Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) Fecogame válasza Bodz (#23098) üzenetére


Fecogame
veterán

És ennyiért megéri neked? :F :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23102) Bodz válasza Fecogame (#23101) üzenetére


Bodz
nagyúr

8 dollárért simán. Régebben vettem már mástól, nagyon finom. Csak az eladót nem értem. Mennyi haszna lehet, ha még az EMS is belefér? :F

(#23103) randras válasza Bodz (#23102) üzenetére


randras
veterán

Gondolom 8$.

(#23104) TESCO-Zsömle válasza Bodz (#23102) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez miféle tea? Jöhet PÜ-ben is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23105) Iomega válasza Bodz (#23098) üzenetére


Iomega
őstag

A radioaktivitást szoktad mérni? :U :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#23106) albinolynx válasza Iomega (#23105) üzenetére


albinolynx
őstag

Aug. 20-án, minden évben. Világít a tüzijátékra várva, vagy nem... :DDD

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#23107) Dzsana


Dzsana
senior tag

Valaki tudja, hogy mi lett az ebay.com-al? Rengeteg termék eltűnt. Pl. ha beírom, hogy Tissot, összes 22 órát talál a korábbi több ezer helyett. Ugyan ez a helyzet Omega fronton is.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23108) szijartg válasza kutga (#23100) üzenetére


szijartg
senior tag

szar.
fentebb már én is írtam ezt... pár napja úgy látszik, hogy bevezették.

ma meg ezt :W :W

(#23109) kutga válasza szijartg (#23108) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez eddig is így volt. :N Nameg erről nem az ebay tehet.

Nem is kerül vissza az országválasztó opció?

Let the Zone take me if I am.

(#23110) randras


randras
veterán

Akik most meglepődtek ezen az ÁFÁ-s dolgon, eddig komolyan úgy rendelgettek, hogy nem is tudtak róla? :C

Mennyi bátor és szerencsés ember! :U

(#23111) Dzsana válasza randras (#23110) üzenetére


Dzsana
senior tag

Én a keresésen vagyok meglepődve, hová tűntek a termékek?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23112) randras válasza Dzsana (#23111) üzenetére


randras
veterán

eBay.hu => Az egész világ.

[ Szerkesztve ]

(#23113) Kerio válasza randras (#23110) üzenetére


Kerio
őstag

HA HA HA :D
Most akkor hülye az, aki megkérdezi? Vagy mi van?
Lehet, hogy eddig így volt, de nem tartották be.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#23114) randras válasza Kerio (#23113) üzenetére


randras
veterán

Nem, bátor, és szerencsés. :B

(#23115) Kerio válasza randras (#23114) üzenetére


Kerio
őstag

Szerintem a 99%-unk az :D
K.cs.g ország ez...

Akkor már nem lesz szerencsém :(((
Várok még pár kacatot.... Akkor ez már drága lesz..... :U

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#23116) Dzsana válasza randras (#23112) üzenetére


Dzsana
senior tag

Na hát a magyar oldal az nagyon gyenge! Szűrjél már le légyszi rajta Vintage Tissot karórára. Eddig ezt a com-on meg tudtam tenni, több százas találattal. most összesen hoz 21 db-ot, mindenféle szűrés nélkül, csak órára.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23117) randras válasza Dzsana (#23116) üzenetére


randras
veterán

438 találat, majd mind óra. Az egész világot beállítottad?

Tamás88: Igen, ez is ugyan azt hozza, ha beállítod.

[ Szerkesztve ]

(#23118) Tamás88 válasza Dzsana (#23116) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Itt van ez.

Nekem 1738 találatom van.

[ Szerkesztve ]

(#23119) Dicker


Dicker
őstag

Nálam Chrome-ban az ebay.hu valamiért elérhetetlen.

Találkozott már valaki hasonlóval?

"The application encountered an error. Please contact your System Administrator."

Ennyit ír ki...
Mozillában viszont megy. Tegnap pedig még jó volt.

(#23120) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Az uborkaszezon közepén kijön egy tök semmit mondó, lényeges tartalmat mellőző cikk, és ennyien bef*snak rajta?

Vicc. ;] ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23121) randras válasza Dicker (#23119) üzenetére


randras
veterán

Chrome Cache Reset?

