Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) aleister válasza faresz5 (#24700) üzenetére


aleister
veterán

Ó. Akkor ezen aztán lesz árfolyamveszteség. És ha forintban átutalom a paypal számlámra, akkor feltételezem leveszi rögtön a paypal szerinte huf-gbp árfolyamon.

Egyébként #10486-os hibával nem enged fizetni a paypal, pedig fél tucat egyéb termékkel eddig nem volt gond. Biztos a gpb-t nem szereti.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24702) Prison85


Prison85
senior tag

Sziasztok! Mivel még nem vásároltam ebay -en így lenne néhány kérdésem. 2 darab egeret és egy fejhallgatót néztem ki és a legolcsóbban Hongkongban találtam. Az eladó elég megbízhatónak tűnik a visszajelzések alapján.

A kérdéseim:
- körülbelül mekkora összegű szállítási költségre számítsak?
- minden csomagot kibontanak a határon felbecsülik az értékét és rászámolják az ÁFA -t továbbá a VÁMot?
- a fenti összeget akkor is ki kell fizetni, ha fel van tüntetve az csomagoláson, hogy ajándék és nem vásárolt termék?
-kb mekkora a banki tranzakció összege, ha külföldre utalok?

Néztem továbbá németországi és angol hirdetéseket. Ezen esetekben valóban nem kell rá plusz költséget fizetnem (ÁFA + VÁM)?

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24703) aleister válasza Prison85 (#24702) üzenetére


aleister
veterán

Most már nem számít, ha rá van írva, hogy ajándék. 22 EUT fölött megy rá a vám.
A távol keletről sok kis mütyürt ingyen szállítanak. Konkrét termék hiányában nem tudom megmondani, hogy esetedben mennyi lesz.

Jó látod egyébként. Most már érdemes lehet az EU-n belüli helyekről rendelni, ott nem lesz áfa, vám. Arra figyelj, hogy nem elég, ha a német ebay-ről rendelsz, mert lehet, hogy a termék helyileg (pl) Kongkong-ból jön, és akkor is megy rá a vám+áfa.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24704) Prison85 válasza aleister (#24703) üzenetére


Prison85
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

Csak egy egy termék példának a csomagból.
Cím alapján remélem valóban Anglia: 15 481,65 Ft + szállítás 2 111,61 Ft

Ugyanez keletről: 13 636,16 Ft + szállítás ingyenes (elképzelhető?)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24705) spanyoll válasza aleister (#24703) üzenetére


spanyoll
addikt

Ez azért fura, mert én rendeltem hongkongból több mint 22euroért dolgokat és egyikre sem került se vám se semmi ...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24706) aleister válasza Prison85 (#24704) üzenetére


aleister
veterán

Szívesen!

A kettő tök ugyanabban az árban lesz, ha rámegy az áfa a hong kongira. Ezt nem éri meg kintről rendelni. Itthon minimálisan olcsóbb.

spanyoll:
Én is. Ráadásul nem kis cumót, hanem komplett stúdió vaku szettet. Böszöm nagy dobozban jött, könnyű sem volt, mégis átment a vámon. Ez volt nyár elején. Most meg már minden kis szart átvizsgálnak, mert túl sokan éltek vissza a "gift"-es módszerrel. Sokan panaszkodnak is, hogy sokáig vannak a rendelt cuccok a vámon emiatt. Nekem 1 hónapra növekedtek a két hetes átfutási idők.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24707) Prison85 válasza aleister (#24706) üzenetére


Prison85
senior tag

Megrendeltem egy "hazai" üzletben a dolgokat nem sokkal drágábban - így legalább lesz rá épkézláb kisker garancia is. Köszönöm a felvilágosítást mégegyszer!

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24708) Bodz


Bodz
nagyúr

Most már bosszant, hogy a Royal Mail Int. Sig. For csomagokat a GLS hozza ki. 2 hét... Sima Airmail meg pár nap. :(((

(#24709) Tomate


Tomate
veterán

Egy hónapja adtak fel nekem egy csomagot. A kísérőszám csak a feladást mutatja, utána semmi... Úgy érzem valami gebasz van. Többször rendeltem már az eladótól, nem volt gond eddig... Mi lehet?

RA519988664CN

[ Szerkesztve ]

(#24710) hun620 válasza W1 (#24699) üzenetére


hun620
aktív tag

Az olcsóbbak mind replikák lesznek, de szerintem a "fake" vagy "replica" vagy "copy" szót használják rá.

