Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) faresz5 válasza s3toraph (#24649) üzenetére


faresz5
senior tag

buyincoins.com 5%-s kedvezmény:5%ebay2012
[link]

(#24652) Atikusz válasza albinolynx (#24635) üzenetére


Atikusz
senior tag

Azt kértem a levélben, hogy utalja vissza, de ő azt írta küld másikat.
Most ha én tovább erőltetem a visszautalásos dolgot, akkor meg megteheti, hogy nem utalja vissza (és közben új terméket sem küld), mert én már régen adtam neki pozitív visszajelzést, szóval ezzel csak én járnék rosszul.

Vagy rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#24653) M_o_g_y_i válasza faresz5 (#24651) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Köszönjük! :R

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#24654) W1


W1
senior tag

Ha nem jön meg egy termék, de nekem szükségem van rá, és azt mondja, küld újat helyette hogy tudom megoldani, hogy be legyek biztosítva, hogyha azt sem kapnám meg?

(#24655) randras válasza W1 (#24654) üzenetére


randras
veterán

Sehogy.

(#24656) Zozzant válasza W1 (#24654) üzenetére


Zozzant
addikt

Indíts case-t (customer support/resolution centre)... és írd be hogy nem jött meg a cucc és várod amig megérkezik, ha megjön zárod, ha nem, refund.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#24657) W1 válasza Zozzant (#24656) üzenetére


W1
senior tag

Szóval ha Case-t indítok, akkor ott nincs időkorlát, hogy meddig refundolhatok?

(#24658) Zozzant válasza W1 (#24657) üzenetére


Zozzant
addikt

Lényeg hogy időkorláton belül indítsd, utána már csak válaszolási időkorlátok lesznek és ha nincs köztetek döntés az ebay dönt. Ha ugyanis lejár az időd nem tudsz case-t nyitni már ergo nem lesz semmi a kezedben csak hogy negatívat adsz...

célszerű kivárni az utolsó napokat az indításra, addig is megjöhet.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#24659) W1 válasza Zozzant (#24658) üzenetére


W1
senior tag

Kb mikor érdemes megnyitni? mármin oké, 45 napon belül, de a végsőkig várjak?

(#24660) Fecogame


Fecogame
veterán

Ma jött meg 3 darab, 09. 29.-én feladott csomagom. Régebbi feladású küldeményem most nincs is, ez a legrégebbi. Jönnek ezek szépen, sorban :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24661) W1 válasza Fecogame (#24660) üzenetére


W1
senior tag

26 és 29 én rendelt termékeimről semmi hír..

(#24662) hun620 válasza llaszlo (#24650) üzenetére


hun620
aktív tag

Olyan szűrés van, hogy csak "top-rated" eladókat mutasson.

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#24663) fagyalllo válasza Tomate (#24633) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nekem 2-3 nap után válaszoltak magyartalan tőmondatokban.
Majd a vámosok felhívtak, másnap már el is készült a vámhatározat, a posta 10 nap alatt hozta el Ferihegyről a Nyugatihoz. Összesen 39 nap telt el az országba érkezéstől a kézbesítésig, közben a csomag 23,5m/h "sebességgel" száguldott felém. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#24664) albinolynx válasza Atikusz (#24652) üzenetére


albinolynx
őstag

Hülyeség volt előre pozitívot adni vevőként...
Ha 45 napon túl vagy, akkor mindegy. Ha 45 napon belül, esetleg próbálkozhatsz egy "refund"-dal, de elég kicsi esélyt látok rá. Mivel magyaráznád, hogy pozitív értékelés után kérsz pénzvisszafizetést?
Az ismételt küldés nekem nem tetszik. Gondold magad az eladó helyébe: "pozitív értékelés megvan, pénz megvan, nem kapott csomagot. Nekem jó." Van persze biztosan kivétel, de én inkább a refund-ot kultiválom és ha nagyon kell, megrendelem egy másik eladótól.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#24665) #59816064 válasza fagyalllo (#24663) üzenetére


#59816064
törölt tag

39 nap :F :F :F

(#24666) Melack


Melack
veterán

Mostanában folyton ilyen üzeneteket kapok az eladóktól:

"Message from seller:

Note: Please don't rush to leave us any negative or open a dispute, we can solve any problems, we are eager to make everyone our return customers, thank you

Yvaine"

Másnál is ilyen paranoiásak az eladók, vagy ez ilyen ország specifikus üzenet (csak itt, csak most, csak magyaroknak?)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24667) ugyeletes válasza r6man123 (#24450) üzenetére


ugyeletes
tag

rendeltem es nagyon kiralysag... leellenorzod aztan ha nem jo akkor case...

