Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) szijartg válasza faresz5 (#23450) üzenetére


szijartg
senior tag

Nekem is csak egy eladonal van ilyen problem... Hat nem tudom mi lehet, de eBay-ben mar nem is tudom kifizetni.
Meglatjuk mit mond az elado :U

(#23452) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Az hogy lehet, hogy UK-ből rendelnék, és a szállítás ingyenes?
Csak nézegetek árukat, de pár helyen ezt látom. :F

(#23453) kutga válasza #54715584 (#23452) üzenetére


kutga
nagyúr

Miért ne lehetne? Kínából is lehet ingyenes a szállítás.

Let the Zone take me if I am.

(#23454) LÁZ válasza kutga (#23453) üzenetére


LÁZ
addikt

vagy több cime van, mint nekem, és éppen a UK van beállitva :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23455) kutga válasza LÁZ (#23454) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagy az árba kalkulálja a szállítást.

Let the Zone take me if I am.

(#23456) #54715584


#54715584
törölt tag

Még egy kérdés: ha amerikából rendelek árut, akkor mennyi vámra számíthatok egy kb. 2000 Ft-os eszköz esetén??

(#23457) kutga válasza #54715584 (#23456) üzenetére


kutga
nagyúr

Semennyire.

Magánszemélytől 45 euró, cégtől rendelve 22 euró a vámhatár, a vám mértéke max az áru ÁFÁja

Let the Zone take me if I am.

(#23458) Kal-El


Kal-El
senior tag

Le lehet valahogy szűkíteni a keresések számát azokra a termékekre, amiket csak worldwide szállítanak?
De az még jobb lenne, ha csak azokat mutatná, amiket csak Magyarországra szállítanak. Utálok a szállítási kivételek között kutakodni, hova nem szállítanak.

(#23459) kutga válasza Kal-El (#23458) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy tudom az ebay.com most már csak azokat a találatokat dobja ki amiket Mo-re szállítanak.

Let the Zone take me if I am.

(#23460) LÁZ válasza Kal-El (#23458) üzenetére


LÁZ
addikt

price+shipping növekvőbe, vagy csökkenő sorrendben.

@asound: mindent listáz, csak a végére teszi az ámerikaiakat, alapból pedig a legjobb találatra listázza

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23461) Kal-El válasza kutga (#23459) üzenetére


Kal-El
senior tag

Hát akkor ezek szerint ez elméletben már megvan, csak gyakorlatban nem működik.

(#23462) bidni88


bidni88
csendes tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy pénteken(09,07) indítottam el egy dispute-ot, azóta kb semmi sem történik ez normális vagy látnom kéne a folyamatot? A 45 nap 2 nap múlva fog lejárni.
Köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#23463) LÁZ válasza bidni88 (#23462) üzenetére


LÁZ
addikt

üdv, lehet bukó, mert refund lett volna a jó, bár gondolom az opcióknál kiválasztottad, hogy szeretnéd visszakapni a pénzed. Azért mondom, hogy bukó, mert elvben 10napot vár az ebay a másik fél válaszára, és utána döntenek, ha nem válaszol a másik fél.

Bár lehet, hogy elég, ha 45napon belül teszel panaszt, a többi idő nem számit, de ebben nem vagyok teljesen biztos. Refundnál - visszatéritésnél mindig frissiti a státuszt, elvileg itt is kéne, még azt is, hogy a várás van a másik fél válaszára..

szerk. miért is van 2 belőle?

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23464) bidni88 válasza LÁZ (#23463) üzenetére


bidni88
csendes tag

Köszi a választ,
Remélem nem bukó mert azért mégsem az én hibámból nem kaptam meg a terméket.
Az ebayen már nem tudok refoundolni mert már a paypalon elindítottam a másikat, sajnos.
Előtte írtam az eladónak aki a 39. napon azt írta vissza hogy várjam még 7-10 napot, de gondoltam azért mégse akarok kicsúszni a határidőből. (egy másik terméket is rendeltem az se jött meg de ott korrektül kérdezte az eladó hogy kéreme vissza a pénzt, és vissza is utalta)
Azért van belőle 2 mart kettő különböző színűt rendeltem belőle, és egyik se jött meg. Szerintetek még tudok valamit tenni a pénz visszaszerzéséért?

(#23465) LÁZ válasza bidni88 (#23464) üzenetére


LÁZ
addikt

a paypal-tól sztem vissza fogod kapni, mivel a rendszerükben már benne van az 'ügy' . Asszem 1 paypal-os dolgom volt nekem is, ott is pár napot kellett várni a másik fél miatt, de visszautalták a pénzt.

