Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) Dzsana válasza ugyeletes (#23346) üzenetére


Dzsana
senior tag

Sőt, tovább gondolva a kérdést, akkor az én termékeimet sem látja mindenki, gondolom nem csak a magyarokat büntetik ezzel. Ebben az esetben engem, mint eladót, kár ér, hiszen lehet, hogy csak a honfitársaim látják a termékeimet! Ez sucks! Kártérítést követelek!

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23352) Dicker válasza zsolx (#23348) üzenetére


Dicker
őstag

Még jó, hogy azt se tudják mit beszélnek, ezért nem aggódok én ilyenek miatt. :)
Lényegében az első, és utolsó mondatuk ütik egymást. De inkább az utolsó hülyeség, mert kihagyta, hogy "nem" magánszemélyektől érkező, és nem általa rendelt :)
De én mától kinevezem magam közszemélynek, és ámen. Minden csomagomra ezentúl ráírtam a kedves vámosoknak, hogy XXX XXX közszemély részére. :)
Csak kellene hozzá valami államot alakítani itt Mo.-n belül, vagy a határmentén a semleges területen. De megoldom :D Aztán mindenki rendelhet mindenmentesen bármit, csak írjon előtte :D

(#23353) Dzsana válasza Dzsana (#23351) üzenetére


Dzsana
senior tag

Már csak 9 db Tissot óra van, szerintem a hétvégére el is fogy. :-)

[ Szerkesztve ]

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23354) pjoci9 válasza Dzsana (#23321) üzenetére


pjoci9
csendes tag

Csak keményen :)
Belőlünk élnek :)

(#23355) TESCO-Zsömle válasza Dzsana (#23353) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23356) Dzsana válasza pjoci9 (#23354) üzenetére


Dzsana
senior tag

Most írtam neki, hogy ez általános probléma, nem csak a szeretett óráimat érinti, és megkérdeztem tőlük, hogy kívánják-e orvosolni, vagy több ezer felhasználónak el kel hagynia az oldalukat, és átmenni mondjuk angolra, mert így az oldaluk egy kalap szamócát nem ér. Kíváncsi vagyok, mit válaszolnak!

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23357) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Még mindig nincs itt New Yorkból a csomag, lassan egy hónapja. 11.-én indult, de sehol semmi. Ideje kérni a refundot lassan? :F

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#23358) Dzsana válasza Telegdy (#23357) üzenetére


Dzsana
senior tag

Asztráliába és Taiwan-ra is 5 hétig ment a csomagom, mire a kedves vevő megkapta. Kitartást, jönni fog az!

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23359) Telegdy válasza Dzsana (#23358) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Igazad lehet, csak kicsit frusztrál, hogy van követőkód, de nem frissült egyszer sem.
Olvastam róla hogy előfordul az ilyesmi, de akkor sem vagyok túl nyugodt...

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#23360) bul07 válasza Telegdy (#23357) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd a 30napon jelezd az eladónak hogy még nem érkezet meg , majd pár napra rá kérj refundot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23361) Telegdy válasza bul07 (#23360) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Már jeleztem hogy nem érkezett meg, a refunddal még tervezek pár napot várni természetesen.

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#23362) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Kb két hónapja adtam el ebay-en diablohoz 40 millió goldot 50€-ért... az illető azonnal fizetett, aztán napokig nem akarta átvenni a cuccot (pedig úgy hirdettem, hogy akár 1 órán belül is), de végül "megadta magát", és átvette a játékon belül... majd rá 1-2 hétre kapom a mailt, hogy unauthorized claim, vagy mi a tökömet indított az emberke, mondván, h vki az ő accountjával próbált vásárolni, és ő követeli vissza a pénzét... paypal-on belül is kaptam az értesítőt, ahol persze le is zároltak 50€-t, és ebay-en keresztül is. mindkettőnek megírtam, hogy wtf? paypalra töltöttem is fel képeket, amik bizonyítják, h próbáltam kapcsolatba kerülni a emberrel, aztán végülis át is adtam a "terméket", de nem vettem fel konkrét videora a játékot, ahol átadtam neki a goldot. a lényeg, hogy július 25.-e óta csak "beeing reviewed by paypal" a dolog státusza, és nemtudom, hogy ilyenkor mi a teendőm, mennyit kell még várnom...

