Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) LÁZ


LÁZ
addikt

paypal-nál fizetés törlésnél kb mennyi idő lehet, mig visszakerül a szlámra a pénz? ok, hogy irja a history-ban, hogy 2napon belül visszaért a szlámra, de valójában meddig tarthat. Ameddig zárolás alatt van - a szlavezető bank netbankja szerint - ?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24852) radi8tor válasza LÁZ (#24851) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha jól tudom ez a bankodtól függ. Nekem 31 nap. Egyszer ráterheltek a kártyára (nem PayPal, hanem egy webshop) de nem vonták le az összeget, mert nem fogadnak el magyar kártyát. 31 nap múlva fértem hozzá a pénzemhez, addig tartja zárolás alatt a bankom.

⭐ Stella

(#24853) ottesz


ottesz
aktív tag

Ebay-en a kosárból hogyan kell kitörölni olyat amit leütöttem fix áras terméket és nem kell. :R

(#24854) Zozzant válasza ottesz (#24853) üzenetére


Zozzant
addikt

"REMOVE"

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#24855) ottesz válasza Zozzant (#24854) üzenetére


ottesz
aktív tag

Igen de az nincs a kosárnál.

(#24856) Zozzant válasza ottesz (#24855) üzenetére


Zozzant
addikt

nane... szövegesen ott van a termék alatt jobbra.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#24857) ottesz válasza Zozzant (#24856) üzenetére


ottesz
aktív tag


Kezdem lámának érezni magam!!De nem látom.

(#24858) radi8tor válasza ottesz (#24857) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Próbáld a save for later-t.

⭐ Stella

(#24859) ottesz válasza radi8tor (#24858) üzenetére


ottesz
aktív tag

Igen így tudom kiveszi a kosárból de elrakja,hogy később veszem meg.De a listán ott szerepel

(#24860) radi8tor válasza ottesz (#24859) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És a listáról sem tudod levenni? :F

⭐ Stella

(#24861) Zozzant válasza ottesz (#24857) üzenetére


Zozzant
addikt

Azt írja megnyerted, akkor nem törölni kéne hanem fizetni:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#24862) ottesz válasza radi8tor (#24860) üzenetére


ottesz
aktív tag

Jóóó csak lett egy másik amit megvettem.Ez meg nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#24863) Zozzant válasza ottesz (#24862) üzenetére


Zozzant
addikt

Tehát ezt is megvetted csak még nem fizettél, vissza kellene vonnod a vásárlást, ilyenem még nem volt, talán írj az eladónak hogy véletlenül vetted meg.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#24864) LÁZ válasza radi8tor (#24852) üzenetére


LÁZ
addikt

addig se költöm el :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24865) aleister válasza Zozzant (#24840) üzenetére


aleister
veterán

Erről beszélek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24866) W1


W1
senior tag

Tudtok valami külföldi oldalt, ahol hasonló a vásárlás menete, mint ebay-on, de jó áron vannak telefon alkatrészek, tartozékok?

(#24867) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Hol kerül egy csomag a posta.hu oldala által is követhető csomagok közé?

Ez jelent meg az oldalon:

2012.10.23
16:27
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

Singposttal jön, innen még sok idő mondjuk a vámig? :)

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#24868) LÁZ válasza Telegdy (#24867) üzenetére


LÁZ
addikt

elvben lesz olyan, hogy célországba megérkezett, de leginkább csak a jó isten tudja, hogy frissül e a posta trackingje egyáltalán, nekem volt olyan, hogy már csöngetett az ajtóban, és csak akkor érkezett meg az országba a rendszerük szerint.

De legtöbb esetben a vámon szokott csücsülni 4-6napot min.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24869) Fecogame válasza W1 (#24866) üzenetére


Fecogame
veterán

Miért nem jó az eBay erre a célra?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24870) bul07 válasza Fecogame (#24869) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert egyre sűrűben nem jönnek meg a csomagok, és a kis értékűekre nem érdemes nyomonkövetést kérni, ere tetézve mostanában sokakat szankcionáltak a visszatérítések kapcsán

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24871) Atikusz


Atikusz
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy emailt, hogy az eladó refundolt nekem kérésre, a PayPal-on is látom már az összeget átváltva forintba.

