Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24270) matykooo


matykooo
aktív tag

Fuhh na ez szép... Nemrég írtam, ugye hogy felfüggesztették a fiókomat, meg a védelmemet... Írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy ez milyen dolog...

Na írtak vissza, hogy 90napra kampó a vásárlásoknak, és soha többé nincs védelmem, szóval semmilyen vitát nem tudok nyitni, semmilyen körülmények között... Tehát mint pl most is be fogok bukni 2 dollár értékben egy Tablet tartó tokot, mert az eladó nem akarja visszafizetni a pénzem, hiába mondtam neki hogy akkor szar értékelést fogok adni... újra akarja küldeni, amit nekem ne küldjön újra mert az nem kerül feladásra úgysem ezt mindenki tudja...

Na szóval az ebay szerint, sok volt a refundom, igen kb 50 dollár értékben kaptam vissza pénzt mert nem jöttek meg a rendelt cuccaim... nem jött meg egy ismerősöm pulcsija 15 dollár, táskája 8 dollár, sálai 15 dollár értékben... + nekem nem jött 2 dollár értékben 2 biszbasz, 2,5$-be 10 érintőceruza meg kb 8dolcsiba 2micro sd... Mindez a mai napokig nem érkeztek meg... van ami már lassan 60 napja...

Szóval vagy ez volt sok, vagy az, hogy mivel ezeket nem kaptam meg, de refundoltak, így negatívat semmiképpen nem akartam adni mert okom nincs rá, de +-t sem mivel akkor adok ha az árut megkapom ahogy gondolom... így mentek a Semlegesek...

Az ebay egyik levelébe az volt a baj, hogy sok volt a refund a másikba, hogy sok volt a semleges vagy negatív :))

Ami a pláne, hogy megértik ezt a nehéz problémámat de nem tudnak mit csinálni ez van és kész, 90nap múlva asszem karácsony másnapján tudok vásárolni újra, természetesen rizikósan, mert leszarják ha x dollárom kinn marad... hát köszi szépen...

Ja és írták, hogy nem regisztrálhatok új fiókot sem mert azt is kiszűrik, ez már közbe megvolt és az első vásárlások már meg is történtek rajta, nagyon kíváncsi leszek, hogy tényleg kilövik-e azt is, és akárhányszor akarok majd regisztrálni ez lesz, és ugyanebben az elbírálásban részesülök, hogy szarnak a fejemre?

Szóval picit viccesnek tartom, és persze kicsit fel is vagyok háborodva, hogy mindig előre és azonnal fizettem mindent, az eladóknak szavuk nem lehetett rám... aztán most ide b@sznak egy ilyet elém...

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.