a dologhoz hozzá tartozik, hogy visszanéztem a vevő korábbi vásárlásait, és előttem vett mástól egy gem-et is a diablohoz, azonnal írtam is a másik eladónak, hogy vele is megcsinálta-e ugyanezt, és persze, hogy vele is... számomra nyilván való, hogy vmi kisgyerek apuci kártyájával vásárolgatott a diablohoz cuccokat, h erősebb legyen, csak miért van az, h én szívom meg ilyenkor?

ja és persze most ott tartok, hogy az eladás után ilyen fast paymentbe azonnal kifizettem az ebay-nek a cuccait (jutalék + hirdetés fee), de persze azóta eltelt 2 hónap, és vmiért (nemtom miért) még 1,08$-t akarna tőlem a ebay, amit persze, h nem fizetek ki, mert minuszba van a paypalom, és még mindig nem zárták le ezt a case-t...

mit tudok tenni ilyenkor? :F :W

(#23363) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello! Hogy lehet bankkártyával fizetni eBay-es vásárlásnál? Mert nekem mindig a PayPal balance-hoz érkezik az oldal irányítása, mind1, hogy PayPal-ról, vagy eBay-ről próbálok fizetni.

(Rendes VISA kártyám van, és már hozzá van kötve a PayPal számlához is)

[ Szerkesztve ]

(#23364) faresz5 válasza RockHaRD (#23362) üzenetére


faresz5
senior tag

Két hónap után hogyan tudja visszakérni a pénzt? Én úgy tudtam 45 nap után nem lehet.

(#23365) RockHaRD válasza faresz5 (#23364) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem két hónap után kérte vissza. kb 2 hónapja nem történik semmi az ügyben... "beeing reviewed by paypal" ez van július 25.-e óta... amikor megkaptam az értesítőt, akkor rá 1 órára már mindent kitöltve, képeket feltöltve megválaszolva volt az én részem, azóta csak várok, hogy mi lesz...

(#23366) kutga válasza Kal-El (#23363) üzenetére


kutga
nagyúr

A rendelésnél mi a fizetési mód? A legtöbb helyen 'Paypal Only' szokott lenni, vagyis a Paypalon keresztül tudsz fizetni.

Let the Zone take me if I am.

(#23367) Kal-El válasza kutga (#23366) üzenetére


Kal-El
senior tag

Jó, de nem lehet valahogy a PayPal-on keresztül bankkártyával fizetni?
Tehát, hogy ne a PayPal számlámról, hanem a bankkártyáról vonjon pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#23368) Kal-El válasza Kal-El (#23367) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ezt úgy értettem, hogy a PayPal vonja le a bankkártyáról és nem úgy, hogy közvetlenül az eladónak fizetek bankkártyáról.
Vagy nem lehet befizetni a PayPal számlára bankkártyával?

(#23369) albinolynx válasza Kal-El (#23367) üzenetére


albinolynx
őstag

Alapértelmezetten nálam úgy megy, hogy paypal vált valutát és ennek megfelelő Forinttal terheli a számlámat.
Tehát az eladó személyes adatokat nem lát, köztetek van a paypal, mint "átjátszó".

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23370) Kal-El válasza albinolynx (#23369) üzenetére


Kal-El
senior tag

Igen, de asound meg azt mondja, hogy csak akkor lehet fizetni bankkártyával, ha az eladó elfogad bankkártyás fizetést.
Én meg azt kérdeztem, hogy lehet-e bankkártyával PayPal-ra fizetni és akkor arról vonjon pénzt.

Ez nekem fontos lenne, mert elég drága a banki átutalás is, meg a PayPal pénzváltása is.

[ Szerkesztve ]

(#23371) kutga válasza Kal-El (#23370) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha Paypal only van megadva akkor a Paypal árfolyama szerint váltja a bankkártyádon lévő pénzt és utalja az eladó fel.

Ha bankkártyáról vezetsz át a Paypal számlára akkor is a Paypal váltja a pénzt, nincs különbség.

Próbálj szűrni fizetési mód alapján olyanra ami direktben a bankkártyáról von le.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#23372) bzsolt99 válasza RockHaRD (#23362) üzenetére


bzsolt99
tag

Szia!
Sajnos a pénzt buktad a paypal semmi olyanért nem vállal felelősséget amit digitálisan adsz át.Még ezen felül lehet le is vonják a paypal feest is negatívba.
Csak fizikai termékekre van védelem bármilyen digitális eladás szerencsejáték.
Esetleg nagy szerencsével vissza lehet kapni de kötve hiszem a pénzt pedig általában a bankok zárolják le mert gondolom emberünk ott gyorsan letiltotta a tranzakciót.Miután kiderült ellopták a kártyát.
Ebayt meg ki tudod fizetni paypalt megkerülve bankkártyával legalább akkor nem zaklatnak.
Utána ha jól tudom 1 hónap nem vagyok benne biztos a negatívat ki kell egyenlíteni vagy pedig zárolják a fiókot.Lehet más idő ebbe nem vagyok most biztos.