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#24711) W1 válasza hun620 (#24710) üzenetére


W1
senior tag

találtam, 1.60ért is, de az csak stílus, a logo már nincs rajt, pedig fontos lenne, mert az enyémnek, ami eredetia kábelnál téptem ketté, és magát a hangszórót akarom átrakni egy jobb replikába.

(#24712) faresz5 válasza Tomate (#24709) üzenetére


faresz5
senior tag

Valószínűleg megsérült a tracking number.
Jártam már én is így. 2hónappal később hozta ki a posta, új ragszámmal. A kínai tracking number fele hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#24713) malisonX válasza Tomate (#24709) üzenetére


malisonX
aktív tag

Nincs ezzel semmi gond :) Itt keress rá a ragszámára.

(#24714) kukacmolnar válasza malisonX (#24713) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Itt: http://trackitonline.ru/ megnézve még érdekesebb, egyébként én is hasonló helyzetbe vagyok !

(#24715) spanyoll válasza aleister (#24706) üzenetére


spanyoll
addikt

Fura, nekem sem volt annyira kis cucc (relatív), legalábbis egy portrémarkolat méretű valamire én gyanakodnék a vámon.
Elég furán van kitalálva ez az egész vámolgatós kibontós dolog, hogy mit ne mondjak :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24716) aleister válasza spanyoll (#24715) üzenetére


aleister
veterán

Á! A portrémarkolat kategória smafú. Ez 15 kilós, méter hosszú, 40cm magas/széles doboz volt.

Pitének pl most átcsusszant a vakuja a vámon, tehát nem lehetetlen a dolog. De én azt mondom, hogy inkább számoljon az ember a vámolás lehetőségével -és örüljön, ha megússza-, mint hogy a végén +30%-kal drágább legyen a cumó, és tán jobban járt volna, ha itthon vette volna.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24717) spanyoll válasza aleister (#24716) üzenetére


spanyoll
addikt

Ezzel a rendszerrel van a baj ... remélni kell, hogy átcsúszik. Jobb lenne biztosra tudni, hogy vagy békén hagyják a csomagot vagy nem, de ez a bizonytalanság eléggé kellemetlen :/
Nekem is jött már meg vakum keletről mindenféle gond nélkül, de akkor is!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24718) aleister válasza spanyoll (#24717) üzenetére


aleister
veterán

Igen. Undorító, hogy erre mennek rá az illetékes helyeken...a kisember párezres apróságaira. :(

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24719) M_o_g_y_i válasza aleister (#24718) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ez megy minden téren... :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#24720) W1 válasza M_o_g_y_i (#24719) üzenetére


W1
senior tag

T-Mobile, iPhone vásárlás. 10 éves Westeles kártyám van. Ha ott veszem az iPhone-t, akkor alapból ingyenes lenne a kártyám cseréje, és törvény szerint 3 év után is kötelező díjmentesen cserélni. Ehhez képest szerintetek? Több, mint 4ezer ft.. :W

(#24721) Bodz válasza spanyoll (#24717) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem kell bizonytalannak lenni. Elküldheted a postának önként a Paypal "kivonatot", amikor az országba ér a csomagod. Leírod, hogy szeretnéd befizetni az áfát és a vámot az xxxxxx számú csomagodra. ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#24722) albinolynx válasza W1 (#24720) üzenetére


albinolynx
őstag

Ha szifónra tellik, akkor arra is kell... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#24723) W1 válasza albinolynx (#24722) üzenetére


W1
senior tag

Azért nem mindegy, hogy mire gyűjtök, suli mellett nem tudok, és jelenleg nem is akarok diákként melózni, inkább veszek két éves ájfont TELEFONÁLNI, és előtte gyűjtök rá hónapokig, ráadásul 40k + 24x2500Ft annyira nem vészes, de akkor is, ha jár, akkor járjon igyen.. Főleg 10éves ügyfélként..

(#24721) Bodz: :DDD

(#24724) aleister válasza W1 (#24723) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem telefonálni inkább valami 0 forintos telefont vegyél, ne ájfont.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24725) W1 válasza aleister (#24724) üzenetére


W1
senior tag

A telefonálást úgy értettem, hogy inkább telefonálni, netezni (ebay, email, banki utalások stb), mint felvágni veszem.