Tamás88: Az előbb még nem ezt linkelted. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23122) Dzsana válasza Tamás88 (#23118) üzenetére


Dzsana
senior tag

Értelek, de nem tudsz szűrni karórára, vagy zsebórára, nem tudod beállítani, hogy csak a 1920-1970 között gyártottakat hozza. De érdekes módon, csak bizonyos márkákkal csinálja ezt a .com. Nehogy már csak 21 db Tissot legyen eladó a nemzetközi oldalon! Pl. Poljotból is van több száz. A múlt héten pedig több ezer Tissot volt. Valaki felvásárolta mindent, vagy mi a szösz? Szóval itt valami hiba van.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23123) moonguru válasza Dzsana (#23107) üzenetére


moonguru
őstag

18,074 results found for seiko... :)

Ebből 11,680 karóra

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#23124) Dzsana válasza moonguru (#23123) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ja, azért mondom, hogy csak néhány márkával van így, mint Tissot, Omega, Longines, stb.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23125) kisi válasza TESCO-Zsömle (#23104) üzenetére


kisi
aktív tag

Ennek egy változata, gondolom.

(#23126) Dicker válasza Dzsana (#23124) üzenetére


Dicker
őstag

Lehet kivették a replikákat :DDD :DDD

(#23127) Dzsana válasza Dicker (#23126) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ja, ez találó! :D Egy szépséghibája van, vintage óráknak nincs replikája.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23128) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Hali!

A segítségeteket szeretném kérni, rendeltem ebayről egy órát még 07.30-án, ez pár napja meg is érkezett, viszont 3 darabban volt... Az üveg, valami alátét meg az óra, összerakni nem nagyon lehet, így meg nem ér semmit, gondoltam írok az eladónak, hogy küldjön egy újat, vagy adja vissza a pénzt, hátha jutok valamire. De a contact résznél volt egy ilyen szöveg: Item I received is not as described: We found 1 answer(s)
What can I do about an item that is damaged/defective/not as expected/missing parts?
iwantmall accepts returns. Items must be returned within: 30 days. Refunds will be given as money back. The buyer pays for return shipping.

Ezek szerint vissza kell küldenem a cuccost, ami nekem ugye nem igazán éri meg.. Van így arra bármi esélyem h visszakapjam az árát a cuccnak, vagy h esetleg újat küldjön?

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#23129) Bodz válasza Iomega (#23105) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem. Pedig lehetne eBay-ről frankó kis mérőket venni... :D

(#23130) bzsolt99 válasza Brianiac (#23128) üzenetére


bzsolt99
tag

Hali!
Vásárlást előtt érdemes elolvasni,hogy mint ad vissza pénzt.Részletesen kikötötte csak akkor ad vissza pénzt ha visszaküldöd.Csak akkor,ha a saját pénzeden küldöd vissza nyilván azért van ez kikötve mert másképp nem ad vissza pénzt.Amikor licitálsz elfogadtad ezt én úgy vélem nem sok esély van sajnos anélkül,hogy visszaküldenéd persze kérdezz rá az eladónál.
Szerintem az ebay/paypal felé döntene.Ez rézszint olyan dolog ami a eladón múlik

(#23131) Brianiac válasza bzsolt99 (#23130) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Értem, azért írtam neki, hátha.. Köszi a gyors választ! :R :)

Lumia 520

(#23132) Iomega válasza Bodz (#23129) üzenetére


Iomega
őstag

Ja néztem, vannak elég olcsó verziók is dosimeterbe. Én már gondolkodtam rajta, hogy beszerzek egyet, mert ebben a mai világban kitudja, tényleg érdemes ilyet tartani. :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#23133) randras válasza Dzsana (#23127) üzenetére


randras
veterán

Mindennek van. ;)

(#23134) Dzsana válasza randras (#23133) üzenetére


Dzsana
senior tag

Akkor mutassál már légyszíves egy 1952-ben gyártott Tissot Visodate replicát! :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#23135) FishAir


FishAir
senior tag

Semmi.

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#23136) matykooo válasza randras (#23110) üzenetére


matykooo
aktív tag

Nem az Áfás dologgal van a baj, mert eddig is tényleg így volt. Hanem azzal, ha Vitya azt mondta, hogy nézzenek rá alaposan a körmünkre, akkor az tuti úgy lesz, és az bizony fix, hogy a gyanús csomagokat is lekapcsolják, amit eddig simán áttoltak, és azokat is ami gyanús bár de semmi köze az értékhatárhoz...

Pl: a héten jött 2 tabletem egy csomagban (nem először jött már így) simán átjött minden alkalommal. Most kb azon fogok izgulni, hogy 1db 1 csomagban átkússzon, amire ezek után nem sok esélyt látok :) Helyette küldhetem a számlákat meg fizethetek, ami ha mondjuk normálisan belegondolunk így is kell, hogy legyen, mert kimondva kimondatlanul, ez fekete kereskedelem... De, senkinek nem esik jól, hogy az elviekben olcsó dologra még +ba fizetni kell, és máris nem olyan olcsó az egész :)

''a walesi srác aki legenda lett''

(#23137) randras válasza matykooo (#23136) üzenetére


randras
veterán

Szerintem Viktor nem mondott semmi ilyesmit senkinek, egyszerűen csak írtak egy cikket, mert nem volt más téma. (Uborkaszezon).