De ebay felől egyszerűbb az ilyet intézni legközelebb ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23466) szijartg


szijartg
senior tag

Srácok. emmi? £150 Ex VAT
egy dolog mögött látom amit UK-ból rendelnék... de nem ismerős :U

(#23467) faresz5 válasza szijartg (#23466) üzenetére


faresz5
senior tag

linkeld be és megnézzük.

bidni88: ha nyitottál case-t akkor nincsen semmi dolgod, várj a válaszra. Ha nem válaszol a fent látható határidőig akkor nyissál dispute-t ekkor a paypal kéri az eladót válaszoljon, ha nem válaszol a határidőig akkor visszakapod a pénzed.(egyébként is nagy valószínűség szerint).
Célszerű, mindig paypalon nyitni case-t nem ebayen. Ha case nyitottál akkor kitoltad a 45napot emlékeim szerint 10nappal, tehát nem kell aggódni, csak figyeld a határidőket, és időben lépj ha az eladó nem lép, nem válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#23468) szijartg


szijartg
senior tag

ez lenne az :U

(#23469) Dicker válasza szijartg (#23466) üzenetére


Dicker
őstag

A VAT éppen értelmes szót jelöl.

áfa - VAT - hozzáadott értékadó

Hogy miért van ott azt más majd elmondja. Lehet, hogy olyan termék, ami külföldről kerül az UK-s eladóhoz, és azt akarja még jelölni ezzel.

Szerk.:
Így a link birtokában is inkább csak tájékoztató jellegű. Ha megnézzük UK-ban az áfa 20%.
A termék 180 Font. VAT-nál 150 szerepel. Ha ahhoz hozzáadod a 20%-ot akkor megkapod a 180 fontos végső árat.

[ Szerkesztve ]

(#23470) bidni88 válasza faresz5 (#23467) üzenetére


bidni88
csendes tag

Köszi a válaszokat akkor még várok türelemmel :)

(#23471) albinolynx válasza szijartg (#23468) üzenetére


albinolynx
őstag

Szerintem:

"We are a V.A.T Registered company and a V.A.T receipt will be provided with every single purchase.

This simply means that if you are a VAT registered business you can save 20% of the auction price! And if you are not registered, you have no need to worry, as you will just pay the auction price.

EU VAT registered buyers (outside UK) do not need to pay VAT, please send VAT registered number BEFORE paying in ebay checkout. We will then amend the payment amount and submit an eBay invoice for the correct payment amount (without VAT)."

Gyak. ha mezei magánemberként veszed 180Font, de van lehetőséged megfelelő esetben áfát visszaigényelni.

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23472) #54715584 válasza szijartg (#23466) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha így 150, akkor ez excluding VAT, vagyis áfa nélküli, nettó összeg, gondolom áfával (including VAT) 180 :)

(#23473) szijartg


szijartg
senior tag

Köszi srácok. Amúgy tudom mit jelent a VAT szó... csak itt nem láttam értelmét.
De, most már tiszta minden :R :R

(#23474) maláj válasza #54715584 (#23472) üzenetére


maláj
őstag

így van sztem is :K

(#23475) Luxury


Luxury
csendes tag

Üdv a hozzáértő Isteneknek!

Láma kérdésem lenne:
Német, vagy angol ebayen szeretnék eladni értékes dolgokat, konkréten olyanokat, amikért darabonként is kb 200-800 ezer ft között lenne az eladási ár.
Szóval nem túl olcsó dolgok, és mint abszolút új, nullás felhasználót nem enged engem most 650 fontnál nagyobb értéket eladni, vagy hirdetni egy hónap alatt.
Nem emelhető ez a limit valahogy egyszerűen-gyorsan?
Próbáltam, de azt írta amikor átirányít az ebay a paypal oldalára, hogy az Ön országából ez nem lehetséges. Mégis nincs valami megoldás?
Sajnos kisebb értékű dolgokkal nem szeretnék pöcsölni, ha csak nem az az egyetlen megoldás...Szeretnék mihamarabb olyan eladó lenni aki érték korlátozás nélkül adhat el.
Ti biztos értitek mi a problémám, tud valaki segíteni, mi a megoldás?
Köszönöm hogy foglalkoztok tudatlan új társatok bugyuta kérdésével.... :R

Luxurywatch

(#23476) Kal-El


Kal-El
senior tag

Most néztem a magyar posta díjtáblázatát. Külföldre 235Ft alatt nem is lehet semmit küldeni.
És elgondolkodtam azon, hogy éri meg amerikai/kínai/angol-nak az, hogy pár centekért küldözgetnek dolgokat? (és ebbe még se az eBay, se a PayPal fee nincs benne)
Csak nálunk ilyen drága a posta?