(#24668) fagyalllo válasza r6man123 (#24450) üzenetére


fagyalllo
őstag

[link]

Már sokszor vásároltam tőle, tényleg eredeti termékeket árul.
A memókártyák ára valamiért nagyon felment az utóbbi másfél héten, pl. az ADATA micro 16GB class4 $10-ről $14-re.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#24669) faresz5 válasza fagyalllo (#24668) üzenetére


faresz5
senior tag

benézted, 12.71 a class 4 adata 16gb, és 14 a adata 16gb class 10. Semmit nem ment fel az ára kb ennyi is volt nála.(Én inkább a sandisk transendet ajánlom, adatával samsungal(eredeti) vannak néha problémák, illetve lassabbak is mint pl egy ugyanolyan osztályú transcend.)

(#24670) randras válasza faresz5 (#24669) üzenetére


randras
veterán

Amiket árul, nagy része itthon nem sokkal drágább, vagy még olcsóbb is pár esetben, ennyire lusták vagytok? :)

(#24671) faresz5 válasza randras (#24670) üzenetére


faresz5
senior tag

Van amikor jó áron adja :) Mostanában nem néztem, de igen, néha elég hullámzó az árazása, de gyorsan itt van, hála az automata rendszernek és van tracking is.

(#24672) fagyalllo válasza faresz5 (#24669) üzenetére


fagyalllo
őstag

Tegnap este még $14 volt, ma reggel már nem néztem az árat csak linkeltem. Ha megnézed az előzményeket, láthatod az árak alakulását.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#24673) fagyalllo válasza randras (#24670) üzenetére


fagyalllo
őstag

Csak akkor és olyat veszek tőle, amiket jó áron árul. :)
És gyorsan megérkezik, nem kell érte sehová mászkálni.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#24674) Packersbay


Packersbay
tag

Sziasztok!
Rendeltem a bringámhoz lámpatartót és a csomagot tracking-el küldték. Ami a legutolsó frissités szerint meg is érkezett Mo-ra [link] ez meg fog érkezni valaha,vagy a posta már lenyúlta??

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#24675) faresz5 válasza Packersbay (#24674) üzenetére


faresz5
senior tag

előbb utóbb. Ajánlott küldeményeket nehezebb lenyúlni.

(#24676) spanyoll


spanyoll
addikt

Ez valami új hülyeség, vagy én rendeletem régen, de a rendeléseim 90%nál nincs tracking...
Régen amit rendeletem mindenhez volt, ha jól emlékszem, és félig-meddig pontos visszajelzést adott.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24677) bul07 válasza fagyalllo (#24672) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen , ingadozik az ára, elég csak megnézni az eladási listát
[link]

Nálam nagyon sok termék nem jön meg, szeptember első felében volt 7 rendelésem abból egy jött meg, a többire kénytelen voltam visszatérítést kérni, nem lesz ez így jó , már nem is merek rendelni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24678) zsolx


zsolx
tag

Hogyan tudok értékekést adni 60 nap után? Sehol nem találom a vásárlási listában?

(#24679) LÁZ válasza zsolx (#24678) üzenetére


LÁZ
addikt

az arhiváltak között van, elől csak a 60napon belüliek vannak, ebay 3évig őrzi meg.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24680) zsolx válasza LÁZ (#24679) üzenetére


zsolx
tag

És az hol van az? :)

[ Szerkesztve ]

(#24681) randras válasza spanyoll (#24676) üzenetére


randras
veterán

Ár függő. :(

(#24682) LÁZ válasza zsolx (#24680) üzenetére


LÁZ
addikt

közvetlenül a 'recent' mellett :D

ps. természetesen a purchase history-ban a sárga sáv alatt ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24683) zsolx válasza LÁZ (#24682) üzenetére


zsolx
tag

Megvan, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#24684) zsolx válasza zsolx (#24683) üzenetére


zsolx
tag

Csak sajnos nincs feedback lehetőség.

