát kérlek az van ráírva hogy Csepell vagy Csepeli de szerintem ilyen sör nem létezik :DDD legalábbis a google nem ad rá ki semmit.

Gondolom nem fizetett senki elég pénzt a reklámért ezért nyomtattak 2 random címkét valami magyaros névvel.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#144892) erahurka válasza paatrick (#144891) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig itt volt a lehetőség, hogy világhódító útjára induljon a Kőbányai sör :C

(#144893) radi8tor válasza Vikthor (#144863) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom tudom. Én nem csak azért vettem meg mert szeretem ezt a filmet hanem mert bagóért adták. Talán 800 Ft volt de már nem emlékszem pontosan.

⭐ Stella

(#144894) mephi666 válasza paatrick (#144891) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, érdekes amúgy, mert a konyhában ott volt a jar mosogatószer, frosch (?) tisztítószer, liladobozos margarin meg csomó olyan termék, ami itthon ismerős... (+hajdu bojler, kotyogó kávéfőző, stb) ja és a kisbót polcai is mind ismerős termékkel voltak megrakva :) a díszlettervezőnek a budapesti részre simán adok egy 5*-ot... a sör volt egyedül fura, azt nem is nézegettem vissza (hirtelen azt hittem, hogy valami palackos cseh sör lesz) ...amikor menekültek, akkor meg az eléjük kerülő furgon oldalán: "kelemen és fia építőipari kft" telefonszámnak meg 06 38 420-9510 / 420-5147 :) ...kamucég-kamuszám, de simán hihető egy ilyen kocsi hétköznapokon az utcán (ilyen tekintetben a magyarországi rész szerintem nagyon profin meg lett csinálva)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#144895) JSaN válasza mephi666 (#144894) üzenetére


JSaN
addikt

A Budapesti bel es kul diszletre en is siman 5 csillagot adott, az at jott egy az egyben. Kulon vicces volt mikor a kocsi felrobbant es be esett a metro lejaro lepcson, aztan az aluban folytattak tovabb. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#144896) Miklós315


Miklós315
aktív tag

The Climb

Nagyon kedves, földhözragadtan emberi film barátságról, családról, életről két hősünk hullámzó viszonyára fókuszálva.
Tetszett a humora, a zenéi, meg hogy hajlamos enyhén szürreális epizódokat becsempészni a cselekménybe. Természetesnek hat és a "szerzői hangulata" felüdülést jelent az utóbbi időkben látott tömegtermékekhez képest.
Ajánlom.

#értékelés

"Szerintem."

(#144897) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az Amazon már dolgozik is A holnap háborúja folytatásán, amibe minden fontosabb közreműködő visszatérne
Most néztem meg, hát eléggé érdekes döntés... tudom a pénz miatt, de akkor is. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#144898) eeXaa válasza gyuromoj (#144897) üzenetére


eeXaa
addikt

Yesss! Nagyszerű hír!

(#144899) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

The Father

Rém szórakoztató és megrázó egyben. Ritka elegy, rendkívüli Anthony Hopkinsszal. Simán tízes, nincs mivel kötekedni.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#144900) Vikthor válasza RetepNyaraB (#144899) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem véletlenül kapta az oscart rá...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.