Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) Abysmal


Abysmal
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#23702) albinolynx


albinolynx
őstag

Elbénáztam ebay-nél valahogy a célországot. Van egy futó eladásom és ott próba képen beállítottam Üzbegisztánt. Azóta bármire keresek ezt hozza célországként...
Hol lehet ezt kiütni, hogy Magyarország legyen ismét?

Próbáltam a saját aukciómnál kiválasztani Hungary-t, nem aktív a legördülő menü...

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23703) LÁZ válasza galaxys92 (#23693) üzenetére


LÁZ
addikt

fizetni semmit sem kell, csak győzd kivárni, mondjuk nekem abból az irányból 10nap alatt ideért minden eddig, még az ingyenpostás is.

@albinolynx: ha nem kreáltál egy üzbég cimet is hozzá, akkor az account-shipping addresses-nél kiválasztod az alapértelmezett postacimedet, és azt fogja nézni keresésnél....

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23704) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Kaptam ma egy refundot, de az OTP-től nem kaptam SMS-t a pénzmozgásról, pedig kellene. A Paypal és az eladó írása alapján egyértelműen megjött, csak az SMSt nem kaptam meg róla, az OTP-be meg most nem tudok bemenni megnézni, hogy megjött-e a pénz. Ilyenkor mi van? Megérkezett, vagy nem?

(#23705) LÁZ
Rendben, köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#23705) LÁZ válasza Abysmal (#23704) üzenetére


LÁZ
addikt

ha a paypal acc-odon ott van, hogy megjött, akkor megjött, otp-s netbankon megnézed, de sms-t én sem szoktam kapni refund után az erstétől, ha a paypal irja, akkor megjött.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23706) Fecogame válasza bul07 (#23692) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam is 12,19$ :Y

De nem értem, miért...

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23707) lupus_l válasza Fecogame (#23706) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Kínaiak elkezdtek trükközni; így az ár-szerinti listázásban garantáltan az elsők között lesznek...

(#23708) Melack válasza lupus_l (#23707) üzenetére


Melack
veterán

Ennél már csak az pofátlanabb, amikor 0.99 dollár a termék, de ha már a színt is kiválasztod, egyből 5 dollár. :Y Ezt nagyon nem szeretem bennük most :(((

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23709) TESCO-Zsömle válasza Melack (#23708) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én találkoztam egy átlag 40$-os egérrel, amit 0,01$-ra hirdettek, és 35$ volt a posta. Persze Hong Kong-ból, ahonnan boldog-boldogtalan ingyen postáz még elefántot is...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23710) faresz5 válasza Abysmal (#23704) üzenetére


faresz5
senior tag

Megnezed a webes feluleten? :)

(#23711) Melack válasza TESCO-Zsömle (#23709) üzenetére


Melack
veterán

Igen, ilyenbe én is belefutok rendszeresen. A fényképezőgépemhez kerestem akksit, és 3 hete volt olyan, hogy 2 dollár + 50 dollár shipping, és még tracking number sincs. Anyjukat.....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23712) LÁZ válasza TESCO-Zsömle (#23709) üzenetére


LÁZ
addikt

ilyen vga-t már láttam én is, 1 dolcsi, meg 300 a posta :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23713) faresz5 válasza bul07 (#23692) üzenetére


faresz5
senior tag

Lol en is beszoptam most toroltem a tranzakciot.

(#23714) galaxys92 válasza LÁZ (#23703) üzenetére


galaxys92
tag

Igylegyen!koszi a valaszt

üdv D

(#23715) llaszlo


llaszlo
veterán

Nekem most egy PayPalos kérdésem lenne eBaytől függetlenül. Hátha valaki tud rá válaszolni.

Hogyha Paypalra kérnék egy befizetést akkor ahhoz milyen azonosítót kell megadnom a másik félnek? Ez, hogyan működik?

(#23716) radi8tor válasza llaszlo (#23715) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A PayPal-os email címedet.

⭐ Stella

(#23717) LÁZ válasza llaszlo (#23715) üzenetére


LÁZ
addikt

elég az email cimed, ahogy a kollega is irta, és arra küldi a pénzt, a paypal pedig értesit, hogy megjött, vagy mail-ben, vagy a fiókodban látod a pénzmozgást. Ha a bankkártyád is hozzá van rendelve, akkor egyből odakerül, de 2napon belül biztosan.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23718) bul07 válasza faresz5 (#23713) üzenetére


bul07
nagyúr

Nagyon érdekes, de hogy tudta így megoldani, kiválaszt az ember egy 220V-ost(ő ír ennyit tudom hogy 230V) és nem megy fel az összeg csak Buy It Now gombocska után jön a rendes ára, lehet jelenteni kéne

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23719) levics


levics
csendes tag

sziasztok,
olyan gondom lenne, hogy feltöltöttem egy terméket .de -re, "weltweit" szállítás opcióval, de vmi miatt nem jelenik meg sem a .com-on, sem co.uk-n, valamit én rontottam el??
köszi a segítséget :R