A kérdésem az lenne, kell-e vhol megerősítenem a tranzakciót vagy várjam míg megérkezik a számlámra a pénz?

(#24872) LÁZ válasza Atikusz (#24871) üzenetére


LÁZ
addikt

elvben nem kell megerősiteni semmit, egyszercsak megérkezik

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24873) LÁZ válasza Atikusz (#24871) üzenetére


LÁZ
addikt

dupla...gyorsabb voltam, mint a rendszer :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24874) dReFiX válasza LÁZ (#24872) üzenetére


dReFiX
senior tag

Kivéve ha refund helyet csak szimplán visszautalta, mert akkor viszont el kell fogadni.

(#24875) Atikusz válasza dReFiX (#24874) üzenetére


Atikusz
senior tag

nálam refund volt, ha minden igaz: [link]

(#24876) LÁZ válasza Atikusz (#24875) üzenetére


LÁZ
addikt

ha már completed, akkor csak várni kell..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24877) albinolynx


albinolynx
őstag

Nektek miért küldi át automatikusan magyar folyószámlára?
Nekem 3 refund is ott pihen paypal-on és csak akkor küldi át, ha azt külön kérem. Mindegyik rendes refund volt, nem utalás.

A másik érdekesség, hogy amint eladtam az első termékemet (talán emlékeztek, az a bizonyos drága termék Japánba), megkaptam az utalást, egyből tudtam vásárolni belőle, átutalni a magyar számlára egy részét. Tehát nem kellett megvárni a 45 napot, vagy a pozitív visszajelzést.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#24878) W1 válasza Fecogame (#24869) üzenetére


W1
senior tag

Vannak olyan kijelzők, amik szerintem indokolatlanul drágák.

(#24879) aleister


aleister
veterán

Ebayen van olyan beállítás, vagy akár külső alkalmazás, ami figyeli az adott aukcióra érkező liciteket, és automatikusan emeli a minimális összeggel?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24880) LÁZ válasza albinolynx (#24877) üzenetére


LÁZ
addikt

paypal-on lehet hozzárendelni a bankkártyát, igy egyből oda megy.

ps. igen, a pénz egyből hozzáférhető, de szeretem az olyan eladókat, akik kikötik, hogy márpedig egyből fizessé, mer jelentelek, aztán meg 1 hétig kell b@sztatni őket, hogy feladják a cuccot :((( :(((

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24881) albinolynx válasza LÁZ (#24880) üzenetére


albinolynx
őstag

Én úgy tudtam eddig, hogy nekem is hozzá van rendelve. Mindegy, nem akarom, hogy automatikusan küldje. Köszi!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#24882) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Ugye most van ez az (számomra) új vámkötelezés. Azt írják 22 eurótól. Na én meg amit kinéztem terméket 29$, ami pont kicsit több, mint 22. Ilyenkor mi van? Vagy mit kell majd még pluszban fizetnem, meg mikor és kinek? Ez lenne a második rendelésem eBayről :F

(#24883) spanyoll válasza acsati (#24882) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha egy kicsit visszagörgettél volna akkor látnád a választ...
Amúgy pedig átcsúszhat a vámon, az eladók úgyis ráírják, hogy gift, csak az árával kapcsolatban nem mindegy, hogy mit írnak rá.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24884) M_o_g_y_i válasza acsati (#24882) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Arra nem lesz extra költség szerintem, gondolom azért a száz forintért nem sarcolják meg. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#24885) TaaT válasza acsati (#24882) üzenetére


TaaT
veterán

A postaköltséggel együtt nem lehet több mint 22euro ha jól tudom, mostani árfolyamon 29$ több mint 22euro... 27% áfát kell fizetni az államkincstárba...

Give them hell Ukraine!

(#24886) alienpapa


alienpapa
senior tag

Sziasztok!
Az ebay.hu ugyanaz mint a com?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#24887) acsati válasza TaaT (#24885) üzenetére


acsati
aktív tag

És azt honnan tudom, hogy kell rá? Vagy hogy ellenőrzik, hogyan kell befizetni, ha kell?

Amúgy köszönöm a válaszokat, és elnézést, hogy nem görgettem vissza egy kicsit.