(#23138) Muerte


Muerte
addikt

Sziasztok!

Szeretnék venni Amerikából egy mobility vga-t,(sajnos csak ott találtam a kérdéses tipust :((( )Az lenne a kérdésem hogy ebben az esetben az áfa+plusz vám minden esetben játszik?
Behozatni nem tudom senkivel sajnos.Vagy tudtok-e esetleg valamilyen más megoldást?

(#23139) RAiN91


RAiN91
őstag

Eladóként, a csomagkövetés menüpontnál a "carrier"-hez mit kell írni? Hungary, vagy Posta.hu, vagy?

(#23140) Melack


Melack
veterán

Mindig el tudja rontani vmi a kedvem: NAV és az eBay

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23141) Iomega válasza Melack (#23140) üzenetére


Iomega
őstag

:(

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#23142) hevizms


hevizms
addikt

18-án rendeltem egy cuccot.A posta nyomkövetésénél ez található:

2012.08.22 14:36 362028(CHINA) Küldemény felvéve / Item accepted

2012.08.25 10:38 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.08.25 19:55 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.08.25 22:48 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.08.26 22:48 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

Vajon hol lehet most a csomagom?Ez mennyire normális hogy ahhoz képest hogy az első napokban ilyen sűrűn adtak infot róla,26-ika óta semmi változás.Eddig akármit rendeltem,10-13 napon belül a kezemben volt.
Érdemes rákérdezni telefonon a posta ügyfélszolgálatánál, vagy várjak még?
Mégis mennyi az az idő ami után már aggódhatom?

[ Szerkesztve ]

(#23143) wwhy


wwhy
veterán

Lassan őrölnek az ebay Customer Support malmai: miután kivártam a 10 (!) napos határidőt /régebb 8 volt/, továbbítottam az ügyet, ahol 48 órás döntést ígértek (szept. 2). Tegnap kaptam üzit tőlük, hogy faxoljak el nekik egy hivatalos nyilatkozatot, miszerint nem a vásárolt terméket kaptam és ezzel egyidejűleg a döntéshozatal ideje meghosszabbodik szept. 8-ig. A szept. 2-ig adott határidőn belül ők sem érték el az eladót, mert "refresh return address"-t kértek tőle, ami ugyebár nem történt meg, így futnak nálam még egy kört :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#23144) kutga válasza hevizms (#23142) üzenetére


kutga
nagyúr

Légy türelemmel. :)

Asszem a 44. napon indíthatsz case-t.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#23145) matykooo válasza hevizms (#23142) üzenetére


matykooo
aktív tag

lassan majd be kell neki dobni, hogy a vámon van... fura egyébként most a nagy csomagjaim feltűnően hamar érkeztek meg, régebben a nagyobb csomagok 28-30 vagy még pár nappal tovább értek ide, most 13-17 nap alatt itt voltak... régebben a kicsik jöttek eddig, vagy a rekordom az 6 nap egy szimpla méretű pufissal :D de most nagyon elhavaztak...

''a walesi srác aki legenda lett''

(#23146) bul07 válasza hevizms (#23142) üzenetére


bul07
nagyúr

Kínából akár a 30napos szállítás is lehetséges, így jelenleg csak várnod kell , majd a 30nap környékén kell írni az eladónak hogy mi a helyzet a csomaggal aztán a 35-37 nap környékén refundot kell kérni, ha nem teljesíti akkor a 43-44napon vitát kell nyitni a PayPal-ba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23147) SUPREME7 válasza hevizms (#23142) üzenetére


SUPREME7
őstag

:) Pont emiatt tévedtem ide, bár nem ebay hanem pandawill rendelésem, szintén 18.-án rendeltem, csak nekem 25.-e óta semmi.

2012.08.24 19:56 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.08.24 22:49 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.08.25 22:48 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

Lehet, hogy inkább singapore post-ot kellett volna választani 3-4 dollárral többért, azt mondják az 10-12 napnál nem tart tovább.

(#23148) Dicker


Dicker
őstag

Az olimpia ellenére :DDD nekem ma két apróbb csomagom is megjött Kínából, és UK-ból is. :D
Nagyjából 5 nap kellett neki, plusz a hétvége.

(#23149) hevizms válasza SUPREME7 (#23147) üzenetére


hevizms
addikt

Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül:-)
Egy kicsit ez megnyugtató,mert ezek szerint nem a csomagommal van a hiba hanem a kinai postázással.
Akkor várunk,azt majd csak megjönnek.:-)

(#23150) SUPREME7 válasza hevizms (#23149) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát remélem, hogy belehúznak a kicsi sárga figurák :DD Visszaolvasva, volt olyan akinek egy hét alatt átjött a csomag. Bár volt aki több mint egy hónapot várt ... :(((

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.