(#24726) spanyoll válasza Bodz (#24721) üzenetére


spanyoll
addikt

Most hogy mondod ... erre nem is értem miért nem gondoltam még :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24727) llaszlo válasza W1 (#24720) üzenetére


llaszlo
veterán

Akkor téged, mint a kakit a palánkon átvertek, de rendesen. Nekünk ingyen cserélték a kártyát a T-nél microra.

Én simán panaszt tennék és megreklamálnám, hogy ezt mégis miért meg hogyan. Főleg, hogyha bemutatod nekik a jogszabályt akkor csúnyán kussolni fognak és sűrűn elnézést kérnek. Legutóbb feltűnt, hogy 280 forintnyi net van a számlámban. Nem nagy összeg, de kiderült, hogy az egyik 1430-as hívásomnál valahogy bekapcsolták a telefonomra mobilnetet, az ügyintéző nézett be de nagyon valamit. Aztán levonták a következő számlából.

Bár azt nem tudom, hogy ezt miért az eBay topicban hoztad fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#24728) LÁZ válasza llaszlo (#24727) üzenetére


LÁZ
addikt

az utolsó mondat engem is gondolkozóba ejtett :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24729) #59816064


#59816064
törölt tag

Sziasztok!

Nagy gáz van, felfüggesztették az ebay accountomat.
Ezt az e-mailt küldték:
"Dear ******,

We're writing to let you know that your eBay account has been suspended because we found:

- An unusually high number of refunds received that are outside the return policy of the seller

- A pattern of unreasonable demands made under the threat of negative Feedback

Because of this inappropriate behavior, you won't be able to use your eBay account for buying, selling, or other activities. Any fees you owe are due immediately and will be charged to your billing method on file.

Please note that you can't register a new account or use an existing account while your account is suspended.

If you'd like more information on this decision, click the link below to directly contact eBay Customer Support.
http://ocs.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ContactCS&Domain=Homer_OTNS&Query=2640&From=H66737

We appreciate your cooperation.

Thanks,

eBay"

Ez nem is igaz, most az elmúlt időszakban volt pár darab refundom, mert egyszerüen nem jöttek a csomagok, mivel kártalanítottak pozitív visszajelzést adtam.
Most mit csináljak? :O
Meddig tart ez a felfüggesztés?

(#24730) Fecogame válasza #59816064 (#24729) üzenetére


Fecogame
veterán

Hány rendelésből hány jött meg, és hányra kértél refundot?

Egyébként szerintem esélyes, hogy végleges. :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24731) matykooo válasza #59816064 (#24729) üzenetére


matykooo
aktív tag

ugyanez volt velem is nemrég... nekem 90 napra függesztették fel a fiókomat, értsd: nem tudsz rendelni..
Illetve az ebay védelemnek reszeltek örökre.... csináltam új fiókot...
(ha visszaolvasol kicsit akkor beszéltünk is róla elég hosszan, volt egy másik emberke is ilyen problémával)

''a walesi srác aki legenda lett''

(#24732) #59816064


#59816064
törölt tag

-

[ Szerkesztve ]

(#24733) #59816064 válasza matykooo (#24731) üzenetére


#59816064
törölt tag

Semmit infót nem adtak hogy mit kell tennem. Ha eladó lennék akkor fizetnem kéne, de nem vagyok az, csak egy egyszerü vásárló.
Az elmúlt 2 hónapban kb. 8 cucc nem jött meg, de mindig az eladóval rendeztem, nem ment el disputéig sem a dolog.
Ha új accountot csinálok, akkor erre a szállítási címre nem is kérhetem már a cuccokat? Valamint akkor PayPalból is újat kell csinálni?
A levélben meg azt írták hogy nem tudok új fiókot csinálni.

(#24734) hun620 válasza Bodz (#24721) üzenetére


hun620
aktív tag

Én ezt csináltam, erre közölték, hogy akkor küldjem el újra, amikor kérik. Hát elmennek a ... Én dolgozak azért, hogy fizethessek?