(#23373) helkis válasza doc (#23255) üzenetére


helkis
addikt

köszi a supportot :) ma ideért a csomag.. :R
(28nap - pedig airmail-el jött.. :F)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23374) albinolynx válasza Kal-El (#23370) üzenetére


albinolynx
őstag

Közvetlenül ne akarj eladónak fizetni, én ajánlom, hogy paypal-on keresztül bonyolítsd...

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23375) radi8tor válasza albinolynx (#23342) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amikor kitöltötted a vámpapírt volt egy olyan mező, amiben nyilatkozni kell róla mi történjen a csomaggal kézbesíthetetlenség esetén.
Én eddig 1 csomagot adtam fel külföldre, de bejelöltem, hogy 10 nap múlva küldjék vissza a címemre, én fizetem a költségeket.

⭐ Stella

(#23376) Kal-El válasza kutga (#23371) üzenetére


Kal-El
senior tag

De van egy kis csavar a dologban, nekem USD kártyám van és elméletileg nem kéne a PayPal-nak váltania, ha a $ egyenlegemhez adja a pénzt.
Esetleg nem lehet USD kártyával PayPal-ra fizetni?

Ha viszont lehet, hol tudom ezt megcsinálni, mert sajnos nem találom?

(#23377) radi8tor válasza RockHaRD (#23362) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most már kezdem érteni miért kértek tőlem fényképet a személyi igazolványomról, amikor eBay-en goldot vettem.
Ezek szerint elég sokan visszaélnek ezzel. A pénzedet visszakövetelhetik, de a goldot nem fogod visszakapni (mivel nincs rálátása eBay-nek a cuccra).

⭐ Stella

(#23378) Melack válasza TESCO-Zsömle (#23295) üzenetére


Melack
veterán

Nah, ma párom meghatalmazással átvette a csomagot, ami a kis Android robot formájú hangszóró volt. El sem hiszem, hogy sikerült. A Postát továbbra sem kedveltem meg.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23379) albinolynx válasza radi8tor (#23375) üzenetére


albinolynx
őstag

Nos, én nem töltöttem ki semmit, postán bevágták egy EMS "táskába" és már vitték is.
Nézem az EMS szelvényt ami nálam maradt, nincs is ide vonatkozó része. A "táskára" is kellett írni, de ott sem emlékszem ilyesmire, hogy "mi történjen X nap után"...

Köszönöm, remélem átveszi végre... Nem örülnék, ha visszahoznák.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23380) dReFiX válasza Kal-El (#23376) üzenetére


dReFiX
senior tag

Beállítod az USD kártyát és amikor megkérdezi, hogy ő váltson vagy a bankod, a bankot választod, értelem szerűen a bank meg leemeli a dollárt.

(#23381) radi8tor válasza albinolynx (#23379) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha jól emlékszem a lap legalján van ez a rész. De lehet neked másfajta papírt kellett kitölteni.

⭐ Stella

(#23382) Kal-El válasza dReFiX (#23380) üzenetére


Kal-El
senior tag

De pont az a bajom, hogy nem találom se a vásárlásnál, a fizetési lehetőségeknél, hogy PayPal egyenleg helyett bankkártyát lehetne kiválasztani. Erre azt mondta asound, hogy csak akkor lehet kártyán keresztül fizetni, ha az eladó ezt lehetővé teszi.
Se a PayPal accounton nem találok ilyet, hogy bankkártyáról, hogy lehetne pénzt befizetni PayPal számlára.

(Pedig a kártya be van kötve. De USD alapú, lehet ezt nem fogadja el, hanem csak a HUF alapú kártyákat?)

[ Szerkesztve ]

(#23383) dReFiX válasza Kal-El (#23382) üzenetére


dReFiX
senior tag

Paypal egyenlegfeltöltése:

paypal.com / My account / Top Up

Itt van egy MKB bankszámlaszám és egy azonosító a közleménybe, így gyakorlatilag feltöltöd mint egy kártyás telefont, már ha erre gondolsz.