(#23477) maláj válasza Kal-El (#23476) üzenetére


maláj
őstag

jh

(#23478) Fecogame válasza Kal-El (#23476) üzenetére


Fecogame
veterán

Kínából azt hiszem 5Ft feladni egy kisebb csomagot. Innentől kezdve nincs miről beszélni :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23479) faresz5 válasza Luxury (#23475) üzenetére


faresz5
senior tag

Olvass vissza volt már szó a fórumban, Egyszerű rakd bele a postázási díjba a többit.

(#23480) bul07 válasza albinolynx (#23471) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha cég ként rendeli akkor az Áfat nem kell kifizetnie , ehez kell egy céges papír
Amúgy ez simán működik itthon is , mondjuk jön a román céges papírral és nem fizeti ki a Áfát nem véletlen vesznek sok mindent kis hazánkban a románok , 200e Ft-os Tv-n nyernek 52e Ft-ot
És a legszebb az egészben hogy azt senki nem ellenőrzi hogy visszavitte e Romániába

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23481) Avicularia válasza Kal-El (#23476) üzenetére


Avicularia
veterán

Svéd posta drágább. Legolcsóbb nemzetközi levél ami 20 gramm max,átszámítva 408
(12 sek) ft.

[ Szerkesztve ]

(#23482) combi27


combi27
csendes tag

nekem így néz ki a dolog jelenleg:

2012.08.31 15:05 (HONG KONG) Küldemény felvéve / Item accepted
2012.09.03 14:23 HKHKGA(HONG KONG) Célországba elküldve / Item sentabroad
2012.09.10 07:56 Budapest 1005 Célországba megérkezett / Arrived in the destination
country
2012.09.10 08:16 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to
customs

több sebből is vérzik a dolog..mégpedig:
08.24-én feladták a postára Hongkongban, ugyanis a ragszámot a követéshez 24-én megkaptam...
hol volt egy hétig a csomag, mert arról nincs hír.
utána egy hétig keringett valahol (09.03-10-ig)
most két napja a vámon ülnek rajta...
És a legszebb hogy minden adat 1 napos késéssel jelenik meg a posta nyomkövetőjében
Az eladó azt írta max 12 munkanap és nálam a cucc, vámon 99% hogy átmegy.....24-től számolva már a 15. munkanapot taposom...jövő hét végén kellene a cucc..lesz ebből valami addigra ha még pluszba beszopom hogy vámot is kell fizessek?
Pláne mert akkor már nem éri meg a cucc az árát..

Combi

(#23483) kutga válasza combi27 (#23482) üzenetére


kutga
nagyúr

Minden EU-n kívülről érkező küldeményt vám elé állítanak de ez nem jelenti hogy vámot is kellene fizetni.

Hong Kongból 2-3 hét szállítási idővel nyugodtan számolhatsz. Az hogy miért csak 3-án lett elpostázva valszeg a feladó ország küldemény kezelési rendszerén múlik.

Légy türelemmel. :)

Let the Zone take me if I am.

(#23484) LÁZ válasza combi27 (#23482) üzenetére


LÁZ
addikt

Ezért célszerű egy másik oldalt használni a nyomkövetésre, itt már látod, ha gond van, mert figyelmeztet, hogy pl 10 napja nem frissült az adat, akkor már vhol para van.

Ha kevesebb, mint 13k, akkor nem para, ha kevesebb van ráirva, vagy kisebb méretű, akkor sem, ha nincs ráirva érték, akkor 50-50%, mert jön a levélharc.

Nekem volt olyan, hogy náluk volt 5 napja, de nem tudták eldönteni mennyit érhet, 5nap után jött egy levél postán, hogy 'nem tudják eldönteni' kéne nyilatkozat a feladótól az árról, email, irtam, hogy semennyit, mert nem működik a vga, megint levél postán, hogy akkor is kell értéke legyen, ez kb 1 hét volt megint, aztán küldtem nekik egy paypal summary-t a számomra kedves összeggel...és 17 nap után megkaptam :W :W

szerk. ja, és miután a vpop-nak is irtam mailt, hogy ugyanmá szálljanak le az amúgy is értéktelen cuccról, csodák csodájára másnap reggel már hozta is a postás....