(#24685) LÁZ válasza zsolx (#24684) üzenetére


LÁZ
addikt

és tényleg, erre már nem emlékeztem, sry :B

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24686) spanyoll válasza bul07 (#24677) üzenetére


spanyoll
addikt

Egyik barátom is panaszkodik erre, hogy lassan 5-6 hete rendelt dolgok közül csak 1 valami jött meg...
Én szerencsére egyelőre jól állok (kopkopkop), 10-04/10-05 feladott cuccok közül már három cucc is megjött, tehát nálam egyelőre minden okés :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24687) Habsteve


Habsteve
tag

Szeretnék LED-es izzókat venni a lakásba, milyet és kitől érdemes venni ebayen?

(#24688) bul07 válasza Habsteve (#24687) üzenetére


bul07
nagyúr

Először mindenképp teszt példányt vegyél, akár több fajtából(ledekre értve), így ki tudod választani ami neked bejön

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24690) Kal-El válasza bul07 (#24677) üzenetére


Kal-El
senior tag

Erre hogy tudtál rákeresni, hogy listázza az adott termékből az eladásokat/árakat?
Egyébként nem is ingadozik, hanem folyamatosan nő.

(#24691) fagyalllo válasza Kal-El (#24690) üzenetére


fagyalllo
őstag

Ez csak kiragadott részlet, a $9.99 előtt folyamatosan csökkent. A terméknél az eladott darabszámra kattintva kapod meg ezt a táblázatot.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#24692) ZenBen


ZenBen
csendes tag

Sziasztok,
októberben vásároltam az ebayen, beszeretném zárni a fiókomat, mert már nem használom.
Ezt írja:

Unfortunately, we can't close your account yet, because it has been suspended, restricted, or is otherwise not meeting minimum seller standards. Until you have resolved this matter, your account must remain open. If you would like to appeal your suspension or have an account reviewed by a member of our Trust & Safety team, please contact us.

Ez azért van, mert az elmúlt 30 napban vásároltam és nem engedi ? Ki lett fizetve, pozitív minősítés is megvolt mindkettőnk részéről. 30 nap múlva bezárhatom a fiókomat ?

(#24693) evilsmurf


evilsmurf
csendes tag

Hello:)
Valaki tudna adni egy működő csomagkövető oldalt? eddig a 17track.net-et használtam, de meg van kukulva:S és az augusztus végi, szeptember elejei rendeléseim még sehol, a magyar oldalon pedig nem mutat semmit. Köszi:)

(#24694) Melack válasza evilsmurf (#24693) üzenetére


Melack
veterán

Kereső csodákra képes itt fenn jobb oldalt: tracking number, faresz5 hozzászólása.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24695) evilsmurf válasza Melack (#24694) üzenetére


evilsmurf
csendes tag

köszi:)
nem tudom mi történt, de érdekes, hogy a szeptember végén rendelt csomagjaim folyamatosan érkeznek, az előttelévők meg sehol sincsenek:S

(#24696) aleister


aleister
veterán

Ha esetleg van olyan termék, aminek az ára fontban és usd-ben is közzé van téve (mint pl ez), akkor milyen valutában terhelődik majd rá a paypal számlámra az ára?
A com-os ebay-en van, de a szállítás helye Anglia, valamint a 'fő ár' fontban van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24697) faresz5 válasza aleister (#24696) üzenetére


faresz5
senior tag

attól függ milyen bankkártyád van. Vagy euró, vagy usa dollár.(mastercard pl usa dollár.)

(#24698) aleister válasza faresz5 (#24697) üzenetére


aleister
veterán

Tudtommal euro alapú sajna. Akkor font?

szerk: egyébként mastercard-om van. Anno rákérdeztek, hogy euro vagy usd alapú legyen, és én hülye szerintem az előbbit választottam.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24699) W1


W1
senior tag

Ebay-en hogy tudok replikát keresni? Konkréten Monster Beats Tour fülest szeretnék keresni.

(#24700) faresz5 válasza aleister (#24698) üzenetére


faresz5
senior tag

fontból fogja átváltani dollárba majd a forintba

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.