(#23384) faresz5 válasza Kal-El (#23382) üzenetére


faresz5
senior tag

"De USD alapú, lehet ezt nem fogadja el, hanem csak a HUF alapú kártyákat?)"
Szerinted akkor akik usd-ben kapják a fizetésüket, azok hogyan használnak paypalt?:)

Egyébként fizetésnél tudod kiválasztani,hogy a bankod váltson,(és akkor usd-ben leveszi a pénzt)kis legördülő menü.
Kedvedért vettem egy cuccot gyorsan.
Tessék kép:

[ Szerkesztve ]

(#23385) Kal-El válasza faresz5 (#23384) üzenetére


Kal-El
senior tag

Nekem meg ez, van:

De feladom, most már tudom, hogy nem lehet a PayPal-ra csak banki átutalással pénzt küldeni. Ez azért dühítő, mert egy csomó más netbank/fizető rendszernél könnyedén meg lehet ezt tenni, hogy bankkártyán keresztül pénzt töltünk fel olcsón, mindenféle váltások nélkül. Szerintem PayPal-nál direkt nem csinálják meg, mert ez nagyon jó pénzlehúzási lehetőség. Viszont az eBay-en meg csak ezt a sz*rt fogadják el.
Mondjuk annyi előnye van, hogy legalább a vevőket védik a csaló eladóktól. E helyett most már a vevők lettek a csalók, mert az eladókat senki sem védi. Megrendelik az árut, azt mondják nem érkezett meg, majd visszakövetelik PayPal-on a pénzt. Gyönyörű!

Mind1, csak akkor lehet kártyával fizetni, ha ezt az eladó elfogadja, mint fizető eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#23386) bul07 válasza Kal-El (#23382) üzenetére


bul07
nagyúr

Tárgytalan zárójeles részen átsiklottam

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23387) Fecogame válasza Kal-El (#23385) üzenetére


Fecogame
veterán

Megrendelik az árut, azt mondják nem érkezett meg, majd visszakövetelik PayPal-on a pénzt.

Igen, ezt párszor bejátszod, aztán bye-bye eBay.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23388) faresz5 válasza Kal-El (#23385) üzenetére


faresz5
senior tag

Kösd össze a kártyád paypallal, ne töltögess fel paypalra .

(#23389) albinolynx válasza Kal-El (#23385) üzenetére


albinolynx
őstag

Nálad persze ez van (usd számla), de mi ezzel a gond?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23390) bul07 válasza Kal-El (#23385) üzenetére


bul07
nagyúr

Még egyszer átolvasva amiket írtál , összegzem ahogy én értem
Vetél valamit az ebay-en és fizetésnél a PayPal-ra irányít átt
Visszont neked oda nincs felutalva pénzed, ezt akarnád elkerülni (nemis kell hogy legyen felutalva pénzed.)
A PayPal-os fizetés úgy megy hogy össze van kötve a bankártyádal és onan emeli le az összeget mintha egy boltban vásároltál volna kártyával(díjtalanul)
Fizetésnél kéét lehetőség van
Első az hog a PayPal vált ilyenkor forintott kér le a bankártyáról
Másik mód hogy az ép aktuális(épen milyen pénhben kell fizefni usa dollár,font,ausztrál dollár) valutát kéri le a bankártyárol ekkor a saját bankod vált valutára

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23391) Kal-El válasza bul07 (#23390) üzenetére


Kal-El
senior tag

Neked, meg az előtted szólóknak:

Van felutalva pénzem, csak nem lesz elég a közeljövőben, ezért próbálnék kártyával fizetni.
Az USD kártyám be van kötve PayPal-hoz, de vásárlásnál nem adja be, mint opciót.
Megkérdeztem PayPal topicban is, hogy lehet-e feltölteni kártyával, azt mondták, hogy: nem!

Ezek szerint, csak abban az esetben tudom használni a bankkártyámat, ha az eladó, ezt külön feltünteti, mint fizetési lehetőség. De ezt a legtöbb eladó nem fogadja el.
Így csak a banki utalás maradt.

[ Szerkesztve ]

(#23392) faresz5 válasza Kal-El (#23391) üzenetére


faresz5
senior tag

Hát ez nagyon érdekes.