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#24735) Bodz válasza hun620 (#24734) üzenetére


Bodz
nagyúr

Úúúúúú... :O

(#24736) LÁZ válasza hun620 (#24734) üzenetére


LÁZ
addikt

ilyen ez sajnos mo-n, ha vki rendes és szabályos akar lenni magától, akkor egyből jön az oltás, hogy 'mit képzel,majd ha mondjuk' :W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24737) Angmar válasza #59816064 (#24729) üzenetére


Angmar
tag

Üdv a "Klubban" :O
Nekem is küldetek, csak 2 hétre függesztettek fel. [link]
Így már nem is mertem vásárolni, mert amikor irtam nekik, azt válaszolták, hogy ezentül már nem tudok "dispute"-t nyitni, és ez végleges.
Létrehoztam egy új eBay accountot (úgyanarra a címre), de valószinű Paypal-ból is csinálok egy újat, mert ha mégis "dispute"-t kellene nyitnom, akkor látják, hogy már volt korábban.

[ Szerkesztve ]

(#24738) #59816064 válasza Angmar (#24737) üzenetére


#59816064
törölt tag

Nagyon kicsesztek velem, nagyon régi fiók volt.
Komolyan mondom nem értem, akkor minek van a buyer protection? Tehetek én arról hogy a mocskos angolok postára se adják a cuccomat? :(((
Eddig összesen 2 disputém volt, az is kb. 1 éve, claimom egy sem! Mindig az eladóval egyeztem meg, és kértem vissza a pénzt.
Nagyon mérges volt amikor megláttam, és nem is írták mennyi időre függesztettek fel.

(#24739) Angmar válasza #59816064 (#24738) üzenetére


Angmar
tag

Hát én sem voltam boldog amikor megláttam. ( Rendeltem 12db 32GB-os pendrivot, és mind hamis volt, csak 4GB-os. Ráadásul 5db-ot amire a disputet nyitottam, azt mind visszaküldtem Kínába saját költségen, erre meg letiltanak, az eladó meg vígan árult tovább :((( )

[ Szerkesztve ]

(#24740) Flashcash válasza #59816064 (#24738) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Két hónap alatt nyolc reklamáció az sok, és abban sem vagyok biztos, hogy az összes terméket az eladó hibájából nem kaptad meg. Lehet, hogy itthon tették zsebre a postán.

Legközelebb figyelj a következőkre:
-kétes visszajelzésekkel vagy kellő mennyiségű visszajelzéssel nem rendelkező eladóktól ne vásárolj, az eladó visszajelzéseit alaposan nézd át pl. van olyan aki 1 dolláros termékekkel gyűjt pontokat, majd megpróbálja lekaszálni a hasznot nem létező értékes termékek dömpingszerű eladásával (pl. az a kínai eladó aki csak 1$-os gyöngyöket adott el eddig, és most 200db 2TB-os vinyót akar eladni jó áron, nyilván nem játszik, mert kamu)
-gyanúsan olcsó, közismerten hamisított, rossz minőségű termékek kínai eladóktól (utánna meg jön a meglepetés, hogy miért nem úgy szól, miért nem működik, miért nem akkora, miért füstöl az 1$-os töltő, miért kell visszaküldeni stb.)
-Magyarországon előszeretettel lopott termékeket csak biztosítva nyomonkövetéssel rendelj, minden ruházati és hétköznapi életben könnyen hasznosítható termék ilyen (pl. egy amerikából rendelt ruhát, ahol a feladó naívan ráírja a customs declarationre a csomag valódi tartalmát, jó eséllyel el fogják lopni, mert könnyen felhasználható, egy zenei cd-t vagy egy elektronikai alkatrészt meg nem, mert nem tudnak vele mit kezdeni, az átlagember számára értéktelen)
-ha nem ismersz egy eladót, akkor nem biztos, hogy elsőre rögtön 20db terméket kell rendelni tőle
-ha nem vagy biztos valamiben, termékleírás, termék állapota, posta, több termék egybecsomagolása stb., akkor előbb kérdezz és csak utánna vásárolj, amikor tisztáztad az eladóval a felmerült kérdéseket
-mérd fel a postázási időt, pl. a kínából ingyen feladott terméket ne két hétre várd mert irreális, a regisztráció nélkül feladott küldemények nem expressz csomagok
-mostanában mindenki az ebayen akarja megcsinálni a "nagy" bizniszt, de nem árt a vásárlás előtt alaposan átgondolni, hogy pontosan mit és kitől veszünk

[ Szerkesztve ]

(#24741) #59816064 válasza Flashcash (#24740) üzenetére


#59816064
törölt tag

Én ezekkel tisztában vagyok, régóta ebeyezek. A postásommal jóban vagyok, mondjuk ettől függetlenül már a vámon is lenyúlhatják a cuccokat. Mindig magas értékeléső, megbízhatónak tűnő eladóktól vásárolok, de most belefutottam egy angliai eladóba, tőle gyűjtöttem be jópárat.
Az elmúlt időszakban a posta nagyon lassú, nem tudom mi történik.
Most csináltam egy új fiókot, de a régi PayPal-t használom, nem tudom mikor jönnek rá.