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23485) Kerio


Kerio
őstag

2012.09.02 12:34 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.09.02 19:36 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.09.02 22:42 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.09.03 22:41 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.09.08 19:31 Budapest 1005 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2012.09.08 19:39 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2012.09.11 07:25 Budapest 1005 Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

:DD
Már csak a postás jönne :U

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#23486) albinolynx válasza combi27 (#23482) üzenetére


albinolynx
őstag

Ha valami "nagyon kell" és van, akkor érdemes EU-n belül rendelni. Pl.: Anglia.
Fater C5-00-jának szétszedéskor, vagy utána (nem tudjuk meg) elszakadt a billentyűzet fóliája. Itthon fólia, billentyűzet posta miatt ~5-6k. Pénteki nap, megrendeltem angliából. Hétfőn reggel hozták, összesen 2.3k volt.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23487) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Na én ma a postás ittjárta után claimre eszkalálom a disputát :DD

Augusztus 11.-e óta "jön" a csomag, többet nem akarok várni.
Főleg így hogy nem frissült egyszer sem a követőkód soha.

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#23488) faresz5 válasza combi27 (#23482) üzenetére


faresz5
senior tag

Elmondok neked egy titkot.
Amikor vásárolsz egy terméket, akkor az eladó lekéri az elektronikus rendszerből a csomagodhoz tartozó tracking numbert, Azonban a csomaggal el is kell menni a postára, nem elég kinyomtatni a fuvarlevelet, hanem postára is kell adni.

Na már most, hiába nyomtatta ki 24-én a fuvarlevelet a trackingel, ha csak 3-án adta postára mert éppen bevárta,hogy az adott termékből pl rendeljenek 50db-t mert így ő is olcsóbban tudja beszerezni.
Érted már?

(#23489) matykooo válasza Kerio (#23485) üzenetére


matykooo
aktív tag

nekem is lekezelhetnék már ezek a csírák, már lassan 4 napja áll náluk :D jó lenne már átdobnák a postának a dolgot :D

combi27: ezen ne akadj fenn sztem, pont a múltkor volt erről szó. Amit az előbb is írtak, nem biztos, hogy fog rohangálni a postára minden egyes nap 1-2-3 vagy akár 10 olyan termékkel is... összevár x darabot ahogy ő beszerzi és ahogy neki is olcsóbb aztán go china vagy hk post... sőt sztem ott is, mint nálunk van tömeges postai kedvezmény és gondolom jobban megéri úgy feladni. + Mivel esküszöm megsaccolni sem tudom, mennyi küldemény folyik át 1-1 nap mondjuk egy HK-i postahivatalon így simán elhiszem, hogy a postán is dekkol még a csomag nem keveset. ++ A tracking oldalak sem úgy frissülnek mint ahogy azt kéne, van amikor nem frissül 2 hétig, aztán meg halmozottan gyorsan... vagy van amikor egyszerre ér haza, de már szinte a kezedbe is van, mert a tracket úgy dobta ki, hogy megérkezett, vámkezelték és már kézbesítési kísérlet is van, mindezt egyszerre.

Szóval ilyen dolog ez :) Ha belefér az ígért 30-31 napba akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, csak örülni, hogy megérkezett :)

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#23490) combi27 válasza LÁZ (#23484) üzenetére


combi27
csendes tag

akkor érdekes lesz a téma hogy mennyit ér, mert ugye a Vaterán vettem a cuccost, és az ottani árban benne van a postasköltség, az eladó és a Vatera jutaléka is.Tehát én vettem valakitől aki Hongkongból rendeli.Akkor ki a vevő?Mert még bonyolítja az is hogy az én címemre jön, plusz kettőt rendeltem, mert egy az enyém, egy az asszonyé, de egy csomagba jön.Akkor az érték sem egyszerű, mert kettő van egy csomiban, az én címemre, de két külön személynek, és egy másik személytől veszem Magyarországon aki külföldről rendeli.Bankszámlánk meg közös, tehát külön külön nem tudtuk volna utalni az árat....
Mostakkorhogyisvan :) elvesztettem a fonalat....

Combi

(#23491) matykooo válasza combi27 (#23490) üzenetére


matykooo
aktív tag

El kell hogy keserítselek, ha vaterán vetted és ugye a te címedre megy, ha bukik a vámon, akkor azt biza neked kell majd kifizetni, erre a nyakam teszem, hogy a vaterás csóka nem fogja kifizetni + a dolgokat, mert akkor kb neki a haszna el is ment... és mivel a te címedre jön, biza te vagy a vásárló :) a vaterás emberke meg mossa kezét...

Ezért tartom gusztustalannak, amit vaterán művel lassan mindenki, hogy nincs neki raktáron, hanem fizesd ki, és majd megkapod... én is szoktam venni eladni, nem tagadom, de csak akkor hirdetek valamit ha nálam van, lefényképeztem, és aki meg akarja venni azt kapja amit lát, és akar 2 nap alatt vagy akár rögtön.