(#23393) Kal-El válasza Kal-El (#23391) üzenetére


Kal-El
senior tag

De lehet a rendszerben van a hiba és csak nálam nem jeleníti meg a bankkártyás fizetési opciót. Nem tudom.
Vagy csak az USD-s kártyát nem fogadja el, lehet a HUF alapút elfogadná.
1-2 héten belül jön egy HUF-os kártya amúgy is, szerintem majd azzal is kipróbálom, hátha azzal engedi.

[ Szerkesztve ]

(#23394) RockHaRD válasza bzsolt99 (#23372) üzenetére


RockHaRD
addikt

de az nem létezik, hogy az ebay-paypal ilyen hülye lenne... megcsinálta velem a csávó, meg megcsinálta előttem valakivel, plussz utánam is ugyanezt. Nem tűnik fel senkinek, hogy átb.sz mindenkit? :W Örökre megmarad az open case paypalon? mert két hónapja "beeing reviewed". Ebay pedig hogyha elfogadta, hogy ez az adásvétel nem történt meg, akkor miért akarja beszedni tőlem a fee-t? Amit persze kifizettem azonnal az eladás után, rá 1 hónapra mégis 1$ lett...

(#23395) bzsolt99 válasza RockHaRD (#23394) üzenetére


bzsolt99
tag

Sajnos emiatt szidják elég sokan utána olvastam ennek és senki nem tud semmit tenni ki van kötve és kész.Elég sok ilyennel van teli a hivatalos paypal fórum paypal meg annyit javasol vigyázz jobban.
Nekem volt,hogy fizetés utána megfogta a paypal és kiderült a turpisság majd az vásárló hazudozott össze vissza de árut nem kapott.
Elég sokan mennek neki a paypalnek szügybe és csak pénzt akkor kapsz vissza ha fizikai maga a termék és persze tudod is igazolni pl tracking number.Hivatalos álláspont nem lehet eldönteni hogy megtörtént a csere vagy nem ezért pénzt nem adnak vissza.
Az a gond hiába figyelik sajnos így is megtörténhet elméletileg biztonságos én nem mondanám annak a paypalt.Emiatt sokan hagyták már ott.
Felhívnám arra a figyelmet ebayen szigorúan tilos ilyesmi árulni.Tehát ebay részéről emiatt még annyi figyelmet se szentelnek.
Sajnos a termék kifizetése utána már számolja a fee-t.

(#23396) RockHaRD válasza bzsolt99 (#23395) üzenetére


RockHaRD
addikt

de ha szigorúan tilos ilyet eladni, akkor hogy engedi az ebay meghirdetni? Illetőleg hogy van teli az ebay gold sellerekkel? Csak 1 gold seller profilt néztem meg, és nem nehéz kiszámolni, hogy a játék megjelenése óta több millió (!!!) € bevétele van gold eladásból... ezeket miért engedi az ebay? :F

(#23397) bul07 válasza Kal-El (#23393) üzenetére


bul07
nagyúr

Amedig van fent a PayPal-on pénzed adig abból vonja , ha elérkezik az a pont ahol már nem elég a fent lévő összeg akkor a maradékot a kártyáról fogja lekérni
Én így tudom de kérdez rá a PayPal topikjában

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23398) bzsolt99 válasza RockHaRD (#23396) üzenetére


bzsolt99
tag

Amikor meghirdetett nem figyelik ez most tiltott termék vagy nem.Akkor törölnek ha véletlen rád bukkanak vagy pedig valaki jelenti a dolgot.Nyilván percenként elég sok aukció indul és nem tudják monitorozni.
Én magam is "tiltott" terméket árulok mégis van amelyiket törlik van amelyik már fél éve fut.Pedig töröltek nekem is aukciót.
Ezek alapján bőven be lehet esni a mázli kategóriába és hirdethetek tiltott terméket.

(#23399) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Eléggé meglepődtem ma a következő helyzeten:
Licitáltam egy MicroSIM adapterre 0,01USD-ért, de persze fölém licitáltak, így elvitte valaki 25 centért. Nem olyan sokkal később kaptam egy second chance-es e-mailt, hogy az eladó nekem is eladna egyet annyiért, amennyit megadtam maxnak, tehát 1 centért jön egy adapter nekem is :D
Mondjuk értem a dolgot, új eladó és gondolom először kiépít egy bázist magának jó %-kal.

(#23400) radi8tor válasza Abysmal (#23399) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy abban reménykedett, hogy túllicitálod a haverját és legalább 1 dollárért megy el a kínai szemét. :D

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.