De nem értem miért van a buyer protection akkor, vagy írják ki hogy hányszor lehet élni vele egy hónapban vagy valami. Na meg az volt a bajuk hogy nem adtam negatív értékelést, és így komolytalan volt az értékelésem. Na ezt meg had döntsem már én el hogy hogyan értékelek.

(#24742) Flashcash válasza #59816064 (#24741) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ahogy fent is írtam, ha sorozatban tűnnek el a termékeid, az azt jelenti, hogy nyomonkövetés nélkül rendeltél.
Nem feltétlenül a kézbesítő postásnál vész nyoma a küldeménynek, hanem már korábban a csomag elosztásnál is nyoma veszhet, te is azt mondod, hogy megbízható eladóktól rendeltél így valószínűleg a csomagjaidat elküldték.

Az ebay nem biztosító, nyilván nem fogják hirdetni a szempontjaikat nyilvánosan (hogy még jobban vissza lehessen élni vele), és nem is kötelesek korlátlan mértékben pótolni mindenkinek az összes eltűnt küldeményét.

[ Szerkesztve ]

(#24743) #59816064 válasza Flashcash (#24742) üzenetére


#59816064
törölt tag

Az rendben van, mert hát gondolom elég rendesen vissza is élnek vele, de ha nem írják ki, hogy mennyinél tiltanak ki akkor honnan tudd?
Majd egy reggel jön egy e-mail hogy az x éves fiókodat fújhatod. Volt aki 5 refund után kapott kitiltást. Na az sem normális dolog.

(#24744) Doki16


Doki16
addikt

Nyitottam egy Case-t, letelt a határidő, de az eladó nem válaszol.

Ezt a levelet kaptam az ebay-től:
If the seller hasn't responded please contact us

Your case is open, and we wanted to check in with you to see if the issue has been resolved.

We encourage you to contact your seller to work things out.

If you were able to work this out with the seller, you can close this case in the Resolution Center.

If we don't hear back from you by Nov 12, 2012, we'll assume you've worked out this issue and your case will automatically close.

You can view the details of this case in the Resolution Center.

Mit tudok még tenni az ügyben, hogy visszakapjam a pénzem? Már lassan a 60. nap jön el.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#24745) bul07 válasza Flashcash (#24740) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem a legutóbbi két hétben volt 4db refundom , három 1$ meg egy 3.25$, mind különböző eladó , és nem tudok mit tenni mert nem jönnek meg a pénzt akármilyen kis összeg is nem hagyom úszni, és van még egy 10$ tételem aminek 28-án jár le a 45 napja
Már nem is merek rendelni semmit mert tudom hogy az lesz a vége hogy zárolnak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24746) oliverkiss32


oliverkiss32
aktív tag

Sziasztok!

Ha free shipping-es terméket rendelek, ingyenes szállítást jelent az ajtómig?
Ha nem akkor mennyi a szállítási díj a termék árán felül, ill. melyik országból érdemes rendelni hogy a legolcsóbb legyen?

Köszönöm!

Gondolom ez egy nagyon alap kérdés, kerestem is, de nem találtam.

[ Szerkesztve ]

;]

(#24747) Fecogame válasza oliverkiss32 (#24746) üzenetére


Fecogame
veterán

Free shipping = ingyen hozza ki a postás, ugyanúgy, mint bármi mást, amit kapsz.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24748) oliverkiss32 válasza Fecogame (#24747) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Szóval ha megrendelem ezt (hong-kong-ból) akkor az 1.92 dolláron felül semmilyen illetéket/díjat nem kell fizetnem? :)

[ Szerkesztve ]

;]

(#24749) Fecogame válasza oliverkiss32 (#24748) üzenetére


Fecogame
veterán

Pontosan. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24750) oliverkiss32 válasza Fecogame (#24749) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Köszönöm! És amúgy ha hong-kong-ból jön hogyhogy nem kell semmilyen vám díjat fizetnem?

;]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.