Szóval tök mind1 lett volna regisztrálsz ebay-re, meg csinálsz paypal acc-ot és te rendeled meg az egészet a csávókám kikerülésével olcsóbban :)

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#23492) combi27 válasza albinolynx (#23486) üzenetére


combi27
csendes tag

ha valami olcsó kell, kínából kell rendelni :) egy olyan tudású teló amit kínából rendeltettem itthon használtam 50 rongy, ott kb 18-20 ezer újan..

Combi

(#23493) albinolynx válasza combi27 (#23492) üzenetére


albinolynx
őstag

Ha olcsó kell persze, de te a gyorsaság miatt panaszkodtál...

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23494) Kerio


Kerio
őstag

Vicc ez a posta....
A tegnap reggel hétkor "elvámolt" küldeményem még ma sem jött meg. :Y

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#23495) N0S válasza combi27 (#23490) üzenetére


N0S
csendes tag

Na az ilyenen húzom fel magam mostanában. Látom vaterán a kínai dolgokat, amiket ebay-en fele annyiért, vagy akár tized annyiért árulnak. Persze nincs raktáron. Fizetsz érte vaterán, csóka megrendeli neked, te címedre megy Kínából, vagy akárhonnan. Számla persze nincs, miért is lenne. Elgondolkodtam már rajta, hogy bejelentem a NAV-nak aztán bízok benne, hogy milliós büntetést kap. Ne rontsa már az én üzletemet. Ha én tudok fizetni adót, úgy, hogy még hasznom is maradjon akkor más is tud.

Konkrét eset:

eBay
Vatera

Persze elkér a postaköltségre 1200 forintot, így van rajta kb 2.000 forint haszna. Szánalom kategória. :W

(#23496) faresz5 válasza Kerio (#23494) üzenetére


faresz5
senior tag

Nekem is 3 csomagomat vámolták 11-én 7:32kor, ezek szerint miattad (feltartod a csomagoddal)nem kaptam még meg őket :P

N0S: magyar mentalitás: ha megdöglött a tehened, dögöljön meg a szomszédé is.
Szerintem a fenti problémára nem az a megoldás amit mondtál, mivel a helyére jön 5másik ember. Ha nem olyan szolgáltatás nyújtása a terméked mellé ami miatt, inkább téged választanak, még ha drágább is vagy valamivel. Persze ez csak az én véleményem.(Egyébként amit linkeltél ő pont nem szállít MO-ra)

[ Szerkesztve ]

(#23497) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ebayen fizetnék egy terméket, az ára 9,70$.

Hitelkártyán van kb 7$-nyi forint, a pp egyenlegemen pedig 5,50$.

Ilyenkor mindig az van, hogy ebay-en pp-s fizetésnél bejelentkezés után mutatja, hogy a fizetendő összeg x része pp balance-ról megy, a többi pedig a kártyáról, most viszont az egészet a kártyáról akarja levenni, amin persze nincs annyi, és visszadobja a fizetést azzal, hogy nincs rá fedezet.

Mi lehet a gond?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23498) N0S válasza faresz5 (#23496) üzenetére


N0S
csendes tag

Lehet pont nem azt találtam meg, de van olyan hidd el, lehet, hogy még olcsóbban is.

A tehenes kis kiegészítésre pedig nem hiszem, hogy túlzottan helytálló jelen esetben. Én nem akarom "ellehetetleníteni" az eladástól, de ha én képes vagyok arra, hogy jogtisztán, minden papírmunka, több hónap gondolkodás után, ADÓT fizetve csinálom ugyanazt, akkor erre ugyanúgy más is képes. Én is megtehetném, hogy számlaadás nélkül árulom a kínai vackokat aztán pár év elteltével, lekapcsol a nav. Komolyan kívánom neki, hogy ez így történjem, aztán fizesse élete végéig a bírságot! :-)

(#23499) Kerio válasza faresz5 (#23496) üzenetére


Kerio
őstag

Az enyémet 7 perccel előtte :C
Szóval a tieddel foglalkoztak utána... Ezért nem kaptam meg :Y

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#23500) faresz5 válasza Kerio (#23499) üzenetére


faresz5
senior tag

Nem baj majd megkapjuk, én már nem is nézegetem majd hozza a postás:)

Nos: Megértelek és igazad van, én csak úgy értettem,hogy érdemesebb arra fordítani az energiádat, hogy a saját üzletedet javítod ,csinosítgatod, kitalálsz olyan szolgáltatás csomagot, ami miatt téged választanak, ahelyett,hogy mással foglalkozol, keresztbe teszel(magyar mentalitás) neki, ezzel is időt veszítve. Így már tiszta?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.