(#23720) maláj válasza bul07 (#23718) üzenetére


maláj
őstag

ez engem is érdekelne :U

(#23721) feketea válasza bul07 (#23718) üzenetére


feketea
csendes tag

Én is jártam már így, igaz postaköltséggel. Minden vásárlás előtt megnézem mennyi is és hogy működik a posta Hungary-be. Ez esetben Standard volt (mert ugye szokás jelezni, hogy ha több darabot rendelek akkor arányosan nő a postaköltség is, ami itt nem történt meg), és majd csak a Buy It Now gomb megnyomása után láttam meg, hogy valamiért nem egyezik a végösszeg az általam számolttal. Azonban a drága eladó (pusztuljon meg...) ezt gondolom elfelejtette nyilvánosságra hozni. Nem álltam le vergődni rajta, mert még így is olcsóbban jöttem ki, mintha a megvettem volna az árban utána következő terméket, meg amúgy sem beszélünk olyan nagy összegről (1-2$), de akkor is. :U

(#23722) Melack


Melack
veterán

Megbízható eladót tudtok javasolni, akitől jó memkártyát lehetne venni (SD/SDHC 8-32 Gb). Mert most vettem egy Transcend kártyát, de a fényképezőgépen nem úgy menti rá a sorozatképeket, mint a már sörben is megáztatott pQI kártyámra :/ Köszönöm előre is a tippeket!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23723) LÁZ válasza Melack (#23722) üzenetére


LÁZ
addikt

itt a ph-n vettem tegnap 16gigásat 3k-ért :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23724) bul07 válasza feketea (#23721) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha megnézed itt azért elég nagy összegről van szó , 8-9$ a különbség
[link]Beállítva mondjuk 13W Cold White 263LED 220V Price: US $1.42 mikkor meg rányom az ember a vásárlásra felugrik az ár US $9.97 nem elhanyagolható különbség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23725) llaszlo válasza Melack (#23708) üzenetére


llaszlo
veterán

Az hagyján. Amikor van egy kép mondjuk egy ruháról ami legalább 10USD, és oda van írva, hogy 0.99. Aztán kiderül, hogy annyiba kerül a melltartópánt. :DD :DD

(#23726) feketea válasza bul07 (#23724) üzenetére


feketea
csendes tag

Teljesen igazad van, tényleg elég nagy átb*szás... :F Ráadásul ahogy elnézem az eladó sincs alulértékelve, elég sok *-gal és jó aránnyal rendelkezik, no de persze ez csak a látszat, ettől még lehet paraszt... Mondjuk az biztos, hogy én reklamálnék ekkora összegnél, illetve ennek végkimenetelétől függően Negatívot vagy Semlegeset (utóbbit ha visszautalja a pénzt) adnék!
Próbálkozz meg ezzel, nálam beszokott jönni: írd meg neki, hogy addig nem szeretnél Feedback-et hagyni, míg ezt nem beszélitek meg. Erre allergiásak, számít nekik a jó arány! ;)

(#23727) hodostamas válasza Melack (#23722) üzenetére


hodostamas
addikt

Innen már többen rendeltünk, nem volt gond velük :)

(#23728) bul07 válasza Melack (#23722) üzenetére


bul07
nagyúr

Én eldöntöttem hogy ha memória kártya kell innen vesszek , igaz hogy pár százassal drágább meg van kiszállítási díj de azért ezek tényleg azt küldik amit vesz az ember , és érdemes megvárni amíg jön egy jó akció sőt szokott 5% kód is lenni a Hírlevelükben (minden hétfőn indul az új akciójuk)
Budapestieknek meg még olcsób is a átvétel
BUDAPEST csomagponti átvétellel
Szállítás: 1 munkanap
10 EUR (2880 Ft) alatt max. 1 EUR* (288 Ft)
10 EUR (2880 Ft) felett Ingyenes

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23729) radi8tor válasza bul07 (#23728) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az ilyeneket off-ba kéne tenni. :R

⭐ Stella

(#23730) randras


randras
veterán

Refund-ot lehet stornózni?

(#23731) Winner_hun válasza randras (#23730) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudok róla, majd visszaküldöd ha megjött a pénz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23732) randras válasza Winner_hun (#23731) üzenetére


randras
veterán

Nem úgy értem. Úgy, hogy én úgy látom, hogy megjött a refund, majd miután bevágtam a pozitívot, stornózzák.

(#23733) Winner_hun válasza randras (#23732) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudok róla.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23734) radi8tor válasza randras (#23730) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ami már a számládon van hogyan tudnák elvenni? Szép is lenne, akkor senki nem használna PayPal-t :)

⭐ Stella

(#23735) randras válasza radi8tor (#23734) üzenetére


randras
veterán

Vannak PayPal-ra beérkezett refund-ok, amik nem jöttek meg a bankszámlámra.

(#23736) Atikusz válasza LÁZ (#23669) üzenetére


Atikusz
senior tag

írtam neki, válaszolt is rá, de nem igazán értem mit írt.

(#23737) radi8tor válasza randras (#23735) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem rögtön érkezik meg a refund, hanem pár munkanapon belül.
Ha 1 héten belül sem kapod meg a pénzed, akkor reklamálj PayPal-nál.