(#24888) spanyoll válasza acsati (#24887) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha fizetni kell, akkor ne aggódj, megtalálnak majd az illetékesek :/

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24889) bul07 válasza alienpapa (#24886) üzenetére


bul07
nagyúr

.hu egy butított valami, amúgy igen

.hu-n a hazánkba is szálított termékek töredéke van fent

Ha konkrét dolgot keresel meg kell nézni a .com-on meg az angol ebay-en is
Angolon kicsit drágábak a dolgok de hamarabb itt van és értékesebb dolognál nincs áfa se

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24890) Angmar válasza acsati (#24882) üzenetére


Angmar
tag

A legtöbb eladó (Kínaiak) úgyis kevesebbet ír rá értéknek, 20-30 USD-nél nem rendelek egyszerre többet, ezekre általában 10 USD írnak. De, ha bíztosra akarsz menni kérdez rá az adott eladónál.
Sokan kiírják a szállítási feltételeknél, hogy "Gift"-kánt küldik, és alacsony értéket irnak rá.

[ Szerkesztve ]

(#24891) Fecogame


Fecogame
veterán

Mikori feladású a legutóbb kapott HongKong/Kínai származású csomagotok? Tudom, türelmetlen vagyok, de már hiányolom a 10. 09.-én feladott cuccom :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24892) W1 válasza Fecogame (#24891) üzenetére


W1
senior tag

Nekem 2 jött eddig onnan, 3hét, 1nap volt mindegyik.

(#24893) kaliber


kaliber
aktív tag

Kezdőként én is belelendültem a vásárlásba, 10.04.-óta 9 terméket rendeltem mind kínából, hong kongból, de még semmi sem jött meg, igaz 10.08-ig ünnep volt náluk.
Kérdésem lenne a tapasztaltakhoz ha nem érkeznek meg a csomagok és ezt jelzem az eladónak és felajánlja az újra küldést a "refund" helyett, akkor érdemes elfogadnom? És ha így kicsúszok a 45napos paypal garanciából? Vagy újra küldésnél megint indul a 45 napos paypalos gari?

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#24894) Angmar válasza Fecogame (#24891) üzenetére


Angmar
tag

10.17.-i tegnap jött meg Hong Kong-ból, 6 munkanap, ez idáig a rekordom is :) Ráadásul "FREE Economy Int'l Shipping"

[ Szerkesztve ]

(#24895) Zozzant válasza Fecogame (#24891) üzenetére


Zozzant
addikt

A 10.12-es megjött a 09.15-ösök meg nem:(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#24896) spanyoll válasza Zozzant (#24895) üzenetére


spanyoll
addikt

Úgy néz ki, hogy a szeptemberi rendelésekkel valami gebasz van, hogy nem jönnek sok embernek...

Amúgy @Fecogame Sale date: 10/04/12 és tegnap jött meg az utolsó hongkongból.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24897) kaliber válasza kaliber (#24893) üzenetére


kaliber
aktív tag

A 10.07-i megjött kínából "standard shipping" volt, a két 10.04-i "economy shipping" még nem jött meg (meg 10.17-ig van még hat csomag), ezek szerint a normál szállítás gyorsabb mint a gazdaságos?

Ha nem érkezik meg a csomag és kontakt után az eladó nem a visszafizetést hanem az újraküldést preferálja akkor azt fogadjam el?
Így nem fogom elbukni a 45 napos paypal garit ha történetesen az újraküldéssel együtt kicsúsznék az időből és a második csomag sem érkezik meg?

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#24898) aleister válasza spanyoll (#24896) üzenetére


aleister
veterán

Én 4 cumót rendeltem szeptemberben. Mind megjött. Igaz ezek kis értékű (10 usd alatti) kiegészítők voltak.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#24899) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Október 12-én vettem meg ezt a terméket, akkor még csak 0,99$ volt, tegnap néztem, akkor már 25,15$ volt, ma meg már le is szedte, pedig elvileg még 10db van belőle.

Elvileg 13án postázta a cuccot.

Mennyi az esélye, hogy tényleg feladta?
Hogy lehet ekkora az árkülönbség?
Az új árát tényleg nem éri meg.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24900) Avicularia válasza Zozzant (#24895) üzenetére


Avicularia
veterán

dettó van egy 9.15-ös rendelésem,nem érkezett meg még

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.