⭐ Stella

(#23738) randras válasza radi8tor (#23737) üzenetére


randras
veterán

Hónapok óta nem jött meg. De nem egy akkora összeg, hogy aggódjak rajta.

(#23739) Winner_hun válasza randras (#23735) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez a terület nekem még mindig zavaros, ma jött meg a számlámra olyan refund amiről a PayPal-től 9-én jött levél hogy refundom érkezik. 8 nap.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23740) LÁZ válasza Atikusz (#23736) üzenetére


LÁZ
addikt

másold be ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23741) Atikusz válasza LÁZ (#23740) üzenetére


Atikusz
senior tag

"Hello,

Thanks for contacting us. As stated before the postal service does not attach traditional tracking for the method of shipping you selected. The number listed in eBay is the customs declaration number and is not a viable tracking method. International orders are usually delivered within 18 business days but can take up to 6-8 weeks for delivery depending on location. Please keep in mind that these shipping times do not take into account any delays due to customs policies by buyers country.

Please allow an additional time for your delivery. Did you ask your local post office for additional information regarding transit time and package pickup policies? Please allow the full delivery time for the method of shipping selected before inquiring about package status.

If you have any other questions please feel free to ask. Thank you."

(#23742) LÁZ válasza Atikusz (#23741) üzenetére


LÁZ
addikt

aszongya hogy amit az ebay listázott tracking number az nem az, hanem a vámolási szám, és amilyen shippinget választottál az nem tartalmaz csomagkövetést, illetve 18naptól 6-8hétig is eltarthat a szállitás bizonyos helyekre, illetve a célország vámügyintézésétől is függ.

Ez a része sztem terelés, a másik fele meg ugye, hogy megkérdezted e a postát itthun., sztem nyiss egy case-t az ebay-en hamar, hogy ne csússzál ki a 45 napból, és kérd a refund-ot. Aztán ha neaggyisten egyszercsak megjön, ha jófej vagy paypalon elküldöd neki a pénzt.

ps. mindenképp nyiss egy ügyet az ebay-en, mert utána már csak az eladó korrektségében lehet bizni, hogy visszakapd a pénzt, másban nem, az meg nem értékelésfüggő.

pl. a múlt 7en vettem vmit az ebayen egy 300+ os embától, irtam, hogy késni fogok a fizetéssel 2-3napot, leokézta, erre a 3.nap után nyitott egy panaszt, hogy nem fizettem ki a cuccot, holott még előző este megirtam neki, hogy első dolgom lesz másnap, úgy is lett, erre lezáratta a panaszt......vannak idióták ott is

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23743) Atikusz válasza LÁZ (#23742) üzenetére


Atikusz
senior tag

Köszi a fordítást! :)

Pénteken lesz a 42. nap, ha addig nem jön meg, akkor nyitok egy case-t. Addig meg utánajárok, hogyan lehet ezt megnyitni.

Köszi mégegyszer, ha van változás, jelentkezem. ;]

(#23744) LÁZ válasza Atikusz (#23743) üzenetére


LÁZ
addikt

itten e ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#23745) Winner_hun válasza Atikusz (#23743) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ne fáradj

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23746) Atikusz válasza Winner_hun (#23745) üzenetére


Atikusz
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, holnap átolvasom. :R

(#23747) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Sziasztok!
Mi van akkor, ha nem fizetek ki egy Buy it Now terméket? (már másodjára)
Egy távirányítós 3w led izzót vettem, de inkább 5w-ot vennék, mert a 3w nagyon gyér. (már van itthon egy)
Olvastam, hogy a Buy it Now termékeket ki kell fizetni, de nem akarom:-)
Írtam az eladónak, de nem reagált rá.
Más:
Nyertem liciten egy Android robot alakú micro SD olvasót, ami több, mint egy hónapja nem érkezett meg. Tegnap jeleztem az eladónak, hogy nem érkezett meg a termék, de nem jelzett vissza. Ezt a Refund-ot az ebayen keressem vagy a Paypalen? Eddig nem találkoztqm vele, egy screenshotot mutatnátok, vagy menüpontokat,hol tudom visszakérni a pénzem?
Korábban is volt termék, amit nem kaptam meg, de eltűnt a My ebay menüpontból, mire észbekaptam.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#23748) albinolynx válasza Sanzaa (#23747) üzenetére


albinolynx
őstag

Feletted a 2. hozzászólás.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23749) Sanzaa válasza albinolynx (#23748) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Köszönöm! Az izzót meg kifizetem szerintem ma a 3. nap után.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#23750) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

>Na ezt most írta az eladó. Mobilról írok, ezért nem akarok most a translate-tel vacakolni. Törli a rendelésem, azt írja?

>Dear sanzaa87,
>
>Dear friend
>
>we can cancel the oder for you
>
>but before we cancel it
>,would you please leave a POSITIEV feedback ?
>
>
>thank you
>
>
>best regards
>
>-hkiron-uk
>

Lenovo Vibe Z2 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.